Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#622) demars válasza BluEyes (#621) üzenetére


demars
addikt

persze lehet h én is megpróbálnám kipucolni a kijelzőt...

Másik: memokat nem csereberéltem, azt is meg lehet oldani!
Drivereket a régieket szoktam feltenni, mivel csak a vga hoz van friss ati ccc!
Próbáltam másféle driverrel is hangot, lant, stb.. ment minden, elfogadta azokat is, de ugyan ugy fagyott!
Most tettem fel az xp-t picit több mint egy órája, csak a chipset drivert tettem fel, ! no meg egy commandert... azé az kell...
Még nem tudom, h lett e neki eredménye! Most gyors a gép.. de így nem tudom igazából használni, mert film, zene, msn, letöltés, nem futik rajta, h meglessem, h most is kifagyik e a masina!
tesztelgetem, netezéssel mire megyek! se vírusírtó, se tűzfalam nincs most... kicsit félek is ettől!
update is ki van lőve!
Majd kiderül, h mi van..!
Azt honnan lehet tudni, h melyik memo modult kell kivennem? melyiket használja a vga? vagy mind a kettővel ki kellene próbálni? De akkor vistaval, miért nem csinált ilyet?? ez a fura, h azzal meg ment minden, egyszer sem fagyott ki a gép! Nemértem! Rick4 azt arta, h alaplap csere... de vista alatt meg megjavul az alaplapom??
ez kizárt!
ha alaplap lenne, az mindíg bajos lenne, bármilyen oprendszert is használok nem??
ugyan ez a helyzet a memo modulokkal is... vista alatt is teszteltem, minden rendben van velük (program szerint)!
Majd meglátjuk!
Köszi a tippeket!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.