Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20901) Játékos válasza zack (#20900) üzenetére


Játékos
addikt

Megosztanád velünk is a hátrányait? :U Én is méretpárti vagyok alapvetően, tudjátok. Viszont egyrészt a 24" se kicsi monitornak, (filmezni meg a 27" is kicsi) másrészt meg láttam ledes kijelzőket, és nekem nagyon bejön a képük. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20902) Pttypang


Pttypang
veterán

Hoppá lehet újraindul hamarosan :P

Everybody lies.

(#20903) zack válasza Játékos (#20901) üzenetére


zack
nagyúr

Nem vagyok szakértő. Nézz be a LCD tv topikba, és olvasgass ha érdekel a téma. Onnan ki lehet molyolni. Az Edge LED-nek pl. csak a szélein vannak a LED-ek míg a Backlit LED az, ami jobb minőségű, és a képernyő mögött helyezkednek el. A Backlit LED-ből is van 2 fajta, az egyik ami fehér LED-es és azt szinezik, a drágábbik pedig több szinű LED-eket tartalmaz. Amiket látsz és drága LED tv-k amiknek baromi szép a képe, az Backlit LED amiben többszinű LED-ek vannak.
Szóval LED és LED között is baromi nagy különbség van. Azt hiszem az elolcsózott LED-es tévéknek, monitoroknak nincs is akkora színtartománya. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20904) KillHates válasza Laraxior (#20898) üzenetére


KillHates
nagyúr

Samsung 2370XL. Az nem LED élvilágításos mint az LG hanem LED mátrix háttérvilágításos.

Élvilágítás:

Háttér világítás:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20905) KillHates válasza zack (#20903) üzenetére


KillHates
nagyúr

Így igaz! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20906) Játékos válasza zack (#20903) üzenetére


Játékos
addikt

Oksa, ezt értem. Viszont nem tudtuk meg, mi a hátránya. Én se vagyok szakija a témának, mert nem megy úgy a szekér, hogy mostanában led monitort kellene vennem, de ha eljön az ideje, biztosan utánanézek a dolgoknak. :K Csak azért kértem, hogy mondd, miért ne vegye, mert azt írtad, hogy "Több a hátránya mint az előnye." :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20907) zack válasza Játékos (#20906) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem ezt mondták, sorolták is a negatívumokat, de nem jegyeztem meg. A lényege az volt, hogy monitorban rosszabbak a LED-es modellek mint a simák LCD-k. Onnan jött hogy Brekk-ék árultak valami új LED-es moncsit és jó volt az ára...felhívtam és mondta hogy felejtsem el, és akkor sorolta fel a hátrányait. Fel kell hívni Brekk-et és biztos el fogja mondani Oszinak is. Én úgy tudom, monitorban csak a költséghatékonyság miatt tettek LED-et, ezért rosszabb mint a sima CCFL. Tévéknél más a helyzet, ott komoly képminőség javulást hoznak a Backlit LED-es modellek, viszont 2x annyiba kerülnek mint az LCD-s társaik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20908) Elmör válasza Laraxior (#20898) üzenetére


Elmör
senior tag

Már a 24" is nagy élmény volt a 22" után, de egy 27"-ossal bőven kiegyeznék, nem is kérdés, hogy a nagyobbikat választanám. Meg amiket olvastam erről a Ledes LG-ről az alapján is. Nincs még ez az LCD annyira elmaradva. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20909) Elmör


Elmör
senior tag

Játszottam egy röpke 1.5 órát az NFS World online beta-val. A beregisztrálás gyorsan ment, van Hungary opció is, yipii, maga a játék kb. 700MB, lejött hamar, updateje 130MB, de ez sem elég, sztem a szerverekkel van a baj, márpedig, hogy kevés. Megy a játék, de kb fél óránként kidob, a multis versenyeken állandóan hátul végeztem, mert amire összekapcsol, addigra a többiek már beértek.
A játék sem annyira bejövős, egy kicsit túlbonyolított Most Wanted az egész, ami tetszene, ha nem lenne bénább az irányítás és ne lennének túl agresszívek a rendőrök. Nehéz elmenekülni.
Ha ilyen marad mint most, akkor tuti csak a TDU2 marad vagy a Hot Pursuit még, talán. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20910) Játékos válasza zack (#20907) üzenetére


Játékos
addikt

Jesszőr! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20911) Elmör válasza Játékos (#20910) üzenetére


Elmör
senior tag

Megy az oldalunk, yeees! Ismét van N-dik kór! :DD :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20912) Játékos válasza Elmör (#20911) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :C :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20913) shteer válasza Elmör (#20911) üzenetére


shteer
titán

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóigeeeeeeeeeeeeeeeen :DD

..szerintem jónak tűnik

(#20914) zack válasza Játékos (#20910) üzenetére


zack
nagyúr

Pont ma néztem az Extreme Digital-ban Backlit panelos nem a fehéret szinező LED-es Samu volt 40-es méretben 500k. Nah...Ezt a LED-es tévét én is bevállalnám. ;]
Ahogy néztem 450k-tól kezdődnek 40-es méretben. :F

Mindenki:

Örvendetes, hogy müxik az NCore, de még jó idő lesz mire lesz is normális adatbázis. Szóval amíg eljut oda mint ahol tartott, az még több hónap lesz...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20915) Játékos válasza zack (#20914) üzenetére


Játékos
addikt

Egyébként most, hogy mondod, a cimbinek 300k-ért vettünk 32"-os Samut. :B Valóban nem ~60k-s kategória...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20916) shteer válasza zack (#20914) üzenetére


shteer
titán

nekem az kell, hogy a friss cuccok felkerüljenek

..szerintem jónak tűnik

(#20917) zack válasza Játékos (#20915) üzenetére


zack
nagyúr

Hát ja...az a fullos LED tv. Biztos beszarás jó a képe. :K
Valószínű hogy nyáron cserélem a 37"-es LCD-t amit tv-nek használok. A terv minimum 42"-46"-os Panasonic plazma lesz helyette. Ma láttam pár jobb tipust...lefostam a bokám olyan képe volt a 600Hz modelleknek. :Y
Lehet megbánom, de plazmát veszek tv-nek, mert nagyobb méretben olcsóbb mint az LCD, és a ghosting már a múltté... ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20918) Játékos válasza zack (#20917) üzenetére


Játékos
addikt

Igen, a plazmák szépek mostanság. :K Igazság szerint meg se fordulna a fejemben LCD-t venni. :N

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20919) Laraxior


Laraxior
titán

noh végülis a 27"os LG lett...hatalmas a cucc :Y :C pont ugyanolyan mint a kistesó 22" csak éppen 27"ban :DDD :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20920) shteer válasza Laraxior (#20919) üzenetére


shteer
titán

W2753V-PF :C

..szerintem jónak tűnik

(#20921) Laraxior válasza shteer (#20920) üzenetére


Laraxior
titán

:K :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20922) KillHates


KillHates
nagyúr

Juj gyerekek! Mit halottam ma!! :Y :Y :Y

Az egyik ügyfelem ránéz a monitorjára majd azt mondja:
"nincsen fogkrém"
Nézek rá, hogy mi van, erre mutatja:
"oda van írva: NO SIGNAL!!! "
Majdnem befostam a röhögéstől!

:DDD :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20923) Elmör válasza Laraxior (#20919) üzenetére


Elmör
senior tag

Grat!
[kicsit irigy] :P :C :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20924) Killer555


Killer555
újonc

Csá mindenkinek Bányai János vagyok 13-éves 0_0 xd

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20925) Killer555


Killer555
újonc

ez nagyon lol

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20926) KillHates válasza Killer555 (#20924) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ennél mélyebbre nem is áshattad magad, így elsőre. :W :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20927) KillHates válasza Killer555 (#20925) üzenetére


KillHates
nagyúr

Viszont becsülendő, hogy megy a kép beillesztése egyből. Van olyan fórumozó aki fél éves tagság után sem tudja használni a RI/OS-t (a fórum motort) :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20928) shteer válasza KillHates (#20922) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#20929) KillHates válasza shteer (#20928) üzenetére


KillHates
nagyúr

Discoshit:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20930) Pttypang válasza KillHates (#20929) üzenetére


Pttypang
veterán

Vajon milyen elgondolásból kezdte el a csaj a fejét rázni? :)

Everybody lies.

(#20931) Killer555


Killer555
újonc

még ez a íkép l :DD l$l

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20932) Killer555


Killer555
újonc

ez nagyon komoly.:

[ Szerkesztve ]

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20933) Killer555


Killer555
újonc

:Y :Y :Y :Y :Y

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20934) KillHates válasza Killer555 (#20933) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szétoffold a topicot?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20935) zack válasza Killer555 (#20933) üzenetére


zack
nagyúr

Te figyu mááá...ez egy "nVIDIA Geforce-osok baráti köre" topik, de így nem lesznek barátaid. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20936) Elmör válasza KillHates (#20929) üzenetére


Elmör
senior tag

Úgy gondolhatta, hogy a csaj kapaszkodik.... :C :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20937) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Nekem van egy Rush gépházam.MiKor meglátta anyám megkérdezi tőlem mitkeres itt ez a régi rádió azt hittem elsírom magam :W :DD

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20938) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Pak Pak Pak Nvidia fun :P :DD :P

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20939) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Pak Pak Pak Nvidia

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20940) No-Signal válasza zack (#20935) üzenetére


No-Signal
csendes tag

Killer csak 12 éves hagyd a counter strike-on kivül sokhoz nem ért :DDD :DDD :W :O

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20941) Laraxior válasza No-Signal (#20940) üzenetére


Laraxior
titán

Te sem vagy sokkal több ;) ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20942) Killer555


Killer555
újonc

lol ha ez fun klub mérvagytok néha ilyen zsémbesek :DDD :DDD :DDD :P :P
én a csén jácok egy fun szerón ott mindig röhögünk és a monitorokról beszélünk az egy igazi fun klub :C :C :C :C :C

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20943) Killer555


Killer555
újonc

amugy elmör te valószínü metin2 ztél mertmazt mondtad 5k a leirásodba :DD :DD :DD :DD :DD

CS-ben nincs esélyed!!!

(#20944) Pttypang válasza Laraxior (#20941) üzenetére


Pttypang
veterán

Hjaj... mit tettetek hogy a két jómadár boldogítja a fórumozókat? :F

Everybody lies.

(#20945) KillHates válasza Pttypang (#20944) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vessetek tűzre! :W :W :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20946) Pttypang válasza KillHates (#20945) üzenetére


Pttypang
veterán

Megoldható ;]

Everybody lies.

(#20947) Elmör válasza Killer555 (#20943) üzenetére


Elmör
senior tag

Mit csináltam?
Nem élek én olyanokkal kérem kacssolja ki. :DDD :))
Neked már 6K-ért is odaadom azt a leömlőt. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#20948) No-Signal


No-Signal
csendes tag

2 jó madár?? Casak 1 és az is Counter Strike-on nyomja egyébként 16 éves vok de nem sürün cs-zek. És van olajom Kill-Hates Má csak gyufa kell.

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20949) No-Signal válasza Killer555 (#20943) üzenetére


No-Signal
csendes tag

Killer tegnap regisztráltál és már offolod a topic-ot ne légy ilyen gonosz. :DD :DDD

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

(#20950) No-Signal


No-Signal
csendes tag

Nem tud valaki valamit a torent serverekről mikor indulnak ujra vagy egyáltalán ujra indulnak-e?

Sanjálom az En-core-osokat sok kidobott pénz :(( :W :(

Szeretlek Imádlak, Megeszlek Kihánylak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.