Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21451) zack válasza Gaben01 (#21449) üzenetére


zack
nagyúr

Jó az pedig. :K Vannak olyan játékok amik jobban pihentetnek a kanappén ülve feltett lábakkal, kényelmesen, mint a gép előtt görnyedve polipként, 20 gombot nyomkodva egyszerre egy inhülyelygyulladást kockáztatva. :DDD
Ilyenek a sport és szerepjátékok, szimulátorok, és minden olyan játék ahol az egér funkcióját jól tudták szimulálni joystick használattal.
Nem vitatom, COD, BC2 és egyéb shooter játékok jobbak PC-n egérrel. Ezeket továbbra is PC-n érdemes játszani, a többit viszont kiváltja az Xbox. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21452) Gaben01 válasza zack (#21451) üzenetére


Gaben01
őstag

A kanapéról nem látnám a monitort,ráadásul nem szeretem a sport és szerepjátékokat,ellenben a cod és bc2-vel. :D Ja meg a gears of war az örök szerelem,ma akartam megvenni (990Ft az 576-ban),de nem volt nekik.
Érdekes volt összehasonlítani az irányításbeli különbségeket a prototype-nál.Az fönn van a gépen is és az xbox-on is.A kép kifogástalan volt mindkét esetben,viszont az irányítás elég esetleges volt xbox esetén. :B

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21453) Laraxior válasza Gaben01 (#21449) üzenetére


Laraxior
titán

pedig jól jött volna egy 3. GTX280 :D :C :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21454) Gaben01 válasza Laraxior (#21453) üzenetére


Gaben01
őstag

Fizikázni? :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#21455) KillHates válasza Gaben01 (#21449) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor marad nekem is az E8600. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21456) Laraxior


Laraxior
titán

megérkezett az Obsidian gyerekek... alig fért be a kocsimba :Y :C
sajna jelenleg nincsen gépem....ugyanis nincsen a lakásban villany. az 5870 fontosabb volt a lakótársnak mint a villanyszámla. :W
Attis téged meg hívlak,elvileg mintha lenne vevő a lapra. Nem tudom mikor akarja elvinni...majd ledumálom vele. A másik:számlaszámot küldhetnél privibe ha kérsz egy kis segélyt :DDD :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21457) Elmör válasza Laraxior (#21456) üzenetére


Elmör
senior tag

Uhh, az gáz. Remélem rátaposol egy kicsit a tökeire. :N :DDD
Akkor már viszonylag régóta nem fizethette be, mert csak úgy nem kapcsolják ki pár nap után. ;)
Még a régi lakótársad van? Érdekes egy figura. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21458) shteer válasza Laraxior (#21456) üzenetére


shteer
titán

az 5870 mindennél fontosabb :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#21459) zack válasza Elmör (#21457) üzenetére


zack
nagyúr

Nem csak a PH, hanem az ELMÜ is "bannolta". ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21460) Elmör válasza zack (#21459) üzenetére


Elmör
senior tag

A ph-s dolog még annyira nem is zavarna, de az ELMŰ az kemény. :))
Nekem most szerencsére megvan a pénzem a csekkekre, csak soha nem jutok el a postára vagy ha otthon hagyom akkor meg azért. Már megkaptam 1.5 hete pont a villanyszámlát és nem vagyok képes feladni emiatt. Talán 4200 Ft-ért nem fognak parázni, mert áram nélkül megbolondulnék otthon. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21461) ADAM1337 válasza zack (#21459) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21462) shteer válasza Elmör (#21460) üzenetére


shteer
titán

fizesd be online :))

..szerintem jónak tűnik

(#21463) Laraxior válasza shteer (#21458) üzenetére


Laraxior
titán

bánja a retek..lakjon barlangba akkor :DDD az én gépem ki van fizetve jobb is..és hasít is mint állat :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21464) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

ehehe...apróság. körülbelül mindennel együtt simán van 30kg :Y
fogok venni egy fogyasztásmérőt is...kíváncsi vagyok mit mutat teljes terhelés alatt :DDD
600W-ra tippelek... 2x250W a VGAk, +100W a processzor :Y
egy Furmark és egy IntelBurnTest jót tesz majd neki ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21465) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

egy gyors telefonos kép a nagy rohanásban :C
később persze lesznek normálisak is. ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21466) shteer válasza Laraxior (#21465) üzenetére


shteer
titán

bszottul elveszik ebben minden :D

..szerintem jónak tűnik

(#21467) Elmör válasza Laraxior (#21464) üzenetére


Elmör
senior tag

B+ ez ekkora???!!! :Y
Nagyon nagy és állat és kocsog vagy tudd meg, há mennyé má. :P ;] :DDD
A verda milyen szép oldallal büszkélkedhet (semmi karc), nem úgy mint az enyém, grat! :R ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21468) Játékos válasza shteer (#21466) üzenetére


Játékos
addikt

Jó estét!

Erről jut eszembe, nekem is mondhatjuk, hogy elkészült a blokkom, amit egy éve akarok megcsinálni. :D Már funkcionál, de van mit szépíteni rajta, bár lehet, hogy ez várat megint egy kicsit magára...

1 2 3.
Minden itthoni maradékból van, kizárólag kéziszerszámokkal. (persze az "alapja" egy kiöregedett 8800 GT blokk)

Hogy a görcsbe csinálja Lara azt, hogy kiskép, katt, nagykép? :U

Larának grat. a házhoz! :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21469) Elmör válasza Játékos (#21468) üzenetére


Elmör
senior tag

Gratula! :C

Ilyet azért nem semmi összehozni, egyszer talán én is belefogok a vizezésbe, de mostanában minden pénzemet a pénztemető benzinszörnybe tolom be. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21470) Pttypang válasza Játékos (#21468) üzenetére


Pttypang
veterán

link a linkben?

Everybody lies.

(#21471) Laraxior válasza Elmör (#21467) üzenetére


Laraxior
titán

5. nap volt nálam az autó..jogsi kb két hetes...találkoztam egy házfallal :DD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21472) Laraxior válasza Játékos (#21468) üzenetére


Laraxior
titán

segítek.
mozillával a legegyszerűbb. miután megvan a link,nem enter,hanem nyomsz egy olyat hogy "kép" utána vissza az imageshackre. Kisképen jobbkatt,kép címének másolása,majd ezt beszúrod a "kép"-re. és kész is. gyakorlatilag a linknek a neven,nem az lesz hogy:1.2.3. hanem maga a kiskép :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21473) Laraxior


Laraxior
titán

[link] [link] [link]

egyelőre...félkészen :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21474) Játékos válasza Laraxior (#21472) üzenetére


Játékos
addikt

Megpróbálom.

[link]

Mégegyet:
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21475) DonMedve


DonMedve
addikt

Na ezt hagyjátok abba,mert tiszta nyáltenger van alattam! :C :O :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21476) Játékos válasza DonMedve (#21475) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD

Oszi! Az első képen látni lehet valami fehér trutyit a tartály alatt. Az mi a gersli? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21477) Pttypang válasza Játékos (#21476) üzenetére


Pttypang
veterán

Rongy?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21478) ADAM1337 válasza Laraxior (#21473) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szép kis ház én is ilyet veszek majd nemsokára. :C
Nálam gtx 460 sli lesz viszont i7-el megfüszerezve igaz léghűtéssel de vizezve nagyon durván fest a cuccod benne.. :B

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21479) Játékos válasza ADAM1337 (#21478) üzenetére


Játékos
addikt

Biztosan szép lesz a léghűtés is benne, én legalábbis láttam már gyönyörű rendszereket, hatalmad hűtőkkel. :K Cserébe porosabb, meg kurva hangos.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21480) Játékos válasza Játékos (#21479) üzenetére


Játékos
addikt

Mármint hatalmas hűtőkkel... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21481) ADAM1337 válasza Játékos (#21479) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A hang nem vészes szerencsére de a por az igaz sajnos a léghűtéses rendszereknél. :K
Én viszont nem merem vizezni az egész rendszert mert nem hiszem hogy sokáig leszek 460 sli tulaj.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21482) Játékos válasza ADAM1337 (#21481) üzenetére


Játékos
addikt

Az egyetlen hátrány valóban, hogy körülményes szerelni. Akármihez akarsz nyúlni, szét kell bontani a fél gépet, meg lecsapolni a nedűt.... :K

Szerk: a zaj pedig teljesen szubjektív. Én nem tolerálok egyáltalán semennyi, gépházat elhagyó hangot! Semennyit se! :N

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21483) Laraxior válasza Játékos (#21476) üzenetére


Laraxior
titán

nedvszívó...ugyanis szét kellett szednem a rendszert oszt folyt mindenfelé a víz :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21484) Játékos válasza Laraxior (#21483) üzenetére


Játékos
addikt

Abba! Értem.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21485) Játékos válasza Játékos (#21484) üzenetére


Játékos
addikt

Megveszett a telefonom. :DDD Azt írtam, hogy "Ahha"... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21486) zack válasza Laraxior (#21473) üzenetére


zack
nagyúr

Szép nagy kuckó! :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21487) shteer válasza Játékos (#21484) üzenetére


shteer
titán

:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#21488) KillHates válasza shteer (#21487) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azok a testek! ÁÁáááá.... denszing kvííín!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21489) Elmör válasza KillHates (#21488) üzenetére


Elmör
senior tag

Azért a szőke csaj nem volt rossz. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21490) KillHates válasza Elmör (#21489) üzenetére


KillHates
nagyúr

A barnát is elcsecserészted volna... :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21491) Játékos válasza KillHates (#21490) üzenetére


Játékos
addikt

Hátmég a barna nőt! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21492) KillHates válasza Játékos (#21491) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elemérnek mindegy, csak egy meleg lyuk legyen rajta... :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21493) Laraxior


Laraxior
titán

A minap olyan szép motort láttam gyerekek...úgy döntöttem nekem is kell egy...persze először a jogsi nagymocira :B :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21494) Pttypang válasza Laraxior (#21493) üzenetére


Pttypang
veterán

vagyis kocsi és moci vagy kocsi vagy moci ?

Everybody lies.

(#21495) shteer


shteer
titán

Iron Man 2 HunHD 1080p-t akarok!!! :O :W

..szerintem jónak tűnik

(#21496) KillHates válasza Laraxior (#21493) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én nagy motor buzi vagyok, de azért vedd figyelembe, hogy nem egy életbiztosítás:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21497) Játékos


Játékos
addikt

Ha esetleg tudtok valakit, akinek kellhet egy Panasonic TZ1 fényképező, akkor szóljatok. Szivesebben adnám ismerősnek. Nem zsákbamacska, ismertek annyira szerintem... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#21498) Laraxior válasza Pttypang (#21494) üzenetére


Laraxior
titán

kocsi van má...mellé még egy motor ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21499) Laraxior válasza KillHates (#21496) üzenetére


Laraxior
titán

tudom....de hát hajt az ismeretlen,meg a kiváncsiság :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21500) DonMedve válasza Laraxior (#21499) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem ne erőltesd Lara.Egy nagy dög könnyen elragad,arra,hogy sétamotorozz vele,meg villogj,nincs értelme fenntartani.Akik nagy dögökkel rongyolnak mint a szél,azok komolyan nyomják,előbb tudtak motorozni mint menni.De még köztük is akadnak,akik farkasszemet néznek a halállal.Én nem szeretem a motorokat,megnézem,szép meg húú de megy,de ennyi.Csak barátilag gondoltam,hátha le tudlak beszélni.A bátyám is egy ilyennel halt meg.Ne haragudj.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.