Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Boxer001 válasza Calibos (#1143) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt az aláírást poénnak is fel lehet fogni, de komolyan is, mert tükrözi a jelenlegi igényeimet. :DDD Szal ha nem világos: 3,5 éves kapcsolat---vége---most komoly nem kell. :)
Esmein ne síránkozz már magadon, nem lesz ez így jó, nagyon nem. :( Oda kéne magad tenni inkább, nem feladni, elkönyvelni a helyzetet.



[Szerkesztve]

(#1152) Joco válasza Esmein (#1150) üzenetére


Joco
aktív tag

Ha van annyira bolond, hogy elhiteti magával, hogy értéktelen, ezt is simán el tudom róla képzelni :DDD

Maga a próbálkozás gyengesége volt, amit jellemhibának kéne elkönyvelnem? :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1153) Esmein válasza Boxer001 (#1151) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egyelőre pedig így látszik egyszerűbbnek.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1154) Joco válasza Esmein (#1153) üzenetére


Joco
aktív tag

Majd kinövöd :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1155) Esmein válasza Joco (#1154) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hova már ?:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1156) TRitON


TRitON
aktív tag

Hali!

Azt hiszem eljött az idő, hogy a világ elé tárja összetört szívem legrejtettebb bugyrait... :D
A következő volt a szituáció. Kb 2 hete állok a HÉV-megállóban, sétálgatok (mert már akkor is mocsok hideg volt), egyszer csak a Nemzeti felől feltűnik egy alak... Hosszú, göndör haj, hosszú, fekete kabát... Először nem foglalkoztam vele, messze volt, nem is láttam... Rágyújtottam egy cigire, közbenn Ő közelebb ért... Felnéztem, Ő rám nézett (tulajdonképpen összenéztünk... :))). Mosolygott. Folyamatosan mosolygott. Visszamosolyogtam, és... Életemben először gondoltam rá, hogy leszólítsak valakit az utcán, mert az az igazság, hogy ilyen gyönyörű teremtést régen (vagy talán sosem) láttam már! Szerény emberke vagyok, kerülöm a feltűnést, az ilyen kezdő-ismerkedésben meg semmiféle gyakorlatom nincsen, szóval... Reménytelen helyzetnek tűnt, kb 5 másodpercig gondolkodtam... És a végén úgy döntöttem, hogy nem teszem meg. A lányka végig rám nézett, viszont amint ez a gondolat kipattant a fejemből, hírtelen mosoly lelohad, sarkon fordul, elmegy. Én meg mély szerelmi bánatba estem... :)) Már bánom az egészet. Nem kellett volna ott lennem. :)

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#1157) Drizzt válasza Calibos (#1143) üzenetére


Drizzt
nagyúr

''És így lettél te - véletlenül. ;]''

De durva lenne...
Más: Szerintem vannak értelmes csajok sok helyen... Pl.: kocsmában is simán... Ha meg az nem jön be, akkor meg kolis bulik, csak van ismerősüd más kolikban...

(a vége Esmeinnek...)

I am having fun staying poor.

(#1158) Boxer001 válasza Esmein (#1155) üzenetére


Boxer001
veterán

Húha megszólalt a vén tata...na hagyjuk már ezt... :D
TRitON
Gratulálok. :D Ügyes voltál nagyon. :D


[Szerkesztve]

(#1159) Calibos válasza TRitON (#1156) üzenetére


Calibos
addikt

szerintem meg ő is rá akart gyújtani, csak nem volt bagója, és nem merte megkérdezni hogy adsz e neki egy szálat :DD

(#1160) Joco válasza Calibos (#1159) üzenetére


Joco
aktív tag

A félelem félelmet szül, harapódzik az erő sötét oldala :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1161) Calibos válasza TRitON (#1156) üzenetére


Calibos
addikt

na te is elmész különben is a P-be de komolyan már... :(((
:DD :DD

(#1162) Joco válasza Esmein (#1155) üzenetére


Joco
aktív tag

Hát amig géppel játszol van hova fejlődni :D Ha annyira nem vagy koravén, 2-3 év múlva Rád sem lehet majd ismerni. Kibontogatod a szárnyaid és szép pillangó vagy csúnya denevér leszel, de szívni fogsz, meg szárnyalni, az kétségtelen :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1163) TRitON válasza Boxer001 (#1158) üzenetére


TRitON
aktív tag

:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O
Köszi srácok... Épp ezt vártam... :O:))

[Szerkesztve]

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#1164) Joco válasza TRitON (#1156) üzenetére


Joco
aktív tag

Végre mondom egy normális sztori. De képes voltál... Eh.. Megérdemled a sorsod :DDD Ilyenek vagytok saját magam fogom a fületeket a kezetekbe adni.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1165) Calibos válasza Drizzt (#1157) üzenetére


Calibos
addikt

véletlenül... :O

(#1166) TRitON válasza Joco (#1164) üzenetére


TRitON
aktív tag

Geek vagyoook! Geek vagyoook! :D
Na nem baj, majd legközelebb. Bölcs édesapám szokta volt mondani, hogy ''...busz meg nő után ne futkoss, ugyis jön másik.'' Eddig bejött! :))

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#1167) Esmein válasza Drizzt (#1157) üzenetére


Esmein
nagyúr

Már nem Szegeden tolom.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1168) Joco válasza TRitON (#1163) üzenetére


Joco
aktív tag

De ne már. Egy férfi tökös legyen. Milyen művész lélek itt mindenki. Érzem én, hogy sz@r, de akkor ne bömbölni kezdj, hanem meríts erőt a fájdalmadból és legközelebb merj megmukkani. Azúristeneteketmár!

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1169) Calibos válasza TRitON (#1166) üzenetére


Calibos
addikt

na de ezt én mondtam, még egy régi Robert Mitchum filmben halottam ezt a szöveget :(( :)

(#1170) Joco válasza Calibos (#1169) üzenetére


Joco
aktív tag

Lehet azért, mert egyidős vagy a faterjával ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1171) faster válasza TRitON (#1156) üzenetére


faster
nagyúr

Hát ez copás, mindenesetre vigasztaljon az, hogy én sem csináltam volna semmit.

(#1172) Esmein


Esmein
nagyúr

Olyan halott ebben a városban a közösségi élet. 5 évet voltam szegeden középsuliban és egyetemen és most nem köt ide semmi, nincs hova menni. Ez annyira nem jó :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1173) Drizzt válasza Esmein (#1172) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor itt az ideje, hogy feléleszd! Én is untam manapság Nyíregyházát, de most tegnap pl.: még félmeztelenül is táncoltam. ;] Szóval minden csak az emberen múlik... :DD

I am having fun staying poor.

(#1174) Joco válasza Drizzt (#1173) üzenetére


Joco
aktív tag

Képet!!! :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1175) Esmein válasza Drizzt (#1173) üzenetére


Esmein
nagyúr

Gallyra beállni itt is lehet :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1176) Joco válasza Esmein (#1175) üzenetére


Joco
aktív tag

Tudom hülyeséget mondok, de szerintem nyugodtan ismerkedhetsz. Próbáld meglátni a másikban a szépet és ne negatívan közelíts, legyél kicsit nyitottabb. Mert aztán meg úgy jársz Te is, hogy jön a nagy Ő és nem mered megkínálni cigivel ;]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1177) Esmein válasza Joco (#1176) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igyekszem pedig, de nem megy. Rám nem mosolyognak csak úgy csajok :/

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1178) Joco válasza Esmein (#1177) üzenetére


Joco
aktív tag

Miért? Nem értesz a nyelvükön?

Ha erre és félszavakkal és tőmondatokkal válaszolsz elmegyek harapófogóért :DDD

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1179) Esmein válasza Joco (#1178) üzenetére


Esmein
nagyúr

Miért, tudnak beszélni ? ;]

Nem nagyon :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1180) Pala válasza Esmein (#1177) üzenetére


Pala
veterán

Ne aggódj, nem vagy egyedül:( Tudom ez nem vígasztal, de én is még itt ''ücsörgök magamban'' másfél éve. Nem pártol a szerencse

(#1181) Boxer001 válasza Joco (#1178) üzenetére


Boxer001
veterán

Én középfokú csajnyelvre gyúrok, de elég nehéz a nyelvtan. :DDD
Na most már elég! :D
Pala, Esmein! jól összejöttetek...de nehogy egymást erősítsétek, mert kitépem az összes hajszálam. :Y Bazze rázzátok már magatokat gatyába emberek!
Nyugodjatok meg, én is egyedül vagyok.



[Szerkesztve]

(#1182) Pala


Pala
veterán

Már egy ideje figyelem metrón, villamoson, stb a csajok viselkedését, akiket látok....hát elég gyérek...fele agyilag hülye, nagy részük beképzelt...nem sok volt eddig, akire azt mondtam volna, hogy ''hmm, igen, ez rokonszenves, szívesen megismerkednék vele''. ezt úgy a saját korosztályomban tapasztaltam:(

(#1183) Joco válasza Esmein (#1179) üzenetére


Joco
aktív tag

Hozom a fogót ;]

Ha így próbálkozol a hölgyeknél is, az legalább megmagyaráz vlmit.

Egy nővel még könnyebb is beszélni, mint egy férfival, ugyanis elmarad a rivalizálás. Ha megtartod az egyensúlyt aközött, hogy lenyűgözöd és hogy figyelsz rá és érdeklődsz, akkor kb. célhoz értél. Próbálkozni kell, mesélsz arról, ami érdekel/fontos számodra, ha nem vagytok egy hullámhosszon, akkor nem kell erőltetni, mert gondolom nem 2x gerincrevágni akarod. Persze az add Magadba az is beletartozik, hogy ha nem szokásod, akkor nem beszélsz. Biztos van, akinek az jön be. Zsák a foltját.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1184) Esmein válasza Joco (#1183) üzenetére


Esmein
nagyúr

Várj csak, ahhoz először szemkontaktus kell, meg minden. Nem lehet ''csak úgy beszélgetni'' velük. A beszélgetés az már úgy ahogy megy.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1185) Pala válasza Boxer001 (#1181) üzenetére


Pala
veterán

nyugi, én már rég tudomásul vettem, hogy egy örök vesztes vagyok, ha nőről van szó:U csak úgy olvasgatni meg elmélkedni jövök ide...csaj barátom több is van amúgy. -> még ezért is hálás vagyok.

[Szerkesztve]

(#1186) Esmein válasza Pala (#1185) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na, tessék abbahagyni gyorsan az én levést :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1187) Pala válasza Esmein (#1186) üzenetére


Pala
veterán

én előbb ''kezdtem'':DDD

(#1188) Joco válasza Pala (#1182) üzenetére


Joco
aktív tag

Figyelj erre mondok vlmit.
Ha kivülről néznek, ezzel a mentalitással, egy szánalmas pél0nak néznek legfeljebb, miközben lesajnálóan körbenézel.
Nem értem mit akartok? Ha jól néz ki, dögös csaj, akkor beképzelt. Honnan veszed? Próbálkoztál nála? Lehet halál aranyos és az egyetlen problémája, hogy csak az ilyen dugunk bébi? stílusú arcok mernek szólni neki. Meg az is lehet, hogy nem, akkor meg kapsz egy kosarat. És? Ettől még nem dőlt össze világ, főleg, hogy őt minősíti nem Téged.
Ha kis szende, az nem izgat fel, ha okos, az a baj, ha buta az a baj. Ha 20as vagyok az a baj... Nem félig üres, félig tele az a kurv@ pohár már.
Legegyszerűbb mindenkiben megtalálni a hibát, mert úgysem tökéletes, ha véletlen igen, akkor meg az a baj. Nézzetek már magatokba. Az ilyen hozzáállás alapja legtöbbször az önbizalomhiány miatti félelem. Ha van benne akármi ami tetszik, tessék megpróbálni. Királylányok nincsenek, kár várni, hogy jönnek a fehér lovon.
Legegyszerűbb a másikra hárítani. Tök jó kis kapcsolat lett volna, nem rajtam múlott, hogy nem jött össze, a csajnak nem volt elég göndör a haja... Hát no comment.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1189) Joco válasza Esmein (#1184) üzenetére


Joco
aktív tag

Miért is nem lehet??? El vannak dugva a nők a világ másik felére és 111 fejű sárkányok örzik őket? Vagy mégis mi akadályoz meg? Ha nem vagy egy adonisz, akkor hódíts a stílusoddal. Soma is megmondta az igazi férfi randa :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1190) Esmein válasza Joco (#1189) üzenetére


Esmein
nagyúr

Soma meg már csak tudja ;]
Tényleg, lehet hogy téged körbevesznek mindenfelől, de nálam ez egyáltalán nem működik. Nincs kivel és hova menni ebben a rohadt városban, mert nem itt vannak a haverjaim. :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1191) Joco válasza Esmein (#1190) üzenetére


Joco
aktív tag

Ne csináld már. Elmész valahova és nem tünsz annyira halál unalom arcnak, hogy kidobnának. Sőt kiöntöd a lelked vlkinek és rögtön begyűjtesz pár havert :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1192) Pala válasza Joco (#1188) üzenetére


Pala
veterán

héhé, azért ne nézz hülyének....:)nem vagyok olyan ám, hogy az öltözködés/kinézet alapján döntöm el a jellemüket, direkt mondtam, hogy a viselkedésüket figyelem..a beszédüket...ha nem 10 mp-re látja az ember, akkor le lehet valamit szűrni...

figy, amúgy én komolyan mondtam ám, több mint feléhez ODA SE MENNÉK!! ergo az érdeklődési körömön kívül maradnak...mert már a viselkedésük is visszataszító:( tényleg ezt látom...lol,ez Pest:)
ezzel most nem magamat ''nyugtatom'', hogy ''úgyis mind hülye, így nem vesztek sokat, ha nem próbálkozok senkinél''...az a pár leányzó, akikhez hobbijam, időtöltéseim, stb révén közelebb kerültem (barátság szinten), velük nagyon jól elvagyok.
Valamelyest én is hibás vagyok, hogy nincs egy jó ideje senkim, de hidd el, nagyon, nagyon nehéz kudarc és kudarc után mindig újult erővel nekivágni... itt nem arról van szó, hogy 20-szor próbálkozok, aztán a 21. sikerrel jár egy fél évre, aztán megint jópárszor eredménytelenül vetem be magam..itt részemről arról szól a dolog, hogy azaz egy sikeres alkalom sincs meg....ergo szüntelenül csak próbálkozok, végtelenségig...azt nehéz átélni, hogy így vajon miben reménykedhet még az ember..:( de mondom, alapvetően túltettem magam ezen, és elfogadtam (úgy ahogy) a peches formámat...ez nem azt jelenti, hogy nem örülnék, ha most egycsapásra sikerem lenne, hanem azt, hogy nem erőlködök, mert egyszerűen csak emésztem magamat és az energiámat...azt a keveset, amit legalább megpróbálhatnék arra fordítani, hogy kicsit lekössen magam mással, mint a szüntelen önsajnálattal. Hát ez a szitu nagyjából:U

(#1193) Esmein válasza Joco (#1191) üzenetére


Esmein
nagyúr

Múltkor kocsmában iszogattam egyedül, jó kis 20. szülinap volt. Odajön górécsávó, két haverja is hasonló méretű alak volt, kérdezték mért iszok egyedül. Mondom mi a helyzet, bekínáltam őket dohánytermékkel is. Erre meghívtak egy körre :))

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1194) Joco válasza Esmein (#1193) üzenetére


Joco
aktív tag

Mit akarsz még? :DDD

Kicsit adod a keményet, Te leszel a falu bikája. Tényleg nem kell majd dumálni, ülsz csöndben a sarokban és másznak Rád a jobbnál jobb nők :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1195) Esmein válasza Joco (#1194) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem a beszélgetéssel van a probléma. Csak a falon kívül nem sok mindenki van a környéken akivel szóba elegyedhetek. Kisváros, gyökerek nélkül...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1196) Joco válasza Pala (#1192) üzenetére


Joco
aktív tag

Azért ha 20x próbálkoztál és nem sikerült semmi, akkor ott vlmi gáz van, nem? Gondolkoztál már rajta, hol defektes a dolog? Rosszal kezdesz? Rosszul?

Különben a leszűrésről meg: miért nem adsz esélyt nekik? Te sem ugyanúgy beszélsz mindenkivel. Lehet, hogy tök normális csaj, csak éppen a hp bnőjével dumál és az jön le, ami. Veled pedig lehet, hogy egészen más lenne, nem? Miért kell a közvetettből dolgozni, mikor ott a közvetlen. A Te életed. Egy van belőle használd ki. Mi a legrosszabb, ami a tripperen kivül történhet? Egy maflás a pajtásától :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1197) Joco válasza Esmein (#1195) üzenetére


Joco
aktív tag

Miért máshol gyökerekkel beszélgetsz? :DDD
Alföldön jó arcok vannak. Ne mond, hogyha elmennél, kiközösítenének és nem a 2. héten már együtt innátok. Könyörgöm, új környezet, új lehetőségek. Használd ki. Itt gubbasztasz, ahelyett, hogy élnéd az életed. :(

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#1198) Esmein válasza Joco (#1197) üzenetére


Esmein
nagyúr

tudom... hozzáállás. Jó lenne ha lenne... Legutóbbi egyedül piálás óta nem haverkodok :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1199) Pala válasza Joco (#1196) üzenetére


Pala
veterán

háát, az a gond, hogy bár jó ideje probléma ez nálam, és sokat elemezgettem már a szitut, de nem tudok rájönni, hol a hiba, hogy igazából minek és hogyan kéne megváltoznia ahhoz, hogy ez a pangás megszűnjön.
lehet hogy félek valamitől:) vagy nemtom....gőzöm sincs..eddig sem tudtam megfejteni.

(#1200) Pala válasza Joco (#1197) üzenetére


Pala
veterán

Neked van barátnőd? vagy csak ennyire optimista vagy?:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.