Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Az előző topikok:

1. [link]
2. [link]
3. [link]
4. [link]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#2) Kidus


Kidus
őstag

Hogy is volt?

Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján :D

Hf az új topichoz!

Assuming Control

(#3) Oliverda válasza Kidus (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó az új avatarod. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) faster válasza Kidus (#2) üzenetére


faster
nagyúr

Hogy is volt?

Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján


Nem, a mottó így hangzott:

Csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek.
;]

(#5) Kidus válasza faster (#4) üzenetére


Kidus
őstag

Jaj télleg :D
Sorry? :U

Csak az a nő foglalt, akinek ló fekszik a sírján?

Assuming Control

(#6) lorcsi


lorcsi
veterán

Ha már idézetféléket írtatok :
Egy nő szépségét a szemeiben ismered fel, mert ez a szíve kapuja, ahol a szeretet lakozik.

[Szerkesztve]

(#7) faster válasza lorcsi (#6) üzenetére


faster
nagyúr

Hát ez már giccsesebb, de ide elfér. :)

(#8) Zoty@ válasza lorcsi (#6) üzenetére


Zoty@
tag

Engem is a szeme fogott +!!!

Texas HoldEm for ever!

(#9) Joco válasza Zoty@ (#8) üzenetére


Joco
aktív tag

Hát úgy még nem próbáltam :DDD Bár lehet, hogy finomabb, mint a keze :D

Nem akarok vészmadárkodni, de 29 Hozzád azért elég húzós lesz, főleg, hogy az elöző bnőd 15 volt. Ott azért akad egy 2es szorzó :U Szóval, lehet, hogy fordítva lesz, mint eddig. Te meséltél, most meg Téged fognak etetni :DDD Végülis, ha jó a tested, akkor 1-2 hónapot kihúzol vele, ha meg gyorsan adoptálódsz, akkor annyi idő alatt, akár fel is zárkózhatsz, ha az 15 éves csak megtévelyedés volt ;]

Nem g3c1zésnek szántam, csak egy 29 éves nőnél általában édes kevés, hogy azt mondod neki, hogy szép a szeme. Vagyis ha nem érzed Magad erősen túlkorosnak, akkor max. úgy menj bele egy ilyen dologba, ha tudod mire számíthatsz. Mivel idősebb sokat kaphatsz és tanulhatsz tőle, de mikor ''továbblép'' és tényleg érzel valamit, csunyán fogod érezni Magad :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#10) lorcsi válasza Zoty@ (#8) üzenetére


lorcsi
veterán

Jól mondja Joco :mikor ''továbblép'' és tényleg érzel valamit, csunyán fogod érezni Magad
óvatosan.Ez akár olyan tanulás féle lehet-de akár több is... nőtől nagyban függ

Milyen színű a szeme?

[Szerkesztve]

(#11) Zoty@ válasza lorcsi (#10) üzenetére


Zoty@
tag

Köszi mindenkinek a tanácsokat!

A szeme: gyönyörű, nagy és barna, de engem megfogott!!!
Pontosan nem tudom elmondani, de Ő az!

Texas HoldEm for ever!

(#12) Zoty@ válasza Joco (#9) üzenetére


Zoty@
tag

Egyébbként tényleg nemtudom, hogy miért állt velem szóba!
Nem mondom, hogy csúnya vagyok, de nem is vagyok ''macsós'', igaz járok edzeni, talán az ami látszik rajtam ill. hü...ének sem tartom magam!

Texas HoldEm for ever!

(#13) Zoty@ válasza Joco (#9) üzenetére


Zoty@
tag

Minden1-es percem azzal fog telni, hogy megtartsam (persze ha sikerül +szerezni)!
Az a gond, hogy SZERETEM!!! Alig várom, hogy lássam, vagy beszéljek vele!
6x meggondolom, hogy mit írjak neki sms-be!

Texas HoldEm for ever!

(#14) burgatshow


burgatshow
veterán

A képen látható hölgyeménnyel tök jól elvagyunk, úgyis mondhatni andalgunk. Nem mondom, hogy elsőlátásra húúúú bazz azonnal beleestem mikor megláttam (éljenek a disco fények), de igenis csinos, értelmes és van humora is. Nem tartom kizártnak hogy később akár lehet is valami, azonnal nem akarok belevágni ultramélyen hisz tudjátok, nem rég lett vége az előző kapcsolatomnak. :O

Jelenleg is have conversation van msn-en.... :B

[link]

Ja amúgy ezen a képen nem látszik nagyon, de kb ilyen szeme van: [link] kékségre kell nézni.. :DDD

[Szerkesztve]

(#15) Joco válasza Zoty@ (#13) üzenetére


Joco
aktív tag

Szép dolog a szándék :U

Egy pár gondolat. Ha minden perced azzal tellik, hogy megtartsd, az már régen rossz. Alárendelt szerepet játszol. Ebből még jobban érzi, hogy ő irányít és ő van nyergben. Pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél.
Szereted??
Nekem, hogy ezt így, nemis nagybetűvel, de kategórikusan ki merjem jelenteni 4! év kellett.
Azt, hogy valaki bejön szép a szeme és vonzodsz hozzá + emiatt izgulsz ne dimenzionáld túl. Tudom bek@phatom, de őszintén gondold végig. Ismered egyáltalán? Vagy mi alapján jelented ki, hogy szereted?
Ha így nézzük én is SZERETEM Jessica Albát. Alig várom, hogy lássam, vagy beszéljek vele! 6x meggondolnám, hogy mit írjak neki sms-be!

Szép meg jó meg egyszerű amit írsz, csak nem szívesen nézném ha 1 hét múlva :O ilyen szmájlikkal lenne tele a hsz-ed. Nem azt mondom, hogy hagyd a nőt és fuss, csak tudd legalább egy picit, hogy mit csinálsz. Ha egy Veled egykorú lányt választasz, ahhoz is elég jónak kell lenni, hogy tényleg partnerek legyetek, +7 év, hát ahhoz meg kb. az kell, hogy ő vlmi csendes-óceáni szigeten nőtt fel, te meg 12 éves korod óta magad tartod el. Szóval csak ésszel, még mindig azt mondom.
Hidd el nekem, lesz annyival dominánsabb ő kettőtök közül, mint amennyire Te voltál a 15 éves lánnyal ;)

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#16) Joco válasza burgatshow (#14) üzenetére


Joco
aktív tag

Ez gyors volt :DDD :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#17) burgatshow válasza Joco (#16) üzenetére


burgatshow
veterán

Közben modoltam :(((

(#18) Zoty@ válasza Joco (#15) üzenetére


Zoty@
tag

Húúú...hát köszi!
Kicsit velős, de a véleményed, és elfogadom!

Texas HoldEm for ever!

(#19) burgatshow válasza Zoty@ (#18) üzenetére


burgatshow
veterán

Höh, rá lehet hallgatni... Nagyon sok van benne ami mind igaz.

Én két év után jöttem rá, hogy nem fenékig tejfel egy ilyen kapcsolat....... :(

(#20) bobsys válasza Joco (#15) üzenetére


bobsys
addikt

nem olvastam el minden hszt, de annyit engedjetek meg, hogy pár szót szóljak, mert úgy látom szerinted gond a korkülönbség
egyáltalán nem biztos, hogy ez így lesz, kedvesem és köztem 9 év van az ő ''javára'' (én 24 vagyok)
egy éve elég jól megvagyunk egy kéthetes különválást leszámítva, ráadásul együtt is élünk (nem pedig ''járunk'')
ehhez természetesen hozzátartozik az is, hogy én 21 éves korom óta magamat tartom el, igaz, a szüleim házában laktam, de szinte teljesen külön kasszán éltem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#21) rlazol válasza burgatshow (#14) üzenetére


rlazol
addikt

sürgős választ kérek a kép alapján: ez melyik diszkó volt? Ha oda ilyenek járnak, sürgősen törzshelyet váltok. nagyon helyes lány! :R
sok sikert vele! :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22) Foglalt név válasza burgatshow (#17) üzenetére


Foglalt név
addikt

Biztos én is ma ilyen kis negatív vagyok, de örülök a mododnak. Mivel elég nagy érzelmi stressznek vagy kitéve, hogy túl vagy rajta azt fel sem tételezem, ezért az ítélőképességedet az ennek megfelelő fenntartásokkal kezeld.
Egy pillanatig sem kétlem a szavaid, hogy kedves és aranyos a lány, de azt se tagadjuk, hogy Neked pedig elég komoly érzelmi szükségleteid támadtak, amit természtesen ösztönösen próbálsz bármilyen elérhető forrással kielégíteni. Az ebből fakadó érzelmeket főleg ilyen helyzetben könnyű összekeverni. Remélem nem esel ebbe a hibába :R
Sok sikert az ismerkedéshez!

(#23) rlazol válasza Zoty@ (#13) üzenetére


rlazol
addikt

Joco-nak teljesen igaza van abban a ''szeretem'' dologban, ha most ennyire oda vagy érte, mi lesz, ha megismered? Jobban szeretni fogod? lehet? :F
Az ilyen ''sokáig csak álmodozom róla'' kezdetű kapcsolatokbal (saját tapasztalat) az a nagyon veszélyes, hogy mivel nem ismered, de gondolsz rá, ideologizálod, és ez veszélyes, mert könnyen kiderül, hogy nem olyan tökéletes. Ami nem baj, mert senki sem az (kivéve engem, ez az egyetlen hibám a szépségem mellett), de ha arra készülsz, hogy az, akkor már a legkisebb ''hiba'' is nagy kiábrándulást okozhat.

Amúgy (mint már valahol írtam) ismerek én is olyan párt ahol 20-25 a lány javára és semmi gond. Sok függ persze a lányon, neki (érthetelen, miért, csodaszép lány) sok évig nem volt előtte pasija.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24) Joco válasza Zoty@ (#18) üzenetére


Joco
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a kultúrált válaszokat, jó végre ilyet látni :R

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#25) rlazol válasza Joco (#24) üzenetére


rlazol
addikt

rég rossz, ha ezt külön meg kell köszönni... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26) burgatshow válasza rlazol (#21) üzenetére


burgatshow
veterán

Gödöllő: Club Play [link]

Foglalt név: Nem erre figyelek, egyszer már megjártam... De köszi az infót.

Ezért szeretem a PH!-t, bármit megoszthat az ember, tudom, hogy másokra számíthatok...

(#27) tiv83us válasza Kidus (#5) üzenetére


tiv83us
veterán

Csak az a no foglalt amelyiken lo fekszik :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) Sátán44 válasza Zoty@ (#13) üzenetére


Sátán44
addikt

Mintha engem kihagytál volna a tájékoztatásból :( Van b.nőd vagy kiszemelted?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#29) ALI_G


ALI_G
veterán

Na, a kis biccset nem hívtam fel, filmeztünk. mostmár nem is hívom, majd holnap
kidus mióta mod? amúgy grat az avatarodhoz is :D]

[Szerkesztve]

(#30) Joco válasza ALI_G (#29) üzenetére


Joco
aktív tag

Mivel legszebb öröm a káröröm, szívesen nézném az arcod, miután az összes vasadnak megmutattam ezt a topic-ot :DDD
Csak mert nincs benne irigység :P :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#31) ALI_G válasza Joco (#30) üzenetére


ALI_G
veterán

Bátran, van másik ;]
Ne is legyen irigység, nem is olyan jó a figyelem megosztás. Főleg nem 3-4 felé!
Komolyan mondom bárkivel cserélnék, egy jó kapcsolatért! Én már azt se bánnám, ha jegyesem lenne, egy gyönyörű, édes pofa, okos, jófej... csajjal. De nem :((
Azért van ennyi ''project'' (minden haverom csak projekteimrőlről beszél :D), mert nincs most állandó. Pedig jó lenne. Amint lesz minden más csajnak offot mondok, és lehúzom a rolót.
Igazából már unom is a kapcsolatok elejét, én rögtön egy működő kapcsolatot akarok. Nem vagyok öreg (21), de már nem vágyom arra, hogy csak full sex, vagy, hogy sok csajjal sokat (amúgy igen ;] mindig gyerek maradok), vagy...ööö...az ismerkedési szakasz már nem vonz.
yol vagyok én? :F

[Szerkesztve]

(#32) I_Am válasza ALI_G (#31) üzenetére


I_Am
veterán

Talán azért nem vonz az ismerkedési szakasz, mert akkor még fent áll a veszélye annak, hogy nem lesz több mint szeretnéd, holott a kiszmelet hölgy pont megfelelne.

Én is igy vagyok ezzel a részével, de Én már rutinosan gyorsra veszem az iramot, ha bejön, akkor oks, ha nem akkor lépek tovább. Legalább is általában.

De most jajj van nekem is. :D Leragadtam egy nő fűzőcskéjénél és egyelőre tanácstalan is vagyok. Okos, vonzó, szép, állandóan nevet és vidám. (nekem ennél több nem is kell) De! Nem volt még komoly kapcsolata (összesen 2 és csak pár hónaposak) ezért jó nagy fába vágtam a fejszémet. Buli is megvolt pont tegnap este, minden klappolt és mégsem. :) Nem csattant a csók, hogy a fene enné meg. :)) Viszont lassúzás közben amikor odaért az ember, hogy na akkor most, akkor inkább bújt, simi meg minden. (három alkalommal is, gondolhatjátok mennyire voltam ki :D) Komolyan nem vágom mi van most, mert már kétszer is aludt itt nálunk és itt is bújt, de valahogy mintha nem akarná elhamarkodni a dolgokat. Viszont mikor minap a barinője eljegyzéséről beszélt akkor ecsetelte, hogy mennyire is jó lenne. Szóval inkább a félszegség az ami hátráltatja a dolgok beindulását. De utolsó esélyt megadom Neki mert, reggel már mondogatta, hogy csütörtöki vizsgája után menjünk vissza bulizni. Mert mikor vége volt a bulinak mi még maradtunk volna. És ilyenkor jön elő megint, hogy mennyire útálom a telet is. Nem lehet elmenni még egy kellemeset sétálni a buli után, mert olyan hideg van, hogy kockára fagy az ember. Szóval csütörtökön eldől minden. Ha nem jön össze, akkor előveszem az egyik stenderen lévő csajszit és megyünk azzal bulizni szombaton. :D

A legrosszabb, hogy ilyenkor még ''az'' sincs, mert valahogy nem mennek ilyenkor az egyéjszakás kalandok sem. :D Hát srácok kivagyok, röhöghettek, azért irtam le mindent. :D ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) Loretto


Loretto
veterán

#15 ''hagyd a nőt és fuss'', ezt tényleg semmiképp. Van ennek másik változata, fogd a nőt és... :D

#26 Kellemes a csajszi Thom

#27 Tiv Te perverz :P

#32: Biztos nem teccel neki ;)

Soirée...

(#34) I_Am válasza Loretto (#33) üzenetére


I_Am
veterán

Azt hiszem ez lejött volna első talikor, de amugy is útállak, szóval köszi. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#35) Shadowfax válasza I_Am (#32) üzenetére


Shadowfax
addikt

Komolyan nem vágom mi van most, mert már kétszer is aludt itt nálunk és itt is bújt, de valahogy mintha nem akarná elhamarkodni a dolgokat.

Ööö... lehet, hogy én vagyok elmaradva, de nem a pasinak kell kezdeményeznie? Mit vártál? Hogy ragadja meg a fütykösödet? :))

Szóval inkább a félszegség az ami hátráltatja a dolgok beindulását.

Akkor ki is a félszeg? ;]

(#36) I_Am válasza Shadowfax (#35) üzenetére


I_Am
veterán

Figyuszka, nem rontok ajtóstul a házba. Megvártam a bulit, ott nem jött össze a csók, ezek után pont, hogy nem fogom itthon lerohanni, mert az hogy nézne már ki. Mintha csak azért hoztam volna haza, mert innen már nem tud menekülni. Akkora szíve van, hogy egy darabkát sem szeretnék belőle megsebezni. Ha nem lehet az enyém, akkor sem bántom meg. Itt nem félszegségről van szó, hanem inkább türelemről és megértésről a részemről. Ha egy táncos szórakozóhelyen, tánc közben, amikor tényleg minden utalás megvan a dolgokra nem jön össze egy csók, akkor véleményem szerint nem szabad erőltetni. Ezért is sajnálom, hogy tél van, mert nem lehet utána sétálgatni, pedig olyan helyeim vannak, hogy ha a leggyengébbre is viszem el, ott nem áll ellen az tuti. :D

szerk: és ne ceccuális oldalról közelítsük meg a dolgokat, hanem inkább érzelmiről. Ha csak a sex miatt kellene akkor már régen nem foglalkoznék a lánnyal az tuti. :) De pont ez az, hogy ez a része érdekel a legkevésbé. Inkább az, hogy ''párom'' legyen. Ritka az, hogy ha valakivel együtt vagyok, akkor teljesen kikapcsoljak és Vele megint megvan ez a dolog. Tudod inkább azt szeretném, hogy ne csak mint egy lányt ismerjem, hanem ott lehessek mellette úgy, hogy Ő is ezt akarja. És ne csak mint átlagos barátság, hanem mint kapcsolat. Ahhh, de nehéz is leírni ezeket a dolgokat, amikor már az is jó érzéssel tölti el az embert ha megölelheti a párját egy csók közben és utána kézenfogva sétálhatnak. Na ennyire egyszerű dolgokról van szó. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#37) Zoty@ válasza Sátán44 (#28) üzenetére


Zoty@
tag

Bocsi, de ez még 7végi eredmény! :B

Texas HoldEm for ever!

(#38) Shadowfax válasza I_Am (#36) üzenetére


Shadowfax
addikt

#36 hsz Itt nem félszegségről van szó, hanem inkább türelemről és megértésről a részemről.

#32 hsz De utolsó esélyt megadom Neki...(...) Szóval csütörtökön eldől minden. Ha nem jön össze, akkor előveszem az egyik stenderen lévő csajszit és megyünk azzal bulizni szombaton.

Na, nekem ez nem vág össze. Vagy csak csütörtökig vagy türelmes és megértő? :P

(#39) I_Am válasza Shadowfax (#38) üzenetére


I_Am
veterán

Türelmes eddig voltam Vele, de ha nem jön össze akkor kár erőlködni a dolgokon. Nem azt mondtam, hogy ha nem jön össze akkor minden kapcsolatot megszakítok vele, hanem azt, hogy akkor marad barátnak. Viszont nekem már nő is kell! :Y (az csak hab lenne a tortán, ha pont Ő lenne az, de ha nem akkor átmenetileg miért ne tenné meg más? :D) Így is már kifordultam magamból. Több hetes udvarlás? áááá az nálam már nagyon soknak számít. :D Hiába no öregszem, nehéz már megfogni, de Neki most sikerült. Viszont már tisztában vagyok azzal, hogy nem megyek el tovább mint ameddig szükséges. Itt a határ a részemről, mert innentől már úgy érzem felesleges lenne tovább ''talpalni''. Tudod van egy szó: büszkeség. (néha a balsors is mellé szegődik, de ez van ezt kell szeretni. :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#40) Zoty@ válasza Sátán44 (#28) üzenetére


Zoty@
tag

Az előző topic 4988 hozzászólása!

Texas HoldEm for ever!

(#41) vicces


vicces
addikt

ez csak egy marken


na jó, legyen.
2 lány közül tudom melyiknél maradok. az egyik csak barát marad. nagyon szeretem, de csak mint barátot.
sokat tudunk egymásról, ismerjük egymás vágyait, hogy mit szeretne az élettől. a poén, hogy ezek alapján simán összeillenénk.

csak itt van még a másik hölgyikei is. elég esélyes, hogy nem lesz beőlőe semmi. de akkor sem akarom kihagyni ezt a sanszot. az alárendeltségről annyit, hogy én is sokszor belefeletkezek. nem szabad.

:)

(#42) Shadowfax válasza I_Am (#39) üzenetére


Shadowfax
addikt

Jaj, srácok, legyetek már egy kicsit türelmesebbek. (Ez nemcsak Neked szól, I_Am.) :(
Higgyétek el, megéri. ;)

(#43) vicces válasza Shadowfax (#42) üzenetére


vicces
addikt

én az vagyok. nem tom miért, de máskor ilyenkor már ábrándultam ki a hölgyekből, most meg mintha.. :D

:)

(#44) I_Am válasza Shadowfax (#42) üzenetére


I_Am
veterán

Én vagyok a türelem mintaképe hölgyem. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#45) Zoty@ válasza Shadowfax (#42) üzenetére


Zoty@
tag

A türelem rózsát terem! Lassan nekem is terem! :B

Texas HoldEm for ever!

(#46) Shadowfax válasza I_Am (#44) üzenetére


Shadowfax
addikt

Még egy ilyen ''hölgyem'', s megtépdesem a szárnyaidat. ;]

(#47) I_Am válasza Shadowfax (#46) üzenetére


I_Am
veterán

Mikor, hol, hánykor? ;] Hölgyem? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#48) Joco válasza I_Am (#36) üzenetére


Joco
aktív tag

Tesó Téged itt kikezdtek :DDD
Ez új!
Kisasszony, adja meg Neki!!
Vlki megtalálta a gyengéjét :) Tipikus. Hogy lehet egy erős, mindenre elszánt, végtelenségig laza, élet császárt megtörni? Egy teljesen védtelen szűzies kislánnyal :DDD 7-8 éveseknek való kalandfilmek tipikus jelenete, mikor a barlangban élő emberevő szörny a kislány legjobb barátja lesz. Simán padlót fog tőle... Eh, senki (más :DDD) nem tökéletes ;]

Ja, egy tipp. Télen kezd norvég vagy szibériai nővel(perverzségtől függően), ők bírják a sétát. Ha te nem és szétfagysz, max. elkényeztet/ellátja a bajod :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#49) Joco válasza Shadowfax (#42) üzenetére


Joco
aktív tag

:DDD Megéri-e?
Én már csak tudom :D
Négy évet vártam egy Nőre. Annyi szenvedést és kínt, egy vietnámi fogolytáborban kaptam volna, de így éreztem élek igazán. Csak jobb volt a koszt. :DDD
Várjatok Ti is, a fájdalom átmeneti! Valahogy fennt kell tartani :DDD :C

Belesüllyedni egy kapcsolatba, a jóba? Az mire jó :F :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#50) Joco


Joco
aktív tag

Ilyen fórumgyilkos vagyok? :DDD
Mondjátok ha büdős a szám, akkor lépek és dumálhattok nyugodtan. :B ;)
Eltéptem haza, egy darabig nem leszek, használjátok ki :D Tudom, tudom maradjak nyugodtan, vissza sem kell jönni ;]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.