Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) SECTORnooB válasza Dogengar (#300) üzenetére


SECTORnooB
addikt

az EVGA mellet az MSI megoldásai érdekelnének főként megrögzött ipon (ista) vagyok és ott csak Asus-t látok :(

(#302) Dogengar válasza SECTORnooB (#301) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Szeptemberre valszeg lesz. :)

(#303) gtamate2 válasza SECTORnooB (#301) üzenetére


gtamate2
veterán

Pedig kár elkötelezni magad, egy időben (~6 éve) még nagyon jó volt az ipon, olcsók voltak és korrektek. Sajnos az utóbbi időben nagyon megdrágult, egyedül az oldaluk tetszik, de a garanciális ügyintézésben sajnos nem valami korrektek.
A rufuszban szokott a legolcsóbb lenni mostanában a hasonló műszaki cikk (az első értelmes nem netbolt)

Ott van is most pár 1060
Az aquában is szintén kapható jópár.

*Sn0w

(#304) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Vagy a PCX, igaz ők az akciókkal sunyiznak, viszont olcsóbb a szállítás.

(#305) SECTORnooB válasza gtamate2 (#303) üzenetére


SECTORnooB
addikt

És mitgondolsz ki a legmegbízhatóbb?

(#306) gtamate2 válasza SECTORnooB (#305) üzenetére


gtamate2
veterán

Én a zotacot vinném, az 5 év gari miatt. Plusz ugye 10k-val olcsóbb, annyit nem ér az msi hűtése szerintem.

Itt egy lengyel teszt: Pclab (Zotac, Asus Strix, ref)

*Sn0w

(#307) Romvr


Romvr
őstag

No akkor az első tapasztalatok Asus ROG Strix 1060 OC 6GB kapcsán

Egyelőre csak a régi rendszeren próbáltam, tehát nincs kiganézva minden szutyokmaradvány az AMD-től, szóval nem fest 100%-os képet. Holnap újrahúzom a rendszert a legújabb Win10 64-el (Aniversary).

Első ránézésre a kártya bitang nagy és nehéz. Majdnem végigér a gépházban. A világításból nem sokat látok, tekintve hogy lefelé néz a ledes fele. Egyedül hátul a sarkain van némi átszűrődés.

Hangzavart nem igazán kelt, tekintve hogy Windows közben passzívan hűt 0 RPM-el. De a gép bekapcsolásakor felpörög max fordulatszámra és kihallatszik némi süvítés. De egyáltalán nem zavaró. Csak második bekapcsolásnál tűnt fel hogy mintha hangosabb lenne a gépem.

Játékoknál ért az állkoppanás az R9 270-he viszonyítva. Mindent csutkára tolva:
Crysisnál a 17 FPS helyett megy 35-40-et.
Witcher 3-ban a 22-25 helyett megy 55-60-at. (HW-val együtt)
Rainbow Six Siege-nél 45 körül mozog az érték
Doom-ban pedig 60 alá nem csúszott, de az átlag 80 körül alakult.

A max RPM a ventin 1500 körül alakult és 65°C fölé nem engedte így. Ezen a fordulatszámon szinte semmi hangja. Ráadásul a Boost 2050-re tolta az alap ~ 1600-as Core Clock-ot.

Szóval teljesítményben szerintem majdnem duplája az eddigi R9 270-emnek.

Részletesebb tesztet a Logout cikk megjelenésekor fogtok látni. Amit most Vasárnap rakok majd be a "postaládába". De előzetes tapasztalatként eddig még nem bántam meg a vásárlást :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#308) Fortum


Fortum
tag

Sziasztok! :)

Első gépemet építettem tavaly ősszel és minden megvan már,csak egy szuper videókártyára lenne szükségem. (kezdő vagyok szóval ha alap dolgot kérdeznék akkor ezért)

Megvártam a nyár közepét/végét,de már szeretnék venni egyet végre.

120ezer a keretem max,de természetesen nem akarom mindet elkölteni ha nem muszáj.

Fogalmam sincs,hogy az 1060-asok közül melyikkel járnék a legjobban :(

Pl: MSI-nél mi a különbség az ARMOR ÉS GAMING X-KÖZÖTT.

Olvasgattam az előttem szólókat pl: tetszett a ZOTAC 5éves garija ha tényleg így van.

De nagyon jókat olvastam az ASUS-ról és Gigabyteról is.

Nagy FULL HD LED 102cm képátlós tv-n játszanék.

A célom a megbízhatóság és hosszú távon szeretném használni :)

A konfigom lenne hozzá :

I5-6500

ADATA SSD 120GB

WD EZEX 1TB

ASROCK PRO4S

2X4GB HYPERX FURY

500W FSP AURUM GOLD

Előre is köszönöm a válaszokat! :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#309) Romvr válasza Fortum (#308) üzenetére


Romvr
őstag

Mivel kb majdnem ugyanilyen gépem van a VGA alatt így szívből ajánlom az ASUS Strix-et. :K

Közelről a kártya.

Így néz ki a gépemben. A házban van egy narancssárga LED világítás plusszban. De a kártyát bármilyen színre be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#310) Motyi válasza Romvr (#309) üzenetére


Motyi
senior tag

Egyetértek én is, de azért megjegyzem, hogy ha a kolléga szeretne kicsit spórolni, akkor azért a Giga G1 jobb vétel, tekintve, hogy annak a hűtése is fasza és halk (kb. mint az MSI gaming-é) és valljuk be őszintén 5-6 fok hőmérséklet különbség nem hiszem, hogy megér 24k difit (Giga G1 96k vs. Asus Strix OC 120k). Esetleg ha plexis háza van és fontos a fényorgia akkor ok. Mondom ezt úgy, hogy szintén Strix OC-val rendelkezem, és maximálisan elégedett vagyok vele.

(#311) Fortum


Fortum
tag

bocsi azt kihagytam,hogy a max méret ami befér 280mm :(

(#312) Motyi válasza Fortum (#311) üzenetére


Motyi
senior tag

Akkor az Asus már ki is esik a maga 29,8 cm-es hosszával, de a Giga pont jó lehet, mert 27.8 cm hosszú. MSI Gaming X is csak 27.7 cm. Hiába, a Strix az mindenben a leg. :P

(#313) Romvr válasza Fortum (#311) üzenetére


Romvr
őstag

Oh... akkor az ASUS Strix kiesik a maga 29 centiével. :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#314) Fortum válasza Romvr (#313) üzenetére


Fortum
tag

és 2 ventis verzió az fehér színű ami rufuszon van ? :)

az is jó ? :)

(#315) gtamate2 válasza Fortum (#314) üzenetére


gtamate2
veterán

Nem tudjuk hogy van-e benne hőcső, inkább a Zotac-ot válaszd ha befér.

*Sn0w

(#316) TBT válasza Romvr (#309) üzenetére


TBT
addikt

Nekem is gyönyörűen visz mindent. Tomb Raider 2013, Rise of the Tomb Raider, Witcher 3, Batman Arkham Knight, Mirror's Edge Catalyst, Overwatch, High/Very High értékeken be sem megy 70 fps alá 1080p felbontásban.
Mondjuk nekem csak egy színben világít (piros), de lehet, hogy fel kéne tennem a lemezről az ASUS programot?
Mikor megláttam, hogy áprilisi Nvidia Driver van a lemezen, egyből visszatettem a tokjába és ment a dobozba. :D

Nálam egy ASUS AMD R9 280X 3GB kártyát váltott, de ahhoz képest is hatalmas előrelépés!
Még kíváncsi leszek Dragon Age IQ alatt mit fog mutatni, AMD azt sem igazán szerette.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#317) Romvr válasza TBT (#316) üzenetére


Romvr
őstag

Dragon Age Iq. nagyon el van kókányolva. Átvezetők és párbeszédek alatt 20-30 FPS között ingadozik, de amint visszakapom az irányítás meg sem áll 40-55-ig ugrik a számláló.
Külön érdekessége hogy UltraWide FHD a monitorom (2560x1080) és a párbeszédek csak 1920x1080-ban jelennek meg, tehát még kevesebb is a megjelenített terület mégis ott zuhan be az FPS érték a leginkább.
Mondjuk a Doom meg a másik. Amikor nem én irányítok akkor 60FPS stabilan. Amikor én irányítok akkor meg 80 körül mozog...
Most telepítem újra a gépet, meglátom mit eredményez majd. Javulást, vagy romlást :)

Amúgy az ASUS oldaláról szedd le az Aura programot. Azzal lehet állítani a színt, villogást...stb.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#318) Bjørgersson válasza gtamate2 (#315) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy pár van, látszik képeken.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#319) TBT válasza Romvr (#317) üzenetére


TBT
addikt

Na igen, a Dragon Age hulladék. Az átvezetőknél direkt 30 FPS-re korlátozták a fejlesztők a jobb élmény érdekében. ellenben teamfight közepette nálam anno komoly FPS drop volt az AMD kártyával. Most sem várok csodát, hisz nem egy kártyának kell kijavítania a fejlesztői igénytelenségeket.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#320) Puma K válasza TBT (#316) üzenetére


Puma K
veterán

Helló!

Ha van időd akkor tudnál nekem csinálni egy mérést a Tomb Raider-el (2013)?

Beállításokat is mutatnék, hogy pontosan mit mire állíts ha lehet kérni :B

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#321) Lalaland válasza Puma K (#320) üzenetére


Lalaland
tag

Üdv,

Kíváncsiságból én is lemértem a kért beállításokkal, ha nem baj.. :B
Nem ablakban futott, csak a végén tettem abba a képernyőmentés miatt.
Msi 1060 gamingX alapon:

hirtelen, gyors Oc-val (2138/9485):

üdv

[ Szerkesztve ]

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#322) Puma K válasza Lalaland (#321) üzenetére


Puma K
veterán

Minél több kártyával teszteltek annál jobb! ;]
Köszi!

Viszont ablakban fut a játék, ha kirakod teljes képernyőre akkor milyen értékeket kapsz?
A beállításoknál a Fullscreen és a Exclusive fullscreen be volt pipálva?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#323) Bjørgersson válasza Puma K (#322) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem ablakban futott, csak a végén tettem abba a képernyőmentés miatt.

;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#324) RazielZ


RazielZ
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a mostani GTX 960-t egy 1060-ra, ehhez a konfighoz lenne:
Be Quiet! Pure Power 500w BQT L8 táp
Gigabyte B85MD2V alaplap
Intel i7 4790
Kingston 8Gb/1600 DDr3
DeepCool Tesseract ház

Ti melyiket ajánlanátok? Most egy Asus strix gtx960-m van, és nem igazán volt vele gondom eddig (leszámítva hogy csak 2 gigás), viszont olvastam a kommentjeiteket, hogy az OC verziók nem érik meg annyira az árukat, illetve a más kiadású pl. MSI,EVGA.. stb.kártyák is jól teljesítenek, így tanácstalan vagyok melyik érné meg a legjobban. Válaszotokat előre is köszönöm. :)

(#325) Puma K válasza Bjørgersson (#323) üzenetére


Puma K
veterán

Utólag beírta, de akkor okés most már ezt is tudom.

Jól szalad a kártya.
Minimum FPS-ben a dupláját hozza az 1293/6750-en járatott GTX760-am teljesítményét ebben a játékban:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#326) SECTORnooB válasza gtamate2 (#306) üzenetére


SECTORnooB
addikt

köszönöm :)

(#327) Romvr


Romvr
őstag

Tegnap feltettem a Batman Arkham Knight-ot és minden csutkára húztam. Átlagosan 47 FPS-em van 2560x1080-as felbontás mellett.

Hogy ez a játék milyen szép! Vagy 20 percet töltöttem azzal hogy a Batmobil-al füstöltettem a kereket és néztem ahogy a "FüstWörksz" dolgozik. :DDD
Mire észbe kaptam már este 11 óra volt, pedig dél körükre telepedett újra a gépem és akkor raktam fel.

Ha már újra telepedés. Meglátszik a minimum FPS értékeken mert friss Windows 10 Aniversary-val 2-3 FPS pluszt mértem. Meg a játékok is valahogy simábban futnak.

szerk: Elkészült a Cikk is, meglátjuk mikorra kerül ki a Logout-ra.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#328) TBT válasza Romvr (#327) üzenetére


TBT
addikt

Ha az Nvidia fícsöröket kikapcsolod, meg is lesz a folyamatos 60 FPS. És az Nvidia fícsörök nem hoznak ugye akkora világmegváltó látványt, hogy érdemes legyen a teljesítményt rájuk áldozni, szerintem. Még azok nélkül is nagyon szép az a grafika.
Rise of the Tomb Raider-nél is lehet csutkára húzni mindent (VHQ fölött), ellenben fölösleges, mert High és Very High beállítás között is elenyésző a különbség (fullHD felbontásban). Csutkára húzva sem láttam érdemleges különbséget a játék által felajánlott optimális beállítások között és a csutkára húzott grafika között. Ám a High beállítást DX 12-ben minimum 72-80 fpssel hozza, mindent feltolva pedig 40 alá is hajlamos bekúszni, különösen a szovjet táboros és völgyes résznél (számításigényes rész, ami hanyagul lett leprogramozva).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#329) Romvr válasza TBT (#328) üzenetére


Romvr
őstag

Nincs igényem a folyamatos hatvanra, jó nekem a 80%-ban 50 körüli érték. Autós üldözés közben 30, beltéren 60, a városban mászkálva meg 40-50... jó ez így. :U

Csak sajnos hajlamos 2-3 óránként kifagyni a játék és a checkpoint rendszer miatt ez kellemetlen is tud lenni.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#330) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

1060-asból melyik custom kártyák jók? MSI Armor tetszik eddig a legjobban, de ha valakinek van véleménye vagy tapasztalata a Zotac, Gainward és Palit kártyákról az érdekelne. Jók ezek? Hűtés, órajel szempontjából?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#331) vick33 válasza horvathpeter (#330) üzenetére


vick33
tag

Nekem az MSI Armor van. Nagyon csendes hűvös jószág. Csak ajánlani tudom.

(#332) eventus válasza Romvr (#307) üzenetére


eventus
veterán

DDU program segít máskor, illetve ajánlott minden driver mókolàsnàl.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#333) Mikeyhun válasza RazielZ (#324) üzenetére


Mikeyhun
csendes tag

Miután átolvastam pár tesztet és fórumot a következőket tudom mondani:
- Az teljesítménybeli eltérések az egyes kártyák között nagyon kicsik (2-3 fps).
- A legjobb hűtést/legkevesebb zaj-t az asus rog és msi gaming kártyák adják (de azért még sok kártyáról nincs teszt/info!)
- Garancia szempontjából a zotac 5 évet ad rá (de külön kell reggelni hozzá azt hiszem)
- Kimenetek szempontjából csak az asusnál láttam , hogy picit más 1dvi, 2hdmi, 2dp ellenben az összes többivel (1dvi, 1hdmi, 3dp)
- Oc és sima kártyák között nincs különbség hardveresen tehát jobban megéri a simát venni és ha kell te otthon is tudod húzni a kártyádat.
- Ami még fontos lehet a méretbeli különbségek mert jó pár centis különbségek vannak és egyes gyártóknak van "mini" változatuk is, így előtte nézd meg hogy befér e a gépbe (mint nálam ha az asus-t veszem dobhatom is ki a 2. hdd rackem)
- Bizonyos kártyáknál extra fícsőrök mint világítás vezérlése stb. (ha ez számít)

Persze mindent amit itt leírtam szubjektív vélemény és még egyszer kihangsúlyoznám, hogy nagyon sok kártya csak most jelenik meg és még nincs kellő info/teszt/visszajelzés róluk.
Plusz valószínűleg nem sokára meg fog jelenni pár összehasonlító teszt ami magába foglalja a legtöbb gtx 1060-ast , hogy hogyan teljesítenek egymás ellen.

Én valószínűleg majd egy asus rog vagy msi gaminget veszek csak el kell döntenem, hogy hdd rack vagy +1 hdmi kimenet.
De ha jól tudom kártya dp kimenetéről tudok passzívan konvertálni hdmi-re, ebben egy másik ph-s segítségét kérném!

U.I.: Most jelent meg a sima asus rog (nem oc) változat a "vizesnél". Azt hiszem valaki kérdezte ezt korábban.

[ Szerkesztve ]

(#334) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Üdv!

Úgy néz ki körvonalazódott a dolog. MSI Armort néztem, de közben erre is rábukkantam.KATT Erről Mit lehet tudni hűtés terén? Van olyan mint az Armor? Illetve arra 1x8 pines csati megy erre 1x6-os. Ez mennyit számít?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#335) Savanya válasza horvathpeter (#334) üzenetére


Savanya
addikt

Armor félpasszív és a hűtése is jobb . Sima nem éppen csöndes és a hűtése valami gagyi .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#336) Romvr válasza horvathpeter (#334) üzenetére


Romvr
őstag

Erről a kártyáról jót még nem olvastam. A hűtése ugyan elégséges, de nagyon hangosnak írják még alapjáraton is. Bár ha neked nem számít akkor oké :U

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#337) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Sziasztok. Szeretnék venni egy GTX 1060-ast. A Gigabyte G1-est néztem ki, a legolcsóbban 96 000 Ft-ért találtam itechshop-on. Valaki használ már ilyet? Valamint ebből a boltból vásároltatok már?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#338) Motyi válasza Sanyi19 (#337) üzenetére


Motyi
senior tag

Tessék egy kis szöveges teszt: [link]
Videó review: [link]

Összefoglalva: A hűtése halk (kb. MSI Gaming szint, hajszállal hangosabb), a hőmérséklet max terhelés mellett olyan 5-10 fokkal magasabb mint a legjobbnak számító Asus Strix és MSI Gaming.
GPU tuningnál nincs igazából nagy difki a különbőző gyártók kártyái között, a memória oc meg lutri. Szerintem vitathatatlanul ez a kártya a jelenlegi ár/érték arányú bajnok a custom 1060-ak közül (96K-ért mutasson valaki hasonlót...).
Amennyiben nem vagy maximalista (pl. csak a leghalkabb és leghűvösebb kártya jöhet szóba) és/vagy nincs szükséged fényorgiára akkor nagyon ajánlott. Kollégám múlt héten vette, használja és nagyon elégedett vele. :)

(#339) Puma K A cicergős jelenséget nem ismerem, de ez ellen talán jó taktika lehet a netes rendelés (14 napos elállási jog). Ha nem cicereg nyert ügyed van, ha cicereg visszaviszed és visszakéred az árát/levásárolod másik típusra.Az a baj, hogy akinek számít pár ezer forint annak elég jó ár ez a 96k. Egy MSI Gaming X 116k., azaz 20k difi van.

[ Szerkesztve ]

(#339) Puma K válasza Sanyi19 (#337) üzenetére


Puma K
veterán

Helló!

A G1 hűtése jó és hatékonyan teszi a dolgát, a Guru3D mérései alapján:

Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 GAMING Review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)

Az MSI Gaming X-től +2DBa-el hangosabb csak:

Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 GAMING Review - Graphics Card Noise Levels

Viszont a Gigabyte termékeknél jellemzőbb a többi gyártóhoz képest, hogy szeretnek "ciceregni" azaz coil whine tapasztalható a használatuk során.

Nem azt írom, hogy minden Gigabyte gyártmány produkálja ezt a jelenséget, de a Giga cuccoknál sajátosságának mondható gyakorlatilag ez a jelenség (sajnos).

Voltak Giga VGA kártyáim és alaplapom amik ciceregtek... ezeket cserélve megszűnt ez a jelenség a gépemben. A táp mindvégig ugyan az volt: Corsair VX450

A GTX1070/1080 topikját olvasva a napokba írta meg egy fórumtárs aki Gigabyte GTX1080 G1-et használva, 144FPS alatt is hallható volt VGA kártya zajoskodása-cicergése, így ő cserélte egy MSI-re.

Persze lehet te olyan példányt fogsz kifogni ami nem cicereg, de meg van rá az esély. hogy tapasztalni fogod ezt a kellemetlen jelenséget.

Üdv
Puma

Szerk: sokáig írtam lassú voltam ~1 perccel :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#340) Savanya válasza Sanyi19 (#337) üzenetére


Savanya
addikt

Nekem Gigabyte G1 van . Szerencsére az MSI legolcsóbb után ez tökéletes és halk . 70 fokig MATX-ben azért felmelegszik ,de teljesen csöndben .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#341) gtamate2 válasza horvathpeter (#334) üzenetére


gtamate2
veterán

A helyedben hagynám ezeket a gyengébb msi hűtéseket. Vagy Gigabyte G1-et kapsz olcsóbban
Vagy picit drágábban van Zotac 5 év garival.

*Sn0w

(#342) horvathpeter válasza gtamate2 (#341) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

G1-et is néztem, az sem rossz. Az órajelek is kicsit magasabbak. Írták róla, hogy coil whine előfordul. A Zotac nak jó a hűtése?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#343) gtamate2 válasza horvathpeter (#342) üzenetére


gtamate2
veterán

Bárhol előfordulhat coil whine. A Zotacnak is jó a hűtése, fentebb linkeltem tesztet is róla.

*Sn0w

(#344) vick33 válasza gtamate2 (#341) üzenetére


vick33
tag

Nekem az MSI Armor van és ehhez a kártyához ez a hűtés is túl van méretezve. Diablo 3 alatt nem kapcsol be a venti, egy jó fél napos Witcher 3 alatt meg 65C-n megy a kártya 1200-as venti fordulattal. Tehát gyakorlatilag nincs sose hangja. A csilli villi led meg nekem nem igazán számít, de ez ízlés kérdése.

(#345) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Köszönöm a válaszokat. És erről mi a véleményetek? [link]

Nekem jobban tetszik kinézetre mint a G1, és 93 000 ft most. A G1 meg 97 lett mára.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#346) redhunter válasza vick33 (#344) üzenetére


redhunter
senior tag

2560 *1080 -as felbontáson játszom a witcher 3-at.High beállitásokon,max 65 fok volt amit eddig mértem és 1300 volt a venti fordulatszám,az Armorral.Szval sztem teljesen csendes,semmit nem hallani.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#347) Savanya válasza Sanyi19 (#345) üzenetére


Savanya
addikt

Bestmark-nál vigyázz mert csak 1év a gari . Azért is ennyire jó az ára .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#348) #36072192 válasza Sanyi19 (#345) üzenetére


#36072192
törölt tag

A Gigáról nagyon jó teszteket és véleményeket olvastam, s várom, hogy végre több boltban elérhető legyen.

Viszont támogatom az előttem szólót. Én a helyedben nem feltétlenül az árat nézném, hanem a bolt megbízhatóságát, garanciális ügyintézés menetét, illetve garancia idejét.
Én is ráakadtam a szóban forgó üzletre, s nyomtam is volna rögtön a rendelés gombra, de inkább rendelem pár ezer forinttal drágábban egy olyan helyről, ahol 3 év garanciát adnak rá, mint pár ezerrel olcsóbban, s csak 1 év garanciát kapok vele.

(#349) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Savanya, Xtian22: nem bestmarket-en néztem, hanem itechshop-on, 3 év garral. :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#350) #36072192 válasza Sanyi19 (#349) üzenetére


#36072192
törölt tag

Köszi.
Máris csekkolom a boltot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.