Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20351) biggamer


biggamer
veterán

:Y :Y :Y 8000 Ft a Battlefield Bad Company 2 : [link] :Y :Y :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20352) Zoli1222 válasza biggamer (#20351) üzenetére


Zoli1222
őstag

Óóóó, h kapják be a .....mat.

[ Szerkesztve ]

(#20353) looser


looser
addikt

Sziasztok! Kis segítséget kérnék, nem vagyok otthon nVidia témában. Egy ismerős vett alkatrészeket új gép összeállításához, s választott alaplapja egy XFX Geforce 9300 lett. A standard xp telepítő elhasal a driverek beolvasása után, felteszem meg lehet floppyról etetni az F6 lenyomása után, de én szeretném nlite-al beleintegrálni neki egy SP3-as XP 32bit telepítőbe. A kérdésem a következő, ez a driver tartalmazza ennek az alaplapnak a chipset driverét?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20354) KillHates válasza shteer (#20346) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi, megmondom a barátomnak. Nem lesz boldog...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20355) KillHates válasza looser (#20353) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem GeForce driverre van szükséged, hanem nForce driverre. Az előbbi a gpu drivere, az utóbbi a chipset-é. Tudom, hogy alaplapra integrált a GPU, de neked a chipset driverre van szükséged és ott is a native SATA driverre! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20356) KillHates


KillHates
nagyúr

Ezt az arrogáns faszt! Remélem jól elpicsázzák egyszer. Zack is tudna neki mesélni mekkora marha, ha ezt csinálja...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20357) Játékos válasza KillHates (#20356) üzenetére


Játékos
addikt

Komoly az inas. :DDD mondjuk a cuccot megvenném kicsit olcsóbban...

Szerk.: látom, jó sokáig hírdette, le os vették... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20358) shteer válasza KillHates (#20356) üzenetére


shteer
titán

ugyanaz volt az illető? :)

..szerintem jónak tűnik

(#20359) Játékos válasza shteer (#20358) üzenetére


Játékos
addikt

Bizony. :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20360) Zoli1222


Zoli1222
őstag

A cdgalaxis-ban nem vacakolnak: Crysis 2 előrendelés :))

(#20361) shteer válasza Elmör (#20332) üzenetére


shteer
titán

8500GT? :)

..szerintem jónak tűnik

(#20362) looser válasza KillHates (#20355) üzenetére


looser
addikt

Köszönöm a válaszod! A driverek között viszont továbbra is bizonytalan vagyok, az nForce driverek közt látom ugyan a 9-es szériát (gondolom a 9300 az 9-es), de nem merem megcsinálni, hátha nem lesz jó. Megkérhetnélek, hogy a pontos linket betennéd ide, melyik chipset driver jó ehhez a laphoz? Köszönöm :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20363) looser


looser
addikt

Az XFX oldalán regisztráltam, de kérnek termékregisztrációt is, amit így távolról (ismerős ismerőse) nehezen tudok megoldani, ezek pedig nem adnak drivert csak úgy, letöltésre...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20364) looser


looser
addikt

Elnézést, nem szeretném a topikot teleszemetelni, megvan a driver, ez lesz az. Ha elsőnek látom, hogy 730i névre is hallgat a drága, akkor nem kérdeztem volna. Köszi a segítséget :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20365) Elmör válasza shteer (#20361) üzenetére


Elmör
senior tag

Mennyi ram-os, mennyibe kerül? :D
PCI-E ugyi?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20366) KillHates válasza looser (#20364) üzenetére


KillHates
nagyúr

Aha ez az! Az SATAIDE drivert kell majd kihámoznod belőle és a települendő WinXP orra alá dugnod. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20367) Laraxior válasza Zoli1222 (#20360) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20368) zack válasza Laraxior (#20367) üzenetére


zack
nagyúr

Hülyék azok...miért nem kezdik el reklámozni a 2011-es játékokat is? :F Ennyire nem viszik a játékokat, hogy 2010 év végi húzóneveket kell reklámozni? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20369) shteer válasza Elmör (#20365) üzenetére


shteer
titán

MSI 8500GT 256MB PCI-e passzív - 6500

..szerintem jónak tűnik

(#20370) Cyberpunk válasza zack (#20368) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ráadásul nem tudni hogy honnan vették ezt a megjelenési dátumot :U Mert amíg a Crytek nem erősíti meg addig lehet bármi :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20371) Elmör válasza shteer (#20369) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, még át kell gondolni, mert náluk mindig meleg van, a ház is dög meleg, a passzívot nem biztos, hogy nekik találták ki. Még van idő Húsvétig. Mikor is lesz idén? :DDD

Zack: azért a Crysis 2 nem csak egy húzónév, az sokak szemében A húzónév. :)) Ezért megértem, hogy reklámozzák. Az mondjuk vicces, hogy az ár és az időpont sem biztos.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20372) zack válasza Elmör (#20371) üzenetére


zack
nagyúr

Semmi sem biztos. Még a 2010-es megjelenés sem. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20373) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

egy kis ízelítő a Crysis 2ből ;] :Y

ebből PS3 vásárlás lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20374) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Beszerztem nagy nehezen egy 3d-s szemüveget. Nagyon állat volt így tolni a CoD6-ot. :K

(#20375) zack válasza Laraxior (#20373) üzenetére


zack
nagyúr

Inkább XBox fater...jobban járnál vele. ;) De pont a Crysis 2, amit nem szabad konzolon tolni, max. ha előbb ér ide, mint a PC-s változat.
Ez a játék lesz az, amit XBox360 ide vagy oda, ha igényelni fogja az 5970-et 1920-ban, akkor meg fogom hozzá venni. :B ;] Vagy a Fermi-t...szóval őszre el fogok különíteni 100k-t VGA-ra, és az első eladási nap előtt ott fogok sátorozni a cdgalaxis előtt. :DDD :DDD

Gondold el, micsoda bevétele lesz a CryTek-nek. :Y Meg persze a VGA gyártóknak. ;] Nem tudom mennyire lesz gépigényes, de ha van egy csöpp esze az nV-nek addig valahogy felturbózzák a Fermi-t, mert ha jobban fog menni a Crysis2, akkor az nagy felkapaszkodási lehetőség lesz az nV-nek ezzel a névvel hirdetni a kártyáit! Ebben az esetben úgy eladom a 4870 X2-öt 1 nap alatt, hogy híre-hamva se lesz. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20376) Laraxior válasza zack (#20375) üzenetére


Laraxior
titán

:K nVidiám lesz az tuti...PhysX-es lesz a game :C meg DX11... :O lehet költeni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20377) zack válasza Laraxior (#20376) üzenetére


zack
nagyúr

Ahogy néztem...nagyon komoly lesz ez az épületek közötti csata. :C Az tuti hogy grafikai szinten az über fasza lesz 2010-ben a Crysis 2. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20378) Elmör válasza zack (#20375) üzenetére


Elmör
senior tag

Odáig jutottam, hogy én is elkezdtem gondolkozni egy Boxon. A géppel valami nincs rendben és ha a VGA a ludas, akkor pont úgy járok, hogy az egyetlen dolog az, amin nincs garim. :W
Nem akarok megint kiadni súlyos tízezreket csak 1 videókártyára, így lehet inkább veszek egy X360-at ha tényleg beszarik a gép. Utána már csak a monitor vagy TV gondot kell megoldanom, de kompromisszummal azt is meg lehet.
A fene, hogy mindig valami elromlik. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20379) zack válasza Elmör (#20378) üzenetére


zack
nagyúr

Az a baj, hogy a konzol se megoldás mindenre. Az fps-t, és stratégiát nem tudtam megszokni. :F Ezek csak pc-n jók, egérrel. Nincs más alternatíva.
Viszont autós, ügyességi-mászkálós, és sport játékokra nincs jobb a Box-nál! :K :C
Ha fps-t és stratégiát tolsz akkor csalódás lesz, a többi műfajban viszont előrelépés.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20380) Elmör válasza zack (#20379) üzenetére


Elmör
senior tag

Én max verekedős oldalnézetest szeretek játszani konzolon, minden másra jobbnak tartom a PC-t, csak amikor az ember már beleölt egy csomó pénzt és még mindig nem jó valami, akkor azt mondom, hogy okés, akkor a legközelebbi hardware csere alkalmával kompromisszumot kötök és bejön a képbe 1 konzol.
Azért pár dolgot már most elhatároztam: VGA cserekor olcsóbb lesz a cél, amivel azért még lehet játszani, ha úgy alakul, de itt tényleg max 30K-ig mennék.
Tudom--e vajh csatlakoztatni a Momo-t X360-hoz?
Na és még itt van a monitor kérdés, mert szép, meg viszonylag nagy ez a 24-es, de ha már konzol, akkor elfekszek az ágyamban és inkább tolnám egy 100cm körüli LCD-n. Na ez viszont eléggé megnyomja a költségeket, tehát lehet a gépből kellene még faragni (CPU-t kisebbre cserélni beszámítással, monitort kisebbre szintén, stb.) Mert PC azért még kell, fps-t nem is nyomnék konzolon semmiképp, a stratégia szerencsére engem hidegen hagy, leginkább fps-t, autóst meg néha tps-t, rpg-t (ezekből is inkább az fps keveréket) nyomok. Azért a PS3-at kicsit sajnálnám kihagyni, mert ott a GT5, a God of War új része, a Metal Gear Solid, Motorstorm meg még ki tudja mik amiket sajnálnék kihagyni. Ellenben X360-on csak pár címet tudnék mondani ami nagyon bejön és nincs PC-re (Gears of War 2, Forza új része, más talán nincs is, ugyebár a GTA IV DLC-k jönnek PC-re is), viszont ez az olcsóbbik konzol. Hmm, remélem azért nem rogyik be a gépem és akkor minden marad a megszokott, ami nekem így is tökéletes. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20381) Cyberpunk válasza zack (#20379) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen az irányítást azt én sem tudtam megszokni.
De nálam nagyobb gond a grafika nem jó az. Agyon optimalizált és butított látvány.
Gondoljunk csak a viszonylag kis látótávolságra vagy az AA hiányára :DDD
Az persze más kérdés ha az adott játék PC-n is ilyen ratyi mert konzol port ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20382) biggamer


biggamer
veterán

:Y Medal of Honor / 2010 / Exclusive Tier One Trailer : [link] :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20383) Laraxior


Laraxior
titán

úgyfest lesz X48as lapocska :C
X48-DS5

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20384) KillHates válasza Laraxior (#20383) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az nagyon jó deszka!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20385) Laraxior válasza KillHates (#20384) üzenetére


Laraxior
titán

csak menjen benne a duo 512es FSBvel..nekem annyi elég. :K
512x9--> 4608MHz...ennyi :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20386) zack válasza Laraxior (#20385) üzenetére


zack
nagyúr

Sztem az X38/X48 nem lesz képes erre, de ne legyen igazam. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20387) Laraxior válasza zack (#20386) üzenetére


Laraxior
titán

;) dehogynem..két maggal nincsen gondjuk. négymaggal is mennek 460 körül...de az a plafon :D
ha meg nem hát istenem..járatom 4500on, 1200MHz-es rammal :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20388) zack válasza Cyberpunk (#20381) üzenetére


zack
nagyúr

Milyen a Dell U2410? Még mindig nem döntöttem el, hogy 82cm tv, vagy az U2410 legyen.

Az biztos ha tv lesz akkor 32" Philips 7404. S-IPS panellal szerelt, viszont 145k.
Az U2410-et pedig meg tudnám venni 110k környékén.

A pénz hamarosan itt lesz, mert már elutalták, de Taiwan-ból nem kevés idő az utalás.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20389) Cyberpunk válasza zack (#20388) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát az a helyzet hogy még mindig várok a cserére. Annyit tudni hogy cserélik de hogy mikor :U Minden esetre nem szeretnék úgy járni mint az egyik fórum társ hogy 2-3 hónapot várt a csere monitorra. Bár az másik típus volt egy 2708-as igaz cserélték neki 2711-re ;]
Az biztos hogy ha Dell monitort kell gariztatni arra az ember nyugodtan számolhat legalább egy hónapot. Ugyan is az itthoni szervizek nem foglalkoznak ilyennel küldik a monitort ki a Dell-hez :W
Szóval én azt tanácsolom hogy alaposan nézd át a monitort ha a Dell mellett döntesz nehogy gariztatni keljen.

Ezt leszámítva egy kiváló monitor bekalibrálva elég komoly a képe DP-n vagy HDMI-n tudja a 12 bit-es LUT-ott is :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20390) zack válasza Cyberpunk (#20389) üzenetére


zack
nagyúr

Nem is tudtam hogy baja lett! :Y :Y
Mi történt vele?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20391) Laraxior


Laraxior
titán

sikerült beüzemelni az ATi Tray Tools-t
GPU, RAM,feszültség,ventilátor is visszavéve 2ill. 3Dben :C :Y
meg vagyok elégedve az ATival..komolyan mondom :K
ha 3D-s alkalmazást észlel felvált, win alatt meg 2Dben mocorog. Nice :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20392) Cyberpunk válasza zack (#20390) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kifogtam egy pixel hibás darabot :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20393) Elmör válasza Laraxior (#20391) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor működik rendesen a Crossfire? :C
Szép teljesítménye lehet. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20394) Laraxior válasza Elmör (#20393) üzenetére


Laraxior
titán

:K szépen teljesít igen. Még jövő héten érkezik az X48as Giga alaplap. Azzal mit fog tolni. ugye eleve emelet órajelű az egyik ( a másikat melléemeltem)
eddig csak két game-t nyomtam velük,de nagyon hasítanak :C
(Crysis, MW2)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20395) DonMedve válasza Elmör (#20380) üzenetére


DonMedve
addikt

Hy!
A MOMO nem fog menni a boxon,ezt most elmondom!De szerintem nem fogod megbánni ha váltasz!Csak a kontrollert megszokni!Nehéz valóban,de nem lehetetlen!

Cyber:A grafikáról meg annyit,hogy szerintem, nem annyira rossz egy PC-hez képest!Jó persze,nem annyira szép,de nekem szebb,mert én legtöbb esetben multiztam,oda meg nem a grafika kellett,hanem az FPS!Hiába volt nekem is "erőművem",pl a COD2-t még a Quaddal,meg a GTX260-al is agyonbutítva toltam.Annyi max volt,hogy natív felbontásban ment! ;] De amikor novemberben nekiállt hülyülni a gépem,érthetetlen módon belassúlt,meg csinált pár hülyeséget betelt a pohár,eladtam megvettem a boxot,és vége.Megszűntek a gondok!Csak berakom a gamet,és go,játszok!

Ui.: Közben rájöttem,hogy a gépem valszeg az egyik vinyótól hülyült,mert azokat megtartottam,és az Asszony gépébe átettem,és ua. csinálja mint az enyém!De mostmár mindegy! :W

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20396) Elmör válasza DonMedve (#20395) üzenetére


Elmör
senior tag

Hali!
Köszönöm az infókat, megnéztem a dobozát a Momonak, tényleg csak a PC-t írja, ugyebár USB-s. :DDD
Viszont úgy néz ki megvan a hibám, megint ram. Egyszerűen nem értem. Nálam mi a francért döglenek meg vagy degradálódnak? Amikor a CPU-t húzom akkor a ramot nem, sőt lejjebb kell néha vinnem. Az időzítést 5-5-5-15-re tettem, semmi máshoz nem nyúltam.
Most 2 napja tesztelem, hogy csak 1000-en mennek 1066 helyett és most stabil a gép, sőt még a Fallout 3 sem kezd el recegni, meg recsegni, mintha másik géppel játszanék. :(((
Utánaszámoltam és nem lesz váltás, mert még ha kellene is vennem ramot, akkor is jobban járok vele, de nem kell, megy most 1000-en aztán leszarom. Meg van még pótramom is, amit lehet be is kell majd raknom, mert a Metro2033-hoz azt írják minél több annál jobb, 4+GB-ot írnak, tehát lehet megkínálom a Vistát majd 6GB-al (3X2GB). :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20397) Laraxior válasza Elmör (#20396) üzenetére


Laraxior
titán

néztem én is azt ametrot..de ,nem ,tűnik valami ,meggyőzőnek ,a grafikája :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20398) Elmör válasza Laraxior (#20397) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem minden a grafika. ;]
Remélem a Crysis 2 esetében sem csak a graf lesz a lényeg, mert akkor nálam elásta magát. Emlékszem sokan fikázták az első részt, hogy csak a graf, de sztem a történet is érdekes volt, meg a helyszínek is változtak, a Warhead már tényleg kicsit gyengébb lett, de még azt is jó volt egyszer végigtolni. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20399) Laraxior válasza Elmör (#20398) üzenetére


Laraxior
titán

azért nem mindegy hogy milyen grafja van egy game-nek, engem különösen érdekel hogy szép legyen , ha már ennyit beleöltem.
De szerintem úgyis tuti vétel lesz a Crysis 2 :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20400) DonMedve válasza Elmör (#20396) üzenetére


DonMedve
addikt

USB van a Boxon is! ;) Úgy lenne pénzem én is visszatérnék,de jó így!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.