Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20601) zack válasza Elmör (#20600) üzenetére


zack
nagyúr

Gyertyából most én is 2 pólusú NGK-t vettem (3k/db), de a mostani az Denso. Ha még nem próbáltál Denso-t, próbáld ki, sokan erre esküsznek. Egyébként nagyon sok gyári alkatrész (pl. elektronika) Denso gyártmány a japán autókban/motorokban. A tiedben is valószínűleg. ;) Mi több az autó és motorsportban is a Denzo-t favorizálják elsősorban. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20602) Elmör válasza zack (#20601) üzenetére


Elmör
senior tag

Ja Denso-t többen is ajánlották már. No ami jó az jó. :R
A mostani NGK gyertyáimmal viszont kicsit megszívtam, mert Karácsony előtt vettem picivel 20K-ért a 4-et (Iridium - 100K km-re) és most már nem lehet visszatenni őket a kocsiba a megváltoztatott motor miatt, tehát vissza adja őket, aztán nem tudom mit csinálok még velük. Eladni ilyet már nem lehet (3 hónapot mentek, kb, 5K km-t) max elajándékozni. :(

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20603) KillHates válasza Elmör (#20600) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én meg nem cserélek olajszűrőt, kimosom. A mozdonyba mindegy :D
tökön is szúrnám magam, ha ezt a két kilós rézhengert kellene 10 ezrenként cserélgetni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20604) Laraxior válasza Elmör (#20597) üzenetére


Laraxior
titán

olajszűrő,olajszivattyú.nyugvó csapágysor,főtengely...ilyen apróságok..egy 100as :DDD :W

mert a drága cimborám akitől vettem azt mondta hogy "most volt benne olajcsere"
oszt odalett a téma :(((
többet nem veszek ismerőstől semmit :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20605) zack válasza Laraxior (#20604) üzenetére


zack
nagyúr

Jesszus fater! :Y Az baró! :( Én simán kifizettetném vele, vagy legalább is megosztva a költségeket minimum. Ha már átkúrt.
De egyébként alap dolog fater, ha megveszel egy autót vagy motort, az első az olaj-olajszűrő csere, függetlenül attól mit mond az előző tulaj. :U
Nekem is volt ilyen, de megmondtam az embernek, hogy kár volt a friss olajat beletennie, mert le fogom engedni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20606) Laraxior válasza zack (#20605) üzenetére


Laraxior
titán

csak hát ha pecsétes szervizkönyv van...9k km volt benne azóta...és 15ezerre van írva az olajcsere :W lehet őt is átbaszták valami szutyok olajat kapott bele..mindegy....csütörtökön hozom el a doktorbácsitól az autót :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20607) KillHates válasza Laraxior (#20604) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jesszus! Ezért megbaxnám az anyja hátán! :( :((( :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20608) Laraxior válasza KillHates (#20607) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudok vele mit csinálni,mivel nem írattuk át az autót,csak neki adom oda a pénzt de továbbra is ő fizeti a törlesztőt :DDD
következő megmoccanás a vezérműszíj,feszítőgörgők,vízpumpa csere lesz...
persze azok is voltak cserélve, befőttesgumira :D :W gondolom én...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20609) KillHates válasza Laraxior (#20608) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lehet, hogy őt (is) átvágták a szervizben? Ha van róla pecsétes szervizkönyv akkor talán felelősségre vonható a szerviz ahol csinálták... :F
A vezérműszíj, meg a görgők oké, de minek cseréltetsz vízpumpát?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20610) Játékos válasza KillHates (#20609) üzenetére


Játékos
addikt

A vízpumpa csapágya is "butulhat"! :DDD

Egyébként nem értem konkrétan a sztorit! (Az mondjuk alap, amit Matyi írt, hogy akármit is vesz az ember, alap az olaj, és szűrőcsere!)
Az olajjal mi volt a baj? Amiatt állt be a motor? Mert ahhoz, hogy hajtókarcsapágyat kelljen cserélni, ahhoz nem is tudom, milyen olaj kell! :F De leginkább akkor, ha "elfogy" a motorolaj!
Ha annyira gané volt, akkot be kell vizsgáltatni, oszt mutogatni a könyvecskét a szervíznek, aztán fizessenek a genyók! :((

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20611) Henk válasza Laraxior (#20606) üzenetére


Henk
veterán

10000 km-t a leghitványabb olaj is elmegy attól még nem állna meg a motor. Gyakoribb hiba, hogy az olaj mennyisége nem megfelelő, esetleg a szivattyú romlik el. Olajnyomás lámpa nem világított? Meg a hajtókar csapágy is előbb megadja magát mint a nyugvó és annak már akkor van hangja. De már olyat is láttam, hogy egy kocsiban az előző tulaj nem csinálta meg rendesen az olajcserét és tele volt olajsárral aztán az új tulaj becsületesen elkezdte szervizeltetni meg jó minőségű olajjal feltölteni és ez valamennyire feloldotta azt a sok mocskot és eldugult a szivattyű talpa majd ezután ment el az olajnyomás.

(#20612) Elmör válasza Henk (#20611) üzenetére


Elmör
senior tag

Én is arra gondoltam, hogy kevés volt az olaj, de végülis bármi lehetett, most már sajna mindegy. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20613) Laraxior válasza Henk (#20611) üzenetére


Laraxior
titán

itt is az olajsár kezdte el zabálni a főtengelyt :K :W
kész lesz, én figyelek rá,ennyi :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20614) Játékos válasza Laraxior (#20613) üzenetére


Játékos
addikt

De Oszi! Egy szervizkönyves járműben az olajsár megeszi a főtengelyt? :F Ott valaki cigány volt előtted!
Egyébként mennyi idős a járgány? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20615) KillHates válasza Játékos (#20610) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igazad van, de nincsen annak hangja előtte?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20616) zack válasza KillHates (#20615) üzenetére


zack
nagyúr

Egy főtengelycsapágyas, motor, autó kopog mint állat. kizárt hogy nincs előjele.
Én ezt a szitut megmondom őszintén nem igazán értem. :F Sok a fekete folt a sztoriban.
Valami nem "gömbölyű", mert 10000km alatt egyrészt nem lehet olajsár, csak ha már eleve "véres volt a torka" előtte is. A főtengely véleményem szerint (bár nem vagyok autószerelő) csak akkor lehet csapágyas ha nem kap elég olajat. Na már most ezt kizártnak tartom, mivel a főtengely az olajteknő alsó szegmensében van, tehát ha nem kapott olajat, az azt jelenti hogy szinte nem volt olaj az autóban és úgy lett használva. Ez viszont ellentmond annak, hogy a dugó nem sült be, ill. nem lett az egész motor cserés. Szóval nem igazán értem.
Amire gondolok az geci dolog lesz, de más nem jut az eszembe... :U
Szerintem Oszit le akarja húzni a szervíz, olyan javításokkal, amit meg se csináltak. Ez egy (sajnálatos) valós probléma, szervíze válogatja ki mennyire mohó, és mennyire pofátlan. Csak ez jut az eszembe, mert ezeknek a problémáknak van előjele, amit egy nem túl tapasztalt sofőr is érez. Eleve ég az olajnyomás/olajszint jelző lámpa, ami ha kigyullad, egyből telefon, hogy mit csinálj. Mert ha olajszint, akkor csak rá kell tölteni, ha viszont olajnyomás, az a nagyobik gáz. Szóval kellett hogy legyen előjele egy ekkora volumenű problémának.
Én Oszi helyében kérnék számlát a javításról, no és persze a kivett/kicserélt alkatrészt is mutassák be. Persze csak akkor ha nem 100% a bizalom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20617) Elmör válasza zack (#20616) üzenetére


Elmör
senior tag

A számla jó ötlet, a kivett alkatrésszel viszont úgy át tudják vágni mint a sicc. Most őszintén, Te meg tudnál különböztetni egy Peu vagy egy Renault főtengelyt? Ez kb. olyan hogy Te mutatsz nekem egy felirat nélküli motor műszerfalat és azt mondod ez egy Yahama és elhiszem, közben meg lehet Suzuki vagy akár Honda is. :DDD

Azt tudom még elképzelni, hogy előtte már véres volt a torka, de elfolytották ideiglenesen, meggányolták. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20618) zack válasza Elmör (#20617) üzenetére


zack
nagyúr

Ha kiadják az alkatrészt, azt már egy másik szervízben meg tudja nézetni. Vagy elviszi valamelyik nagyobb alkatrész áruházba, kikér egy tipus azonos főtengelyt és össze fogja tudni hasonlítani. ;) De ha "mutyizás" van, nehogy azt hidd hogy szó nélkül ki fogják adni. Mindenféle baromságot ki fognak találni, hogy kidobták, nem találják...stb. Mert ebből ők is arra fognak gondolni hogy "nyakon csíphetők" lesznek ha mást adnak ki. Tipus azonos főtengelyt meg senki se tud kirántani a zsebéből ennyi idő alatt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20619) Henk válasza zack (#20616) üzenetére


Henk
veterán

A hajtókar és nyugvócsapágyak olajzása a főtengelyben lévő olajfuraton keresztül történik ha ez valami miatt eltömődik vagy akár az olajszivattyú tönkremegy és nem kap olajat akkor bizony a csapágy berágódik független attól, hogy a főtengely benne van az olajban vagy sem. Illetve most abban sem vagyok biztos, hogy egy szintre feltöltött karterban a csapágyak beleérnek az olajba, legalábbis a nyugvók biztos nem, ezekbe a motorokba 3-3,5 l olaj megy mindössze ami működés közben nem is mind a karterban van hanem a szivattyú elnyomja a kenési helyekre. Ettől függetlenül ha a hajtókar csapágy egy bizonyos mértékben megkopik akkor már erősen kopogó hangja van a motornak. Viszont egy kezdődőnél még nem, elég ha a csapágyfémet meg a főtengelyt meghúzza azt úgy összerakni már nem érdemes. Lehet még ebben a stádiumban lett szétszedve Oszi autója, de ez csak találgatás mert nem tudom. Főtengelyt cserélni pedig ilyen esetben még nem szoktak csak egy köszörülés és javtóméretes csapággyal összerakva. Továbbá az is elképzelhető, hogy olyan helyre vitte ahol sok mindenre rámondják a cserét a pénz miatt mert biztos van ilyen is de én magamból szoktam kiindulni, hogy nem csinálnék ilyet mert ilyenbe egyszer belebukik az ember akkor annak hamar híre megy és nagyon el tudja vágni magát az ember. Viszont ha elém tennének egy főtengelyt én sem tudnám megmondani, hogy az pontosan melyik típus melyik modelljébe való, sőt olyan helyet sem tudok ahol tudnának adni egy újat mutiba mert ilyen fődarabok általában csak gyáriban vannak és ők sem tartják raktáron hanem mondjuk Franciaországból rendelik. Azt is valószínűsítem, hogy a kedvemért nem rendelnék le csak azért, hogy megnézzem és az ő raktárkészletük gazdagodjon vele. Legalábbis felénk vidéken így megy.

[ Szerkesztve ]

(#20620) Laraxior válasza Játékos (#20614) üzenetére


Laraxior
titán

2003 év végi.
2009.04-én lett benne olaj cserélve elvileg. Pecsét szerint.
Nem volt nagy hangja,de aki mindennap jár vele az észrevesz mindenféle zörej-t. ennek sem olyan hangja volt mint szokott :K De semmi extra. Csak éppen ha felmelegedett a motor akkor kezdett el villogni az olajoskanna és a stop felirat.
A mostani szervízben pedig 100%ig megbízom. Holott most vittem oda először az autómat,de tudom hogy nem a legolcsóbb de nagyon jól dolgozik az ürge,és Peugeot-kkal foglalkozik. :K Mondták többen is hogy nem dolgoznak olcsón,de ők biztosan megcsinálják. 50k a munkadíj :Y :DDD
15k a főtengely köszörülés
10k az olajszivattyú
9k valami csapágysor asszem
valamit a váltóban is cserél az 6k.
Elvileg 90ből megállom.
Legközelebbinél vezérműszíj lesz,szintén ekörül mocorog. A vízpumpát azért mondtam,mert azzal együtt szokták cserélni azt is,legalábbis errefelé :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20621) KillHates válasza Laraxior (#20620) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jesszus Oszi! remélem megtanultad, hogyha olajkannát látsz a műszerfalon azonnal ki kell dobni a horgonyt! Nekem is villant már be a 20 éves Suzukimon, de rögvest félreálltam, és már ügettem is el a benzinkútra olajért.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20622) Laraxior válasza KillHates (#20621) üzenetére


Laraxior
titán

de néztem az olajszintet és nem volt benne hiba....gondolom azért mert el volt tömődve a sok ganétól :DDD
90k-ból megtanultam mi a téma :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20623) KillHates válasza Laraxior (#20622) üzenetére


KillHates
nagyúr

Basszus, mekkora suck. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20624) zack válasza Laraxior (#20622) üzenetére


zack
nagyúr

Nagy feeling a BC2 fater! :K Kurva nehéz, meg az elején szar fegyóid vannak, de most kapom az instrukciókat, hogy az elején a stat-ot nem szabad figyelni. Idő, mire eléred a jobb fegyókat. Nagyon komoly hangulata van a játéknak! :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20625) zack válasza KillHates (#20623) üzenetére


zack
nagyúr

Főleg azért suck, mert válságban ez a 90k jóval többet ér, mint alap esetben.
Én viszont ma megkaptam azt az infót amit már régóta vártam...Hétvégétől megyek portázni, így anyagilag én is össze tudom magam szedni, ami azért válságban nem egyszerű.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20626) zack válasza Laraxior (#20622) üzenetére


zack
nagyúr

Nézd csak fater:

:C :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20627) Játékos válasza Laraxior (#20620) üzenetére


Játékos
addikt

Na ezen már nem tud senki változtatni. Egyébként dizel mocija van? :U
Annyit fűtnék hozzá a szervizekhez, hogy nekem van szervizes ismerősöm, és saját elmondása alapján sose vinne autót márkaszervízbe! :N Természetesen nem mondom, hogy ne vidd, illetve azt se mondom, hogy nem értenek hozzá, de pont azt gondolják az emberek, hogy ha 50k-t elkérnek a szerelésért, akkor biztos "rendesek". De erre lehet mondani, hogy akinek 30k nem elég annak 50 se biztos. :(
Mindegy, a jövőben biztosan jobban fogod figyelni a motorhangot. :K
Béke! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20628) Laraxior válasza zack (#20626) üzenetére


Laraxior
titán

itt is ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20629) Elmör válasza zack (#20626) üzenetére


Elmör
senior tag

Fair playt a népnek! :C
Sohasem értettem, hogy abban mi a jó, ha örök életed van 1 multiban vagy 1 lövéssel ölsz. A single playerben még megértem, ha nem tudsz tovább menni és csalsz, de egy mulitban? :N

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20630) Laraxior


Laraxior
titán

Tegnap megfulladt az egerem egy bödön teában,így be kellett újítanom :O ;]
new love :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20631) biggamer


biggamer
veterán

" Egy farmer vesz egy pár disznót annak reményében, hogy malacai lesznek és majd ha megnőnek, levágja őket.
Lesz sonkája, szalonnája stb.

Pár hét múlva észreveszi, egyik kocája sem vemhes, így hát elhívja a helyi állatorvost nézze meg őket.

Az állatorvos azt tanácsolja, esetleg mesterséges megtermékenyítéssel kellene próbálkoznia.
A farmernek gőze sincs arról, mit is jelenthet ez.

Mivel nem akarta, hogy kiderüljön a tudatlansága, csak azt kérdezte meg, honnét fogja megtudni, terhesek-e a disznói.

Az állatorvos azt mondta, feküdni fognak a sárban, nem pedig álldogálni.
A farmer ezen elgondolkodott, és - tudatlan lévén - arra a megállapításra jutott, neki kell megtermékenyítenie a disznókat.

Fogta a disznókat, felrakta őket a teherautójára és elhajtott velük az erdőbe.
Ott mindegyiket meg... aztán visszaterelte őket a teherautóra, hazament, majd elment aludni.

Másnap reggel felkelt, és látja ám, az összes disznó ott álldogál az ólban.

Arra a következtetésre jutott, nem volt eredményes a tegnapi tevékenysége.
Ismét felrakta a disznókat a teherautóra kiment velük az erdőbe, de most kétszer csinálta mindegyik disznóval a biztonság kedvéért.

Hazavitte őket és fáradtan elment aludni.

Másnap reggel arra sem volt ereje, hogy felkeljen az ágyból.

Megkérte a feleségét, nézze meg a disznókat, hogy meg mindig állnak-e az ólban.

Nem. válaszolta a felesége.

- MINDEGYIK A TEHERAUTÓN VAN ÉS AZ EGYIK ISZONYATOSAN NYOMJA A DUDÁT.........!!!!! "

:DD :)) :DD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20632) ADAM1337 válasza Laraxior (#20630) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szép is jó is. ;)
Én a lachesis-el szemezgetek, lassan csere érett a diamondback-em.
Bár nagyon megszoktam lehet megint ilyet veszek, az az 1 biztos hogy razer-em lesz :)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20633) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#20632) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem még mindig a jó öreg 2006-ban vásárolt MX518-asom van. Bár egy kissé már megkopott de még mindig jó.
Persze ha lecserélem én is RAZER-re cserélem valószínűleg :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20634) Laraxior válasza Cyberpunk (#20633) üzenetére


Laraxior
titán

Igazából nem is értem mi az hogy cserére érett....
vagy működik, vagy nem. nekem is le volt kopva a Copperheadről a gumiréteg,de mégis jó volt...egészen a fulladásig :DDD különben az életbe nem cseréltem volna le :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20635) biggamer


biggamer
veterán

Sniper: Ghost Warrior - gameplay : [link]

Sniper: Ghost Warrior - újabb gameplay a City Interactive játékából : [link]

:C :C :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20636) shteer válasza biggamer (#20635) üzenetére


shteer
titán

úúúúú. úgy döntöttem, hogy várjuk nagyon :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#20637) Játékos válasza shteer (#20636) üzenetére


Játékos
addikt

Aszitted! Én már hamarabb úgy döntöttem! :DDD :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20638) KillHates válasza biggamer (#20631) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon jó volt sírva röhögtünk az asszonnyal!
Nekem az egyik kedvencem:

Hogyan bukott le a német kém egy londoni pub-ban?
-Please two Martini!
-Dry?
-NEIN!! ZWEI!!!

:D :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20639) KillHates válasza biggamer (#20635) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ohohó! A Krájziszban is a sompolygás volt a kedvencem! Bazi nagy kukker a pukkantón, oszt aztán ólommérgezést mindenkinek suttyomban :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20640) Laraxior válasza KillHates (#20638) üzenetére


Laraxior
titán

Nyissa ki!! Rendőrség!! – dörömbölnek a feltételezett bűnöző ajtaján.
– De... mit akarnak?
– Beszélgetni egy kicsit!
– És hányan vannak?
– Ketten.
– Hát akkor beszélgessenek....

:DD

ez sem mai... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20641) Játékos


Játékos
addikt

Vagy mikor a zsinagóga ajtaján kopogtat a Waffen SS. (Jajj, régi szép idők...)
Odabentről:- kik vagytok?
-Bárátok!
-Hányan vagytok?
Kis idő múlva: -Einhundert zwei und zwanzig. :Y

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20642) Laraxior válasza Játékos (#20641) üzenetére


Laraxior
titán

:K ez hatalmaaaas.ugyanezt partizánokkal ismertem :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20643) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali. Jó rég jártam itt:D
Ma volt a forgalmi vizsgám jól meg is buktam hogy a bánat egye meg :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20644) Laraxior


Laraxior
titán

:Y Láttátok a Clash of the Titans-t? hatalmas egy film volt :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20645) zack válasza Cyberpunk (#20643) üzenetére


zack
nagyúr

Fel a fejjel. Az elsőn szinte mindenki elbukik. ;)
Nekik az a buli ha minnél többször fizeted be a vizsgadíjat. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20646) Laraxior


Laraxior
titán

Holnap go moziba emberek! :C
Iron Man 2

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20647) shteer válasza Laraxior (#20646) üzenetére


shteer
titán

majd jövő 7en :)

..szerintem jónak tűnik

(#20648) Elmör válasza Cyberpunk (#20643) üzenetére


Elmör
senior tag

Forgalmim nekem is csak másodjára lett meg. :B
Jó lesz az! :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20649) Laraxior válasza Elmör (#20648) üzenetére


Laraxior
titán

nekem meg....nah mindegy..megvan az a lényeg :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20650) biggamer válasza Laraxior (#20644) üzenetére


biggamer
veterán

Láttam, egyszer +lehet nézni. ;]

Nekem a 300 az etalon. ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.