Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21751) Laraxior válasza albert8 (#21748) üzenetére


Laraxior
titán

hát nekem nem adja egyáltalán...marad a CoDBO,Crysis 2 és esetlegesen a HomeFront :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21752) ADAM1337 válasza Laraxior (#21751) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A bfbc2-t ajánlanám sokkal összetettebb komolyabb játék ennél, ez egy vérszegény cod utánzat elsőre, a sector control mód egész jó, főleg hogy nem fix a bázis és a 3 pont birtoklása után nem lehet campelni a spawn-t, ellenben bc2-ben sajnos lehet.
Az zavar hogy 1hit után általában meghalok nincs az a kirambozok effektus és 3mat azért még magammal rántok dolog.
Nálam a bc2:vietnam és Crysis2 is tuti vétel lesz, a cod7-et meg megvárom mit mondanak, de látván hogy a cod4-es motorra épül még mindig és hogy előre van cheat hozzá amit linkeltek egy másfél hónapja elszomorító a helyzet.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21753) Elmör válasza ADAM1337 (#21752) üzenetére


Elmör
senior tag

A cheaterek engem is idegesítenének, ezért nem is játszok inkább ilyet. :D
Már olyan játékokban is csalnak, ahol semmi szükség nem lenne rá, tehát amit nem vesznek olyan komolyan, pl. GTA4 és bakker lövöm és lövöm és lövöm és semmi, erre ő meg lelő, hát mondom ez király, itt aztán kell a headshot, á ez komolytalan. :F

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21754) zack válasza ADAM1337 (#21752) üzenetére


zack
nagyúr

Jól elbizonytalanítottál. :F Ne várjam a Black Ops-ot? Gondolom azért más lesz mint az MW2, és nem csak annyi lesz a változás, hogy lesz dedikált szerver. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21755) ADAM1337 válasza zack (#21754) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond a treyarch-al hogy jót még nem csinált, eddik az infward-os dolgokra nyomott egy ctrl+c plusz ctrl+v és átskinnelte. (cod5-t érdemes megnézni)
Azt mondom ha lesz promod(war mód, itt kiszednek kb minden 13éves pistikéknek való dolgot, gl rakéta vető a túl erős fegyókat letiltják killstreak rewardokat kiszedik) akkor jó élvezhető játék lesz, csak kérdés hogy a promod team készít-e módosítást majd hozzá.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21756) Laraxior válasza zack (#21754) üzenetére


Laraxior
titán

mondtam...MW2 ;] :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21757) zack válasza Laraxior (#21756) üzenetére


zack
nagyúr

Megvárom a Black Ops-ot. ;] :P

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21758) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#21747) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nekem nem volt, de volt már a kezemben. Hát mit is mondhatnék eléggé lehúzták, és szerintem azt leszámitva hogy Win mobil-os elég lassúcska.
én nem vennék SE-t, de te tudod.

Egyébként én is Fermis leszek péntekre jön a 470-esem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21759) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#21758) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És tudod milyen rom-al volt az a telo ?
Mert az új winmo 6.5.5-re azt mondják egész jó a sebessége.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21760) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#21759) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát azt sajnos meg nem tudom mondani. De kb. fél éve volt a kezembe szóval erősen valószínű hogy régebbi rom.

Egyébként mennyiért adja ha szabad érdeklődni?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21761) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#21760) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Még megalkuvásban van a dolog, meg még nézelődők.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21762) Játékos válasza ADAM1337 (#21761) üzenetére


Játékos
addikt

Hacsaknem feltétlen Winmo kell valamiért, akkor sztem felejtsd el. Én nem egyszer próbálkoztam vele, de Android, iOS szarrá ütik. Pedig nem is gyenge vasakon próbáltam, de alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21763) Laraxior


Laraxior
titán

Holnap megérkezik az i7-es rendszer :C ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21764) ADAM1337 válasza Játékos (#21762) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mindenképpen winmo-s kell full billel, design-re és használhatóságra jelenleg ezt találtam csak ami megfelelne nekem.
pár dolog kell nekem teloban és jelenleg ez illik bele a szűrésbe:
qwerty, touch, winmo 6.5, sd bővíthetőség, jack-es füles, gps, wifi, és persze ne legyen batár.
A htc legend is tetszik de az bill nélküli meg persze az nem 40k tájt van használtan.

(#21763) Laraxior: Csak nem bírtad ki. :D :C

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21765) Cyberpunk válasza Laraxior (#21763) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Milyen lesz 1366-os? Egy i7 920-ast azt jó napot azzal egy jó darabig ellehetsz. Az enyém már megvan több mint egy éve és a vicc a dologban hogy ha most raknám össze jó 40k -val többe kerülne ugyanazokkal a cuccokkal. Dübörög a gazdaság vagy mi ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21766) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#21764) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott a HTC Dream :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21767) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#21766) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez androidos, igaz hasonló a 2 telo kialakítása de az hogy a vége elvan kanyarítva nekem nem jön be, gondolom a fogása is jóval másabb meg a szélső billekhez nem úgy férsz hozzá mintha az egész eleje elcsúszna.
Nem rossz amúgy ezt nem nagyon látom függetlenül apróba.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21768) Laraxior válasza Cyberpunk (#21765) üzenetére


Laraxior
titán

egyelőre egy P6Tben lesz....920as.
Aztán majd alakul :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21769) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#21767) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát szerintem megszokható. Az én Motorola Milestone-omon is elvan tolva oldalra az egész billentyű rész. De hamar megszokni.
Ja ezen a néven viszonylag ritka T-mobile G1 néven futott inkább az meg ugye függő. De szerintem neki elég jó qwerty-je van sokkal jobb mint az én Milestone-omé.
De hát ízlések és pofonok ahogy szokták mondani. A lényeg hogy neked bejöjjön.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21770) Cyberpunk válasza Laraxior (#21768) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó az :K
Gondolom nem is kérdéses hogy vizezed e majd ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21771) Laraxior válasza Cyberpunk (#21770) üzenetére


Laraxior
titán

A procin marad a D-Tek FuZion V2... A többi marad léggel. VGA-t olyan gyakran cserélek,hogy felesleges vizesblokkot venni rá :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21772) zack válasza Laraxior (#21768) üzenetére


zack
nagyúr

Jó az a P6T! :K Sztem a 4Ghz borítékolható. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21773) Laraxior válasza zack (#21772) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolod megelégszem annyival? ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21774) Cyberpunk válasza zack (#21772) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Még több is. Feltéve ha jó procit fog ki. De extrém tuninghoz erősen javallott egy komolyabb lap pl.: eVGA, DFI stb..

Az én Giga lapom például 215 BCLK fölött már meg sem nyekken.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21775) Laraxior válasza Cyberpunk (#21774) üzenetére


Laraxior
titán

215öt azért beszorzod 21-el az nem kevéske. ;)
Megelégszem én egy 4.2vel is...A Q9550nek is annyit kellett volna tudnia.Ha nem hát nem...tudja majd az i7 ;]
sajna egyelőre csak dual channelre tellett :B várni kell egy hetet a tri-kitre :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21776) Laraxior válasza Laraxior (#21775) üzenetére


Laraxior
titán

toltam egy everest benchet.alapon. Még így is durva értékeket produkál.Pedig:
1066CL7-7-7-20ban vannak a ramok
dual-channelben.
az egész ketyere defaulton.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21777) Cyberpunk válasza Laraxior (#21775) üzenetére


Cyberpunk
félisten

4,2-t gyakorlatilag viszi bármelyik i7 920 D0-ás. A különbség inkább a feszekben van. Van amelyik példány egész alacsony feszeket kér viszont melegszik is rendesen. A másik meg sokat, de viszont ennek ellenére nem annyira melegedős. Az enyém valahol félúton van 1,284V-on viszi a 4GHz-et viszont e fölött már durván megugrik a fesz igénye.
És mondhatni hogy 4,2GHz környékén van az ahol még lehet hűteni léggel is, de már csúnyán belenyal a 80 fokba Linx alatt. De hát ez téged nem érint a víz miatt :DDD

TC nem nagy szám az én méréseim alapján. De hát az i7-hez ez dukál ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21778) Cyberpunk válasza Laraxior (#21776) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rég én is csináltam egy tesztett TC, DC, SC-ről ugyanazok a beállítások minden esetben 1600MHz 8-8-8-20 1T.

TC:
olvasás: 16332 MB/s
írás: 9471 MB/s
késleltetés: 12,9 ns

DC:
olvasás: 16081 MB/s
írás: 8469 MB/s
késleltetés: 12,8 ns

Single:
olvasás: 12011 MB/s
írás: 5190 MB/s
késleltetés: 12,8 ns

Ja és igen az Everest az régi volt v2.20.204 ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21779) Cybertrone


Cybertrone
veterán

[link]
Nemsoká megy majd a kis cucc mint a villám, meghajcsuk mint az állat :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21780) ADAM1337 válasza Cybertrone (#21779) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jó az a gpu widget én is azt használom és megjegyzi a 2 különböző vga-t is. :K
Nálam ugye 2db van az sli miatt kint a felső a felső kártya az alsó meg értelemszerűen az alsó.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21781) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na jelentem végre én is Fermis lettem egy GTX470-el. Jó kis kártya tetszik. Azon meglepődtem hogy rövidebb mint a GTX260 :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21782) zack


zack
nagyúr

Irány a logout-om....hasznos cikk. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21783) Elmör válasza zack (#21782) üzenetére


Elmör
senior tag

Sajnálom a dolgot, tuti ideges lehettél, mint állat, de végül csak megoldottad, talán így picit mégis van vigasz, nem kell porosodnia a játéknak hiába. :U :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21784) zack válasza Elmör (#21783) üzenetére


zack
nagyúr

Hát eléggé ideges lettem. Látszik a levél hangvételén is. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21785) shteer válasza zack (#21782) üzenetére


shteer
titán

hát kaptya be az EA, ez se jobb mint egy finom garis ügy :)

..szerintem jónak tűnik

(#21786) DonMedve válasza Laraxior (#21763) üzenetére


DonMedve
addikt

Na látom csak meglépted!Grat.!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21787) Laraxior válasza zack (#21782) üzenetére


Laraxior
titán

nem lett volna jobb csendben a cracket használni a single-hez? Nekem sem megy..mégse csinálok belőle problémát :(
Multi megy...az a lényeg. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21788) Laraxior válasza DonMedve (#21786) üzenetére


Laraxior
titán

:D jelenleg épp 4.2n mocorog,de hát a stabilitás az még idő kérdése...legalább elindul és nem kell vele annyit kínlódni,mint P45-el... :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21789) DonMedve válasza Laraxior (#21788) üzenetére


DonMedve
addikt

Szép.Gondolom pörög mint az állat.Nem baj,a mi gépünket úgysem überelitek.Szerintem a legjobb VGA- nekem van /pill itt a totyikban.Intel GMA 3100.Pff,vad nagyon. ;]

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21790) Elmör válasza DonMedve (#21789) üzenetére


Elmör
senior tag

Gratula az új archoz!
Vagy ezt az avatart már régebben megkaptad? Én eddig még nem láttam. :C :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21791) DonMedve válasza Elmör (#21790) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi!Nem most kaptam nemrégiben! :B :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21792) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#21769) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hú elmúlt napokba futottam pár kört telefonok terén, most jelenleg itt tartok 3 variáció ami árban ideális lenne meg szolgáltatás terén:
Milestone, Samsung Wave, HTC Legend ezekről mi a véleményed ?
A samsungtól kicsit tartozkodok, tudom hogy az a leggyorsabb de a bada nem tudom mennyire nyított platform, a másik kettő úgye androidos.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21793) Játékos válasza ADAM1337 (#21792) üzenetére


Játékos
addikt

Desire nem jön szóba? Én nagyon szerettem! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21794) ADAM1337 válasza Játékos (#21793) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nagyon jó telo ez is ahogy elnézem, de forma világban nem jön be nekem.
De majd árlistán azért rálesek fent van-e.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21795) Játékos válasza ADAM1337 (#21794) üzenetére


Játékos
addikt

A formája az nekem sem volt álmaim netovábbja, cserébe kapsz baszot gyorsaságot, meg iszonyat szép kijelzőt! 800x480 AMOLED. :K Tettem rá direkt egy kijelző natív felbontásába kódolt mesefilmet, majdnem befosott mindenki, aki látta!
Nagyon profi telefon, ha meg tudod neki bocsátani a formáját, akkor szerintem nagyon lehet szeretni.
Én egy dolog miatt cseréltem el iPhone 3G-re, mert ráfizettek egy ötvenest, és mivel nagyon akartam végre egy komolyabb fényképezőt, így kellett a pénz. A 3G kijelzője óriási visszalépés... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21796) ADAM1337 válasza Játékos (#21795) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Értem, most lestem azért a wave se rossz, az is amoled a bada-val meg megbarátkozok szerintem jónak tűnik. (max megy az apróba ha nem jön be bár ahogy user videókat néztem komolyan hasít az a gép is, meg mobilarénás tesztet is átrágtam.)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21797) zack válasza ADAM1337 (#21796) üzenetére


zack
nagyúr

Wave-et csak ajánlani tudom! :K
Ha nincs olyan elvárásod, amihez kizárólag Android kell, akkor jobb vétel a Wave a Desire-nél. Szinte mindenben jobb és gyorsabb is, annyi előnye van (még) hogy az Android már régóta a piacon van és sok rá a progi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21798) ADAM1337 válasza zack (#21797) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igazából winmo-sat akartam, de lebeszéltek róla utána jött az android, és úgy votlam vele hogy a bada lényegében tudja azt amit a többi nem kevesebb sőt van ahol többet is tud.
Nagyon nem is kell rá program max 1-2 játék talán, filmeket meg lekonvertálom úgyis rendesen ha nézni akarok rajta.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21799) zack válasza ADAM1337 (#21798) üzenetére


zack
nagyúr

Szinkronos filmekhez adok én neked elérést, amiket én csináltam mp4-be. Eddig van vagy 50db. :K Szerintem baromi jó okosteló, és tényleg nem kell hozzá programokat telepíteni, mert mindent tud. Pl. beépített funkció az időzített sms, amit minden más rendszer vagy nem tud, vagy telepítős progi kell hozzá ami nem müxik stabilan. Megírsz egy sms-t éjjel, és beállítod, hogy az illetőnek 08h legyen kézbesítve, amíg te alszol. Nekem már csak ezért a funkcióért megérte megvennem! :K
Aki viszont natív skype, msn kliens nélkül nem tud élni, ill. sokat böngészik annak egyelőre nem a legjobb választás. Palringo van rá, ami tudja az msn-t de nem az igazi, a böngészője pedig nem tud tördelni. Engem nem zavar, mert annyit nem böngészek. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21800) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#21792) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ezek közül egyértelműen Milestone az van nekem is :DD A Desire-t én személy szerint kerülném. Félre értés ne essen jó telefon az is, csak van egy két apró hibája ami miatt nálam kiesik. Mint például az hogy nem támogatja a multitouch-t. Ez lényegében nem igaz de mondjuk úgy hogy inkább a két érintést támogatja (ez elég hülyén sikerült ;] ). De inkább nézd meg ezt a videót többet elárul [link]
Szóval Motorola. A qwerty bill. is mellette szól habár nem a legjobb (volt már jobb qwerty-s készülékem), de megszokható.
Erős hardver (leszámítva a ROM/RAM méretet, az lehetne több is) Cortex A8-as proci és Power VR SGX 3D gyorsító ugyan az a cucc mint a Iphone 3GS-ben. Csak itt 550MHz-en megy a proci 600 helyett. De nálam fagyás nélkül viszi az 1200MHz-et is tuningolva. És nem mellesleg majdhogynem full fém az egész ami elég komoly minőség érzetet ad, viszont ezért van súlya is.

Androidra létezik egy RockPlayer nevezetű lejátszó program az megeszi a nyers konvertálatlan AVI-kat is. Sőt MKV-t is felirattal együtt ráadásul röccenés mentesen. Legyen az akár magas bit rátás BRrip.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.