Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) Lengyi válasza vicces (#1399) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Sztem vágj bele ha megteheted én elvégre ezért ''szenvedek'' Ha magamból indulok ki nemhamar múlik el ez a néha szép de olykor szemét érzés. Még minap is meglátom első szerelmem csak nézek :))
Szerk: most így olvasva Jocot mégsem tűnik olyan jó 5letnek fiatal fejem szüleménye, szóval nem szóltam :B

[Szerkesztve]

(#1402) Joco válasza vicces (#1393) üzenetére


Joco
aktív tag

Na látod erre mondtam, amit mondtam. Az hogy egy 17 évesnek az a szint, hogy idősebb a barátom, akkor most megmutatom mindenkinek mekkora Nő vagyok én is és erre annyit tud elképzelni, hogy igyuk le magunkat, az még rendben van. De Te meg hagyod Magad belevinni. Legalábbis elgondolkoztál rajta. 2x rádmosolyog és annyi. Te vagy az idősebb és simán irányít. Persze lehet arra fogni, hogy aranyos, de komolyan Neked legyen már több eszed. Ha orosz rulettezni akar, mert az a menő, akkor hagyod neki, mert olyan szépen kérte?

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1403) vicces válasza Joco (#1402) üzenetére


vicces
addikt

akkor szted??
vannak elveleim. ne dobjam sutba őket?
/igy visszaolvasva, nem vagyok egy határozott jellem/

az a gáz, hogy pár barátnőjem eg haverja elkezdte huzni őt, hogy aki belevaló az iszik mint az állat, meg hivták füvezni.
lehet csak miattam mondan igent? /még nem mondott/
hogy ne tűnnyön kislánynak?
az a gáz, hoyg sztem elég erköltsös, és van is benne tartás. amit nagyon sok nőben hiányolok. nem lehet csak ugy azt csinálni vele, amit akar az ember. engem nagyon lenyűgözött. lehet ezért tetszett meg annyira.
bár mindegy.
egy barátom egyből azt mondta, hogy majd nem tudom levakarni magamról.
és hogy vigyem bele nyugodtan mindenbe. forgassam meg egy kicsit, hogy mit bir.

[Szerkesztve]

:)

(#1404) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Srácok mára nekem ennyi holnap suli még elszívom esti adagom a konyhában aztán zzzzzzzzz. jó8 mindenkinek és THX

(#1405) Joco válasza Boxer001 (#1400) üzenetére


Joco
aktív tag

Sérült vagyok annyira alapból, mint más..., mint más bármivel :DDD
Pofátlan meg nem szeretek lenni. Így nem :DDD Mások a céljaim ;]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1406) Boxer001 válasza Joco (#1405) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor tégy belátásod szerint. :R Én persze semmit nem tudok most, azt se, hogy mit akarok, azt se, hogy mit érzek...ááá, én voltam a hülye...hagyom magam, nem vagyok elég erős, vagy mittomén már a k. életbe. :D

(#1407) rlazol


rlazol
addikt

szerintem komplett baromság, amit írtál, legalábbis az általam ismeretekre nem igaz.
Persze én egyetemista körökben mozgok, és az egyetem azért erősen befolyásolja az ént, de a húgomon se látom, hogy állandó lenne, pedig ő nem épp az az egyetmista típus

Nőről 20 éves kor alatt nemigen lehet beszélni. Bejárok egy gyakorlatra egy elsős csopihoz: sok, finom pipihusi, 18 évesek és édesek mint a méz, sudárak mint a nádszál, feszesek és formásak, még beszélgetni is lehet velük, de hol vannak még a NŐtől? messze. Kicsit feljebb, harmadév körül: 20-21, az igen, kezd formálódni, hogy ki lesz, milyen ember lesz. Persze a formázásba az aktuális pasi is belejátszik, de ez így van rendjén. 23-24 - igen az már akár nő is lehet, de legalábbis már tudja, hova tart és mit akar. Ezért van az, hogy a kapcsolatok 99%-a tönkremegy 18-19 és 20-21 éves kor körül. Mert akkorra változik akkorát, hogy a kapcsolata már ne legyen az új énjének megfelelő. És ezért stabilabbak a 22-23+ kezdetűek, mert akkor már lassabban változik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1408) Joco válasza vicces (#1403) üzenetére


Joco
aktív tag

Ne. Te vlmiért leálltál róla. Okod volt rá. Neki meg új, nagylány lesz tőle stb., gondolom nem kell részletezni. Előrébb lennétek mind a ketten, ha elmondod neki, miért hanyagolod mostanában, hátha hat rá is.
Én egész jól elvoltam idáig szívás nélkül. Talán neki sem létszüksége 17 évesen. Ha igen, akkor ott már vlmi nagy para van. Legszebb korát éri no problem, vidámság, partyzás, minek neki még feldobó? Őszintén?
Szerintem a legnagyobb f@szság, amit csinálhatsz, ha hagyod Magad rávenni az ilyen hülyeségre, kb. az a szint, mint amit írtál a szüzességével kapcsolatban.
Komolyan állj picit a sarkadra, szedd össze Magad és nem kell meghazudtolni a korod, de legalább hozd a szintet. Menni fog ha szeretnéd, megvan Benned minden hozzá, csak egy kis akarás kell.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1409) vicces válasza rlazol (#1407) üzenetére


vicces
addikt

az a baj hogy igazad van :D
ezt már százmillioszor megbeszéltük itt is, és a haveri körben is.
mégsem tanulok belőle..

jah, itt az 5évesem: [link]
szép, igaz :D
ilyen nőm soha nem lesz. már mint nem a külsöre gondolok, hanem a belsőre.. de ő se birt sokáig

:)

(#1410) Joco válasza rlazol (#1407) üzenetére


Joco
aktív tag

Hát én ezt kb. a 19-30 évesek köréből vett mintáimból szűrtem le, nem kell vele egyetérteni. De sajna nekem eddig bejött, ha ebből indultam ki. :U Szóval lehet, hogy mégsem akkora komplett baromság.

Eh mind1 legyen off, nem nyitok róla vitát. Legyen igazad.
Frankóság ez az iwiw, úgy vagyok vele, mint a hp-val. Elvből nem :DDD
Most ezért lemaradtam egy exről :U

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1411) Boxer001 válasza rlazol (#1407) üzenetére


Boxer001
veterán

Így van...
Mi is volt barátnőmmel 19 és 22 éves korunkig voltunk együtt...úgy indult, hogy annyira együtt voltunk, szinte a gondolataink egyek voltak, egy vélemények mindenről, stb...
Ez az idő folyamán olyan szinten szétment, hogy sok dolog már idegesített minket egymásban, és egyre távolodtunk rengeteg nézetben, felfogásban, mindenben. Aztán kampó is.

(#1412) rlazol válasza Joco (#1410) üzenetére


rlazol
addikt

az én mintám kb 18-29 az elmúlt 1 évből. nem állítom, hogy igazam van, de azt tudom, hogy neked nincs.
részemről ennyi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1413) Joco válasza rlazol (#1412) üzenetére


Joco
aktív tag

Ez határozott vélemény volt :D Talán annyit fűznék hozzá, hogy jó éjt!
Mert mint mondottam volt, nekem ugye nincs igazam, ergo nem vitatkozom :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1414) Joco válasza Boxer001 (#1411) üzenetére


Joco
aktív tag

Kampó, aztán jött a horog, meg az akasztás és megint mindjárt leszákolnak. (vagy ez más igekötővel van? nem vagyok nagy pecás ;] :DDD )

Lőjjetek már le!!! Save the world!!!

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1415) vicces válasza Boxer001 (#1411) üzenetére


vicces
addikt

de mér?? nem értem.
a családomban nem egy kapcsolat indult ugy hogy ha fiatalon okés volt a dolog, akkor kitartott elég soká. most azért nem irom hogy a halálig, mert még válhatnak el 50 éves korukban is. legalább 5 ilyen pár van körülöttem, köztük 2 akinél a nonek csak 1 csávója a volt összesen - a férje.
én nem kaarok, még 30 évesen is pár keresni. mert akkor már csa szétkurt pinát fogok kapni. szinte biztos. vagy maradok örök agglegény, ami megint nem jó dolog.


ugyanakkor tényleg sok család megy szét. és ezek látványa sokszor az önpusztitás fele hajt engem. de lehet ez is hozzátartozik a sorsomhoz. nekem ez jutott. nem tom.
elég kiábránditó ez a fránya élet

[Szerkesztve]

:)

(#1416) Joco válasza vicces (#1415) üzenetére


Joco
aktív tag

Olyan negatívak tudtok lenni, hogy még én is érzem, pedig az már szint :C :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1417) Boxer001 válasza Joco (#1414) üzenetére


Boxer001
veterán

Húde kiba jól látod a szitut, de még azért valahogy fél lábbal tartom a várat! :D

vicces
Ez saját tapasztalat volt, de tényleg nem azt jelenti, hogy ez feltétlenül igaz lenne mindenkire. Mi változtunk, a változásunk széthúzott, de lehet olyan is sztem, hogy nem fog ennyire széthúzni, csak nagyon kis mértékben, de az nem fogja megrontani a dolgokat, a miénket az tuti, hogy szétkúrta.
Te meg ne így fogd fel a témát...
Ha 30 évesen találod meg a nagy őt, akkor annyin...szétkúrt pinák...nee így... :U :)
Na jóccakát!

(#1418) Calibos


Calibos
addikt

hogy 15 éves kor felett a nők nem változnak lényegében.

ez hülyeség :(


(#1419) vicces válasza Calibos (#1418) üzenetére


vicces
addikt

23-23 éves korukig még simán változnak. azért gajdulnak meg, és dobják el a rendes hűséges barátjukat, mint pl én :D

:)

(#1420) Joco válasza vicces (#1419) üzenetére


Joco
aktív tag

Csak ezért változnak :C
Kész basszus :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1421) rlazol válasza vicces (#1415) üzenetére


rlazol
addikt

Nálunk valóban gyakori 50 évesen a válás mostanában. Szerintem azért van, mert 15 éve elkezdték hajtani a pénzt a gyerek miatt, nem volt idő egymásra, nem volt pénz egy közös nyaralásra, túl fáradttá hajszolták magukat ahhoz, hogy meghallgassák egymást és csak gyűltek a problémák és egyszer csak arra ébredtek, hogy azt se tudják ki az ott mellettük és nem is akarják tudni mert halálra idegesíti őket.
Szerintem nekünk ebből rengeteget lehet és kell tanulnunk. Nem hiszem, hogy az őseink párválasztása lett volna hibás, csak nem súlyozták kellőképp a dolgokat, nem tudtak mit kezdeni ezzel a hirtelen nagy pacgazdasággal. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1422) agrarfiatal válasza vicces (#1409) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nekem nem sokminden jön be erre a linkre

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#1423) Joco válasza rlazol (#1421) üzenetére


Joco
aktív tag

És mit is tanultunk belőle? Most már nem megöli a kapcsolatot a hamis értékek kergetése, hanem erre alapozunk :((( Jövőkép :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1424) Gh0sT válasza vicces (#1415) üzenetére


Gh0sT
addikt

''...de lehet ez is hozzátartozik a sorsomhoz. nekem ez jutott. nem tom...''

Lóf@szt! Most csak ennyit mondok! A többit gondold hozzá! ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1425) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Megvolt a mai nap egész jól elbeszélgettünk :) persze már jó lenne más légkör mint ez a fránya iskola, de sebaj mindjárt itt a hétvége. Jó dolog ez a ''játék'' még nem tökéletes de alakul. Az miért van, hogy a szöveg fele a barátjáról szól? :(((

(#1426) SzalaiG válasza vicces (#1419) üzenetére


SzalaiG
addikt

:R
Ez így van!!!!!!!!!!!!
A nő kb 25 évesen jut el oda, h értékelni tudja, h milyen a jó pasi.

:Y

(#1427) Joco válasza Lengyi (#1425) üzenetére


Joco
aktív tag

Az azért van, mert ált. egy ilyen kapcsolatban a barátja neki az isten. Lehetőségek. Hagyod a lányt, ha nem gebedsz meg érte nagyon. Elég kézenfekvő bár kétségkivül gerinctelen megoldás, ha már úgyis a barátjáról van szó, megfúrod kicsit. Egyenesen leszólni nem jó, mert akkor úgyis megvédi, de bogarat mindig lehet ültetni. Esetleg próbálsz izgalmasabb témát kitalálni, hogy ne mindig a barátja jusson eszébe.
Nálam mondjuk ez ritkán kerül elő, mert őszintén szólva nem érdekel a téma, ez látszik is rajtam, így nem is igazán kerül szóba. Ha velem van egymással foglalkozzunk, a barátját meg ossza meg a bnőivel. Szerintem.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1428) Lengyi válasza Joco (#1427) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Hát hagyni azt nem fogom, a barátját nem szólom le valahogy éreztem, hogy nem tenne jót. Megfúrni? A pókerarcot meg fokozom még egy kicsit

(#1429) ladybug válasza vicces (#1419) üzenetére


ladybug
őstag

Ezzel egyetértek. 22-23 éves korukra alakul ki a teljes jelleme egy nőnek. Akkora érik meg, addigra éli ki magát - hogy az itteni szójárással éljek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1430) Foglalt név válasza ladybug (#1429) üzenetére


Foglalt név
addikt

De szép is lenne :U

(#1431) vicces válasza agrarfiatal (#1422) üzenetére


vicces
addikt

pedig jön az :D

..

nos ma is taliztam a csajjal. csupán annyit beszéltünk a tegnapi napról, hogy megnézte a volt csajomat az iwiw-en. enniy. a többi téme fel se jött. illetve nekem se jutott eszembe
egyébként meg elvoltunk. kicsit kocsikázott, az király volt.
:D voltunk vásárolgatni, meg közben dumáltunk. mesélt ezt azt..
nos lehet csak nekem nagyok az igényeim. én szeretek mindent jol átbeszélni, ő viszont valszeg nem mer. pedig egyátalán nem ilyen. nagyon nagy szájú, merész lány.
hugomék szerint is jobban teszem, ha megtartom. szerintük nagyon odavan értem. legalábbis az smsei alapján ezt mondták.
sőt lehet én vagyok egy kicsit a hibás is a rossz kedvem miatt, mert szivem szerint 24/7 ben vele lennék. pl ma is alig tudtam megállni, hogy ne ajánljam fel neki, hogy a matek korep után hazavigyem. de aztán a lemondtam erről, mert sztem nagyon nyomulok már.
a lényeg, hogy most már nem fogok kapkodni. tegnap jól beleéltem magam egy szakitásba még lefekvés elött. egy jó adag szomorúságon már túl vagyok.
ebben manson bácsi is segitett..
:)

:)

(#1432) Joco válasza vicces (#1431) üzenetére


Joco
aktív tag

Ezt a kiegyensúlyozottságot :DDD
Néha túltesztek rajtam :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1433) vicces válasza Joco (#1432) üzenetére


vicces
addikt

áá belőlem csakegy van. ne beszélj többesszámban :D

:)

(#1434) I_Am


I_Am
veterán

Jocó

Kérlek a nők ''fikázását'' hagyd abba, mert elviszed a totyikot nagyon rossz irányba vele.

Más:

Lehet űberelni a legszebb mondatot. :B

''Percről-percre egyre jobban szeretlek, néha már az imádat határát súrolva.'' Teljesen bekészültem ettől a mondattól, mert szívem hölgye, ha azt mondtam eddig Neki, hogy szeretem mindig csak egy csókkal (vagy többel) válaszolt, de nem mondta. Aztán szóba kerültek az érzelmek és akkor előállt egy ilyen mondattal. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1435) Joco válasza vicces (#1433) üzenetére


Joco
aktív tag

Simán lehetne kérni topic módosítás címet pl. csoportterápiára ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1436) Joco válasza I_Am (#1434) üzenetére


Joco
aktív tag

Éppen gondoltam ár merre járhatsz, de látom nem sok minden változott :DDD

Ha jól emléxem Lorettoval reggel volt olyan kedves és kiszedte a hsz-em. Nem fikázásnak szántam, de láttam, hogy úgy jött le. Ha nincs igény a véleményemre szóltok és itt sem vagyok. Gyúrós topicból elküldtek, nem írok azóta oda. Ennyi. :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1437) I_Am válasza Joco (#1436) üzenetére


I_Am
veterán

Nincs gond azzal, hogy ide írsz, csak néha a stílussal.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1438) Sipi válasza Joco (#1436) üzenetére


Sipi
addikt

Nincs veled semmi baj, azon kívül, hogy az aggodalomtól őrületbe kergetődök.
Tartok tőle, orcahámod - vastagsága folytán - nem bírja követni arcod hirtelen mértékű megnagyobbodását, s egyszer csak szétrepedsz.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1439) Joco válasza Sipi (#1438) üzenetére


Joco
aktív tag

Amíg élőben sokan kedvelik a társaságom és Ti is elviselitek, amit a 17''-on átpréselek...
Különben a nagy álarcban az a jó, hogy könnyű mögé bújni, a keményben meg, hogy sok mindentől megvéd. Bocs, ha bánt. Egész aranyos fickó vagy, nem szívesen szúrom a szemed.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1440) Shadowfax válasza Joco (#1439) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egész aranyos fickó vagy...

''Love is in the air...'' ;]

(#1441) Joco válasza Shadowfax (#1440) üzenetére


Joco
aktív tag

Te meg egy tűzre való menyecske, úgyhogy már vártam, hogy olvass a sorok között :DDD

Írhattam volna, hogy tűzről pattant, mert a stílus, meg minden, de elöbb törtök, mint hajlok :P De ha Kegyed is kifogást emel ellenem akkor tényleg itt sem vagyok. :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1442) Lengyi


Lengyi
aktív tag

1 voks, hogy maradj ha már tegnap este szántám rám egy kis időt :DD

mod: off

[Szerkesztve]

(#1443) Shadowfax válasza Joco (#1441) üzenetére


Shadowfax
addikt

Kérdés: miért van az, hogy ha valaki kifogást emel a stílusod ellen, akkor a sértődést és az elvonulást választod mártíromkodva, illetve másra (jelen esetben rám) hárítod a döntés felelősségét? :U
Ilyenkor nem magadba kellene nézned, hogy vajon jogos-e a kritika? S néha magadban is szabad hibát találni, nem leszel attól kevesebb.

Amiért I_Am rádszólt, az nem az ominózus 1390.hsz volt, hanem a napok, hetek óta tartó viccesnek szánt, de inkább cinikus, lenéző hozzászólásaid a Nőkkel kapcsolatban.

Szerintem Rád férne néhány nap kikapcsolódás, amíg elgondolkodsz ezeken. :)

Légyszíves most erre se válaszolj, mert ez a topik nem Rólad és nem rólam szól. ;)
Részemről a téma lezárva.

(#1444) Gh0sT válasza Joco (#1436) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem tök mókás fickó vagy, üde színfolt eme fekete betűs topic életében... ;) Egy-egy gyengébb pillanatodban még értelmes dolgokat is tudsz írni... ;] :P

Nah, benyaltam csontig! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1445) Joco válasza Gh0sT (#1444) üzenetére


Joco
aktív tag

Köszönöm.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1446) Bibby válasza Joco (#1445) üzenetére


Bibby
addikt

Én sem értettem a dolgaidat. Csalódtál egyet valakiben, valószínűleg nem kicsit, és most úgy érzed hogy nem kell senkisem, és senkisem jó.De könyörgöm aki igazán szeretett valaha az mind volt már így!
Valamelyik régi hozzászólásában mondta jól I_Am, ''kicsit'' túlmisztifikálod az egészet.

Ελευθερια η θανατος

(#1447) lorcsi válasza Bibby (#1446) üzenetére


lorcsi
veterán

korábban már leírtam mi van Jocoval & rá is bólintott, n
em újjabb téveszméket szülni róla :(

(#1448) I_Am válasza lorcsi (#1447) üzenetére


I_Am
veterán

Találgattál valamit és akkor rábólintott valamire, ami tetszett Neki. De észrevételem szerint korántsem ''csak'' ennyi a problémája.

Na viszont tényleg ne erről szóljon a totyik, hacsak nem akarja Jocó is őszintén megbeszélni a dolgokat.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1449) Natasa válasza Gh0sT (#1327) üzenetére


Natasa
csendes tag

Köszke. Kis szemfüles szellem. :)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#1450) Sátán44


Sátán44
addikt

Én és a b.nőm hogyan jöttünk össze: [link]
Sztem fentről irányították ezt az egészet :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.