Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) Laraxior válasza zack (#21200) üzenetére


Laraxior
titán

hogy ne kelljen kínlódni a tuninggal :)) nem tudom mit bír a Striker 2 Extreme.
Van egy Q9550em,de mire belövöm hát bizisten lepipálom magam :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21202) zack válasza Laraxior (#21201) üzenetére


zack
nagyúr

9550-ről váltani tuning szempontból 9650-re kb. u.a. mint 9550-ről bármelyik QX-re.
Mire nem elég a 9-es szorzó amit a Q9650 tud? :U 450fsb a 4Ghz...Kizárt hogy ne tudja a Striker stabilan a 450fsb-t.
A 31x szorzó meg minek? Ki fogod használni a QX-ben? Úgyis 9x feljebb nem fogod tolni, hogy a normális fsb meglegyen. Ha meg szar a lap, előbb fogod eladni, mint hogy feltold 10-11x a CPU szorzót amivel baromi sokat fogsz bukni sebességben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21203) Laraxior válasza zack (#21202) üzenetére


Laraxior
titán

30ba veszem...elgondolkodok rajta hogy megtartom...jól jöhet majd az i7es váltásnál a jó ára :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21204) zack válasza Laraxior (#21203) üzenetére


zack
nagyúr

Mit veszel 30-ba? QX-et? Ezt erősen kétlem... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21205) shteer válasza zack (#21202) üzenetére


shteer
titán

de mire nem elég 3,2-3,4GHz-en 4 mag? :)

..szerintem jónak tűnik

(#21206) shteer válasza zack (#21204) üzenetére


shteer
titán

nem, a 9550-et. a szemét ;] :))

..szerintem jónak tűnik

(#21207) VIPowER


VIPowER
senior tag

Bár beírtam már máshová is, de ott senki sem tudta. Szóval : 6800GT-n hogy lehet úgy beállítani a kimenetet hogy a TV-n menjen a film, a monitoron pedig pl netezni tudjak? Az ATI 9800-as kártyámnál ez a színház mód beállításainál volt, ennél a kártyánál sajna hasonló sincs.
Valaki esetleg?

(#21208) shteer válasza VIPowER (#21207) üzenetére


shteer
titán

sima desktop kiterjesztés és a másik monitoron indítod a filmet

..szerintem jónak tűnik

(#21209) VIPowER válasza shteer (#21208) üzenetére


VIPowER
senior tag

Hát kösz ,de ezzel így sokat nem mondtál el.
Itt egy kép : [link]
Szóval azt nem tudom hol kell beállítani azt, amit mondtál.
Ilyet, hogy munkaasztal kiterjesztése nem látok.
Jó lenne ha leírnád hol keressem. Kösz.

(#21210) Laraxior válasza shteer (#21206) üzenetére


Laraxior
titán

jó áru cucc :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21211) zack válasza Laraxior (#21210) üzenetére


zack
nagyúr

Jó ára van. Ez kétségtelen. Ennyiért adtam el a 2 magos E8600-ot pár hónapja.
De azért a szorzó miatt szerencse kell hozzá, no és persze lap, hogy menjen 4Ghz-en 24/7. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21212) shteer válasza VIPowER (#21209) üzenetére


shteer
titán

vízszintes span. frissebb driver nincs? :)

..szerintem jónak tűnik

(#21213) shteer válasza Laraxior (#21210) üzenetére


shteer
titán

ha nem vagy vele megelégedve, adok érte egy Q9400-at ;]

..szerintem jónak tűnik

(#21214) Laraxior válasza zack (#21211) üzenetére


Laraxior
titán

ezért mondtam a Q9650 és az extremeket. Elvileg a Striker2Extreme tudja az 500as FSB-t quaddal,csak hát ugye 24/7es feszekkel.... közel sem olyan biztos.
Meglátom mit lehet kihozni belőle,még ha 30at is kell rádobnom egy Q9650re akkor is a pénzemnél vagyok :DDD bár akkor inkább i7 :W
4GHz alatt ne is akarok vele próbálkozni :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21215) VIPowER válasza shteer (#21212) üzenetére


VIPowER
senior tag

Hát ez sem jött be.
Azért van ez a driver fent, mert pont a TV kimenettel voltak gondjaim az újakkal.
De majd ha lesz türelmem (kb 4 sör) akkor lehet megpróbálom a legújabbat.
Kösz a segítséget.

(#21216) KillHates válasza Laraxior (#21210) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha eladó lesz, engem érdekel :C

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21217) KillHates válasza shteer (#21206) üzenetére


KillHates
nagyúr

Óbasszameg! Én meg már mióta keresek occó négymagost :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21218) Laraxior válasza KillHates (#21216) üzenetére


Laraxior
titán

eladó lsz az biztos...csak nem tudom mikor...
Olvasgatom a Striker 2 Extreme topikját..nem egyszerű a lap. Ha sokat kínlódok vele akkor i7 és pont :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21219) shteer válasza KillHates (#21217) üzenetére


shteer
titán

egy 12MB cache-esre még én is lecserélném a mostanit.. 9450, 9550

a 9400-asom kb 22-ben van benne, persze ehhez kellett pár csere, adásvétel :)

..szerintem jónak tűnik

(#21220) zack válasza shteer (#21219) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem még egy darabig jó lesz 4,2Ghz-en a Q9650. ;] Nem volt olcsó, viszont (nekem) megérte. :K Úgy csomagolok vele, mint eddig soha egyik procimmal se (WinRAR)! :C

Jah...és a lényeg. PH! addikt lettem. :DDD ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21221) Játékos válasza zack (#21220) üzenetére


Játékos
addikt

PH! addikt lettem

Testvér! Mióta "ismerlek", azóta az vagy! :DDD :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21222) DonMedve válasza zack (#21220) üzenetére


DonMedve
addikt

Itt is gratulálok! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21223) zack válasza Játékos (#21221) üzenetére


zack
nagyúr

Hehehe. Ez így van. Én mindig is addikt voltam. ;]

Medve: Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21224) Játékos válasza zack (#21223) üzenetére


Játékos
addikt

Regelj újra "PH! addikt" nick-kel! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21225) zack válasza Játékos (#21224) üzenetére


zack
nagyúr

Nem rossz otlet. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21226) Elmör válasza Laraxior (#21210) üzenetére


Elmör
senior tag

Gratula! :C
Annyira megtetszett az ötleted, hogy kicsit loptam, igaz nem annyira eredeti, hogy vicces. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21227) VIPowER válasza shteer (#21212) üzenetére


VIPowER
senior tag

Azt hiszem hogy én voltam a vak. :) [link]

(#21228) TTomax válasza zack (#21176) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gratulálok... én már 35multam és elárulok egy titkot,minimum tíz évvel fiatalabb barátnő...úgy fog menni a répázás hogy még magad is elcsodálkozol,ezt tapasztalatból írom :) Az én párom 21... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21229) Laraxior válasza Elmör (#21226) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21230) zack válasza TTomax (#21228) üzenetére


zack
nagyúr

Hát igen...a huszonéves "hamvas barackok" megmozgatják a korosodó férfiember fantáziáját...No és persze a 3. lábát is. :DDD :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21231) Játékos válasza zack (#21230) üzenetére


Játékos
addikt

De inkább a harmadik lábat, mert -a borzasztóan ritka kivételtől eltekintve- másra nem nagyon használhatóak sajnos, tapasztalatom szerint. :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21232) zack válasza Játékos (#21231) üzenetére


zack
nagyúr

Én mint diszkóban dolgozó, másképp látom. ;) A 18-22 korosztály a nyiltabb, őszintébb lehet velük beszélgetni, már amelyik van annyira értelmes, míg 22-24 éves kortól keményen virítani kell a lóvét hogy észrevegyenek. Persze itt is van kivétel. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21233) Játékos válasza zack (#21232) üzenetére


Játékos
addikt

Isten őrizzen, hogy bárkinek is a lelkébe tiporjak, de melyik "csoportból" választanál párt magadnak? :U
Egyébként biztosan én kerestem rossz helyen, mivel pénzem soha nem volt sok, de mégis elég sokan "észrevettek" hála Istennek... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21234) Játékos


Játékos
addikt

Áááá, már nem tudom törölni. Ne is válaszolj inkább, hagyd figyelmen kívül. :)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21235) zack válasza Játékos (#21233) üzenetére


zack
nagyúr

Ez csaj és szitu függő mint írtam. Vannak aranyosak is mindkét korosztályból. Elég jól ismerem az embereket gesztikulálás és viselkedés alapján...hiszen ez a munkám alapja.
A kérdésedre azért nem tudok válaszolni mert már választottam. ;) 15 éve amikor még "vadászgattam", szinte minden ujjamra volt csaj, és persze a dekoratívabbak közül lettek szinte mindig a barátnőim. Most se lenne ez másképp, csak manapság nagyon pénzcentrikus világot élünk, a csajoknak büdös a munka, és szinte mindig a könnyebbik utat választják, ezért vadászgatnak a "pénzemberekből".
Nem tiportál a lelkembe. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21236) Laraxior


Laraxior
titán

beüzemeltem a Q9550et fater :)
köszönöm a nyugtatást,már azt hittem.... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21237) zack válasza Laraxior (#21236) üzenetére


zack
nagyúr

Nah! Jól van. Mondtam én hogy no para. ;)
Jól megy?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21238) Laraxior válasza zack (#21237) üzenetére


Laraxior
titán

Striker2Extremeben? Még kell pár nap... :DDD ha boldogulok akkor marad,ha nem akkor i7. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21239) zack válasza Laraxior (#21238) üzenetére


zack
nagyúr

Miért ne boldogulnál? A Striker 2 is ROG-os lap nem? ;) Ha nem megy 4Ghz-et csak 3,9Ghz-et, azért még ne add el. :DDD 3,6Ghz-nél viszon elgondolkodnék a cserén.
Az I7 se biztos hogy pont 4Ghz fog tudni...ott is van ami tudja, és van ami "csak" 3,8Ghz tud. Szerencse kérdése. Ezért sem szeretek venni procit, mert a túl jó darabok nem olcsóak használtban sem. Gianni-tól van az eddigi procijaim kb. 70-80%-a. Kivétel nélkül mind jó volt tuningban, bár lehet ez csak szerencse. Brekk-től van a maradék 20-30%, és tőle sajnos kívétel nélkül gyengébb eresztéseket kaptam, egyik se volt tuningbarát.
A vicc az, hogy mindkét helyről újakat vettem. :U
A használtnál meg fenáll a veszélye, ha olcsó, akkor azért adják el, és annyiért amennyiért, mert nem túl jó tuningban. Persze az is benne van hogy csak az eladó lapjában nem megy jól, és ezért adja el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21240) Laraxior válasza zack (#21239) üzenetére


Laraxior
titán

jah csak ami i7 megy 3.8at az olyan mintha a Q9550 menne 4.2-t..kb ennyi a különbség és gyorsaság a memóriavezérlő javára. :K 400MHz
RoGos lap,de olyan beállítások vannak benne... :Y :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21241) zack válasza Laraxior (#21240) üzenetére


zack
nagyúr

Amire te fogod használni ott nem fogod érezni az I7 erejét. :U De ezt már telefonon megbeszéltük egyszer. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21242) Laraxior válasza zack (#21241) üzenetére


Laraxior
titán

barátkozunk..barátkozunk.
3.4 OK
3.8 kisebb gondok
4.0 egyelőre semmi :D

Mára ennyi...holnap folyt köv. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21243) zack válasza Laraxior (#21242) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD :DDD

Hát...akkor félő hogy a 4Ghz-nek meszeltek. De a 3,8Ghz is elég lehet. Ennyi pénzért...bőven jó a 4 mag, 3,8Ghz. Feltéve ha tudod stabilizálni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21244) Laraxior válasza zack (#21243) üzenetére


Laraxior
titán

héhéé... egyelőre csak betettem a procit..nincsen itt veszélyben a 4GHz ....ismersz ;] :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21245) zack válasza Laraxior (#21244) üzenetére


zack
nagyúr

Hogy áll a tuning project? :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21246) Laraxior válasza zack (#21245) üzenetére


Laraxior
titán

sehogy...hulladék. megy az apróba,lapostól,procistól. 1.4V@4GHz :W kisebb feszen fagy :(((
i7 incoming :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21247) Gaben01 válasza Laraxior (#21246) üzenetére


Gaben01
őstag

Rendes lap kéne alá,nem az a hulladék ánusz lap.Bocs Fater,nem rossz indulatból mondom,de york alá ud3p/r a legjobb választás. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21248) Laraxior válasza Gaben01 (#21247) üzenetére


Laraxior
titán

gondolom az előző tulaj nem véletlenül csak 3.6on használta,UD3x lapban ;)
szar proci. Mint az első C1es steppingű procim.
De hát úgyis kapkodnak utána majd ha kiteszem 45be ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21249) shteer válasza Laraxior (#21248) üzenetére


shteer
titán

ha netán annyiért kellene megválnod tőle mint amennyiért vetted, szólj :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#21250) Laraxior válasza shteer (#21249) üzenetére


Laraxior
titán

annyiért biztosan nem :P :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.