Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) jasszer válasza fokukac (#1537) üzenetére


jasszer
senior tag

Van benne vmi. Legközelebb sör- és testszaggal fogok beállítani.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1552) I_Am válasza jasszer (#1551) üzenetére


I_Am
veterán

Hordozható tv-t ne hagyd otthon. (focimeccs) :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1553) jasszer válasza I_Am (#1552) üzenetére


jasszer
senior tag

Persze, hozzá szakadt szurkolói sál, dekk a számban + gálánsan rendelek mindkettőnknek egy gazdagon kent zsíroskenyeret h lássa h ki az úr a háznál.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1554) ladybug válasza fokukac (#1538) üzenetére


ladybug
őstag

Hiszed vagy sem, tényleg azoknak a férfiaknak a hangja izgatja fel a nőket, akinek kellemesen dörmögő hangja van. És lehet, hogy amúgy nem egy csinos ember, mégis a hangja annyira vonzóvá teszi, hogy még ezt is elnézzük neki.

I_Am:: Ez olyan moscsok dolog... ;] És mégis azt mondjátok oly' sokan, hogy a nők játszadoznak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1555) ipgirl válasza I_Am (#1545) üzenetére


ipgirl
tag

szerintem ez egy nagyon gusztustalan, szemét dolog. Ezek szerint a haverod nem szereti a kihívásokat, inkább egy egyszerűbb, ugyanakkor lealázó csajozási módot választ.
Azt meg ne mondja senki, hogy a ''csúnya'' lánynak nem romlik mégjobban az önbecsülése, és nem lesz kevesebb az önbizalma, mert azt nem hiszem el. Szerintem, miután a srác összejön a helyes barátnőjéve, nagyívben le*arja, hogy mit érez a ''csúnyább''. Azért, mert a ''csúnyább'' nem mutatja ki, hogy mennyire bántja a dolog, az még nem azt jelenti, hogy tényleg túltette magát rajta.
bocsánat, de ezen most nagyon felháborodtam, mert szerintem ez egy igazán szemét, aljas dolog

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#1556) Sipi válasza ipgirl (#1555) üzenetére


Sipi
addikt

Nem kell bocsánatot kérned, tényleg aljas dolog, a srácnak biztosan kicsi a far, izé, önbizalma... ;]

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1557) tiv83us válasza Sipi (#1556) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg egy kicsit hizzon melle es szeretettel varjuk moderatornak ;] :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1558) ladybug válasza tiv83us (#1557) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor már valóban igaz lesz, amit Vladi mondott a modokról... ;] :DDD

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1559) Sipi válasza tiv83us (#1557) üzenetére


Sipi
addikt

Vazze, sejtettem, hogy valami szemétség van a dologban! Szóval azért nem lehetek moderátor, mert nagy a f..kam? :DD
Megyek, megnézem a mellem, hátha azzal...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1560) jasszer válasza ipgirl (#1555) üzenetére


jasszer
senior tag

Mit vársz egy olyan embertől akinek az egyetlen fontos tényező egy nővel kapcsolatban h mennyire néz ki jól?! :F

Sipi: a nagy f*sz egyértelműen hátrány, egy jó mod tele van komplexusokkal amit az egyszeri user-eken tölt ki. ;]

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1561) tiv83us válasza Sipi (#1559) üzenetére


tiv83us
veterán

Az egyetlen modot akinek nagyobb a melle mint az atlag modoknak epp most dobtam le a szekrol egy sarga domperrel, ugyhogy esetleg egy nagy mellbedobassal nyerhetsz nalam :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1562) ipgirl válasza jasszer (#1560) üzenetére


ipgirl
tag

azt, hogy legalább másokat ne sértsen meg vele. legyen gyönyörű barátnője, ha neki ez a fontos, és csináljon vele azt, amit akar, de ne más ''szenvedése'' árán.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#1563) jasszer válasza ipgirl (#1562) üzenetére


jasszer
senior tag

Szerintem ezek az emberek nem tudnak ilyen dimenziókban gondolkozni, meg nyilván az is belejátszik h ettől érzik magukat valaki(k)nek. Szánalmas, de ez van.

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1564) Sátán44


Sátán44
addikt

Én is találtam egy érdekes írást! Ez sztem teljesen igaz :U
[link]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1565) Viszlát válasza Sátán44 (#1564) üzenetére


Viszlát
addikt

Mondjuk inkább, hogy szép gondolatok, de túlságosan elvontak ahhoz, hogy az igazságtartalmukat lehessen vizsgálni.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1566) fokukac válasza ipgirl (#1562) üzenetére


fokukac
nagyúr

az, hogy kap egy-két bókot, az minden nőnek jól esik, még a ''csúnyábbnak'' is,
az meg, hogy nem vele jön össze, az még nem elég ok a szerelmi bánatra.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1567) Sipi válasza fokukac (#1566) üzenetére


Sipi
addikt

A taktikája, hogy elbűvöli a csúnya lányt és összejön annak a szép barátnőjével. Miért jó? Mert a csúnya lány repdesve örömködik a szép barátnőnek mennyire jó pasi a srác és mennyire kedves, ezért megtetszik a barátnőnek is.

Ez alapján nehezen hihető, hogy a dolog úgy működne, a srác bókol párat a ''csúnyának'' (hogy nyamvadna meg, aki ezt a szóösszetételt kitalálta...), majd az repesni kezd, odafordul a mellette álló széphez, beszámol neki, mire ő is kigyúl, és hősünk nyakába borul.
Mivel itt szükséges az, hogy A és B lány ne egy helyen legyen egy ideig (hogy A-t fűzhesse), nem hiszem, hogy pár szép szóról lenne szó. Azt az érzést KELL elhitetnie vele, hogy érdekli, nyomul rá, tetszik neki, majd szépen pofára ejti és otthagyja.

Ja, miután B-vel félrevonul a srác, A valószínűleg csak a szépre emlékezik, és a bőgőroham helyett idült vigyorral gondo az alamizsnaként elejtett egy-két szép szóra. :(

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1568) Bibby


Bibby
addikt

[link]


Szerintem ilyen lány kellene mindenkinek.Nem lenne vele kapcsolatban semmiféle lelki gond. :D :O

Ελευθερια η θανατος

(#1569) Viszlát válasza Bibby (#1568) üzenetére


Viszlát
addikt

Hogy írjam, hogy ne tűnjek nagyképűnek. Az egy dolog, hogy ronda. Egy másik, hogy mű. Egy harmadik, hogy nem alapértelemben buta, hanem messziről szaglik róla, hogy nem saját kútfőből mondja amit mond.

Ha ilyen amilyennek itt leírta magát, akkor sok sikert és kitartást a jövendőbelijének :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1570) SzalaiG válasza Viszlát (#1569) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szőke...
:Y

(#1571) Viszlát válasza SzalaiG (#1570) üzenetére


Viszlát
addikt

Ne egyszerűsítsd le a problémát :)) Ez a szint nem érhető el hajszínnel, ehhez kell valami plusz... vagy mínusz ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1572) Boxer001 válasza Viszlát (#1571) üzenetére


Boxer001
veterán

Így van, én mondjuk sosem értettem egyet ezzel a szőkézéssel, de ha egyet értenék, akkor azt mondanám, hogy ő már ezt is messze alázza. :D

(#1573) Pala válasza Sátán44 (#1564) üzenetére


Pala
veterán

''A nő nem ismeri a világosságot, a férfi nem ismeri a meleget.''

lol, inkább fázok, de legalább nem vagyok sötét:DDD:DDD:DDD

(#1574) jasszer válasza Bibby (#1568) üzenetére


jasszer
senior tag

Csak anyagi.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1575) Boxer001 válasza SzalaiG (#1540) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha összejönnek a dolgaink, akkor szombaton lesz a nagy tali így több mint egy év után...izgis. Majd utána mesélek, ha érdekel, akkor már valszeg bennem is jobban össze állnak majd a dolgok. :) Az biztos, hogy a fejem az már valamilyen szinten el van csavarva, vesztésre állok. :D

(#1576) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok!
Van egy óriási problémám....
A topikra egy barátom mutatott rá,de akkor már beírtam máshova a szövegem...
Így most belinkelem ide.. Ha valaki tud ebben segíteni,akkor kérem segítsen :B :R
[link]

Mod: rossz volt a link,de most már ok

[Szerkesztve]

(#1577) SzalaiG válasza Boxer001 (#1575) üzenetére


SzalaiG
addikt

Arra vigyázz, h az első tali ne tartson túl sokáig és ne az ágyban érjen véget...
Szorítok. ;)

(#1578) Pala válasza Boxer001 (#1575) üzenetére


Pala
veterán

én is!! elvégre közeledik a Valentin Nap is!:)

(#1579) Boxer001 válasza SzalaiG (#1577) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezzel az a ''gond'', hogy halálra dumáltuk már egymást, egyelőre elég volt a beszédtémákból. :D Amúgy valszeg olyan helyen leszünk, ahol kulcsra lehet zárni a helységet és ágy is van persze. :D Ez van, 5. hónapja nem voltam nővel, és már marhára szétizgattuk egymást, ezt már nem lehet elkerülni. Hú ez nagyon komolyan hangzott. :D
Köszi Pala! Én meg neked, hogy eccer találj már valakit magadnak! ;)

[Szerkesztve]

(#1580) Pala válasza Boxer001 (#1579) üzenetére


Pala
veterán

talán majd a következő életemben nekem is szerencsém lesz! Most az a lényeg, hogy aki ''nyeregben'' van, annak jöjjenek össze a dolgok, szurkolok mindenkinek! én már 1 hét alatt nem tudok csodát tenni.

(#1581) Boxer001 válasza Pala (#1580) üzenetére


Boxer001
veterán

ááá, ez nem jó hozzáállás, de ezt már sztem sokan írták neked. Következő élet? Jézusom ezt felejtsd el, meg nem kell 1 hét alatt...

(#1582) vicces


vicces
addikt

nem tudom miért kell ennyit görcsölni :D

ma reggelre alig aludtam. ha 3 órát aludtam akkor lehet sokat mondok.
ezután levezettem több mint 400 kilométert. megcsináltam 4 munkát, közben.
mire hazartem olyan voltam mint a mosott szar.
átmentem a csajhoz.
...
full szerelmes vagyok :D
...
este mentem volna haza.. végül kikötöttem egy rakat gyönyörű leányzónál.
kicsit be boroztunk, és olyan oltári volt a hangulat, hogy asszem egy ideig nem lesz ilyen. flörtölgettünk, megalapoztuk a ''közös jövőnket''.
ketten voltunk srácok 5 lányra :D.

nem is tudom mit idegeskedek. van egy olyan érzésem, hogy ebből még sex is kerekedhet :)

magyarul ugy indult a napom, hogy ennél rosszab nem is lehet.
ellenben nagyon rég nem éreztem magam ilyen jól.
ha ilyen állapotban ezek történnek amik ma este, akkor mi lehet, ha épp a toppon vagyok?? :))

:)

(#1583) Pala válasza Boxer001 (#1581) üzenetére


Pala
veterán

tudom, hogy nem jó a hozzáállásom, és hogy változtatni kéne (meg még sokmindenen), igazuk is van mindazoknak, akik ezt mondták.
De a sok kudarctól pesszimista lettem...még ha újult erővel futok is neki a dolgoknak, valahol mindig bennem lappang az, hogy úgyse fog sikerülni, ha egyszer eddig sem ment..sajnos ezt a gondolatot nem tudom kiölni magamból.:(

(#1584) Pala


Pala
veterán

elhitetem magammal, hogy vesztes vagyok, és amíg EZEN nem tudok változtatni (márpedig valahogy kéne), addig szenvedhetek a saját hülyeségemtől:(

(#1585) SzalaiG válasza Boxer001 (#1579) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azt hittem komoly barátnőd lesz, de így ez csak a partner kategória nem? Csak szex és más semmi... Vagy megint te húzod a rövidebbet. ne engedd, h így legyen. Légy erős és ne add könnyen magad, ha kibírtál öt hónapot akkor még egy hét simán megy.

(#1586) Boxer001 válasza Pala (#1583) üzenetére


Boxer001
veterán

Bazze de ezt így nem lehet, tönkrevágod magad. Nincsenek olyan haverjaid, akik bele tudnának rángani az ''életbe''? Ne csináld már ezt. :(
vicces
Gratula, csak így tovább! :C :))

(#1587) SzalaiG válasza Pala (#1580) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az élet ilyen: A lehetetleneket azonnal, a csodákra egy kicsit várni kell.
Jön a Valentin. Végy egy szál rózsát és cselekedj!

Vesztes vagy? Sz@r a hozzá állás. Inkább azt kérdezd: - Mit veszíthetek?
Na Hajrá!
;]

(#1588) Pala válasza Boxer001 (#1586) üzenetére


Pala
veterán

az a fura helyzet állt elő, hogy a barátaim jórészt nem az én korosztályomból valók, hanem vagy jóval fiatalabbak (4-5-6 évvel, ami az én 20 évemhez képest sok), nagyobb részük meg idősebb (30+).

(#1589) Pala válasza SzalaiG (#1587) üzenetére


Pala
veterán

hát én már tényleg semmit:)

(#1590) Boxer001 válasza SzalaiG (#1585) üzenetére


Boxer001
veterán

A legelején úgy indult a részemről, hogy csak szex. De azóta hetek alatt folyamatosan kapom a szebbnél szebb smseket, és én előtte is nagyon szerettem őt, többet éreztem iránta, mint egy barát, így most ott tartok, hogy már én sem csak arra hajtok. Azt még nem tudom pontosan, hogy mit akarok, de sztem ez hamarosan ki fog derülni. Mondom, már ''félig'' belé zuhantam, pedig kb egy hónapja még egyáltalán nem ez volt, persze tudtam én, hogy kb ez várható, mert elég érzelmes ember vagyok, ő is, egy napon születtünk, ez sejtet valamit azért sztem. Péntek, szombat, vasárnap, hétfő...esténkét több mint 2 órát dumáltunk telefonon, már ott tartok, hogy ha meghallom, vagy látom, hogy jött egy smsem, a gyomrom liftezik...persze nem az undortól, szóval le lehet szűrni, hogy mit tett velem ez a nő. :) :B
Pala az istenit má, basszál oda az életnek! ;] :D

[Szerkesztve]

(#1591) SzalaiG válasza vicces (#1582) üzenetére


SzalaiG
addikt

A két fiú öt lány jó alap a sex-hez. Írj majd élménybeszámolót!!! ;]

(#1592) SzalaiG válasza Pala (#1589) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor HAJRÁ! A virág nem kerül sokba, más veszíteni valód meg nincs. Febr 15-én írd meg mire jutottál! Bátorság. Sikerülni fog. ;)

(#1593) Pala válasza Boxer001 (#1590) üzenetére


Pala
veterán

hát hajrá, a leírtak alapján tényleg nagyon elbűvölt és el is hiszem!
Velem is volt ilyen anno 2 éve, amikor egy sms-nek annyira tudtam örülni, mint a lottó ötösnek!:)

(#1594) Pala válasza SzalaiG (#1592) üzenetére


Pala
veterán

nade állj!:) most mégis mit tegyek egészen pontosan?:) semmim nincs, nulláról kell indulnom

[Szerkesztve]

(#1595) SzalaiG válasza Boxer001 (#1590) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor meg muszály türelmesnek lenned! Nem szabad elrontani. Légy kemény, mert aki ne kemény azzal kib@sznak.
Hidd el megéri várni, mert akkor ő is komolyabban fogja venni a kapcsolatotokat. Túl sok az összevágó tény, ahhoz h csak szex legyen. Ebből még annál jóval több is lehet csak ésszel kell csinálni.

(#1596) vicces válasza SzalaiG (#1591) üzenetére


vicces
addikt

hát ennyit mára. holnap lesz egy kis baráti összejövetel, mert az egyik csajka 21 éves lesz.
én viszek bort :D
..
de egyébként a barátnőmet most nagyon meg fogom becsülni. persze csak annyira amennyire kell.
az se jó ha istenitem őt, mert akkor azért nem fogok neki kelleni.
nagyon szeretem.
ma nem is taliztunk volna elvileg, de délután kaptam egy sms-t, hogy milyen palacsintát szeretek :D.. ő csinálta. anyukája csak egy kicsit segitett neki..

:)

(#1597) Boxer001 válasza SzalaiG (#1595) üzenetére


Boxer001
veterán

De ő már régen komolyabban veszi. :D Megbolondulunk már egymásért, így is sokáig voltunk türelmesek...
Sztem ezzel nem lehet elbaszni semmit és senki nem is fogja a másikat átejteni, ebben biztos vagyok.

(#1598) Gh0sT válasza Bibby (#1568) üzenetére


Gh0sT
addikt

AKAROM!!! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1599) Drizzt válasza Pala (#1588) üzenetére


Drizzt
nagyúr

ÉS? :D Nekem sincsenek nagyon 20 éves ismerőseim 20 évesként, inkább 17 körüliek, illetve 23 felettiek... Most mondjuk már vagy 1 éve nem is nagyon volt, hogy ne csajokkal indultam volna szórakozni... Mondjuk nem is csajoztam be, de a csajokhoz való viszonyomon nagyon sokat változtattak ezek az idők... Veszíteni sosem lehet semmit. Amíg megvan az életed, addig megvan mindened!

I am having fun staying poor.

(#1600) ladybug válasza Bibby (#1568) üzenetére


ladybug
őstag

:Y Ez a nő szörnyen néz ki. Semmi termeszétesség (normalitás) nincs benne. Minden olyan mű rajta. És amiket mond.... :O
Ilyen nő kell nektek? Mert akkor nem kell sokáig keresgélnetek. MInden sarkon találtok egy ilyet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.