Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20951) Gaben01


Gaben01
őstag

Mostanában csak read-only üzemmódban nyomom,de ezt nem lehet szó nélkül hagyni.Ráférne a topikra egy takarítás.Ez a vok meg xd baromságok inkább az idióta netes szlengek topikjába való.
Meséltem már,hogy 2 hónapja kinyírtam az alig 2 hónapos GTX280-am újrapasztázás utáni összeszerelésnél?Azóta egy passzív 7600GT-vel tolom,a GTX-em meg üdül a gigabyte-nál. :W

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20952) shteer válasza No-Signal (#20950) üzenetére


shteer
titán

megalol :))

ncore élt, él, élni fog :D

..szerintem jónak tűnik

(#20953) shteer válasza Gaben01 (#20951) üzenetére


shteer
titán

hijjj, az nem jó kellemes

mióta van náluk? és hogy-hogy náluk van?

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#20954) Gaben01 válasza shteer (#20953) üzenetére


Gaben01
őstag

Hát az nagyon nemjókellemes. :D
Pontosan 2 hónapja adtam le.Az első héten semmi nem történt,mert a kolléga aki ezzel foglalkozik szabin volt.A következő héten sikerült kideríteniük,hogy tényleg sz@r a kártya,de a beszállító,akitől van a kártya,már nincs.Kb. 3 hét után közölték,hogy a kártya kiment a Gigabyte-hoz és majd visszaküldés előtt értesíti őket a gyártó,addig malmozzak.Ilyet szólnak, ott is nyár van. :F És?Akkor leáll a gyár vagy mi?
Az az egy szerencséjük van,hogy mostanában eléggé el vagyok havazva melóval meg családi ügyekkel és időm se lenne játszani.De jó eséllyel rájuk rugom az asztalt ebben a hónapban,ha továbbra is ez a sz@rakodás megy.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20955) Pttypang válasza Gaben01 (#20954) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt nem értem amúgy, hogyha egyszer mindenki odamegy és balhézik akkor rájöhetnének már hogyha megsürgetik alapból akkor nem jön majd mindenki ajtót rugdosni.. Na de magyar szokás.. ráérünk :D

Everybody lies.

(#20956) shteer válasza Gaben01 (#20954) üzenetére


shteer
titán

nekem asus-nál pihen egy vga-m... :) én pontosan 4 hete adtam le
remélem ott nincs nyár - ebben a hónapban szeretnék én is kapni helyette másikat

..szerintem jónak tűnik

(#20957) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Na ide figyeljetek nekem van 1 Toshiba Satelit A10-es laptopom mire kideritették hogy a Thoshiba-nem gyártja már és nincs alkat részük másfél honapba került aztán át akartak küldeni másik szervízbe átmegyek ott mitmondanak 2 hónap. Mondom oké legyen 2 honap mulva elhozom. KI volt csinositva ki fényezve meg minden de semit nem csináltak vele. Vissza vittem és vissza kértem a pénzt aztán elvittem. Kill-Hates-hez és ő meg csinálta.
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

:W :Y :O

[ Szerkesztve ]

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20958) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Stressz oldó fokozatok

Összesen 5 fokozat van és ezeket sose a te cuccaiddal csináld. :DDD

1. Más ember acer Monitorján átszurni egy vascsövet.
2.Más ember Gépének megszerelése(Tűzoltó fejszével.)
3.Más ember cd- meghajtójának kitépése és hozzá vágása a monitorhoz.
4.Más ember Ledes monitorjának bemutatni az ujj baseball ütődet.
5.Más ember Gépét monitorját meg loccsantani egy adag benzinnel és megdobni egy gyufával.

Ez volt a Stressz oldó [Ha mindezek ellenére a saját cuccaiddal műveled mindezt megszívtad]

:D :DD :D

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20959) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Ez Killert555 nek szól jó ha tudja nem csak CS-é van a világon
:) :)) :D :DD :DDD :K :C

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20960) Gaben01 válasza shteer (#20956) üzenetére


Gaben01
őstag

Tegnap volt egy tápbizniszem SimonYanával és beszélgettem vele erről is,illetve a hardverkeresek is említették,hogy a Gigabyte és az Asus is szeret ülni a garanciális cumókon...minél drágább,annál többet. :((( Kíváncsian várom,neked mennyi idő alatt lesz kártyád.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20961) KillHates válasza No-Signal (#20950) üzenetére


KillHates
nagyúr

Óvatosan a torrent emlegetésével. Ezért gyorsan bannolnak! :((

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20962) KillHates válasza Gaben01 (#20954) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szólhattál volna. napi szinten csigabájtot gariztatok. :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20963) KillHates válasza No-Signal (#20957) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bazd+ Májkül írj már rendesen. Beköplek muttidnak, hogy gyalázatos a helyesírásod!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20964) Gaben01 válasza KillHates (#20962) üzenetére


Gaben01
őstag

Most már ezt is tudom. :)
Legközelebb (remélem egy ideig nem lesz ilyen) szólni fogok.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20965) shteer válasza KillHates (#20962) üzenetére


shteer
titán

törött ventis, halott vga-t is le tudsz garoztatni? :B

..szerintem jónak tűnik

(#20966) Laraxior válasza KillHates (#20962) üzenetére


Laraxior
titán

van egy halott DS4em (P35) ha esetleg itt nem intézik el akkor kereslek :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20967) KillHates válasza shteer (#20965) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Meg tudom próbálni, de látnom kellene. Nagyon össze van gányolva?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20968) KillHates válasza Laraxior (#20966) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20969) KillHates


KillHates
nagyúr

van egy 720W-os Gigabyte SuperB tápom eladó:

[link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20970) shteer válasza KillHates (#20967) üzenetére


shteer
titán

nem, csak 1 lapát törött le - aztán delikvens megpróbálta visszatenni pillanatragasztóval :DDD

írok pü-t ha a normális vonalon nem megy :R

..szerintem jónak tűnik

(#20971) KillHates válasza shteer (#20970) üzenetére


KillHates
nagyúr

oké

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20972) No-Signal válasza KillHates (#20971) üzenetére


No-Signal
csendes tag

Hagyjad ő is tudja hogy gyalázatos a helys írásom azért lettem nyelvtanból 2-es év végén.
:DD :)) :DD :)) :DD :)) :DD :)) :DD :)) :DD :))

[ Szerkesztve ]

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20973) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Laraxior

Te gondolom játszottál Mortal Kombat-on.
A scopion kép miatt de, az lenne a kérdésem meiken toltad. :F

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20974) No-Signal válasza KillHates (#20971) üzenetére


No-Signal
csendes tag

:W Atilla van egy kis gondom le szedtem a realtek audio maneger-t és igyis szar volt a Cs aztán a crysist minden patch-el együtt leszedtem az AVP-t nem próbáltam mert mindent ujra tettem tegnap kész rémálom Már csak Freddy Hiányzik. :O

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20975) No-Signal válasza KillHates (#20961) üzenetére


No-Signal
csendes tag

Az N-Core-ra gondolsz de miért ezek szemetek szét szedték hogy borulna az összesre a házuk. ;]

[ Szerkesztve ]

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20976) zack válasza No-Signal (#20975) üzenetére


zack
nagyúr

Mi lenne ha 1 db hozzászólást írnál, és módosítanád ha változtatni akarsz rajta?
Ne kelljen már 88 egymás utáni hsz-t olvasni tőled szerk. időn belül... :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20977) KillHates válasza zack (#20976) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja-ja! :K
De ne izgasd magad. Telefonba is ezt csinálja; egyesével hív fel minden nyűggel :D :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20978) KillHates válasza No-Signal (#20974) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez a számítástechnika diszkrét bája. :D
A bindelést megnézted?
A másik billentyűzettel kipróbáltad? (restart után is?)
Crysis patch ügyben kérdezz körbe a Crysis topic-ban, vagy a Crysis multi topic-ban. De ha szépen kérded Zack is segít neked, ő nagy Crysis-guru Larával együtt! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20979) Laraxior válasza KillHates (#20978) üzenetére


Laraxior
titán

:P ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20980) shteer válasza No-Signal (#20972) üzenetére


shteer
titán

u're topic-killer :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#20981) No-Signal válasza KillHates (#20978) üzenetére


No-Signal
csendes tag

A Cs- működik ujra tettem a steam-ot és müködik meg az AvP-is..

Kérlek titeket akkor aki tud segitsen crysis-hez.

Megvettem a Game-et felraktam regisztráltam meg minden.
Elkezdtem Multy-in játszani de azt irta majdnem minden szerónál a "VERZIÓ nem eggyezik frissiti??"
Ok frissitettem ujra inditottam a gépet.
Azóta egy szerverse müködik még azok se amik eddig elindultak.
És A Single Player-ben az elenségek észre se vesznek mindent egylövésböl kinyirok :Pl:Tankot egy lövésből hangtompitos pisztollyal szétlőttem.
A társaim nem mozognak. Pl:Mikor az elején Bohóccal kel találkoznunk ő fönn áll egy sziklán és leugrik nekem ott fenn áll és csak bámul.
Ez eddig nem volt nagy gond de amikor a Nano ruhás Koreaiak jöttek nem támadtak és álcázás módban elvoltak bújva és ott keresgettem őket vagy 2-órán keresztül.

Azóta ujra tettem a játékot de még mindig semmi ha valaki tud segitsen. : :O :o :O

Köszi

Ja és megfogadom nem irok csak egy hozzá szólást.

És Atilla telefonon csak akkor hivlak ha nagy gond van. Példa:NEM BIROM KINYITNI A LEKVÁROS ÜVEGET.

[ Szerkesztve ]

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20982) Killer555


Killer555
újonc

bocs az off ért!!!! :R :R :R
Attila kelene egy ugyab ijen fülhalgató mint amim volt mert szétment köszi és irdle menyi ke$$$$ thx :K :K :K

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20983) KillHates válasza Killer555 (#20982) üzenetére


KillHates
nagyúr

Basszus! Nem lehet, hogy a fejeddel van a baj? :D :DDD

Oké, intézem. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20984) KillHates válasza No-Signal (#20981) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gondoltam, hogy nem a géppel van a gond... :U

"És Atilla telefonon csak akkor hivlak ha nagy gond van. Példa:NEM BIROM KINYITNI A LEKVÁROS ÜVEGET."

:W :W Még szerencse, hogy a nemi életed rejtelmeiből kihagysz! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20985) Pttypang válasza KillHates (#20984) üzenetére


Pttypang
veterán

Hosszú napjaid lehetnek :N

Everybody lies.

(#20986) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Valaki segitsen Crysis.

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20987) shteer válasza No-Signal (#20986) üzenetére


shteer
titán

van topikja, már linkelték korábban

..szerintem jónak tűnik

(#20988) KillHates válasza Pttypang (#20985) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja-ja... mostanában elég hosszúak. Killer és Singnal még egész jó ügyfelek. Sok mindent megoldanak maguk, de vannak olyanok is hogyha nem szólok rájuk háttal ülnek le a gép elé. :K :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20989) KillHates válasza No-Signal (#20986) üzenetére


KillHates
nagyúr

Itt szeretném látni a kérdéseid: KATT IDE!!
Ha Wárhed akkor meg IDE!!

Dánkezőny! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20990) KillHates


KillHates
nagyúr

Na, bővítettem a gépem. Vettem egy GTX295-ös v2.0-ást. Meglepően halk!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20991) Gaben01 válasza KillHates (#20990) üzenetére


Gaben01
őstag

Még mindig a kis izomkockád van?Nincs benne melege?Pár képet lőhetnél róla Fater. :K

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20992) KillHates válasza Gaben01 (#20991) üzenetére


KillHates
nagyúr

Már nem. Vettem egy szellős iSOLO 220-as Gigabyte házat.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20993) KillHates


KillHates
nagyúr

Láttatok már 4800w-os tápegységet?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20994) Gaben01 válasza KillHates (#20992) üzenetére


Gaben01
őstag

Elég korrekt Gigabyte demógéped van. :DDD
4800W-os táp?Melyik volt ez a nagyon elmeroggyant gyártó?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20995) shteer válasza KillHates (#20993) üzenetére


shteer
titán

nem, de remélem mutatsz :)

..szerintem jónak tűnik

(#20996) Játékos válasza KillHates (#20993) üzenetére


Játékos
addikt

Ez olyan, mint a 70-es cipő. :F Biztos megveszi valaki... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20997) KillHates


KillHates
nagyúr

Tádám! A 4800W-os GABA tápegység:

:D :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20998) shteer válasza KillHates (#20997) üzenetére


shteer
titán

bászod.. :DD

..szerintem jónak tűnik

(#20999) Elmör válasza KillHates (#20997) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez még ahogy elnézem bővíthető! :D :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#21000) Játékos válasza KillHates (#20997) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :DDD Ha gondolod, az asszony leszakvizsgázott... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.