Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) laychi válasza dewil666 (#245) üzenetére


laychi
veterán

Szvsz kihúzhattad volna még vele.
Kis tuninggal behozod a kinézett kártyák teljesítményét. Az eladási árad és az új kártya ára közt min. 30k a különbség,jó esetben őszre 20-25k-ra csökken.

Az öszödi beszédet elmondhatod :DDD
"LQRtuk...nem kicsit..."

(#252) Peat;) válasza laychi (#251) üzenetére


Peat;)
veterán

Laychi, csak nem lagzi Lajcsinál tanultál matekot? Ha 85-ért adta el és te azt írod minimum 30-at kell rádobnia akkor hogy a bánatban látom azt hogy 115 helyett már 100 körül is kapni 1060-ast, 480-asat és most nem a refről beszélek. Őszre 90-ért is kaphat majd kártyát, de 75-öt sem kapna már a 970-esért mivel a 480 4gb kicsinálja.

(#253) laychi válasza Peat;) (#252) üzenetére


laychi
veterán

Akkor rosszul szűrőztem az árukeresőt. Vagy egyazon gyártó példányait néztem... Passz
Bocsánat hibámért kései órákban :) :R kicsit már fáradt vagyok, van ez így, megtéved az ember :)
480-an 100k körül jött ki alapból ref-fel, tény. De én amd-t nem is nézek. Problémás, először mindig úgy tűnik, hogy nem, aztán még mégis.
Lehet elfogultsággal tűnik, de rajtam kívül is sokaktól ezt olvastam vissza...(nem most, általánosságban, és beköszönnek nv topikban xy kártyákkal)

[ Szerkesztve ]

(#254) dewil666 válasza laychi (#251) üzenetére


dewil666
őstag

Azért ez nem így van!
97e ft-ért is van már 1060-as vga és csak 12e ft amivel ki kell pótolni!
Nekem inkább megéri ez az árkülönbség az ismételten 3év garit +2gb ramot hűvösebb működést és kevesebb fogyasztást illetve jobb teljesítményt tuning nélkül.
Szerinted ha várok 1évet és akkor adom el a karit pl 3-4 hó garival akkor mit kapok érte? 40-50e ft-ot? Akkor tényleg +30-40e ft amit rá kell tennem és akkor ku.tam volna el.
Vagy gondolod hogy a 970 tartja a mostani árát és a 1060-1070 olcsóbb lesz? Biztos nem. Szerintem jól el tudtam adni a karimat hiszen most újat is vehetnék 85e-ért nem pedig 1.5 évest.
SZVSZ

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#255) core i7 válasza dewil666 (#254) üzenetére


core i7
addikt

Van az 2,5Giga is :D és jobban megéri az az 1060 :)

(#256) dewil666 válasza core i7 (#255) üzenetére


dewil666
őstag

Nem akartam szőrszál hasogató lenni :)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#257) lacus83 válasza laychi (#251) üzenetére


lacus83
senior tag

Épp ez az hogy nagy szerencséje volt,el tudta adni a kártyát drágán.
Mert nem igen van olyan aki 85 k ad egy 970 ért.
Már most 70-75 k a reális ár,de vannak fecskék 65 ért is.
Nagyon jó ár érték arányban voltak a 970 ek,de csak lassan már 3 év eltelt mióta kijöttek.
Jól tette,vegyen 1060 at 100 ért.
Plussz ram, friss gpu Maxvell hibái nélkül,friss hosszabbtávú support,kevesebbet eszik és jobban is teljesít.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#258) kisza25 válasza lacus83 (#257) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én ennél kevesebbért is lecserélek egy kártyát:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#259) lacus83 válasza kisza25 (#258) üzenetére


lacus83
senior tag

Tudom ;]
Követem a 950/960 topicot :K

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#260) Bjørgersson válasza lacus83 (#257) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lassan? Meg kettonel se jarunk. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#261) kisza25 válasza Bjørgersson (#260) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja 2014 október:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#262) lacus83 válasza Bjørgersson (#260) üzenetére


lacus83
senior tag

Összezavarodtam, a 3 év gar járt a fejemben :DDD

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#263) vick33


vick33
tag

MSI Armor, fél nap Witcher 3 alatt 67 fokig ment fel max 1200-as venti fordulattal, Diablo 3 alatt meg be se kapcsol a venti. Passzív hútés 53 fok:-) Azt kell mondjam sokat fejlődött az nvidia az mx400 óta:-)

(#264) redhunter válasza vick33 (#263) üzenetére


redhunter
senior tag

Nekem is ugyanez a tipus van,és persze én is ezzel a játékkal tettem próbára,nagyon szépen megy,és tényleg kb annyi a hőfok amit irtál.

PSN - RedFoxHun

(#265) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En pedig a tegnapi nap folyaman ugy dontottem, hogy downgradelek a 1070 topikbol hozzatok, mivel atbujva a teszteket nekem az jon le, hogy elegedett leszek egy 1060-al fhd felbontason mar csak azert is mert 1-2 AAA cimet leszamitva joforman csak indie gameket nyomok. /INSIDE ;-)
A francnak nincs mar kedve a nyar kellos kozepen 1070-re sporolni...

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#266) DudeHUN válasza lacus83 (#257) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Csak, hogy kötözködjek :) Még két éve sincs piacon a GTX 970.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#267) deja vu válasza Archttila (#265) üzenetére


deja vu
addikt

Ha nem vetted volna meg azt a brutál házat már rég 1070 lenne a gépedben. :P Egyébként ja, lehet fölösleges lenne az 1070 arra a felbontásra.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#268) Archttila válasza deja vu (#267) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a haz millioszor nagyobb boldogsag szamomra mint a VGA ;-) (annak ellenere hogy egy arban van a ketto) :-D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#269) dewil666


dewil666
őstag

Van valami összefoglaló az interneten a különböző gyártók hűtéséről? Vagy esetleg képek, hogy melyik 1060-nak milyen a hűtési megoldása? Esetleg erre várni kell még?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#270) kisza25 válasza dewil666 (#269) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Erre gondolsz?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#271) Teaway válasza kisza25 (#270) üzenetére


Teaway
veterán

Van miből választani :Y

Nincs itthon csokid??

(#272) Mans20 válasza Teaway (#271) üzenetére


Mans20
addikt

Csak az a baj,hogy kb 4-5 félét tesztel mindenki,az olcsóbb verziókat meg pl 1 ventiseket szinte senki.

(#273) dewil666 válasza kisza25 (#270) üzenetére


dewil666
őstag

Köszi nem rossz :)
Esetleg olyan van ahol a hűtő le van véve és lehet látni hogy milyen a hűtő elrendezése?
Melyiket érdemes megvenni teljesítmény és hűtés szempontból?
Mintha olvastam volna valahol, hogy az 1060 Asusnak rendkívül jó a hűtője :U

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#274) laychi válasza dewil666 (#273) üzenetére


laychi
veterán

parancsolj [link] :) :U

viccet félretéve,egyenlőre csak az gyárit találtam meg : [link]

Itt msi gaming x és inno3d-ről látni megbontott képet [link]

[ Szerkesztve ]

(#275) Motyi válasza dewil666 (#273) üzenetére


Motyi
senior tag

Az Asus OC Strixről én is írtam korábban személyes tapasztalataim alapján. Továbbra is csak megerősíteni tudom, hogy ennek van jelenleg a legdurvább hűtése: Full terhelés mellett maximumra tuningolva 59-61 fok között van a hőmérséklete 29 fokos szobahőmérséklet mellett.És e mellé 1600 rpm-es venti fordulatszám társul, szó szerint kussban van a kártya. Maximálisan elégedett vagyok vele, egy hátránya van, ez a legdrágább 1060 a maga 120k-s árával (a nem OC változat olcsóbb, az úgy 110k).
Amúgy ha nincs fullra kihajtva (pl. vsync mellett játszol és csak félvállról dolgozik 60 fps-el) akkor olyan 54-55 fok körül hűsöl a drága. :)

(#276) imi123 válasza Motyi (#275) üzenetére


imi123
őstag

Rengeteg rosszat halottam ASUS kártyákról.
Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak.
Mondjuk az én kis Gaming X-em sem egy hangos kártya.
Konkrétan eddig hangját nem hallottam.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#277) dewil666 válasza Motyi (#275) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm az infót! Ez tényleg kiemelkedő hűtési teljesítményről árulkodik.
Akkor fel kell hagynom a Giga vonallal és Asusra kell áttérni.
Remélhetően az ár is kedvezőbb lesz ősz dereka fele mikor már azért jobban el lesznek terjedve a 1060 és rx 480 costum kártyák is.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#278) Puma K


Puma K
veterán

Nézegetem ezt az MSI GTX 1060 GAMING X 6G-ot, de számomra annyira indokolatlanul nagy a nyák és ezzel együtt a hűtése is.

A Zotac GTX 1060 Amp Edition már egész pofás. Kicsi-számomra pont jó a mérete, csicsamentes és már ez is csak terhelés alatt forgatja a ventilátorait (mondjuk nem találok infót róla, hogy hány foknál kezdenek el forogni).

A kép forrása és teszt a 2 kártyával:
MSI GeForce GTX 1060 Gaming X and Zotac GeForce GTX 1060 Amp Edition Review

Viszont ahogy nézem a boltok kínálatát azt látom, hogy csak MSI kapható a vizeseknél az "ipipnél" meg semmi...

Valakinek van személyes tapasztalata a Zotac 1060 Amp Edition-el kapcsolatban?

Esetleg valakinek valami kiskeres-forgalmazó kapcsolata, hogy mikortól lesz készleten a Zotac kártyából?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#279) gtamate2 válasza Puma K (#278) üzenetére


gtamate2
veterán

Szia,

Kapható a rufusznál a Zotac, azt tudni kell róla hogy 5 év garit adnak rá nem kettőt, csak regisztrálni kell 28 napon belül a Zotac honlapján és kapod a +3-at automatikusan.

Viszont van 10k-val olcsóbban Giga g1 is, ami 3 év garival van ugyan, de ennyiért ez is jó vétel. A hűtése is korrekt lett.
Giga teszt

*Sn0w

(#280) lacus83 válasza gtamate2 (#279) üzenetére


lacus83
senior tag

Egész jó a Giga G1 ára,ahoz képest hogy még kezdő ár.
Kérdés hogy a Giga hogy sikerült.
Giga G1 1070 hez volt szerencsém, persze kb minőségre mint egy Gtx 970 de pl egy tápkábel se jár már hozzá.
Annak idején a 100 k s 970 hez járt, most 170k hoz meg semmi

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#281) gtamate2 válasza lacus83 (#280) üzenetére


gtamate2
veterán

Ezek nem hiszem hogy nagyon le fognak menni.

A Giga mint a tesztből látszik hozza a kötelezőt, hőcsöves a hűtése szóval nem lett rossz. A prémiumérzet persze nincs meg (szokásos gagyi műanyag), de ár/érték arányban verhetetlen pont ezek miatt. Ha pedig úgysem nézegeted a vga-t bőven teszi a dolgát a gépben.

*Sn0w

(#282) M@rdel


M@rdel
őstag

Elérhetőek a Evga 1060-nak is.
Egyelőre az egy ventilátoros típusok.

(#283) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok,

Mivel hamarosan gazdája leszek egy ASUS GeForce GTX 1060 6GB ROG Gaming kártyának így feltennék egy kérdést a dologgal kapcsolatban:

Jelenleg egy jól belakott de AMD VGA-s gépem van. Cseréhez újra kell telepítenem az OS-t vagy már elviseli egy Windows 10-es ha nVidia kártyára váltok ad hoc? (mielőtt kérdeznétek az utolsó nVidia kártyám még a 6600GT-volt, azóta csak AMD vonalon mozogtam).

Üdv,
Romvr

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#284) Teaway válasza M@rdel (#282) üzenetére


Teaway
veterán

Örülök neki..a kisebbikből nem lehet korlátlanul rendelni :(

Nincs itthon csokid??

(#285) TBT válasza Romvr (#283) üzenetére


TBT
addikt

Szia!

Nem kell újratelepítened a Windows-t. Elég, ha legyomlálod az AMD kártya cuccokat a gépről és telepíted az új Nvidia drivert (természetesen azt, amit a hivatalos oldalról le tudsz tölteni)! Mert a kapott lemezen egy májusi build van, akkor még vajmi kevés információ volt a GTX 1060-ról.

Nekem is ASUS Strix GTX 1060 OC kártyám van. Tetszetős darab, mind küllemre, mind teljesítményre.
Persze néhány új játékban kompromisszumot kell kötnöd, ha a fix 60 FPS a cél (pölö: Rise of the TR, Hitman). De ezek hulladék módjára is lettek programozva, szóval azért. Még egy GTX 1070 kártyát is megfognak 1-1 helyen, persze a Benchmarkokból ez nem látszik. :DDD
Bár manapság úgyis sok a fölösleges csilli--villi effekt, ami csak zabálja a GPU erőforrását, hatalmas látványbeli különbséget pedig nem ad.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#286) Puma K válasza gtamate2 (#279) üzenetére


Puma K
veterán

Szia!

Köszi szépen a linket! :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#287) #36072192 válasza gtamate2 (#279) üzenetére


#36072192
törölt tag

Szia!

Úgy tűnik nálam a GTX1060 lesz végül a meghalt R9 380 utódja.
Ez a "rufusz" mennyire megbízható. Látom van "megbízható bolt" plecsnije, de amúgy milyen?

Amúgy hihetetlen, hogy mennyire nincsenek személyes tapasztalatok a kártyáról. Olvasgatom a fórumokat, de csak spekulációk vannak, de csak elvétve találtam 1-2 embert, aki megosztotta a tapasztalatát, mert vásárolt ilyet.

(#288) Romvr válasza #36072192 (#287) üzenetére


Romvr
őstag

Ma hívtak hogy holnap jön a kártya.
Hétvégén gennyesre tesztelem és írok róla egy Cikket is a Logout-ra szerintem (majd kiderül lesz e időm/kedvem). De ha azt nem is, szombat estére megírom a tapasztalataim ide a fórumra. Vagy ha akarod akkor csak neked privátban ;)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#289) L-e-f-i-e válasza Romvr (#288) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem mindenki örülne ha a fórumon is megosztanád :D

=^-^=

(#290) #36072192 válasza Romvr (#288) üzenetére


#36072192
törölt tag

Nagyon nagyon örülnék.
Az már biztos, hogy egy GTX 1060 lenne a cél, mert a specifikációi és a teljesítménye nekem nagyon tetszik (GTX 970 lett volna a cél, de mivel az még mindig 95-100 között lebeg akkor már inkább az új modell).

Tényleg azt hittem, hogy majd elárasztanak bennünket a különböző modellek, de szinte alig kapható valahol. Egyedül ez a Rufusz computer, amelyik rendelkezik nagyon sok példánnyal. Igaz, hogy megbízható bolt plecsnijét kapta meg, de még mindig nem tudom, hogy mennyire megbízható tényleg.

Mivel a Gigabyte-tal különösebb problémám az évek alatt nem volt, így kíváncsi lennék, hogy mit a kicsike:

Elvileg 96 ezer a bevezető ára, de ez a hűtő rajta nem túl jónak néz ki.

Másik befutó az MSI, nagyon sokan dicsérik a hűtőjét, s a minőségét:

114 ezer még nem annyira horribilis ár.

Ami egyébként kicsit bosszant, hogy szinte sehol nincs felhasználó vélemény. Teszt van, véleményem egy-kettő. Nem szoktam követni a kártyákat, de minden egyes új kártyákkal ez szokott megtörténni.
Ugyanis vásárlásnál azért elolvasom másnak a véleményét az adott termékről pl. mennyire hangos, milyen az anyaghasználata. Valahol azért mégiscsak többet adok egy átlagfelhasználó véleményére, mint egy tesztíróéra.
A GTX1060 topicok sok helyen alig éledeznek, szinte csak spekulációkról folyó társalgás, illetve az RX 480-al való összehasonlítgatás megy.

(#291) SybenX válasza #36072192 (#290) üzenetére


SybenX
őstag

A rufusztól nyugodtan veheted,ugyanolyan megbízható mint az ipon vagy aqua.

[ Szerkesztve ]

(#292) Romvr válasza #36072192 (#290) üzenetére


Romvr
őstag

Witcher 3, Doom, GTA5 (ha sikerül életre lehelnem. Túltoltam a modolást :D), Dragon Age Inquisition, Rainbow 6 Siege, Crysis 3

Ezeket fogom tesztelni Péntek-Szombat és akkor közkívánatra megírom a tapasztalatokat elsősorban ide a fórumra.

Amúgy a vásárláshoz én az ASUS Strix OC-t ajánlom. 119-be kerül és külföldi tesztek alapján a legcsendesebb és leghűvösebb OC-s 1060 jelenleg a piacon.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#293) Motyi válasza Romvr (#292) üzenetére


Motyi
senior tag

A nem OC jobban megéri, már ha lehet kapni, mert 10k-val olcsóbb és a tuningban ugyan az (a memória oc meg lutri, hogy 9-10 Ghz között meddig megy).Fontos tudni, hogy itt nincsenek "válogatott" chipek, a gyárban legyártanak x db kártyát az egyik fele oc biost kap másik simát. Ennyi.

(#290) Xtian22

A gigabyte G1 lehet külsőre gyengébbnek tűnik mint az MSI, de gyakorlatban a két kártya ugyan azt tudja hűtésben. Mindkettő 100% terhelés mellett olyan 65 fokos és hangtalan.A tuning szintén példányfüggő (de inkább csak a mem oc, a GPU-t simán 2100+ boost 3-ra lehet lőni mindkettőnél). Egyáltalán nem éri meg az MSI 20k-val drágábban, szó szerint semmi olyat nem tud amit a másik nem, max ha plexi oldallapos házad van és szereted nézegetni akkor lehet az MSI-nek "előnye". Ha meg már 115k-s kategória, akkor az MSI-nél az Asus Strix sokkal jobban megéri, mert az Asus hűtése ráver alapon 3-5 fokot, maxos tuning mellett meg 5-9 fokot az MSI-re, hangtalanul. Ezek mai személyes tapasztalatok, volt nálunk mindkét kártya és kolléga meg is vette a G1-et, csak előtte kipróbáltuk megéri e a 20k difi.Mellesleg bár ez totál lutri, de a G1-en 9.4-ig ment a memória hibátlanul míg az MSI-n 9.2-n.
Remélem segítettem a döntésben. :)

[ Szerkesztve ]

(#294) TBT


TBT
addikt

ASUS Strix ROG GTX 1060 OC kártyám van, pontosan mire vagytok kíváncsiak? :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#295) Romvr válasza TBT (#294) üzenetére


Romvr
őstag

Mindenre... na elő a farbával! :DDD :DDD :P

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#296) Motyi válasza TBT (#294) üzenetére


Motyi
senior tag

Pl. kitesztelted mi a vége? Boost 3 mennyire megy fel stabilan drop nélkül, memória meddig bírja? Csak kíváncsi vagyok az enyémhez képest milyen. :D

Itt az én drágaságom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#297) SECTORnooB


SECTORnooB
addikt

Sziasztok!
Mikorra várható egy esetleges EVGA 1060 variáns illetve kielégítő készlet a kártyából?
Szeptember közepe fele szeretnék magaménak tudni egy ilyen kártyát milyen esélyekkel indulok szerintetek?
Válaszotok előre is köszönöm :)

(#298) Dogengar válasza SECTORnooB (#297) üzenetére


Dogengar
aktív tag

A hivatalos oldalon még a frekvenciák sincsenek kiírva (az oldal legalja, FTW, SCC típus). :D

(#299) SECTORnooB válasza Dogengar (#298) üzenetére


SECTORnooB
addikt

és egyéb gyártó megoldásai szélesebb körben kb mikorra várható? olyan 100-110-ezret szánnék rá max

(#300) Dogengar válasza SECTORnooB (#299) üzenetére


Dogengar
aktív tag

A többi gyártó már kiadta az egyedi hűtésű verzióikat. MSI például.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.