Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-28 15:22:54

LOGOUT.hu

NVIDIA GeForce RTX 2080 (TU104)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) SkyTrancer válasza Devid_81 (#900) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

egyenlőre annyit csináltam hogy emelgettem a memória / core órajelet
Semmi máshoz nem nyúltam nem tudom hogy kellett volna e vagy sem, de így hiba nélkül 750et tudtam adni a memóriának
és 75öt a core-nak
ha 800 ra rakom a memóriát, akkor néha észreveszek hibát a képen. Apró felvillanásokat
Így a superposition 9566 pont

Talán ha a voltage nem nullán lenne, menne feljebb is ?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#902) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#899) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én perpill a ventiket vezéreltetem vele, meg a LED-et az oldalán... tuningolni nem tuningolok ezer éve (3870X2 óta )..
minek?! akkor ink vettem volna a Ti kártyát :C azzal a pár MHz-cel nem sokat érek el szvsz...
de persze javítsatok ki ha tévednék,
és akkor az is érdekelne, mennyi FPS többletem lesz, ha +100-200-stbMHz-et tolok a kártyán

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#903) FaTHI válasza - = Zk = - (#902) üzenetére


FaTHI
őstag

Szerintem csak akkor érdemes tuningolni ha van érdemben látható sebesség külömbség, illetve pár mhz- et hülyeség. Nálam volt anno egy gtx1070-es amin +gpun 80 a memórián +400 ment stabilan, igy hagytam is.
Most ugyan az a tipus van, ez +120Mhz gpu és +600mhz memória, ez már látható külömbség játékoknál, ahogy néztem teszteket 10-15% al marad el egy 1080-tól.

(#904) gbors válasza - = Zk = - (#902) üzenetére


gbors
nagyúr

Nagyon egyszerű - ha 10%-ot tolsz a core clockon is és a memória-órajelen is, akkor kb. 10%-kal lesz több az FPS, persze ha nincs CPU-limited.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#905) FaTHI


FaTHI
őstag

Itt egy kép alul egy 1080 strx felső meg a tuningolt 1070es

[ Szerkesztve ]

(#906) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Nem azért próbálgatom, mert hatalmas tuningot akarok, csak kíváncsiságból
Amúgy meg eleve overclockol a kártya, miért ne legyen magasabb ha bírja
Jelenleg csak hogy számokról is beszéljünk egy tesztben 70 fps átlagról 75-lett így
de menne ez többet is csak még bíbelődni kell vele
Nem lényeg, csak a kíváncsiság hajt, nem mellesleg ha valami baja van a RAM nak akkor most jöjjön elő amíg garis
De úgy néz ki jó lesz ez
( micron )

(#907) nkmedve válasza FaTHI (#903) üzenetére


nkmedve
őstag

Ezzel én is többnyire egyetértek, a régi 970-em gyárilag ki volt hajtva amennyire lehetett, így otthon nem sokat tudtam már rajta javítani (kb. +50/200 volt a vége), így nem is sokat foglalkoztam vele.

A mostani 2080-nál is a GPU már majdnem a maximumon dolgozik (gyakran megy 2000 fölött, úgyhogy nem panaszkodhatok :) ), a memóriában viszont van majdnem 20% tartalék ami itt-ott segíthet, főleg 4K-ban. GPU oldalon a +75 offset amit beállítottam, már inkább csak arra szolgál, hogy kompenzálja a kissebb boost-ot amit a memória OC okoz adott TDP kereten belül. Szóval nálam valahogy így néz ki a dolog:
- TDP keret maradt 100-on, így nem lesz hangosabb a kártya
- GPU sebessége nem változott jelentősen
- memória sokkal gyorsabb, mint a gyári
Hogy ez a gyakorlatban mennyit fog hozni, majd kiderül. Majd ha lesz lehetőségem akkor futtatok egy ray-tracing benchmarkot, ott talán segíthet a nagyobb memória-sávszéll.

(#908) Devid_81


Devid_81
nagyúr

417.01 WHQL driverrel+120% TDP@OC scanner, eddig ez a szemelyes rekordom, egeszen jo :K

[ Szerkesztve ]

...

(#910) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Én anno nézegettem, keresgettem ilyesmi dolgok után, és úgy vettem észre jogilag tökre be vannak védve,
mert nem köti őket konkrét határidő.
Na most ezt meg kéne nézni ÁSZF-ben mert lehet boltja válogatja, de szerintem a legtöbb helyen az van, hogy
hát majd...
sajnos

(#911) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

[link]
most nézem épp.... 1440p+medium in single game.. holnap meglessük :))
kiv vagyok, ez hogy mükszik multiban

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#912) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

Sziasztok ! nem reg irtam
ide hogy visszakuldtem a 2080ti met gariba mert tulmelegedett, na az iment kaptam egy emailt hogy a szervizelest elutasitottak,ezek szerint nem volt hibas a kartya...valami otletetek hogy mitol lehet a melegedes? tap jo..1200w..alaplap pci-e csatival lenne a gond? azis nagyon meleg volt idezojelesen megjegyeznem...valaki jart mar hasonlo helyzetben?

(#913) - = Zk = - válasza Pujesz68 (#912) üzenetére


- = Zk = -
félisten

monitorozd a gépet, hátha felkúszott/beakadt egy bányász progi...
velem ilyen 2x volt egymás után...még az 1070-es korszakban, 1 éve

Sniper Ghost Warrior alatt volt 70-80 FPS, majd 2perc se és leesett 20-ra... bármit csináltam... aztán kiléptem és a kártya ugyanúgy boost órajelen ketyegett és vmi ette 70-80%-on...
fel a xxx progi (előkeresem a pontos nevét, nem ugrik be) és voilá... egy outlookmail.exe bányászprogit kaptam a legutolsó Win mappába valahonnan... 2x is...
legyalultam és mükszik frankón...
LEHET nálad is ez van...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#914) Siszibatya válasza Pujesz68 (#912) üzenetére


Siszibatya
tag

Szia ! :)

Kiegészíteném Zk fórumtárs hozzászólását .

Rougekillert futtasd és ha van ilyen bányászvírus úgy tudom ezzel kiírthatod .

Mindenképpen monitorozd a hőmérsékleteket msi afterburnerrel + hwinfo-val és akkor kiderül. Természetesen oprendszerhez valót 32 vagy 64bites verziót töltsd le - ezt inkább ideírom akármilyen természetesnek tűnik is ez.

[video]

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Tamás

(#915) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#913) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megvan, procexp64.exe ez a program neve.. én ezt használom

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#917) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

New Battlefield V Update and GeForce Game Ready Driver Improve DXR Ray Tracing Performance By Up To 50%

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#918) SkyTrancer válasza runingman (#916) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Nekem Micron ramos az MSI, de nincs vele gond

(#919) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#918) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1, EVGA Black is az.. eddig (kop-kop) megy facán

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#920) Pujesz68 válasza - = Zk = - (#913) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

koszi a segitseget ! vegre valaki biztato valaszt ad!! ;)

(#921) - = Zk = - válasza Pujesz68 (#920) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kiv vagyok, megoldja-e ez a gondodat....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#923) Vendettahc


Vendettahc
tag

Na végre megérkezett az Aorus RTX 2080 Xtreme. Első benyomások: Hatalmas ez a kártya :D A Pascal founders-ök piskóták ehhez képest :D Szemléltetésképp a melóhelyes Tesoro mellé raktam, látszik :DD

Nagyon várom hogy hazaérjek melóból :C

[ Szerkesztve ]

(#924) torma1981 válasza Vendettahc (#923) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Kíváncsi leszek mik lesznek a tapasztalatok.
Tesztek alapján eléggé lehuztak a kártyát. Hangos a többihez képest.

(#925) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

hát reméljük, hogy nem lesz vele gond.
Kinézetre nagyon olcsó kínainak tűnik. Reméljük monitoron ez nem köszön vissza

(#926) Leslie_K. válasza SkyTrancer (#925) üzenetére

Ti aztán tudjátok, hogyan törjétek le szegény lelkesedését. :))

(#927) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Ettől miért törne le ?
Kit érdekel hogy néz ki egy belső alkatrész :)
A monitort kell nézni nem a gépet
Na meg amit mutat a kijelzőn

(#929) SkyTrancer válasza Cobra652 (#928) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Ez tőled függ, mennyire számít a pénz
De abból amit leírtál hogy 4k -ra kell oda mindkettő kevés lesz, tehát sok sok névnél kemény kompromisszum kell, ha legalább 60fps-t szeretnél
Innentől fogva RTX felejtős, mert ott már még annyi se lesz a frame
Ergo 1080TI jó lehet ha jót fogsz ki
sőt
Jobb választás mindenképp
Egyenlőre kb semmivel nem tud többet a 2080-mert nincs ami kihasználja, ha meg kezdenek is szállingózni ki tudja mi lesz.
Egyenlőre nagyon úgy fest hogy RTX értelmetlen, mert nem elég a kártya ( battlefield update ide vagy oda )
Battlefield amúgy is egy gtx 1050en is elmegy
Majd ha megcsinálják tomb raider alatt is a 60fpst akkor érdekes a dolog
2080 mellett szól hogy hűvösebb és kevesebbet fogyaszt valamivel
De a felárat jelenleg nem éri meg
Viszont később ez változhat

[ Szerkesztve ]

(#932) nkmedve válasza Cobra652 (#931) üzenetére


nkmedve
őstag

Én csak akkor vennék 1080Ti-t a 2080 helyett ha jelentősen olcsóbban meg lehet kapni valami megbízható forrásból garaciával. A 2080-nak van több előnye is szerintem:
- DLSS a jövőbeli címekben, ami pont abban segít, hogy interpolációval 4K közeli felbondásod legyen jóval magasabb FPS-el mint a valódi 4K opciónál
- Jobb DX12/Vulkan támogatás (jövőbeli cimeknél fog számítani, de már most is van ami ki tudja használni, pl. a Wolfenstein 2, amiben a 2080 nagyon elhúz a 1080Ti-től)
- Valamivel kissebb fogyasztás (ez mondjuk nem olyan lényeges, de a hűtés hangereje szempontjából számíthat)
- A Pascal már 2 éves, innentől kezdte a driver-ek már inkább az RTX-re fognak koncentrálni, így a 2080 várhatóan gyorsul még, míg az 1080Ti már inkább csak lassulni fog
- Adaptív shading, ami valamivel javítja az FPS-t (persze ha belerakják a játékokba, jelenleg a Wolfenstein 2 tudja, és várhatóan az új DOOM is fogja), ez is segíthet abban, hogy 4K-ban meglegyen a 60 Hz
- Persze ott van még az RTX is ami a BF-ben az új patch-el már nem olyan rossz és nem tudhatjuk, hogy pl. a Tomb Raider és a Metro vagy esetleg más játékok a jövőben mint fognak kihozni belőle, talán valami jó is elsülhet még.
Ezek többnyire olyan dolgok amelyeknek jelenleg nincs sok hasznuk, de idővel szinte biztosan segíteni fognak vagy teljesítményben vagy a minőség tekintetében, és várhatóan a jelenlegi pár százalék előny a 2080 oldalán egyre nagyobb lesz majd.

Amúgy én úgy tartom, hogy a 4K jó dolog, de szerintem nem kell hozzá feltétlenül ragaszkodni ha nincs meg a folyamatos 50-60 FPS. Én is a 4K-t használom ahol csak lehet, de ahol nincs elég FPS ott a QHD+AA is nagyon jó eredményt ad az 55-ös tévén amit használok. Pont ma néztem egy konzolos gameplay-videót fix 30FPS-el, a sírás környékezett olyan szaggatott volt :D

(#933) - = Zk = - válasza Cobra652 (#928) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csatlakozom nkmedve posztjához, pont ezekért vettem 2080-at és nem a 1080Ti-t...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#935) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

az hogy jobb választás csak akkor jobb, ha nem számít a felár
270 ért veszel egy valamire való 2080-at de 160 ért meg 1080TI van itt is
igaz ez nem garis, de ettől még nem gondolnám hogy probléma lenne
ellenben a 100 ezer forint az én úgy vélem 2 éven belül sem lesz nagyobb ( teljesítmény tekintetében )
Legyen itt akármiyeyn update stb
Persze az itt leírt dolgok, meg hogy újabb stb miatt az ember óhatatlanul is azt veszi
de azért ez a kérdés szerintem nem annyira egyszerű
ha van 270 ezred akkor természetesen 2080

[ Szerkesztve ]

(#937) SkyTrancer válasza Cobra652 (#936) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Hát az hogy a használt piacot nem vesszük alapul az más kérdés
Akkor még egyértelműbb hogy 2080 hiszen kb drágább a 1008ti

Én magamból indulok ki, semmi baja a használt kártyának
Ha kibontod a 2080 at az is az lesz és más is bizonytalankodna ha eladnád...vagy nem :)
Mindegy ez egyéni dolog
De itt a lényeg, hogy te már eleve eldöntötted mielőtt megkérdezted volna, szóval így tökmindegy
Én csak azt mondtam hogy mi a véleményem
De jó is ez a fórum, mert majd jó lesz visszaolvasni 2022 ben
és akkor jön ki az hogy végülis igaz
de így volt ez mindig is
Hiába újabb valami az nem biztos hogy jobb is ( ár/érték )
pláne nem amikor forintosítunk

(#939) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Azért mondom, hogy ez így egyéni dolog. persze
Neked kell eldönteni...vagyis már nem :)
Mellé azért nem nyúlsz 2080-al,
megelőzni sem fogja sosem a 1080ti nyilván
de a 100 ezer fotinr az 100ezer
nem romlanak el ezek csak úgy
mire meghalna addigra túladsz rajta, de akkor 30at fog érni csak kb :)

(#940) torma1981 válasza SkyTrancer (#939) üzenetére


torma1981
veterán

Most már én sem vennék 1080Ti-t. 200k körül mennek most használtan pár év garival. Ki tudja mire használva.
2080 270k körül van új. Minőségi gyártótól. Azért látszik,hogy azért 5-6%-kal gyorsabb mint az 1080Ti és ez jobb lesz még szerintem.

(#941) SkyTrancer válasza torma1981 (#940) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

én sem vennék nem is vettem, de csak azért nem mert mindegy volt az ár
( hitel )
de amúgy 160 tól mennek
Bányás kártya semmivel sem rosszabb mitn a többi, de ez már mindegy
Lényeg hogy mellé nem nyúl 2080-al
6-7 % sosem lesz több szerintem, de majd kiderül
DLSS meg amúgy butítás, de ez már lényegtelen ( látványra meg mintha jobban nézne ki )
de ez még a jövő zenéje igazán

(#942) torma1981 válasza SkyTrancer (#941) üzenetére


torma1981
veterán

Techpower up szerint van 5%. Nem egy játékban is. Az újabbakban meg még több kicsit. 160k-ért hol látsz normális, garis 1080Ti-t? Itthon nem külföldön. Az inkább 200k. Amire van gari és nem sufni bolt és nem 1 hét kipróbálási stb.

(#943) SkyTrancer válasza torma1981 (#942) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Nem garis, persze, de nekem nem is lényeg a gari, Magamból indultam ki
Soha nem vettem még rossz kártyát, pedig lassan 20 éve adok-veszek
mindegy is :)
A lényeget megbeszéltük azt hiszem.
Az hogy melyik milyen annak mindenki utána tud nézni
Sok sok sok teszt és egyértelmű
Itt az áron volt a hangsúly részemről :)
Egy 1080Ti fórumban egyébként nyilván a 2080-at húznák le, hogy nem ér annyit és valahol igaz is
Sosem volt ez másképp
még anno geforce mx-ről fx-re
majd jó lesz az
hiába szar hogy dx9 meg lassab de majd a driverek
azt annyi volt neki, mx440 megette az fx5200őt :)
hiába minden
Ez ennyi, talán lesznek még foltozgatások, de lényegében nem lesz változás
és később árban is közelítenek majd egymáshoz

[ Szerkesztve ]

(#944) M^xx válasza Cobra652 (#936) üzenetére


M^xx
aktív tag

Már rég rossz ha győzködni kell magatokat a megvásárláson.Nem, nem éri meg a 2080. Most kéne beinteni az nvidiának és nem megvenni az RTX-et. Felnyomták a bányaláz alatt az árakat és tartják is azokat, kiadttak egy selejt szériát mindenféle hibával az egyiknek a memóriája szar a másiknak a hűtése és mindezt csillagászati áron, talán kicsit a vevőknek kéne elgondolkodni, hogy mi az a plusz amiért megéri váltani? Mivel lesz szebb az a játék? Ér az annyit? Én egy 1080 Ti kártyát vettem 160.000-ért apróról sok garanciával, aminek az ára már a következő szériáig max 20-30%-ot fog esni, és akkor elgondolkodom azon, hogy megint használtat vegyek majd vagy megjött az esze ennek a cégnek. Amúgy jól csinálják szó se róla, nincs konkurencia és sorban állnak a vevők. ;] És ezt úgy mondom, hogy ezelőtt kb hat vga-mat mind felső kategóriás volt a megjelenés ~napján boltban vettem meg, annyi különbséggel, hogy akkor a felső kategória megfizethető volt.

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#945) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

+1
Én 980ról váltottam, nekem 2080- aktuális volt, de amúgy egyetértek
Persze azért nem egyszerű a kérdés továbbra sem

De nem volt ez kérdés kollégának sem. amikor feltette, már meg volt rendelve a 2080 :)

(#947) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

nekem az eladás vásárlás mindig úgy nézett ki, hogy csak is minőségi termékeket vettem
palit kizárva hiába bármelyik gyártó.
Következő, az eladó hozzáállásán is sok múlik amiből már eleve kiderül hogy mellyire volt igényes a cuccaira
ha nem veszi fel a telefont, vagy nem beszél róla, eleget, vagy karcos, vagy nincs doboz, vagy rengeteg egyéb dolog, máris lépek tovább
Csak igényesektől vettem eddig, és csak így is adok el
Talán ez lehetett az ok, hogy "megúsztam"
de ez meg tudatos

(#948) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#784) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Most végre kipróbáltam az Inno3D RTX 2080-as kártyát, amihez ingyen csavar járt és köszöni szépen, jól van :R

Külön meglepetés volt hogy már ez sem Micron memóriával van szerelve hanem Samsung-al!

Így is jó ár volt amennyiért adtak, de így már tényleg Best Buy volt, talán az idei legjobb hardveres vasarlasom :R

A hűtés sajnos fogásra is oco kínai és terhelésnel (98-99%) a Rise of the Tomb Raider 30 perc után 79-80C GPU hőmérsékletet hozott.
A ventilátor 60%-on állt meg.
Boost órajel 1830 mhz-re állt be, a TDP pedig 200W-ra.

Majd ha lesz időm megnézem mit tud gyorsabb ventilátorral+ nagyobb TDP-vel.

Eredeti terv az volt hogy az 50k-val drágább X3-as "OC" vbios-at ratoltom (ránézésre ugyanaz a kártya csak 2 helyett 3 venti van), de így storno a dolog, mert gyanúsan a neten lévő vbios ehez a kártyához meg Micron memóriához készült :O

Amúgy első tippre ez egy Nvidia Founders Edition kártya amire az Inno3D saját hűtőt tett, mert PCI csatlakozónál is Nvidia felirat van (sehol Inno3D logo magán a nyakon) és "Subvendor" mezőben is az van írva, hogy "Nvidia" nem pedig az hogy "Inno3D".

[ Szerkesztve ]

(#949) - = Zk = - válasza Darth_Revan (#948) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az én EVGA Black-em is felkúszik 70 fokra, hangos is a két venti...
subvendor EVGA nálam.... holnap délután fogom összeházasítani a csupasz nyákot egy Accelero Extreme 4-gyel.. megjött a ventikábel, mehet alaplapra, mert ugye 14pin-es az RTX venticsatija, nem a már megszokott 4 pin...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#950) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

noh, holnap házasság :C
kipróbáltam a ventit, vezérli szépen az alaplap (ASUS AI Suite 3), annyi a bökkenő, hogy nem a vga hőfoka alapján lesz beállítva, hanem a már használatban levő, általam előre megírt ventiprofilhoz csapom hozzá...
az 1070 Turbo-t 55 fokon tartotta, 45-50% ventisebességgel.. kiv vagyok, mit fog művelni az RTX-szel...

szerk
aztán, ha már nem csak az ARctic-nak lesz 14pin to 4 pin vga kábele, akkor átdugom a kártyára és megy vissza a vga gyári szoftvere (EVGA Precision X1)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.