Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) aya válasza Romvr (#550) üzenetére


aya
addikt

A gyári hibásokat szórják így ki ez egyértelmű.

Majd jön a vissza lehet kapcsolni párat teljes értékűre, aztán viszik mint a cukrot.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#552) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

3GB Vram nem sok jóra kecsegtet

itt egy példa Tomb Raider alatt [link] , mire elég a volt csúcs 780Ti Oc-va , 3GB-al

Persze belehet állítani, hogy játszható legyen, de durván le kell butítani a grafikát

[ Szerkesztve ]

(#553) Poiro7


Poiro7
aktív tag

A 4Gb-os GTX970 is csak 3Gb-ot használt, még is ment :DDD

(#554) Poiro7 válasza Poiro7 (#553) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Pontosítok 3.5Gb utána "csak" lassult :DDD

(#555) aya


aya
addikt

970 környéki kártya lehet belőle, 83ezerért nyitóáron.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#556) KubanitoS válasza Romvr (#550) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha azt vesszük, hogy egy átlag felhasználó rákeresve a kártyákra azt látja, hogy a 6 gigások 100-120 ezer forintba kerülnek, akkor egyből reális lesz a számára a 3 gigás 83-ért. :DDD ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#557) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Hivatalos: megérkezett az NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#558) Rasiel válasza Dark KillerX (#552) üzenetére


Rasiel
senior tag

Elég csak a textúra minőséget nagyon magasról eggyel visszább venni és megy normálisan egy 780 Ti-vel az új Tomb Raider. :K

[ Szerkesztve ]

(#559) aya válasza Rasiel (#558) üzenetére


aya
addikt

No igen de ház azért "is" játszunk pc-n mert ott a legszebb, minden téren, nem szeretek én pl visszavenni semmit.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#560) mlinus válasza aya (#559) üzenetére


mlinus
őstag

Akkor nem 1060 a te kártyád.

(#561) redhunter válasza gtamate2 (#522) üzenetére


redhunter
senior tag

Emag gariról annyit hogy hamarabb cserélték a hibás terméket mint itthon az aquában az ipon-t meg egyenesen hagyjuk.1 hét alatt nálam volt az uj cucc a hibás termék helyett az emagtól.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#562) Rasiel válasza aya (#559) üzenetére


Rasiel
senior tag

Én egy mezei 780-al játszok így a TR-el minden probléma nélkül. Nem sokat veszítesz képminőség tekintetében, ha Very High-ról High-ra visszaveszed ezt az egy opciót, így jóval kevesebb VRAM-ot kér a játék.

A helyzet az, hogy több olyan játék van, ahol egy vagy netán pár grafikai beállítás visszavételével jelentős gyorsulást tudsz elérni, hiszen ezek lehet, hogy minimálisat vagy szinte semmit nem adnak hozzá a képminőséghez, emellett a gépet meg zabálják. Pl. GTA V-ben, Fallout 4-ben is vannak ilyen opciók, de akár említhetném a Far Cry 4-et is meg még pár címet.

Egyébként jól mondja mlinus: ha ilyen igényeid vannak, akkor nem a 1060 a te kártyád. :N

[ Szerkesztve ]

(#563) aya válasza Rasiel (#562) üzenetére


aya
addikt

Full hd-ra elég lesz.

És élsimítás nélkül játszok, ahhoz már hozzászoktam.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#564) Puma K válasza redhunter (#561) üzenetére


Puma K
veterán

Ez elég jól hangzik.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#565) Rasiel válasza aya (#563) üzenetére


Rasiel
senior tag

Igaz, akkor így egy jó darabig biztosan nem lesz vele problémád sebesség terén. :K

(#566) KubanitoS válasza Rasiel (#562) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez a GTX1060 még bőven elegendő arra, hogy FHD-ben kb minden játékot ki lehessen maxolni. Ez majd természetesen változhat a jövőben, de azért ne feledjük el, hogy ez a kártya alapból erősebb a GTX970-nél, más tesztekben pedig a GTX980-nal van egy szinten, ami az előző széria egyik csúcskártyája a Ti változatot és a Titant leszámítva.

Szóval jelen pillanatban ez a kártya maximum papíron középkategória. Évekig el lehet vele lenni majd.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#567) Rasiel válasza KubanitoS (#566) üzenetére


Rasiel
senior tag

Persze, ez így van, viszont kérdés, hogy kinek, milyen igényei vannak. Ha pl. valakinek fontos a fix 60 FPS legmagasabb grafikai beállításokkal + esetleg élsimítás, stb., akkor már nem olyan egyértelmű a dolog. Speciel én nem ilyen vagyok, tudok kompromisszumokat kötni, persze egy bizonyos szintig. Akinél pedig a fentebb írt dolog áll fenn, ő természetesen nem 1060-at fog venni, főként, ha hosszabb távra tervez egy videókártyával.

(#568) Sanyi19


Sanyi19
őstag

ASUS STRIX RX480 VS ASUS STRIX GTX 1060 teszt videó: [link]

Jól választottunk. :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#569) L-e-f-i-e válasza aya (#543) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az 1-3 nap arra vonatkozik, hogy VÁRHATÓAN ők akkor kapják meg az árut. A futárnak átadás után ha ezt írják az azt jelenti hogy másnak megkapod az árut.

Amíg a bolt a disztribútortól megkapja az árut bármi közbe jöhet, lehet megkapják 2 napon belül, de lehet csak 3 nap és ha kiszállítást kérsz az + 1 nap illetve a legtöbb esetben csak hét közben van, így ha valaki baromira türelmetlen, vagy nem ért hozzá, annak érdemes kizárólag raktáron levő terméket vásárolnia.

Teljesen felesleges túráztatni a boltot, akinek alapjáraton az a célja, hogy mihamarabb eladja neked, ergo ha nem kapod meg 3 napon belül az közel se biztos hogy rajtuk múlik. :)

=^-^=

(#570) aya válasza L-e-f-i-e (#569) üzenetére


aya
addikt

Személyes átvételt kértem, így talán gyorsabb.

Egyébként azért csörögtem hogy egyáltalán lesz-e, és megnyugtattak hogy úton van, nekem most ennyi elég.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#571) L-e-f-i-e válasza aya (#570) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A várakozás a legnehezebb része, utána egy élmény lesz beizzítani. :)

=^-^=

(#572) Peat;) válasza aya (#570) üzenetére


Peat;)
veterán

Úton jön? Az már rég nagy baj. ;]

Én is rendeltem, de addig még nézegetem a kínálatot. Félek kicsit a gigától, msi gaming volt az előző két vga-m...de a jó árú msi gaminghez képest is 20k előny elcsábított. Igazából rx470-est néztem ki hogy majd egy olyan 7x-ért, mert nekem elég a 4 giga ram, de ez a 87-es ár "belekavart" a levesbe.

Szerintem mire lepapírozzák az áfát beérkezik a boltba azért még sok idő, ha jövőhéten kiderül hogy kapunk-e akkor az már valami.

[ Szerkesztve ]

(#573) Tombi válasza Peat;) (#572) üzenetére


Tombi
senior tag

Bizzunk benne mindenki kartyahoz fog jutni es nem lesz coil whine = cicergése a kartyanak. En biztosan beszamolok majd kartyarol es remelem nem rma val indul az ismerkedesunk

(#574) M@rdel válasza Tombi (#573) üzenetére


M@rdel
őstag

Van már pár kártya itt, volt már valakinek "cicergése"?

(#575) Romvr válasza M@rdel (#574) üzenetére


Romvr
őstag

Asus Strix-el nem volt még gond pedig Aug 5-e óta rendszeresen izzasztom. Annyi hogy ha manuálisan feltolom a ventiket max fordulatra, azért már észrevehetően hangosabb mint a CPU hűtőm 70 fokos CPU mellett, max fordulaton.
De automatán hagyva még nem ment 1500 körüli értéknél feljebb ami csak egy enyhe szélzajt eredményez.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#576) tobias88888 válasza aya (#533) üzenetére


tobias88888
őstag

Nekem a bestmarkt visszamondta (eltolta ismeretlen dátumra) az rx480at, szóval nem várok mást az aqua-s gtx1060as rendelésemtől sem. Majd ha kezemben lesz a kártya akkor ok, de addig még bizakodni se bizakodok a 86 ezres rendelésben

(#577) aya válasza tobias88888 (#576) üzenetére


aya
addikt

Közben már konzolokszervize már árulja a windforce kártyákat. :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#578) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Végre megérkezett a Gigabyte GTX1060-om (WFOC), első tapasztalatok:

- megy a GTA 5 úgy, hogy minden maxon van, tényleg minden, 8x MSAA-val. Bozótba se megy 30 fps alá.
- játékok alatt 65 fok körül megy, ventilátornak van hangja de nem vészes
- a kártya tapintásra jó minőségű, nem hajlik nem nyeklik búg stb., cirippelést nem tapasztaltam még.
- alap órajelen 1961 mhz-re boostol és ezt tartja is, nem kell TDP-t kitolni stb.
- Alap órajeles tesztek: Vantage GPU score: 47 600, Time Spy GPU : 4100

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#579) Dark KillerX válasza Sanyi19 (#578) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Gratulálok kolléga, és használd egészséggel

És azért csak lassan lesz itt tapasztalat bőven. :-)

(#580) Sanyi19 válasza Dark KillerX (#579) üzenetére


Sanyi19
őstag

Köszönöm szépen! :R

Csináltam egy Heaven Benchmark-ot alapon:

Unigine alatt 72 fok

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#581) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Valley:

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#582) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez az akció szerintetek minek köszönhető?

Vajon meddig fog tartani? :F

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#583) Sonja válasza NandorHUN (#582) üzenetére


Sonja
veterán

Most érkeznek az országba ez is, meg a kisebb Gigabyte kártya, amit 88eHUF-ért hírdettek, ezért "akciós". Gyorsan elkapkodták őket, ez se fog sokáig tartani. Ráadásul ez kb. ~4eHUF-al drágább csak. Akinek kell, az gyorsan vegye szvsz! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#584) NandorHUN válasza Sonja (#583) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy 1-3 hónap múlva vajon lehet e számítani még hasonló akcióra vagy árazásra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#585) Peat;) válasza NandorHUN (#584) üzenetére


Peat;)
veterán

Lehet. De ez újdonság és most felár nélkül kapod meg...ettől jelentősen olcsóbb nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#586) tobias88888 válasza NandorHUN (#582) üzenetére


tobias88888
őstag

Hát, megrendeltem ezt is, ha már az Rx480as rendelést törölték, a 87 ezres Aqua-sról meg nincs visszaigazoló email se, hogy hoznak vagy valami. Ráadásul hely van a házban és ez 5 centivel hosszabb, szóval talán a hűtése is jobb valamivel (mondjuk az órajele is nagyobb egy kicsit). Amelyik előbb jön, az nyer :)

[ Szerkesztve ]

(#587) Peat;) válasza tobias88888 (#586) üzenetére


Peat;)
veterán

Én lemondtam AQUA-sat, házamba valószínű túl kevés lett volna a hűtése. Én is megrendeltem nagyobbat...ennyi pluszt talán megér és tesztek szerint halk.

(#588) forguet


forguet
senior tag

LOL rányomok a G1 Gaming rendelésre erre kijön h fizetendő 99k
pont közben emelték meg az árát 8k-val :)

kellett nekem méregetni h befér-e a házba meg megnézni még 5 tesztet vásárlás előtt :)

Na akkor tovább tart a VGA ínségem.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#589) tobias88888 válasza forguet (#588) üzenetére


tobias88888
őstag

Lehet hogy csak beképzelem, de azért viszik le az árat hogy belinkeljük és utána felemelik. Aki 91 ezerért vett, annak azt mondják hogy sajnos nem érkezik és törlik a rendelését :) (majd kiderül)

(#590) KubanitoS válasza Peat;) (#587) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pusztán érdeklődés szintjén: milyen feltételekkel lehet lemondani a rendelést? Gondolom, ameddig ki sem szállították addig nincs miről beszélni. Feladás után is le lehet mondani?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#591) tobias88888 válasza KubanitoS (#590) üzenetére


tobias88888
őstag

Szállítási díjat ki kell fizetned, átvételtől számított 2 hét talán a határidő. Ha nem veszed át és mondjuk azt mondod hogy valaki rendelt helyetted, akkor ezt is megúszod persze, de ez hasonló szemétség mint a rendelés törlés a boltok részéről :)

(#592) KubanitoS válasza tobias88888 (#591) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nyilván át sem venném akkor a terméket. Azért az már szemétség lenne, ha két hétig használom, majd visszaküldöm nekik, hogy bocs mégsem kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#593) tobias88888 válasza KubanitoS (#592) üzenetére


tobias88888
őstag

Persze. Miután átveszed 14 napig él az elállási jog indoklás nélkül, erre értettem hogy a ki és a vissza szállítást te állod:
[link]

Én csináltam már olyant hibás telefonnál a Mall-al, hogy elálltam a vásárlástól. Sajnos a 6. napon vettem észre a hibát. Mivel 3 napig van csak cseregarancia, utána szervizelés, ezért elálltam a vásárlástól és újrarendeltem a terméket :)

Ha elkezdik kiszállítani, azt mondod, hogy
a, nem te rendelted -> 0ft
b, nem tudod átvenni, később meg lemondod -> azt hiszem a kiszállítási díjat kell kifizetned

[ Szerkesztve ]

(#594) Peat;) válasza KubanitoS (#590) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem tudom, biztos le van írva náluk. Én személyes átvételt kértem alapból és mivel még nem kaptam megerősítést a rendelésről ezért mertem váltani és máshonnan rendelni a számomra jobb modellt.
A lemondó e-mailben meg kulturált hangnemet ütöttem meg és válaszreakciót is kaptam, hogy ok. Nekem sosem szokott annyi bajom lenni a boltokkal mint a ph!-n olvasni, fene se tudja miért talán mert vezérigazgatóval és egy takarítóval is ugyanúgy beszélek :U :)

(#595) lacus83 válasza Sonja (#583) üzenetére


lacus83
senior tag

Ez még mindig sok,lesz ez olcsóbb is.
110-120 k már GTX 980Tit lehet kifogni használtan bőven garral.
Vicc az 1070 árazása.

Pedig lassan már 1,5 hónapja Dvga nélkül vagyok én is,ha tudom ilyen durva árak lesznek várok a 960 eladással.
Egy hónapon belül már simán kitolnám én is a 100kt,de egy közép kategóriáért azért már nem.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#596) aya válasza lacus83 (#595) üzenetére


aya
addikt

Én még csak két hete élek hd4600-on. Nem is tudom hogy bírom. Remélem hét elején megjön a 1060

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#597) forguet válasza aya (#596) üzenetére


forguet
senior tag

Nekem majdnem 4 hónapja nincs VGA-m. :)
Mondjuk a 4 hónapos kisfiam segít, hogy időm se legyen :)

A feleségem arra buzdít h ha már eddig nem tettem, ezután se vegyek...

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#598) Tombi válasza forguet (#597) üzenetére


Tombi
senior tag

A sötét oldal már megkörnyékezett, térj vissza a dvga ùtra padawan !

(#599) Sanyi19 válasza forguet (#597) üzenetére


Sanyi19
őstag

:D

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#600) gézu válasza forguet (#597) üzenetére


gézu
őstag

Kérdezd már meg Tőle, hogy ha szülés után pár hétig nem lehetett dugni, akkor már később sem érdemes? ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.