Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) Elmör


Elmör
senior tag

Ma feldobtam a napomat egy kis PC gamezással, gondoltam kipróbálom a Just Cause-t (2006), mert ez valamiért kimaradt nekem. Sajnos 1280X1024 fölé nem lehetett állítani, viszont pozitív, hogy elindult Vista X64-en! A játékmenet tetszett, egy pályát végigtoltam, aztán már telepítettem is a második részt, ami nemrég jött ki, hát ez még jobban tetszik. Pörög és szép is. A benchmarkja szerint maxon elérem az átlag 24 fps-t, na mondom ez nem valami jó hír, de az tényleg a fullmax volt, kicsit visszavéve máris 30 fps fölött voltam, ennyi elég is ennek a játéknak. :C

Most látom az első GTX480 tulajt, hű anyám ennek micsoda kiálló heatpipe rendszere van és megint visszahozták, hogy a nyák hátlapját nem burkolták be. A hőmérsékletek korrektek szerintem, bár ezt a házat nem ismerem. :R

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20552) Laraxior


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20553) ADAM1337 válasza Laraxior (#20552) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az igaz cubecsaj :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20554) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát lehet hogy én is szakítok az nVidia-val egy időre. Nagyon gondolkodóba ejtett egy HD5970-es ;] A legnagyobb probléma hogy nem férne be a házba, de majd a flex megoldja :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20555) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#20554) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jó kis kari az. :)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20556) Elmör válasza Cyberpunk (#20554) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor várj már 1-2 hetet, megjön a Fermi, a HD5970 meg olcsóbb lesz. ;)
Legalábbis én ezt tenném. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20557) Eddie141 válasza Cyberpunk (#20554) üzenetére


Eddie141
senior tag

KillHates is megoldotta anno a 9800GX2ővel meg az M40-essel. Egy kis flex oszt' jóvan :D

(#20558) biggamer válasza Cyberpunk (#20554) üzenetére


biggamer
veterán

+vagy őrülve ??? :Y ;] :DDD ;)

Le akarsz vágni a kártyából ??? :))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20559) Cyberpunk válasza biggamer (#20558) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Á dehogy:D Csak egy kis ház alakítás lesz ;]

Persze nem holnap akarom megvenni sztem május lesz belőle leghamarabb :U
Addig egy új tápot is be kell szereznem.
Csak a Crysis2 menjen az a lényeg :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20560) zack válasza Cyberpunk (#20559) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...szerintem nem éri meg, de te tudod. 1920x1200-ba még bőven jó egy 5870 ami jóval olcsóbb. Persze ha "tele vagy", akkor nem beszéllek le róla. ;] Jeleneleg, és még jó pár hónapig nem fogod kihasználni rendesen, mert nincs játék, ami megfogja, még túl sok az 5970 a mostani játékoknak. A jövőre meg még kár gondolni...lehet a Crysis 2 a Fermi-t fogja szeretni, és akkor cumi lesz. Akkor kell bika VGA-t venni, ha esetleg jövögetnek ki azok a játékok, amikhez már kellhet 1920x1200 full-hoz egy 5970. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20561) Eddie141 válasza biggamer (#20558) üzenetére


Eddie141
senior tag

Adjatok neki! ;]

zack: Hamarosan úgyis meglátjuk reményeim szerit mit tud a fermi :) Én valszeg a legkissebbre fogok befizetni a nyár elején (460), és azzal váltom a 280-asom, csak még várok a tesztekre.

(#20562) Cyberpunk válasza Eddie141 (#20561) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már most is lehet sejteni. Kicsit gyorsabb mint egy HD5870, viszont a HD5970 mögött elmarad csúnyán. Igaz hogy az két GPU-s de az nV annak szánta ellenfeléül.
No majd talán egy új Rev. az meg legfeljebb az őszre esedékes.
Viszont tessszelációban jobb a Fermi ha a jövőben elkezdik a fejlesztők kihasználni ezt az eljárást akkor még lehet jobb vétel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20563) Eddie141 válasza Cyberpunk (#20562) üzenetére


Eddie141
senior tag

A 460-as valószínűsíthetően jobb mint az 5870? Talán 5830, afölött nemhiszem, talán 5850 de ez a max.
A tesszaláció szerintem már nagy szerepet kap a Crysis 2-ben, de már most is használják (Metro, Saboteur, meg talán a Witcher, de abban nem vok biztos :) )

(#20564) Cyberpunk válasza Eddie141 (#20563) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hát izé na :DDD 480-nak néztem a 460-at ;] Hiába reggel volt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20565) Elmör válasza Eddie141 (#20563) üzenetére


Elmör
senior tag

Na ezekkel a gamekkal még nem játszottam, a Metro meg a Saboteur megvan, bár inkább csak a Metro lesz az esélyes, ahogy nézem. A Just Cause 2-ben most tartok 12 óra játékidőnél, lehet ez lesz nálam az év TPS-e, bár az AC2 még hátra van. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20566) Eddie141 válasza Elmör (#20565) üzenetére


Eddie141
senior tag

Az Assassins'-re énis várok ám rendesen. Fene az Ubi-ba ;]
A metró hangulatos gáma, meg nem rossz, de nekem nem teccett annyira. Nagyon megzabálja a gépet, és egyáltalán nincs akkora grafikája szerintem, hogy ez indokolt legyen :(

(#20567) Cyberpunk válasza Eddie141 (#20566) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én most tolom az AC2-öt már jól működik igaz kell egy szerver emulátor hozzá, de megy fehér halál mentesen

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20568) Elmör válasza Cyberpunk (#20567) üzenetére


Elmör
senior tag

Én még várok az egyszerűbb változatra, de ha esetleg leáraznák felére hirtelen, akkor meg is venném, mert az elsőt is kipróbáltam (napokon keresztül ;] ) és tetszett az is. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20569) biggamer


biggamer
veterán

Hivatalos Crysis 2 Trailer : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20570) Laraxior válasza biggamer (#20569) üzenetére


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20571) Eddie141 válasza Elmör (#20568) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én is várok, mert hallottam rosszakat erről az emulátoros bigyórol, igy erősen megtört a bizalmam vele szemben :)

(#20572) shteer válasza biggamer (#20569) üzenetére


shteer
titán

fenomenális :K nagyon remélem ilyen lesz a játék hangulata is

..szerintem jónak tűnik

(#20573) zack válasza biggamer (#20569) üzenetére


zack
nagyúr

Ez jó vóóót! :)) :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20574) Pttypang válasza biggamer (#20569) üzenetére


Pttypang
veterán

New York ^^

Everybody lies.

(#20575) Eddie141 válasza shteer (#20572) üzenetére


Eddie141
senior tag

És a grafja is hasonló :D És legyen gép, amit nem esz meg :P ( leányálmok :DDD )

(#20576) shteer válasza Eddie141 (#20575) üzenetére


shteer
titán

igen. 5850 legyen neki elég fHD-ban, mondjuk medium-high részletezettséggel :D

..szerintem jónak tűnik

(#20577) Elmör válasza shteer (#20576) üzenetére


Elmör
senior tag

Vagy egy GTX280 :)) az volna jó. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20578) WesTM válasza biggamer (#20569) üzenetére


WesTM
senior tag

Kirázott tőle a hideg! :R

Várjuk-várjuk becsülettel! :C :R

(#20579) Eddie141 válasza Elmör (#20577) üzenetére


Eddie141
senior tag

Inkább ez :D Sheeter ötlete sem rossz, de ez most valahogy közelebb áll a szívemhez :DDD

(#20580) Elmör válasza Eddie141 (#20579) üzenetére


Elmör
senior tag

Akinek csak nVidijjjjára telik. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20581) shteer válasza Elmör (#20580) üzenetére


shteer
titán

szegény nvidiások az mx440-esekkel :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#20582) zack


zack
nagyúr

Elkezdtem a Just Cause 2-öt. Mit mondjak. Tök más mint az első része, ami ebben az esetben nagy pozitívum. Ugyanis az első rész iszonyat vontatott volt.
1920x1080-ban mindent full-ra téve, 30-60fps között ingadozik 4870 X2-vel. Jól optimalizált játék, bár az nv logó ott figyel az elején. ;]
Végre egy igazán jó játék Battlefield BC2 után. :C :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20583) Elmör válasza zack (#20582) üzenetére


Elmör
senior tag

Hehe, látom neked is bejön. :C
Csak úgy jött az ötlet vagy olvastad amit írtam? :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20584) zack válasza Elmör (#20583) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Az első részét végigtoltam jó pár évvel ezelőtt, de nagyon monoton volt. ;)
Olvastam amit írtál, de nem ezért kezdtem el. Nincs most más jó játék, szóval ezt tuti ki fogom játszani. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20585) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó kis játék lesz ez a Crysis2 egyszóval alázni fog:D
Azért reméljük egy HD5970-es elég lesz neki Full HD-ban max grafon. Na jó talán az AA-ból engedünk egy kicsit.
Minden esetre az elődöt az a kártya már szépen viszi.

Egyébként ti akik ATI-ra váltottatok nem tapasztaltatok olyan jelenséget hogy hiába magas az fps még is berángat a játék. FSB1000 kolléga ecsetelte ezt a GTX470/480 topikban.
Mert ettől azért egy kissé megijedtem már csak ez hiányozna hogy kiadok 150k-t egy VGA-ra aztán szopoka ;]
Mert én ilyet eddig a GTX260-al nem tapasztaltam.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20586) zack válasza Elmör (#20583) üzenetére


zack
nagyúr

Gyorsan véget vetettem a Just Cause 2-nek... :( Szép, de u.a. a feeling maradt mint az első része. Az elején jó volt, ez tévesztett meg...küldetéseket kellett teljesíteni, és ez bejött, mert átlátható volt. Aztán kibasztak a szigetcsoporthoz, és onnantól jött a céltalan vonulgatás. Nah...akkor mondtam, hogy "köszönöm szépen, nekem ennyi elég volt belőle".
Most rákaptam boxon a Splinter Cell Conviction-re... Alan Wake-ig ki fog tartani. ;)

Cyberpunk:

Én nem vettem észre semmi ilyesmit ATi-nál. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20587) KillHates válasza shteer (#20581) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát nem tudom mit fog majd szólni a 9800GT-m hozzá. Gyanítom, hogy nem full HD-ben fogom játszani! :F :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20588) Laraxior válasza Cyberpunk (#20585) üzenetére


Laraxior
titán

ne aggódj..észre sem fogod venni mi van a gépedben..nV vagy ATi. ;) ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20589) Elmör válasza zack (#20586) üzenetére


Elmör
senior tag

Ne már fater, pedig jó lesz az ám később, csak fel kell fedezni pár helyet és viszik tovább a történetet.
Ebből a szempontból olyan mint bármelyik 3D-s GTA. Igaz itt az elején terelgettek A pontból B pontba, mint mondjuk egy FPS-ben, de amint kiteljesedik a sziget rengeteg új dolgot lehet megismerni. Én minden nap elmegyek a Disco hajóhoz, mert iszonyat feelinges, ahogy bumm-bumm-og már messziről. :D

Az tény, hogy vannak benne üresjáratok, de amint megcsinálsz 3-4 mellékküldetést máris folytatódik a szál. Gondoltam én is a múltkor, hogy kicsit felfüggesztem, de aztán megint találtam egy újabb repülőt amivel elvoltam vagy 1 órát. :DDD

A Splinter Cell gyün PC-re is, de az Alan Wake miatt kicsit irigy vagyok. ;] :N :D ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20590) zack válasza Elmör (#20589) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...eddig a Conviction (nekem) az év játéka! :C
Már Boxon is annyira szép (eddig szvsz. a legszebb), hogy sok jobb pc-s játékot maga mögé utasít, játékmenetben, és grafikában is. :K
Kíváncsi leszek a pc-s verzióra, hogy szebb lesz e, és mennyivel. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20591) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Blu-Ray, HD-DVD meghajtó nem kell valakinek a gépébe. Természetesen fórumtársaknak jóárasítva!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20592) Pttypang


Pttypang
veterán

Azt tudnám miért drágább az lga 775-ös freezer 7 pro mint az lga 1366-os... :(((

Everybody lies.

(#20593) Henk válasza Pttypang (#20592) üzenetére


Henk
veterán

Mutasd meg azt a freezer 7-et ami 1366-ra jó de 775-re nem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20594) Pttypang válasza Henk (#20593) üzenetére


Pttypang
veterán

Mármint a boltot magát nem értem.. de lehet én néztem félre, elvégre eléggé régen leskelődtem ezzel kapcsolatban :)
1. 2. 3.
o.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#20595) Henk válasza Pttypang (#20594) üzenetére


Henk
veterán

Hát ez főleg a bolt hibája mert össze vannak keverve. Az 1 az a freezer 7 pro rev.2 ez az újabb kiadás ez jó 775/1156/1366 és az összes amd-re de ennek a képe a 3. linken szerepel a fehér lapátos ventis. A 2. és 3. ugyanaz a hűtő csak 775-re jó az árkülönbséget nem értem. Illetve asszem a 7 pro-ból kiadtak egy újabb fehér lapátos ventis verziót de ez is csak 775-re volt jó, talán innen az árkülönbözet a 2-3 között, mindenesetre a képek biztos rosszul vannak feltűntetve. Az első meg talán azért olcsóbb mint a többi mert azok kifutó szériák és már az újból kapnak csak, mondjuk érdemesebb is azt venni.

(#20596) Laraxior válasza KillHates (#20591) üzenetére


Laraxior
titán

egy olajszűrőnek jobban örülnék most :DDD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20597) Elmör válasza Laraxior (#20596) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem mondod, hogy a Peu olajszűrő olyan drága? :DD
A vicc az, hogy eddig egyszer sem használtam gyári Honda olajszűrőt és minden nagy mágus azt mondogatta, hogy ez nem lesz így jó, mire minap belinkelnek egy gyári olajszűrőt 5-6K után és még rosszabb volt a belseje, mint az utángyártottnak. Persze lehet gyári hibás, de ennek valamiért szétmállott a belseje, nem hiszem, hogy az olaj tette volna. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20598) sunny84 válasza Elmör (#20597) üzenetére


sunny84
senior tag

ne hidd hogy a gyári rossz ;) ... sztem amit kifogtál gyártáshibás volt ... :DDD

ui : amúgy Nvidia forever :R

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#20599) zack válasza Elmör (#20597) üzenetére


zack
nagyúr

Én se gyári szűrőt használok. A gyári Suzuki 5-6k körül van, amit meg én veszek Champion 2,5k. Nem mindegy. Noname utángyártottat sosem használnék, mert nagy a rizikó ha gyenge minőségű. A Champion-t meg nem kell bemutatnom. Nagyon tuti cucc, mindenben.
A gyári is jó persze, de nem vagyok hajlandó megfizetni, a Japánból 88 kézen keresztül az országba jött alkatrészt. Így is van olyan, amikor nem lehet mást csinálni, meg kell venni az eredetit, és perkálni kell. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20600) Elmör válasza sunny84 (#20598) üzenetére


Elmör
senior tag

A "gyárihibás" nem az enyém volt, nekem eddig még szerencsére ilyen gondom nem volt. :D
Ja, nVidia 4ever. :C

Zack: Championsból volt nekem is már olajszűrőm, de általában azt veszem meg, amelyiket éppen megkapom. A Unixos sima is teljesen bevált eddig. A gyertyákból persze mindig NGK-t veszek ahogy a vezérműszíj, vízpumpa, stb. is mindig a gyári előírás szerinti, azokból nem érdemes kockáztatni. :B A hátsó féknél is megbántam, hogy nem gyárit vagy legalább valami márkásat vettem, de most ez is megoldódni látszik. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.