Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20751) Elmör válasza biggamer (#20739) üzenetére


Elmör
senior tag

Leadta az M1 egyben, kivágások nélkül?
Nem mai film és már láttam kétszer is, de TV-ben egyszer sem, mert mindig kivágnak belőle valamit. :N

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20752) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Hivatalosan is "függő" lettem... :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20753) Pttypang válasza Játékos (#20752) üzenetére


Pttypang
veterán

Mitől függsz? :N

Everybody lies.

(#20754) Játékos válasza Pttypang (#20753) üzenetére


Játékos
addikt

A Prohardvertől! :DDD Ott van a nevem alatt a rangom... :K :B Hivatalosan.
Nemhivatalosan meg a puncitól. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20755) Laraxior válasza Játékos (#20754) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20756) Laraxior


Laraxior
titán

szoktatok letölteni nagyobb terjedelmű BDfilmet? az ami teljes lemez rip,de nem isoban van hanem csak oda vannak baszva a fájlok....azt mi a jóistennel játsszátok le hogy lehessen benne mondjuk nyelvet választani..stb. PowerDVD-vel nem találtam ilyen funkciót :W ha belehúzom a filmfájlt mpcbe akkor sincsen választható nyelv :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20757) Játékos válasza Laraxior (#20756) üzenetére


Játékos
addikt

Pedig PowerDVD-vel, csak asszem, a kilencesből van valami BR edition, én azzal játszottam le. Mivel feleslgesnek találtam az 50 GB-os filmeket, így hagytam a brontba.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20758) Pttypang válasza Laraxior (#20756) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem sima wmp classic megette o.O

Everybody lies.

(#20759) Laraxior válasza Pttypang (#20758) üzenetére


Laraxior
titán

meg is eszi, csak éppen nem lehet nyelvet választanmi...gondolom azoknál is van valami neü vagy tudomisén micsoda,ott kellene.

Játékos: rápróbálok :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20760) Játékos válasza Laraxior (#20759) üzenetére


Játékos
addikt

Na szétnéztem a vincsimen, és szerintem a 7.3-as PowerDVD kell neked. Abban lehet tallózni, és fájlokat megnyitni, az ezeket követőben, ha minden igaz, akkor le van tiltva ez a funkció. :(
enkóron van is 7.3. :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20761) Laraxior válasza Játékos (#20760) üzenetére


Laraxior
titán

:Y 10.xx mittomén mit kezdtem el tölteni...aztán közben beszart a raidtömb :W
gondolom megint az egyik 750es Samsung..most már másik winyot fogok kérni :(((
folyamatosan hűtve vannak..nem lehet probléma,erre valamelyik 750es állandó jelleggel meghal...az 1TB-os bírja szépen.. :W még szerencse elmentettem mindig mindent...már volt dolgom raid-tömbbel :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20762) Laraxior válasza Laraxior (#20761) üzenetére


Laraxior
titán

most derült ki hogy az a winyo amit eddig 3szor cseréltettem :W ha megtalálom a garipapírt és még érvényes is akkor asszem nem Samsungot fogok visszakérni :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20763) Laraxior válasza Laraxior (#20762) üzenetére


Laraxior
titán

2011ig garis itteni privátok szerint :DDD belefér :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20764) Gaben01 válasza Laraxior (#20756) üzenetére


Gaben01
őstag

Én a VLC Media Playerrel szoktam lejátszani és működik a hangsáv választás.
Közben megnéztem,a zoom playerrel is működik a dolog.
Én szerencsére már megszabadultam a 750-es samsungomtól,vettem helyette 1,5TB-os wd-t és nem bántam meg.
Régen jártam erre,úgyhogy megosztom veletek mennyire ügyes vagyok.Elég jó árban sikerült eladnom a Gainward GTX 260 GS-em és 7K plusszal vettem helyette egy Gigabyte GTX280-at (alig pár hónaposat).Hazahoztam és ahelyett h betettem volna a gépbe inkább szétkaptam (mee majd én újrapasztázom).A hátlap simán lejött,viszont két pici csavar még fogta a gpu-nál a hűtőt.Műszerész csavarhúzóval gond nélkül ment volna a dolog,ha lenne olyan itthon.Annyi baj legyen,van kombináltfogó,azzal fogtam rá a csavarok fejére és szépen ki is jöttek.Újrapasztáztam (tökfölösleges volt,mer semmi baj nem volt a pasztázásával) és nekiálltam összerakni.A két kis csavar közül tekerem vissza az egyiket (nagyon óvatosan),de azért csak sikerült valami körömpiszoknyi alkatrészt lekúrnom a nyákról.Mondanom se kell,levert a víz rendesen.Azért összeraktam,gépbe be,indítom és pittyen,post képernyő bejön.Na itt ellazultam,biztos nem volt az olyan fontos alkatrész.Aztán kép elsötétül,vga ventije leáll és ennyi. :W
Átvittem egyik haveromhoz,pákaállomás beizzítva,akkor nézzük,hogy alkatrész 3 lábából csak 2 van meg.Elég szépen visszaforrasztotta és ment a kártya gariba.Ez volt másfél hónapja,azóta egy passzív 7600GT-vel tolom és várom a javított/új GTX280-am.
Ez jó lecke volt és levontam a konzekvenciát is (nem,nem azt hogy ne b@szkuráljam az alkatrészeket),veszek egy jó nagy készlet csavarhúzót. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20765) Játékos válasza Gaben01 (#20764) üzenetére


Játékos
addikt

veszek egy jó nagy készlet csavarhúzót.

Ez az igazi hozzáállás! :C

Ti mennyi pénzt utalnátok előre itt a ph!-n egy vásárlás esetén maximum? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20766) Gaben01 válasza Játékos (#20765) üzenetére


Gaben01
őstag

Jó kérdés.Attól függ kinek utalsz.Én eddig a legnagyobb összeg,amit előre utaltam,az 25K volt, ha jól emlékszek BMW001 kollégának.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20767) Játékos válasza Gaben01 (#20766) üzenetére


Játékos
addikt

Azé' kérdem, mert nekem a srác 100k-t utal hétfőn reggel a telefonomért! :F Akármilyen megbízhatóság, meg evidens, hogy nem verem át, de 100k azért gondolkodóba ejtene... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20768) Gaben01 válasza Játékos (#20767) üzenetére


Gaben01
őstag

Ezek szerint Te egy nagyon megbízható ph-s tag vagy,megvan feléd a bizalom. ;)
Ettől függetlenül 100K-t elutalni előre,az elég komoly... :)

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#20769) Pttypang válasza Játékos (#20767) üzenetére


Pttypang
veterán

Viszont van a bizalmának alapja szóval gondolom ezért küldi el :)
Az újrapasztázásnak meg még mindig nagy a ráb@szási %-a :DD

Everybody lies.

(#20770) Játékos válasza Pttypang (#20769) üzenetére


Játékos
addikt

Hááát, még sose hallottunk egymásról, nem a századik üzletet kötjük egymással, szóval csak azért kérdeztem. Van, akiben nagyon megbízok itt a ph!-n, mert régóta boltotlunk egymással, az más eset.
Nem baj, fő a pozitív hozzáállás, én átverni nem fogom! :N

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20771) Laraxior válasza Játékos (#20767) üzenetére


Laraxior
titán

Tody46 nekem 92.000Ft-nyi cuccot küldött el előre. Én meg utaltam neki 2 nap múlva a pénzt.
ceaser kolléga anno vett tőlem egy alaplapot,majd egy GTX280at rá fél hónapra. Azt mondta hogy egyben elküldi az árát és majd postázom neki a cuccokat :Y (újonc volt az arc) természetesen nem mentem bele :) De azóta vett tőlem még egy fél gépet,nagyon jó arc :K
hogy én mennyit utaltam valakinek? Asszem az is olyan 85k körül volt. Amikor megvettem a 2. GTX280 AMP!om.De az azelőttit is tőle vettem,utánanéztem hogy miújság van vele.

Érdekes,míg én korrekt,megbízható arcnak tartom magam,az is vagyok,másban cseppet sem bízom :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20772) Játékos


Játékos
addikt

Jó reggelt! Szerintetek ha explorerben törlöm az előzményeket, azután még vissza lehet valahogy keresni?
Köszi!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20773) Elmör válasza Játékos (#20767) üzenetére


Elmör
senior tag

Anno Hammonnak sikerült egyszer előre elutalnom 130K-t dolgokra, de tudtam, hogy megbízható, majd Giannit abszolúte nem ismerve utaltam neki előre 80K-t. :C
A sima usereknek 20-30K volt eddig a max. :K

Na még tudom talán szerkeszteni: úgy néz ki a Hyper TX-em ventije elkezdett csapágyas lenni, mert néha furcsán dolgozik és miután leállítom a gépet még hallom is, ahogy lepörgi magát. Elképzelhető, hogy egyszer fogja magát és beáll vagy megáll?
Akkor gondolom látni fogom ezt a hőfokon is. :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20774) Pttypang válasza Elmör (#20773) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerintem előbb fogod hallani.. na meg nem fog rögtön megállni.. biztos észreveszed majd a lassulást&melegedést.

Everybody lies.

(#20775) KillHates válasza Játékos (#20754) üzenetére


KillHates
nagyúr

:U :W
:D :D

(tartalmas hozzászólásom fél év után) :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20776) KillHates válasza Játékos (#20765) üzenetére


KillHates
nagyúr

250 ezer volt.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20777) Játékos válasza KillHates (#20776) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :Y :Y :C

Isten hozott újra köztünk!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20778) KillHates válasza Játékos (#20777) üzenetére


KillHates
nagyúr

El sem mentem... :D csak olvasgattam. :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20779) Laraxior


Laraxior
titán

ehhez mit szóltok?

Tőle vennék két 4870 X2 kártyát... :Y előre utaltam volna egészen eddig 82.000Ft-ot :B

írtam a srácnak hogy nem áll módomban 82k-t utalni neki előre,ugyanis problémás az előélete. Felajánlotta hogy elküldi előre a két X2-t ;]
Így azt hiszem még csak-csak belemegyek,bár rágódok,de az ár nagyon jó. Postával együtt :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20780) ADAM1337 válasza Laraxior (#20779) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az ár tényleg nagyon jó.
Az előélete nekem túl zűrös lenne.
Meg még 1 kérdés mire nem elég 1db 4870x2 ? :)

Más: x22 interjú sajnos ez lesz az online fps-ek sorsa az ilyen hülyék teszik tönkre... :W

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#20781) shteer válasza Játékos (#20765) üzenetére


shteer
titán

előre nem is tudom... utólag volt már 200k fölött is

..szerintem jónak tűnik

(#20782) KillHates válasza Laraxior (#20779) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Jesszus!! Milyen táppal fogod etetni azokat a szörnyetegeket?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20783) Elmör válasza KillHates (#20782) üzenetére


Elmör
senior tag

Az új 1200-as Corsairrel? :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20784) biggamer


biggamer
veterán

Találtam egy jól kézreeső cincogit, csak nem tudom, h bal vagy jobb kezes ???
Esetleg 2 kezes ??? ;] :DDD

Vélemények ??? :F

[link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20785) biggamer válasza biggamer (#20784) üzenetére


biggamer
veterán

Sajna cenzúráztááák !!! :O

Na de sebaj : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20786) Laraxior válasza KillHates (#20782) üzenetére


Laraxior
titán

a 850Wos mostani simán elvinné :K de mégis lemondtam róla..se gari,se doboz,megbízhatatlan az eladó is...
holnap jön egy Zotac GTX260....az elég lesz

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20787) shteer válasza Laraxior (#20786) üzenetére


shteer
titán

pedig van itt megbízható is :)

..szerintem jónak tűnik

(#20788) biggamer


biggamer
veterán

:Y [link] :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20789) KillHates válasza biggamer (#20788) üzenetére


KillHates
nagyúr

:( azért kikérjük magunknak, hogy a link-edet link-eled! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20790) biggamer válasza KillHates (#20789) üzenetére


biggamer
veterán

Én már csak ilyen link alak vagyok aki így linkelek, a nevem mégsem linkELEK. ;) :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20791) KillHates


KillHates
nagyúr

Baxxameg! :O :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20792) shteer válasza KillHates (#20791) üzenetére


shteer
titán

jah... nagy szopás. mag már lesz holnap elvileg

..szerintem jónak tűnik

(#20793) Pttypang válasza shteer (#20792) üzenetére


Pttypang
veterán

holnap dél.. pedig most akartam estére benthagyni a gépet töltögetni :S

Everybody lies.

(#20794) zuchy válasza Pttypang (#20793) üzenetére


zuchy
őstag

Legalább nem szűnt meg, ez legyen a legnagyobb baj. :)

PC-STYLE.hu

(#20795) Elmör válasza KillHates (#20791) üzenetére


Elmör
senior tag

Estére én is észrevettem a jelenséget. :DDD
Remélem tényleg csak 1-2 nap kiesés lesz. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20796) Játékos válasza biggamer (#20785) üzenetére


Játékos
addikt

Gyönyörű fotó! :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20797) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Milyen monitort ajánlotok?
Ahogy vénülök egyre vaksibb leszek. :B

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20798) Játékos válasza KillHates (#20797) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor valami 22"-os 800x600-as felbontásút. :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20799) biggamer válasza KillHates (#20797) üzenetére


biggamer
veterán

LG W2363V– Full HD monitor játékosoknak : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#20800) KillHates válasza Játékos (#20798) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem rossz ötlet: láttam az ócskányban 52"-os Samu plazmát 149-ért. Csak HD ready volt: 1366x768. Öklömnyi pixelekkel. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.