Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21101) KillHates válasza DonMedve (#21100) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja, vidéken habzsi-dőzsi az élet; én is olyan 80k körül keresek. Pesten azért hagytam ott a munkahelyem mert már nem jött össze a 150 ezer. De nem bánom, mert most 6 perc beérnem dolgozni vagy 15 perc bringával és havi 10 ezer a benzinköltségem, pestre meg elment a havi 50 is és napi 2 órát ültem a dugóban.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21102) zack válasza DonMedve (#21100) üzenetére


zack
nagyúr

Pesten azért 80-100k-t azért eléri a fizu, de itt a 100k olyan, mint vidéken a 80k a nagyobb költségek miatt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21103) DonMedve válasza KillHates (#21101) üzenetére


DonMedve
addikt

Hol van ez a habzsi dőzsi??Mert oda megyek én is! :) Mondjuk dugó itt nincs annyira,de hidd el,hogy az árak lassan beérik a pestit!Az albérletek ára sem sokban marad el már!Gondolj bele,hogy amikor ide költöztem ahol most lakok a 3 szobás lakásért fizettem 13k + rezsit(önkormányzati bérlakás)!Ez 3 szobás,ahol laktunk albérletbe,1,5 szoba 20K+rezsi!Namost a jelenlegi önkormányzati felment 30k+rezsi-re,gondolhatod az 1,5szobás mennyi lehet! :( De sehol sem igazán jó!Ott sem,itt sem!Van ami olcsóbb van ami drágább!Rossz helyre születtünk!Talán rossz időbe is! :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21104) KillHates válasza DonMedve (#21103) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért nem olyan szar az élet.
Van három (?) csodálatos gyereked (ami a lényeg), van mit ennetek, van fedél a fejetek felett, van mindig tiszta víz (ezt sokan el sem tudják képzelni mekkora dolog!!), és télen nem fagytok meg (igaz most megsülünk :D )
Élhetnénk Albániában, hogy ne kelljen messzire mennünk, vagy akár egy kelet kínai tartományban is a mélyszegénység alatt bőven. De lehetnénk valami lappföldi kecskepásztorok is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21105) DonMedve válasza KillHates (#21104) üzenetére


DonMedve
addikt

5db gyermek,ebből egy súlyos beteg! :O De valóban csodálatosak,ez hajt előre,egyebem úgy sincs!A "van mindíg ennetek"-el vitatkoznék,a többi igaz!De miért azt mondjam,hogy huhh,lehetne rosszabb is,amikor lehetne jobb is? :F :(((

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21106) KillHates válasza DonMedve (#21105) üzenetére


KillHates
nagyúr

5 kiképzőtiszt? :Y Az kemény, basszus. Mi baja a picurnak? (akár privátban is folytathatjuk)
Azért remélem, hogy ennivaló problémátok nincsen, legfeljebb nem azt eszitek amit szeretnétek. Ezzel mi is így vagyunk és szerintem még jó páran itt a fórumban.

Hát igen... lehetne jobb is, de én mint született optimista én mindig megbecsülöm azt ami van és annak örülök. Ismered? Én az a fajta ember vagyok aki azt mondja, hogy félig tele van a pohár.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21107) DonMedve válasza KillHates (#21106) üzenetére


DonMedve
addikt

Régen Én is ilyen voltam!Most már enyhe pesszimizmus ütötte fel a fejét nálam!Utóbbi pár év messze nem úgy alakul ahogy szeretném,meg csak nem is abba az irányba!
A törpe fogyatékos!Anno szülés után agyvérzést kapott,és amikor a vérömleny szívódott fel nem volt meg az agykamrák között a kapcsolat,és a vér helyére víz lépett.Ez az úgynevezett vízfejűség.25 hétre születtek,2hét múlva már negyvenvalahány centis fejátmérője volt!?Műtteni nem tudták,mert elkapott egy bakteriális fertőzést(ún.:Stefilococus /húsrágó/ baktérium).Mivel kórházi törzs volt nem tudták kiszedni belőle,minden antibiotikumra immunis volt!Ez így ment fél évig,addig nyomás volt a fejébe,egyik oldalon 0,5,a másikon 1,5cm vastagságúra nyomta össze az agyállományát!Augusztusba születtek,januárba tudták megműtteni.Nem volt gyenge amin keresztül mentünk!Azt a továbbiról ne is beszéljünk!Hosszú,és nem akarlak untatni vele,végül is leírtam mi a problémája!Nagyjából! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21108) KillHates válasza DonMedve (#21107) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez qrva kemény dolog... Nem hiszem, hogy bárki irigyelne. Most már jobban van a pici?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21109) DonMedve válasza KillHates (#21108) üzenetére


DonMedve
addikt

Arról nem is beszélve,hogy mindennap azt hallgattuk,hogy nem maradnak életben!Igen jobban van,ennek már aug.4-én lesz 7 éve! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21110) Játékos válasza KillHates (#21106) üzenetére


Játékos
addikt

Én az a fajta ember vagyok aki azt mondja, hogy félig tele van a pohár.

:K úgy van!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21111) Játékos válasza DonMedve (#21107) üzenetére


Játékos
addikt

Részvétem, Mackó! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21112) KillHates válasza DonMedve (#21109) üzenetére


KillHates
nagyúr

Maradnak? Ikrek?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21113) KillHates válasza Játékos (#21110) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mondjuk lehet, hogy egy ilyen menet után megtörnék én is rendesen...
Mackó kemény fószer, mert ahhoz képest amin keresztülmentek anyával, mindketten vidám figurák!
LAN-on nyomták mint a güzük a COD-od :D !!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21114) DonMedve válasza KillHates (#21112) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen,ikrek!De csak az egyik beteg!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21115) KillHates válasza DonMedve (#21114) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mondanám, hogy szerencsére, de tudom, hogy ez minden csak nem szerencse. :(
Ha hallok valami állásról amire érdemes lenne rámozdulnod, akkor jelzem. Egy barátomnak raklap telepei vannak, oda szokott keresni embert, mert akik vannak egy idő után teljesen elkurvulnak és lopni kezdik a raklapokat (a jó részük alkoholista véglény) mert keveslik a 144 ezer Forintos fizetést azért a napi 11 óra pöcsverésért és 1 óra trógerolásért. Ha jól tudom 4+3-ban vannak beosztva (4 nap munka 3 nap szabi, ami Neked pont ideális lenne mert így haza tudsz menni 3 napra a családodhoz) valamennyivel be is szállnak az utazási költségekbe is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21116) Pttypang válasza KillHates (#21115) üzenetére


Pttypang
veterán

Mondjuk az unicum gyár, fémtelep azt még nem furcsállom na de hogy egy raklaptelepről lopni .. :(

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21117) Játékos válasza Pttypang (#21116) üzenetére


Játékos
addikt

Min csodálkozol? :F Gykorlatilag mindent el lehet/kell lopni, amit jó eséllyel nem vesznek észre, és eltudod adni! Mindent! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21118) shteer válasza Játékos (#21117) üzenetére


shteer
titán

ami nincs lebetonozva... vagy ma már betonostúl is :B

..szerintem jónak tűnik

(#21119) Pttypang válasza Játékos (#21117) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkább csak azon, hogyha előző emberkét emiatt rúgták ki miért hiszi, hogy ő megússza.. Na meg ilyenek miatt egy normális állást kockáztatni..

Everybody lies.

(#21120) DonMedve válasza KillHates (#21115) üzenetére


DonMedve
addikt

Ok köszi!Csak az albi!Ehh mind1 ezen ráérünk agyalni!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21121) KillHates válasza Játékos (#21117) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy raklapot kb 1000 Ft körül vesznek be amit felújítanak és 1200-1300 körül adják el. Persze megy néhány selejtbe is. Szerinted, ha heti plusz 35-40-et leír az emberünk selejtbe és közben meg eladja 1300-ért az mekkora biznisz?

Primitív alkesz faszokat tudnak csak felvenni, mert ezt munkát nem puccos irodában kell csinálni élrevasalt öltönykében. A magyar ember meg köztudottan lusta mint a geci, dolgozni rühell, trógerolni meg aztán full ciki. Hihetetlen, de ezzel akkor szembesültem igazán mikor leköltöztem ide vidékre. (Ugyanis pesten tényleg senki sem dolgozik) Itt meg ha valaki kétkezi munkával keresi a kenyerét, mismásol mikor megkérdezi az ember, hogy mi a melója. Döbbenet, hogy mennyire sznobok vagyunk.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21122) KillHates válasza DonMedve (#21120) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21123) Elmör válasza Pttypang (#21116) üzenetére


Elmör
senior tag

Muskátlitartót érdemes lopni? Sztem nem, de anyum mégis megmutatta, hogy van aki ennyire lesüllyed. Azóta nincs muskátlink. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21124) zolisx4


zolisx4
őstag

Jó estét
Nem is tudtam hogy az NV nek is van ilyen topik :B :B

[ Szerkesztve ]

(#21125) Elmör válasza zolisx4 (#21124) üzenetére


Elmör
senior tag

Van bizony és ahogy látom neked egy GTX260-ad van. ;)
Pali bá termékeivel még nem találkoztam, meg vagy vele elégedve?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21126) zolisx4 válasza Elmör (#21125) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem olyan régen lett ez a kártyám egy kedves fórumtársunktól van :K ,
Nagyon meg vagyok elégedve vele, semmi gondom ,le is kopogtam gyorsan.
Igazából ez az első NV kártyám előtte az ellentábort erősítettem a legújabb szériáig de berágtam és eladtam a fenébe nem idegeskedem hogy szaggat meg receg meg a kedvenc játékom aGTR 2 és Dirt2 nem ment rendesen rajta :W gyorsan eladtam ezen meg hibátlanul megy minden :K

[ Szerkesztve ]

(#21127) Elmör válasza zolisx4 (#21126) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha a Dirt2 szaggatott rajta (bár nem tudom melyik kari) azt még megértem, de a GTR2? Az nem 1 mai game. :Y
A lényeg, hogy jól teljesít, gratula! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21128) zolisx4 válasza Elmör (#21127) üzenetére


zolisx4
őstag

5850 es volt az utolsó ati amit használtam.
A DIRT2 az nem is szaggatott hanem ment a játék szépen és hirtelen belassult az egész 3-4 másodpercre utána ment tovább ,mindent kipróbáltam nem lett jó ,a GTR2 az mintha diavetítés lett volna rettentően darabos volt 1másodpercenként meg állt 1 pillanatra de folyamatosan ,akkor jött a másik a HAWX repülős játék azt a 4890 hez kaptam
egyszerűen nem ment rendesen ,nagy valószínűséggel valamit nem szeretett az ati a gépembe mert másnál hibátlanul mennek ezek a játékok ati val is, nekem nem ,,
Darabig nem is vga a gépembe csak valami NV9500 gt és akkor megvettem a 260 Sonic ot azóta semmi hiba nincs ,.
Így biztosan mondhatom van olyan hogy bizonyos alkatrészek nem szeretik egymást.

(#21129) Játékos válasza zolisx4 (#21128) üzenetére


Játékos
addikt

Így biztosan mondhatom van olyan hogy bizonyos alkatrészek nem szeretik egymást.

Vagy inkább driverek... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21130) zolisx4 válasza Játékos (#21129) üzenetére


zolisx4
őstag

Ezt nem akartam kimondani :U használhatatlan az összes driver :K

[ Szerkesztve ]

(#21131) Elmör válasza zolisx4 (#21130) üzenetére


Elmör
senior tag

Azért nem mindig, de nekem az sok lenne, hogy egyszer tegyem fel a 7.8-as Catalystot, mert új játékkal akarok játszani, utána meg tegyem fel a 7.6-ost, mert régebbivel, na ez a drámaiság. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21132) shteer válasza Elmör (#21131) üzenetére


shteer
titán

a 10.7 mindent megold ;]

..szerintem jónak tűnik

(#21133) KillHates válasza shteer (#21132) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vagy nem :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21134) Elmör válasza shteer (#21132) üzenetére


Elmör
senior tag

nVidiánál sem tudom ám követni, nemhogy annál amit nem is használok. :DDD
Bár volt már olyan gép, amiben VGA csere után is ment a VGA másik tábor driverével. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21135) shteer válasza KillHates (#21133) üzenetére


shteer
titán

nem :D

..szerintem jónak tűnik

(#21136) shteer válasza shteer (#21135) üzenetére


shteer
titán

bár nálam ninss most probléma :)

Attis, pü!

..szerintem jónak tűnik

(#21137) Gaben01


Gaben01
őstag

Mostanában erősen gondolkozok egy downgraden és egy konzolon.Ritkán játszok a gépen,inkább dolgozok vele,netelés,filmnézés,erre meg fölösleges a Q9550+4GB ram+GTX280(ha egyszer visszajön a gariból)+Corsair TX750.Arra gondoltam,hogy elég lenne 2x1GB ram,a jelenlegi 7600GT meg valami kisebb core2duo és vennék mellé egy konzolt.A monitor egy 24" fullhd samsung (P2450),erre kötném a konzolt is.
Igazából lövésem nincs,hogy mi alapján válasszak. PS3 vagy XBOX360?Szerintetek?
Közben azért olvasgatom a fórumokat,de minden ötletet/javaslatot szívesen veszek.Max marad a gép és nem lesz konzol. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21138) Laraxior válasza Gaben01 (#21137) üzenetére


Laraxior
titán

én xboxra tennék,már csak a chippelt dolog miatt is. PS3ra asszem csak eredeti game-k futnak :K

előbb is írhattad volna,akkor vittem volna a procit :P akkor nem i7ezenék,hanem Q9550+ GTX280 SLi

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21139) Gaben01 válasza Laraxior (#21138) üzenetére


Gaben01
őstag

a chipeléssel viszont ugrik a gari,nem?Az xboxok ahogy olvastam szeretnek meghalni.Az új xbox360 slimet nézegetem,de olvastam,hogy annak visít a hűtése.
Ez a donwgrade és konzol dolog még nem teljesen ért meg bennem,szal nem jársz rosszul azzal az i7-tel.GTX280 sli-d meg lehet még így is. ;)

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21140) zack válasza Gaben01 (#21139) üzenetére


zack
nagyúr

Nem ugrik a gari ha mar eleve chippelt ujat veszel amire garit adnak. En is igy vettem 3 eves garival. A 3 ledes hibat mar reg kikuszoboltek a jasper alaplapokkal. Boxra joval tobb a huzonev mint Ps-re. Raadasul az egyiket lehet okositani a masikat nem. Szerintem nem kerdes melyiket vedd.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21141) Gaben01 válasza zack (#21140) üzenetére


Gaben01
őstag

Esetleg privátban megírod hol lehet garis flashelt újat venni?Én egy Xbox360 slimet vennék és azokra csak 1 év gari van,viszont ha ez egy egy eleve flashelt-re vonatkozik,az nagyon szimpatikus lenne.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21142) KillHates válasza Gaben01 (#21139) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem jöhet akkor a proci :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21143) KillHates válasza zack (#21140) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem sem kérdés; XBOX a nyerő.
Nekem van 2 db is az asztal alatt. Megfőttek :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21144) Elmör válasza Gaben01 (#21139) üzenetére


Elmör
senior tag

Vegyél egyet olcsón újonnan, aztán elhozod hozzánk és megcsináljuk a hűtését, hogy tutira nem döglik meg, illetve megoldjuk a chipes dolgot is és ha mégis gond lenne, akkor még mindig lehet úgy alakítani, hogy vissza tud adni gariba. Bár én lehet nem is vennék újat, inkább használtat olcsóbban.

A konzolok közül a PC-s nagy nevek általában Xbo360-ra is megjelennek, PS3-ra kevesebb, viszont ha azt nézem melyikre jelenik meg az only consol játékok közül, akkor egyértelműen PS3, de ez persze csak azért, mert nekem azok a játékok jönnének be jobban. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21145) Pttypang


Pttypang
veterán

Ti mit tudtok a régi PH!-s ircről?

Everybody lies.

(#21146) DonMedve válasza Gaben01 (#21137) üzenetére


DonMedve
addikt

Boxot! ;) Elmör PÜ ment!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21147) Játékos válasza Gaben01 (#21137) üzenetére


Játékos
addikt

Nekem inkább a PS3 áll közel a szivemhez. Régen is volt PS, meg PS2-m, és egy Final Fantasy, meg egy Gran Turismo, meg Tekken széria (vagy régen az Ico, Resident Evil sorozat), meg amik nem jutnak most eszembe, számomra nem is engednének mérlegelést.
ÉN egyértelműen PS3-at vennék, de nem veszek, mert nincs rá elég pénzem... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21148) Gaben01


Gaben01
őstag

Hmm,egyelőre úgy néz ki,hogy jóval többen ajánlották a boxot mint a ps-t.Van az ismerőseim között pár,akinek ps3 van,majd konzultálok velük,megvárom a tapasztalatokat az új xbox360 slimmel és aztán döntök.Az xbox mellett szól a flashelhetőség,ami azért nem rossz,ha az ember néha vásárolgat ncore webshopban. :DDD
Előre láthatólag lesz egy Q9550-em (oem),2x2GB OCZ Reaper 1066, egy Corsair HX750(még 6 év garral) és egy Gigabyte GTX280 (feltéve ha hardverkertől azt kapok vissza gariból).Ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez valamelyik iránt,akkor szóljon és valami diszkont árat kitalálunk rá.Illetve érdekelne minőségi moduláris 400-as táp, 2x1GB 800-as ram meg valami korrekt kis c2d (e5xxx/e7xxx).

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21149) Játékos válasza Gaben01 (#21148) üzenetére


Játékos
addikt

Én nem is ajánlatnak/javaslatnak írtam, de én az említett játékokkal nagyon szivesen tolnék néhány napot! Viszont az ára az arrébb van a boxétól...
Mondjuk van benne egy BR player, ha valakinek ez szempont. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21150) Gaben01 válasza Játékos (#21149) üzenetére


Gaben01
őstag

Rosszul fogalmaztam,akkor inkább úgy mondom,hogy a személyes véleményeknél túlsúlyban van a box a ps-sel szemben.Nálam leginkább játékra kellene (az is rendszertelenül és ritkán lenne),a multimédiás rész (pl. BR player) egyáltalán nem szempont (megfelelő tv-m sincs hozzá :) ),az ár szempontjából is inkább a box felé billen a mérleg nyelve,de ez nem lejátszott kérdés még.
Egyébként tekkent sokáig nyomattam egyik haverommal a sógornőm rózsaszin (!!) ps2-sén rózsaszín kontrollerekkel és nagyon imádtuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.