Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4772) Beowulf_78 válasza boogie84 (#4769) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Egyenlőre úgy tudom csak a "felhízlalt" SP-s verzió jön 65nm-en. De ugye még az se kapható. Nem lepődnék meg ha az 55nm átcsúszna 2009 Q1-re... :U Sztem az a +20 SP annyit nem fog a dobni rajta hogy érdemes legyen várnod, de te tudod. Azt is kalkuláld be, ha Október-November magasságában jön, az már biztos a drágább karácsonyi árfekvésben lesz nálunk elérhető. De persze ettől még várhatsz. :R Csak szar lesz Warhead-et látva, (úgy hogy a többiek már tolják) várni az új karit. ;)

Core_: Ne érts félre nem kötekedni akarok, és hitetlenkedni, nincs is miért, már csak azért is mert nagyon segítőkész voltál velem, amit mindenképp köszönök.
Megnéztem az oldaladat, és a gépedet. Nagyon tetszett, látszik hogy szeretsz a szám.tech-el foglalkozni, és nem utolsó sorban költeni a minőségi alkatrészekre. Szóval ebből az aspektusból egyformák vegyunk. Pisti is ilyen egyébként. :K :R
Megnéztem a géped belsejét is...annyit megjegyeznék hogy nekem 3db 12cm SX2 forog az Infinity-n max. sebességgel...ez a 2mag vs. 4mag alapvető különbség nálunk melegedés szempontából, nem összehasonlítható, mint ahogy a procik teljesítménye sem. Csak hogy szemléltessem, prime load 1,36-1,38V-ig lenne elég max. az 1 ventis megoldásod Q6600 esetében. Nekem prime load 1,46-1,47V-t bír, 82-83 fokig bezárólag 3db 12cm-es hűtővel. Nálad a ramhűtés is jogos, bordák hiányában. Nekem az se köll mert a Reaper-en rohadt nagy hőcsöves bordák vannak. Hátul pedig ahol neked 1db 12-es venti van nekem ott 2db 8cm Thermaltake szörnyeteg van, amit egy poti segítségével 5500rpm-ig tekerhetek. Elöl szintén ezekből 3db fújja be a házba a hideget. Ez a VGA mögötti 12cm venti ér valamit? :U Megnézted, összehasonlítottad, mennyi a hőfok ha ott van és ha nincs ott?

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.