Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) Boxer001 válasza SzalaiG (#1800) üzenetére


Boxer001
veterán

Na azért ez egyáltalán nem igaz, persze tény és való, hogy van benne igazság, de azért ez túlzás. :)

(#1802) Moddingfan válasza SzalaiG (#1800) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A jó test nem minden, de gondolom ezzel nem mondtam újat.

Boxer: van bizony, ahová én járok edzeni, ott az ilyen csajból ''12 egy tucat'' :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1803) QuarK válasza SzalaiG (#1800) üzenetére


QuarK
senior tag

Asszociáció: jó test -> tetszik a hímeknek, és leginkább az őstulkokra jellemző, hogy bevállalósak -> nyomulnak a jó testűre -> akit IQharcosok lengenek körül -> nincs megfelelő szülői háttér, barátok -> elbutul.

(#1804) ragazzo válasza SzalaiG (#1800) üzenetére


ragazzo
őstag

Én találkoztam már szép és okos lánnyal.Persze ritkák az biztos.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1805) BLiNk3r válasza Moddingfan (#1798) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

ahm, nem kötekedésképpen, de én úgy tudom van egy olyan illemszabály, hogy éttermekbe, üzletekbe a férfinek kell elsőnek bemennie...persze ettől még lehet a csóka full tukó ;)

(#1806) SzalaiG válasza ragazzo (#1804) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerencsés. Kérlewk küld ét priviben az elérhetőségeit! :)

(#1807) Boxer001 válasza ragazzo (#1804) üzenetére


Boxer001
veterán

Én meg 3,5 évig jártam ilyen lánnyal. :)
BLiNk3r
Ezt szted ez faszi tudja? :D
Én minden hová a nőt engedem előre.

[Szerkesztve]

(#1808) SzalaiG válasza Boxer001 (#1807) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egy nő vagy szép vagy okos. Aki szép és okos az csak fiú lehet... :DDD

(#1809) Boxer001 válasza SzalaiG (#1808) üzenetére


Boxer001
veterán

:D
Ja tényleg, láttam is a tükörben egy ilyet. :DD
Tényleg, mi van a kis szent csajszival?
QuarK
Én meg akkor azért engedem előre, hogy ne én kapjak. :DDD

[Szerkesztve]

(#1810) QuarK válasza BLiNk3r (#1805) üzenetére


QuarK
senior tag

Ahogy az illemtanárunk magyarázta: azért megy a férfi előbb, hogy ha bunyó van odabenn, ő kapja a pofont :DDD

(#1811) Moddingfan válasza BLiNk3r (#1805) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ez egy régi, mára már elavultnak mondható szabály. A régi világban ez volt az illő: a férfi ment előre, és felmérte a terepet, hogy biztonságos-e (mondjuk nem-e röpködnek sézkek, nincs-e verekedés, stb.), majd invitálta a hölgyet. Mára ez már csak akkor vonatkozik, ha pl. kocsmába/késdobálóba viszed a ''hölgyet'', de remélem ez itt nem jellemző senkire :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1812) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

na, jó tudni! :D
akkor legközelebb nem én megyek előre, nehogy én kapjam a pofont :DDD

(#1813) ragazzo válasza SzalaiG (#1806) üzenetére


ragazzo
őstag

Nekem a feleségem is szép+okos.Lehet hogy elfogult vagyok,de szerintem mindenki az lenne.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1814) Moddingfan válasza ragazzo (#1813) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nekem kedvesem szép és okos :D Ketten csak nem vagyunk elfogultak ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1815) SzalaiG válasza Boxer001 (#1809) üzenetére


SzalaiG
addikt

Sajna most nem találkoztunk. A nagy ötlet, h nőnapkor egy szál virággal megszólítom a buszon.

(#1816) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Apropó Nőnap. Milyen ajándékötleteitek vannak a virágon és az édességen kívül?

(#1817) Gh0sT válasza SzalaiG (#1816) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bilincs, korbács, vibrátor, szájpöcök...

Jaaaj, légy már kreatív az istenért! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1818) SzalaiG válasza Gh0sT (#1817) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ennél azért egyedibb ötletekre számítottam. :P

Tavaly origamis volt, idén gyöngyből fűzök virágot.

(#1819) Viktor0610 válasza SzalaiG (#1818) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ékszer.
Nem kell megvenni az egész üzletet, ki lehet jönni 5-7 e Ft-ból is -egy szép arany fülbevaló...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1820) ipgirl válasza SzalaiG (#1816) üzenetére


ipgirl
tag

Nőnap...ekkora hülyeséget!!!! Férfinap mikor van?

Sztem a nőnap nem ünnep, de aki annak tekinti, akkor annak persze illik ajándékot venni. Viszont sztem egy kis apróság megteszi, hiszen nem születésnapról, vagy valami más nagyobb alkalomról van szó. Egy szál virág, vagy egy kis édesség miért nem jó? azt sztem nem lehet megunni...sztem :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#1821) Bibby válasza ipgirl (#1820) üzenetére


Bibby
addikt

És ezt egy nő mondja...végre ezt a napot is megértem.Könny szökött a szemembe. :)

Ελευθερια η θανατος

(#1822) SzalaiG válasza ipgirl (#1820) üzenetére


SzalaiG
addikt

Április 12-én.
Ivó névnap. ;]

(#1823) ipgirl válasza SzalaiG (#1822) üzenetére


ipgirl
tag

meg úgy egyébként minden nap a kocsmában :D

de komolyan: vannak olyan nők, akik ELVÁRJÁK, hogy kapjanak valamit nőnapra?

[Szerkesztve]

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#1824) GodHeart


GodHeart
senior tag

most rámjött a vers írás, gondoltam beírom ide, lehet véleményezni:)

Nélküled oly lassan telnek az órák,
Nélküled minden pillanat oly üres.
Nélküled, már tudom, szenvedek,
és semmit sem ér életem.

akkor egy másik:

Mikor aludni mentem, Rád gondoltam.
Mikor éjszaka volt, Veled álmodtam.
Lassan világos lesz, s végre újra látni foglak:
Téged, Kedvesem.

Várom a véleményeket :) Első alkotásaim.

[Szerkesztve]

(#1825) Sipi válasza ipgirl (#1820) üzenetére


Sipi
addikt

Ó, jesszanyám, ilyen is van? Ipgirl, leszel a feleségem? :) :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1826) Sipi válasza GodHeart (#1824) üzenetére


Sipi
addikt

Hogy pozitív kritika is legyen: a telnek egy L. :D :D :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1827) tildy válasza Natasa (#1796) üzenetére


tildy
nagyúr

Olyan , hogy tökéletes nem létezik. Szerintem,Lehet valami nagyon jó, de sosem tudhatod, hogy lehetne-e nála még jobb. Szóval én pl. egy nagyon boldog kapcsolatban élek , tökéletesnek nem mondanám, hisz ha az lenne, akkor valószínűleg már feleség lennék rég;] (csak viccelek) , viszont tényleg nagyon jó benne, és el tudom képzelni, hogy lehet még ennél jobb is, de nekem nem kell. :U

Divot: Már nem eszi meg´;] Tudod mióta csirkehúson élünk, és nem veszek sajtot, a probléma elmúlt;]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1828) divot válasza tildy (#1827) üzenetére


divot
veterán

Pedig lehet jobb, a következő fokozat, amikor a párod nem eszi meg a sajtodat. :DDD

(#1829) tildy válasza SzalaiG (#1797) üzenetére


tildy
nagyúr

Tévedsz. Én a szomszéd falu egyik gazdag családjából származó exemet hagytam ott egy ''csóró'' egyetemistáért. Hát nem bántam meg;]
Most tartunk 7 és fél évnél. És hááát, eléggé egymásba vagyunk habarodva:B:B:B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1830) faster válasza divot (#1828) üzenetére


faster
nagyúr

Én hasonló döntési helyzetben a sajtot választanám. :))

(#1831) SzalaiG válasza tildy (#1829) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egyre inkább kedvellek. :B
Te vagy a kivétel aki erősíti a szabályt.

tildy, divot -> Suzuki topic

(#1832) deniro2 válasza Moddingfan (#1811) üzenetére


deniro2
senior tag

Mi az, hogy elavúlt? Minden illemszabály valami olyasmire vezethető vissza aminek valaha volt valamiféle gyakorlati haszna, értelme. Ha önkényesen szelektálunk, akkor abba a hibába esünk, hogy adott esetben másokat bunkónak titulálunk, holott ők is csak szelektálnak, csak épp nem ugyanazt, mint mi. Vagy mindent betartasz, vagy nem, de amennyiben válogatsz az illemszabályok között, ne szólj meg másokat.
Én nem tartom magam mások által kreált szabályrendszerhez, pusztán tekintettel vagyok a környezetemre, nem zavarom őket jobban, mint amit a magam számára elvárok.
Magyarúl, pl. étteremben azért nem eszek kézzel, teli pofával, mert nem illik, hanem, mert másokat ezzel zavarok. Tudni kell, hogy hol mit engedhet meg magának az ember. Kézzelzabálós étteremben nem fogok azért villával enni, mert az illik, hiszen ott ez ami másokat zavarhat.

(#1833) SzalaiG válasza tildy (#1829) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ennyi idő után tényleg megkérhetné a kezed! Toll a fülébe! Miért nem tette meg eddig?

(#1834) tildy válasza SzalaiG (#1833) üzenetére


tildy
nagyúr

Több oka is van, de ismerem őt így megértem. (Biztos fél, hogy elkanászosodok;])

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1835) SzalaiG válasza tildy (#1834) üzenetére


SzalaiG
addikt

Csak nem Suzukit vennél? ;]

(#1836) tildy válasza SzalaiG (#1835) üzenetére


tildy
nagyúr

Az fordítva lehetséges;] Magyarán én félek, hogy ő azt venne. De nem fog kicseszni velem;] Remélem:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1837) Romeo23


Romeo23
tag

Sziasztok!

Leírom történetem, de nem akarok senkit se untatni vele! :) Egy hónappal ezelőtt megismerkedtem egy nővel. Alakult a kapcsolatunk, aztán nemrégen bajba került önhibáján kívül, és nagyon rossz volt neki. Azonban sorozatosan elutasította az önzetlen segítségemet, pedig én nagyon aggódtam miatta. Nem akart találkozni se, pedig állítptta hogy szeret. Amikor a probléma megoldódott, és ő is megnyugodott, akkor nagy nagy nehezen bevallotta hogy nem akarja folytatni velem a kapcsolatot. Újra nagy nehezen azt is sikerült kiszednem belőle, hogy az ex barátja miatt. Erről az exről nekem a kapcsolat alatt végig azt mondta, hogy nem érdekli és nem akar találkozni se vele. Ennek ellenére bevallotta, hogy a kapcsolatunk alatt is sokat gondolt rá, sőt inkább őt szereti. Egyszóval csúnyán átvágott, pedig sokszor beszéltünk az őszinteség fontosságáról. Sőt ő maga is felhozta hogy legyek vele őszinte. Mert nem bízik a pasikban. Erre Ő vágja át a fejemet. Természetesen én felvilágosítottam hogy milyen egy hazug ember, de a fájó igazságot nagyon nehéz elviselni. Nem zaklatom és nem hívogatom. Azonban ma felhívott a régi (új) barátja, aki miatt szakított velem. Engem nevezett gyerekesnek! Persz relytett számon hívott. Akkor ez nem gyerekes? Ismer engem, és tudja hogy hol lakok (egy településen lakunk). Akkor miért nem jön el és veri szét a fejemet? Könnyen menne, mert nem tudok verekedni. Sose verekedtem. Én vagyok a gyerekes? A volt barátnőm meg kiadja a számomat? Ő hazudik nekem, és még neki áll fenneb? Tudom hogy csak egy hónap volt, csak engem az bánt, hogyha valaki hazudik és kiderül legalább ne emberkedjen. Miért nem tudja senki se beismerni, hogy mekkora szemét ha egyszer kiderült hogy az? :(

Project Torque nickem: PeArp80

(#1838) Gh0sT válasza Romeo23 (#1837) üzenetére


Gh0sT
addikt

Üdvözöllek a való világban!

Ez van, ilyenek az emberek... Nem kell velük foglalkozni...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1839) GodHeart válasza Romeo23 (#1837) üzenetére


GodHeart
senior tag

Velem is majdnem pontosan ez lett... most van egy csaj /van több is :D/, akivel így jóba vagyok, hogy mindent elmond... bevallom régebben /pár éve/ nagyon tetszett, de valahogy nem lett semmi. Majd idén decemberben... történt valami.. túl sokat voltunk együtt, túl sok mindent mondtunk el egymásnak.. bennem előjöttek a régi emlékek és kezdtem úgy állni hozzá, hogy de jó is lenne.. de persze ő az exével megmagyarzáhatatlan okok miatt szakított. Najó volt indok, de szerintem igen csak mondva csinált. Ahhoz képest a pénztárcába még mindig az ő képét hodja.. sőt csak úgy véletlen fel is szokta hívni.. szóval mikor elgondolkoztam a dolgon, hogy ő valójában őt szereti, akkor azt mondtam, hogy én nem szivatom tovább magam... csinálja úgy az életét ahogy szeretné, ez a vonat elment.. és talán nem is rám várt az állomáson.

Majd milyen meglepő... kb egy hete.. egy eleinte teljesen ismeretlen lány aközelemből megdobogatta a szivemet. Hogy milesz belőle? Nem mondok semmit... Az ilyen dolgok valahogy mindig az utolsó pillanatben tudnak szertefoszlani, de a lényeg, hogy valaki más felkeltette az érdeklődésem elég alaposan. Lehet gyerekes dolog.. de hívogatjuk egymást, kb fél óránként. Na ma egész délelőtt nem hívott... foggalmam nem volt miért nem.. és ugye én olyan vagyok, hogy ilyen esetben mindig a legrosszabbra gondolok.. és ilyenkor éreztem belül, hogy valami nincs rendben... fontos számomra.. rájöttem.. mert hiányzott. Persze azóta tisztázódtak a dolgok :) De talán ez volt a jobb.. hogy így történt.. mert így már én is biztos vagyok az érzéseimben!:)

(#1840) Romeo23 válasza GodHeart (#1839) üzenetére


Romeo23
tag

Sajnálom, hogy veled is hasonló történt! Köszönöm, hogy megosztottad velem a történetedet. Mivel ez velem először fordult elő, emiatt idegesít. Az a legjobban hogy nem tudom miért tette. De már mindegy. Tényleg az lehet a baj, hogy nem a való világban élek. :(

Project Torque nickem: PeArp80

(#1841) GodHeart válasza Romeo23 (#1840) üzenetére


GodHeart
senior tag

pedig pofon egyszerű a magyarázat. a casj még mindig bele van esve az exébe, és téged csak kihasznált. Azaz ez nem biztos, hogy jó szó rá, mert lehet, hogy szeretett volna egy új kapcsolatot, és azt hitte, ebben a kapcsolatban megkapja azt amire szüksége van. Ami még lehet, hogy igaz is volt, de benne sok szor előjöttek a régi ''szép'' emlékek. és ha az ex ilyenkor még lép is 1-2 normális lépést.. ember legyen a talpán aki megtartja a csajt.

(#1842) rlazol válasza Moddingfan (#1798) üzenetére


rlazol
addikt

Boxer001: a nők szeretik, ha imponálnak nekik, nyilván minél butább valaki, annál inkább a pénzen keresztüli egyszerű imponálás is megteszi. A menő kocsi, a napszemcsi stb. Egy okos nőt nem veszel le a Ferrariddal egy butát se a Goethe idézettel. Viszont a buta azt hiszi, a külső minden, van ideje is arra, hogy órákat töltsön a szoliban és plasztikai sebészhez járjon. Ez viszont nem jelenti azt, hogy egy szép, hibátlan testű nő nem lehetne okos. Én egyetemre járok nyolcadik éve - káprázatos nők vesznek körül, akik okosak is. Sajnos annyira, hogy én nem kellek nekik, de ennek anyagiakhoz semmi köze.
ipgirl: vannak. pl az anyám. Mellesleg lehet h nem várják el, de jól esik nekik...
GodHeart, Romeo23 - velem is hasonló esett meg, csak más nevekke. Én ott hibáztam, ha hibáztam, hogy többet adtam neki, mint amit ő adott adott pillanatban nekem (érzelmileg). Ettől ő egy kicsit meg is ijedt és nem is voltam neki kihívás. Ez van. Tanultam belőle és továbbléptem. Tegyétek ti is azt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1843) Boxer001 válasza rlazol (#1842) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Úgy jött le, hogy nem? :U Fősulis, egyetemista lányok között tényleg sok a szép és okos. :)

(#1844) Sátán44 válasza Romeo23 (#1837) üzenetére


Sátán44
addikt

Mit vársz tőle NŐBŐL van! Bonyolult a gondolkozásmódjuk és sokszor maguk sem értik mit miért tesznek.Hiába mond bármit is,ha a szív felülkerekedik az ész fölött!Sok esetben a pasik megalázzák és kihasználják a nőket, mégis a nők őket Istenítik,a rendes pasik meg mehetnek kispadra.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1845) rlazol válasza Sátán44 (#1844) üzenetére


rlazol
addikt

ez azért a másik oldalról is így van. bekünk is aza csaj az értékesebb, akiért kűzdenünk kell, aki nem csak ül és tátott szájjal bámulja a párját, hanem pl véleménye is van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1846) Sátán44 válasza rlazol (#1845) üzenetére


Sátán44
addikt

Teljesen igazad van!Nem is azért írtam,mert mi különbek lennénk!Azt nem értem ha az egyik fél csak kihasználja a másikat, akkor miért azután sóvárog még hetek múlva is?!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1847) boszizsu válasza Sátán44 (#1846) üzenetére


boszizsu
tag

Kérdezhetnéd úgy is, hogy mért vágyunk mindig másra, mint amink van? :F

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#1848) Natasa válasza rlazol (#1842) üzenetére


Natasa
csendes tag

Én ott hibáztam, ha hibáztam, hogy többet adtam neki, mint amit ő adott adott pillanatban nekem (érzelmileg). Ettől ő egy kicsit meg is ijedt és nem is voltam neki kihívás.:
Szval sztem ez egyáltalán nem hiba, ha többet adsz érzelmileg, csak sajnos tényleg vannak olyanok, akik ettől megijednek és elmenekülnek.Nem tudják elhinni, hogy valaki annyira szeretheti őket, vagy félnek a kötöttségtől és attól, hogy elveszítik szabadságukat.
Pedig azt egy kapcsolatban is meg lehet adni.

Egyébként a pasik is meg tudnak ettől ijedni.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#1849) I_Am válasza Romeo23 (#1837) üzenetére


I_Am
veterán

Miért emészted magad? Tettél valami rosszat amit ha a következmények tudatában tenned kellett volna, akkor nem teszel? Szerintem nem. A téma itt le is záródott. :) Ne foglalkozz azokkal akik ''szépnek tűntek a szemedben'' és mégsem azok valójában, nem érdemlik meg. Főleg nem azt, hogy miattuk magadban keresd a hibát. Verekedés? :D Magánszámról hívott, szerinted? :D Ez tipikusan az a fajta ember akinek addig nagy a szája amig rá nem mozdulnak, akkor meg ledermed, szóval vendettától ne tarts, húzd ki magad és fel a fejjel. Jelen helyzetben Te vagy a győztes, akárki akármit is mond. ;)

#1798 Moddingfan: Illemszabályok.

Nem a kocsma miatt és a bunyók, kések miatt alakult ki ez az illemszabály, hogy valahova betérvén a férfi megy előre. (lol, gondolj bele a kocsmába, késdobálóba, ügyes-bajos helyekre leviszed a kedvesed? Ugye, hogy vicces, nagyapáink sem voltak azért ennyire őstulkok, az őskorszak már pár millió éve véget ért. :D)
Azért alakult ki eme illemszabály, mert régen mindenhol fogadták a vendégeket. És mikor belépett egy pár akkor az első ''belépőhöz'' lépett oda a fogadó személy. Azért a férfi lépett be elsőnek, mert ''Ő az úr, övé a felelősség és a feladat, hogy ''kiszolgálja'' kedvesét''. Étteremben is a férfi rendeli az asztalt, fogadóban a szállást, moziban a jegyet, etc-etc.

Vannak helyek viszont ahova a nőt kell előre engedni: parfüméria, női ruha- és cipőboltok, tehát a ''nőies helyek''. (ezt csak érdekességképp)

#1842 Rlazol: Kihívás !

Itt a nagyon nagy szó ami eddig nem hangzott el, ne csak kihívásnak tekintsétek a másik felet, hanem Ti magatok is legyetek kihívás a másik fél számára. Ha egyből odaadod magad, nem vagy érdekes. Átlagos, semmilyen leszel pillanatok alatt a másik fél szemében. Ne csak Ti hódítsatok, hanem Titeket is kelljen hódítani. Ez nagyon fontos szerintem. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1850) SzalaiG válasza I_Am (#1849) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hello I_am! Mizu? Hogy állsz a hölgyeménnyel, a tetkókal és általában az élettel?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.