Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) fokukac


fokukac
nagyúr

éljenek a nők! :D

---------------------------------

az már más kérdés, hogy elegem van belőlük... :D

az ex állandóan az agyamra megy, b@szogat, hívogat, és nem hagy békén még a munkahelyemen sem,
a kiszemelt meg annyira kiszámíthatatlanul viselkedik, hogy már azt sem tudom, akarom-e...

jobb lesz egy darabig még egyedül.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2202) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nagyon szépen köszönjük a nőnapi köszöntéseket, kedves szavakat, rajongói megnyilatkozásokat! :D
Nagyon édesek vagytok. :) S szeretünk Titeket. ;)

PS: Na jó, azért van 1-2 kivétel. ;]

(#2203) ladybug válasza Calogero (#2064) üzenetére


ladybug
őstag

Eszembe jutott már régen, csak mindig elfelejtettem beírni. A Fordról....A szlogen: Minőség, megbízhatóság, Ford. Kívánom, hogy az első kettő jellemezze a barátnődet is. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2204) vicces


vicces
addikt


lehet én gondolom rosszul, de mintha a barátnőm nem szeretne.
este mondtam neki, hogy lelépek. támadt egy kis konfliktus közöttünk.
erre azt mondta, hogy akkor mennyek.
persze visszakérdzetem, hogy nem csinálna semmit?? tojna rá ha csak ugy elmennék?
de utána azt mondta, hogy szeret, meg nem akarja hogy mennyek..

éjszaka átment a másik szobába aludni, mert azt mondta, hogy nem fért el tőlem-mondta reggel.
sokat aludtunk már együtt, és ilyen baja még sohasem volt.
reggel 7ig birtam egyedül aludni. fogtam magam és eljöttem. lehet nem kellett volna mondtam neki, hogy délután hivom. erre biccentett a szájával. rákédeztem, hogy hivjam-e. erre azt mondta, hogy mindegy.

nem tudomn hogy most kéreti magát, és azt várja, hogy pedálozzak nála, vagy tényleg tojik rám :(

:)

(#2205) tildy


tildy
nagyúr

Még egy hét. És utána egyedül alszom, 3 hónapig :( :(
Viszont örülök is a történetnek, hiszen látom, párom boldog tőle, hogy kimehet, hogy kicsit mást csinálhat mint eddig. Ha meg ő boldog, akkor én miért legyek szomorú?:U
Valahogy majd eltelik ez a 3 hónap, csak fura lesz az üres lakásba hazajárni....Nagyo fura.

7.5 év alatt ez a 2. alkalom, hogy 3 hónapig nem vagyunk együtt (az előző az norvégia volt) , a különbség az az, hogy ő akkor otthon volt, én meg koliban,viszont most ő is és én is egyedül leszek :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2206) ladybug válasza vicces (#2204) üzenetére


ladybug
őstag

Dehogyis nem szeret. Pont, hogy a szerelem miatt teszi ezt. Ez is a női taktika egy része, amit néha nem tudatosan, de használunk. Barátnőd is ezt teszi. Egyszerű hiszti és dacoskodás. De látod, elérte célját, mert felmerültek benned a kételyek.
Beszéljétek meg, romantikázzatok kicsit, de semmiképpen se veszekedjetek.

Tildy: Fel a fejjel, kitartás. Hamar eltelik a 3 hónap. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2207) Calibos válasza ladybug (#2206) üzenetére


Calibos
addikt

hogy ti milyen optimisták tudtok lenni.
legyen igazad :R

(#2208) Calogero válasza ladybug (#2203) üzenetére


Calogero
addikt

:)

Köszönöm a jó kívánságot

A mai napon olyat tapasztaltam a leánnyzóval kapcsolatban, ami teljesen ledöbbentett

Péntek este a fönököm legénybúcsút tartott, hajnali fél 3-ra értem haza.
Amit tudni kell kell rólam hogy nagyon rend/tisztaság mániás vagyok.
Hazaértem, a kocsit a garázsban lemostam, szárazra törölgettem, majd irány a fűrdőkád.
Ezalatt a leányzó felkelt és ''vacsit csinált nekem'' (mirelit pulyka szelet + sültkrumpli)

Múltkor ezt írtam Úgy érzem megtaláltam a Ő-t.

Mostmár tudom hogy ő lesz a Ő.

(#2209) SzalaiG válasza Calogero (#2208) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ugy legyen! Ritka az ilyen lány. Én is ilyet szeretnék.
A Ford fordul már?

Tildy: 3 hónap nagyon rövid idő. Még 100 nap sincs. Már a centit is majdnem a feléről kezdheted. + minden nap tudtok beszélni telefonon és itt az internet. Mail, msn, skype.
Kitartás! :)

(#2210) vicces válasza ladybug (#2206) üzenetére


vicces
addikt

na erre pont nem számitottam, hogy ezt fogod irtni.
egész nap azon agyaltam, hogy most biztos szakitunk. nem is merem felhivni őt.
csak az a fránya gyomorgörcs nem akar elmulni..
de most már belevágok. :)
bizok benne hogy igazad lesz.

jah igen. normális ha ez a taktikázás szinte állandó jellegű??
ha én probálok hasonlóan taktikázni, nekem soha nem jön be. probálom kicsit megdolgoztatni őt, hogy ő udvaroljon'' egy kicsit nekem, de ez nem nagyon jön össze..
illetve volt már rá pár alkalommal példa, akkor nagyon jol is esett. vagy lehet, hogy én tulozom el a dolgokat, és nem kéne ennyit nyalnom-falnom, dicsérnem őt??

[Szerkesztve]

:)

(#2211) Calogero válasza SzalaiG (#2209) üzenetére


Calogero
addikt

Március 23-dikán lehet érte menni a Fordért

(#2212) ladybug válasza vicces (#2210) üzenetére


ladybug
őstag

Ha állandó jellegű, az bizony már nem olyan jó. Nem kell neki folyton a szelet csapni, az sem jó. Mert akkor meg ha nincs meg ez a mindennapi ''kényeztetés'', akkor felróhatja Neked.
És Te is élhetnél ezzel néha. Igaz csak finoman, mert a nőknél ez természetes. A férfiaknál viszont figyelemfelkeltés.
Kíváncsian várom, hogy mit beszéltetek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2213) vicces válasza ladybug (#2212) üzenetére


vicces
addikt

lehet bejön amit mondtál, mert a teloban elég jókedély(j?)ű volt.
már megyek is át hozzá.
max holnap megirom, hogy mi van.
pusszantlak :)

:)

(#2214) Calibos válasza vicces (#2213) üzenetére


Calibos
addikt

szar ügy, voltam hasonló helyzetben :)

vicces de olyan mint hogy ha egy számtech gondra kerestél volna választ azt itt gyorsban megválaszolták neked, ezzel minden el van intézve... :U




(#2215) Sárpac válasza tildy (#2205) üzenetére


Sárpac
nagyúr

3 hónap alatt remekül meg lehet tanulni lovagolni ha gondolod!;)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2216) burgatshow


burgatshow
veterán

Szívás^3-ön! :((( Én komolyan felakasztom magam! Vagy én vagyok ekkora lúúúúúúúzer, vagy valamit mindig elrontok, de nem tudok 1 normális leányzót felszedni!

Bruhhahahaaa! :O:O:O:O:O:O:O

Na mind1, bocsi ha ezzel másokat megsértettem, de ezt már muszáj volt leírnom! :O

(#2217) ipgirl válasza burgatshow (#2216) üzenetére


ipgirl
tag

a türelem rózsát terem :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#2218) lorcsi válasza ipgirl (#2217) üzenetére


lorcsi
veterán

meg önbizalmat rombol

(#2219) ipgirl válasza lorcsi (#2218) üzenetére


ipgirl
tag

igazad van. de én úgy vettem észre, hogy ha valamit nagyon akar az ember, az nem akkor jön össze, amikor nagyon arra koncentrál, hogy összejöjjön, hanem amikor nem is gondolná...de lehet hogy ez csak nálam van így.
szóval: ne romboljon önbizalmat...biztosan csak nem a legmegfelelőbb lánynál próbálkozott.....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#2220) Boxer001 válasza ipgirl (#2219) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez nálam is így van.
Valszeg nem volt tényleg a megfelelő...elég soxor előfordul az ilyen.

(#2221) burgatshow


burgatshow
veterán

És mégis meddig várjak? Ez a 4. hónapom alone és kezdek becsavarodni!!! :O

(#2222) vicces válasza burgatshow (#2221) üzenetére


vicces
addikt

én is vártam kb fél évig :)
...
teganp elég jol alakult a délutánom. asszem most már boldog vagyok :D

[Szerkesztve]

:)

(#2223) Bibby válasza ipgirl (#2219) üzenetére


Bibby
addikt

Ez azért nem akkora általános szabály, inkább amolyan népi bölcsesség, és ha sokat mondják elhisszük... :)
A körülményektől függ inkább. (Persze ez megint mindenre igaz)

Ελευθερια η θανατος

(#2224) rlazol válasza ipgirl (#2219) üzenetére


rlazol
addikt

ezek szerint azzal fogok összejönni akivel nem akarok. Mert akivel össze akarok arra koncentrálok, azt szeretném, azért küzdök, tehát esélytelen.
ez nem jó nekem... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#2225) ipgirl válasza rlazol (#2224) üzenetére


ipgirl
tag

nem egészen így gondoltam...hanem inkább úgy, hogy valakivel nagyon össze akarsz jönni, de nem megy, és hirtelen jön valaki más...olyan ''meglátni és megszeretni'' dolog.

Persze ez csak olyan személyes vélemény...és persze nem sikerülhet így mindenkinél :(

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#2226) rlazol válasza ipgirl (#2225) üzenetére


rlazol
addikt

az a helyzet, hogy nekem se így se úgy nem jön össze... Ezért voltam bátor szkeptikus és ironikus lenni. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#2227) Sárpac válasza ipgirl (#2225) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én pl 2éve vagyok ''titkon'' szerelmes egy lányba ez idáig nem akart összejönni, (nem vonzódom hozzád stb dumák), de a törelem rózsát terem,mert 1 idelye, hogy nem keresem, de már hiányzom neki meg szinte udvarolt a legutóbbi találkozásunkkor meg is lepődtem!:F

[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2228) QuarK


QuarK
senior tag

Eddig próbáltam kíméletesen és lassan eltolni magamtól, aki átvert; de nem vezetett eredményre; valakinek sérülni kellett; és úgy döntöttem nem én leszek az. Piszok dolognak tűnhet; de ami tény: kurvamód jól esett; iszonyatos megkönnyebbülés. Fizikailag és szellemileg is nagy teher pottyant le. Nincs több fejfájás, jópofizás, lelkizés. Remélem tanul a pofonból; de az igazat megvallva abszolút nem érdekel, hogyan és miképp lép tovább. Néha szemétnek lenni jó, és kifizetődő. :)

(#2229) ladybug válasza QuarK (#2228) üzenetére


ladybug
őstag

Ez nem szemétség, bár annak tűnhet.Különben sem tudnál olyan lenni. :) A józan, paraszti ész vitt erre a döntésre. És helyesen cselekedtél. Sérülés mndenképpen lesz vmelyik fél részéről. A feldolgozás már más tészta. De ezen is túl kell esni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2230) QuarK válasza ladybug (#2229) üzenetére


QuarK
senior tag

Talán helyes volt, és talán nem szemétség; de az biztos, hogy hínárként fojtogatott a dolog; és el kellett vágnom a szálakat. Ha ez önmagában még nem is rossz dolog; az már annál inkább, hogy még egyszer-kétszer megforgattam a kést. Bár ha mentegetni kéne magam, mondhatnám, hogy csak őszinte voltam... Csak hát a nyers őszinteség is tud fegyver lenni. Elég durva. Főleg egy kis cinizmussal megfűszerezve...

[Szerkesztve]

(#2231) rlazol válasza QuarK (#2230) üzenetére


rlazol
addikt

mit tudsz adni a másiknak, ha asz őszinteséget nem? Ha pedig ő is bántot egy kis cinizmus igazán nem nagy dolog. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#2232) ladybug válasza QuarK (#2230) üzenetére


ladybug
őstag

Vannak esetek, amikor a nyers őszinteséghez kell folyamodni, hogy mind magadnak, mind a másiknak is így tudsz segíteni. Ilyen esetben nem fegyvernek nevezném, hanem önvédelemnek. A nyers őszinteség akkor válik fegyverré, ha a másikat merő élvezetből akarod megbántani.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2233) QuarK válasza rlazol (#2231) üzenetére


QuarK
senior tag

Bántani nem bántott; csak... őőő... Kihasználta a szürkehályogot :DDD

ladybug: Merő élvezet kizárva; de tény, hogy utána visszagondolva jól esett; én inkább azért mondom, hogy koetschoeg voltam; mert... Szóval 1 év, tudtam Róla mindent, a legbelső dolgait; igen közelről ismertem, erősségeit és gyengéit is. És az őszinteség és cinizmus mellé úgy fogalmaztam, hogy tudtam, hogy fog a legjobban fájni, és a lehető legpusztítóbb hatást véghezvinni... Szokásom az ilyesmi.

(#2234) burgatshow válasza rlazol (#2224) üzenetére


burgatshow
veterán

Valahogy így lenne ha a ipgirl szabálya érvényes lenne!

Asszem megyek inkább zenét írok! Valami frankó depis számot! :(((

(#2235) QuarK válasza burgatshow (#2234) üzenetére


QuarK
senior tag

Inkább zúzósat. Hacsak nem akarod magadat mégjobban belelovagolni a depresszióba.

(#2236) Drizzt válasza burgatshow (#2221) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem meg a 20. évem. :D Na jó, ez túlzás, de mondjuk 13. kb. :D

I am having fun staying poor.

(#2237) burgatshow válasza QuarK (#2235) üzenetére


burgatshow
veterán

I'm on my way...

(#2238) QuarK válasza burgatshow (#2237) üzenetére


QuarK
senior tag

Ez olyan kétértelmű, mint annak a rendje... Remélem, a pozitívabb irányba ;)

(#2239) burgatshow válasza QuarK (#2238) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen a +-abb irányba!

Szívem szerint legjobban most inkább kreszt tanulnék de így nem igazán megy a fejembe semmi...

(#2240) Calogero válasza burgatshow (#2221) üzenetére


Calogero
addikt

Én 4 évig voltam egyedül, aztán nem régen belém jött egy leányzó a piros lámpánál.
Most azt tervezem hogy feleségül veszem.
Már kezdtem bele törődni hogy nem találok társat, erre tessék a sors közbeszólt.

(#2241) burgatshow válasza Calogero (#2240) üzenetére


burgatshow
veterán

De Gödöllőn még piros lámpa sem van! Najó van de ott is gyér a forgalom... :O

(#2242) burgatshow


burgatshow
veterán

#3361 itt: [link]

(#2243) rlazol válasza burgatshow (#2242) üzenetére


rlazol
addikt

[kép] => [kép]

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#2244) lorcsi válasza QuarK (#2233) üzenetére


lorcsi
veterán

tudtam, hogy fog a legjobban fájni, és a lehető legpusztítóbb hatást véghezvinni... Szokásom az ilyesmi.

nem tudom hogy ő hogy b.szott át, de ha tényleg szokásod ez akkor nagyon g.ci ember vagy



ladybug: 2229 Hsz-re reagálva : honnan tudod hogy helysesen cselekedett ha nem tudsz minden egyes apró részletet :F ,
....De ezen is túl kell esni.--túl könnyen mondod ezt & soxor is, talán mert már nincsenek hasonló jellegű problémáid szerencsére

[Szerkesztve]

(#2245) fokukac válasza Calogero (#2240) üzenetére


fokukac
nagyúr

szép dolog a véletlen, meg a romantika,

de azért két hét után ne akard már feleségül venni... :U
azért az annál komolyabb - jóval hosszabb - ismeretséget igényel.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2246) QuarK válasza lorcsi (#2244) üzenetére


QuarK
senior tag

Nagyon csúnya sebet kell ejteni; és egyfajta védekezési mechanizmusként jön elő. És igen, olyankor iszonyat g*ci tudok lenni. Szokásom alatt pedig úgy értem, hogy már jónéhányszor b*szták át a fejem amiatt, hogy szívem-lelkem odaadtam valakinek. És ilyenkor történik az, hogy a tudat alatt öszegyűjtött minden apró információmorzsát ''kiértékelve'' ezt teszem. Tipikusan az az eset, mikor úgy érzem, kész, vége; minden hülyeség jár a fejembem, és egyszercsak kirobban; és nem nézem ki és micsoda és miért és hogyan, csak ''működök''. Aztán feleszmélek, és látom, mit csináltam. Persze, ilyenkor már értelmetlen helyrehozni, és nem is lehet. Úgyhogy aláírom az állításod, igazad van.

Túlságosan az egyik oldalra kerül az egész lényem. Értsd: bármit megteszek, megnyitom a szivem, mindent levedlek, és teljesen sebezhetővé válok; és tűrök és nyelek; és hozom az áldozatokat. És mikor aztán beüt a ménykű; akkor libbenek át a másik, abszolút végletbe. Majd vissza.

[Szerkesztve]

Jah, és igen, valóban; ez esetben ladybug nagyon is tisztában van a háttérrel.

[Szerkesztve]

(#2247) ladybug válasza lorcsi (#2244) üzenetére


ladybug
őstag

Lorcsi, honnan tudod, hogy nem ismerem a részleteket? Ismeretlenül és látatlanul nem szoktam ilyen konkrét választ adni.

És hidd el, hogy én is átéltem olyan érzéseket, amiket sokan közületek. A kor ilyenkor már sokat számít, ezért mondhatok néha olyet, amit te még csak most fogsz megélni.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2248) lorcsi válasza QuarK (#2246) üzenetére


lorcsi
veterán

ha beléd nyomják először a kést akkor érzelmeid vezérelve helyesen jársz el, talán én is így tennék
egyes magasabb érzelmi állapotban lévő emberkék viszont megkérdezik(nék) ilyenkor hogy miért lesz neked jobb ha visszaadod amit kapsz?
Ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel



ladybug: abból gondoltam hogy ide is beírta, ha veled beszélte volna meg privát úton, nem hiszem hogy ide is fordult volna

UI.:Szeretnék tőled tanulni Mamiiiiiiii ;]
& No offense

[Szerkesztve]

(#2249) rlazol válasza QuarK (#2246) üzenetére


rlazol
addikt

nagyon érzem, hogy mit mondtál, mert hasonlóképp vagyok én is. amit csináloik, azt 1005-n. Ha szeretek, akkor nincs alku, mindenem nyitott és ezért marha sebezhető. de jaj annak, aki ezzel visszaél. Mert ha ütök, akkor csak egyet, akárcsak te, de az sokkal több, mint elég...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#2250) QuarK válasza lorcsi (#2248) üzenetére


QuarK
senior tag

Semmiképp se tartom helyes lépésnek; inkább csak elkerülhetetlennek, vagy szükségszerűnek. Legalábbis még így reagálok; talán ha majd én is oly bölcs leszek, mint egyes magasabb érzelmi állapotban lévő emberkék ;) akkor majd működni fog ez a kenyeret dobok vissza.

Jelen felfogásommal és tapasztalatommal aki ezt tanácsolná azt:
-lehülyézném, és/vagy
-mazochistának tartanám, továbbá/esetleg
-felvetődne bennem, hogy ő még nem esett pofára igazán.

Egyébként jelen esetben azért került sor erre a lépésre; mert a biliborulás után úgy döntöttem, hogy óvatosan vetek véget a dolgonak; hogy a másik fél még véletlenül se sérüljön; ám a ''nyújtsd a kisujjad, a karod akarják'' effektus jelentkezett; és betelt a pohár.

rlazol: igen, azt hiszem, nagyjából egyről beszélünk.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.