Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) agrarfiatal válasza burgatshow (#1748) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

alap h kettesben legyél a leányzóval - nem kell h a barátnői kinézzék a nyelvedet a szádból. Bíztosan a leányzó is már várja, akkor meg majd megy magától.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#1752) vicces válasza burgatshow (#1748) üzenetére


vicces
addikt

szerintem már az is egy romantikus pillanat, ha egyszerűen megcsókolod. márhol bér mikor. meglepődik, majd lehengerlődik... :DD

:)

(#1753) burgatshow


burgatshow
veterán

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, sokat segítettetek. :B

Nem is tudom ki kérdezte meg a leányzó korát. Nos, én úgy tudom, hogy egy hölgynek se korát, se súlyát nem illik megkérdezni, de erre mint úriember úgy válaszolok, hogy velem egykorú. :)

A többit ki lehet találni. Még1x, köszönöm mindenkinek...

(#1754) I_Am válasza burgatshow (#1753) üzenetére


I_Am
veterán

Nem hölgynek, hanem hölgytől nem illik megkérdezni. Amugy ezt is alkalom és embere válogatja.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1755) SzalaiG


SzalaiG
addikt

I_am, Boxi mizu veletek? Remélem a hallgatás az elégedettség jele.
Én jelenleg dolgozom + dologozom + dolgozom. Sajna semmi NŐ. :(

(#1756) Boxer001 válasza SzalaiG (#1755) üzenetére


Boxer001
veterán

Jelen. :D
Állóvíz van most. :)Mármint azóta nem láttuk egymást, csak telón dumálunk, meg sms. Őt kiküldték most meg Nyírbátorba május-júniusig dolgozni, csak hétvégente lesz itthon. Kérdezte is, hogy most akkor mi lesz, így már nem akarom látni? Dehogy is nem...hogyne akarnám... :)
Megbeszéltük ki mit akar. Én közöltem vele, hogy már a szakításom előtt úgy gondoltam, hogy nekem aztán nem kell komoly kapcsolat egy jó darabig, tényleg nincs rá szükségem. De aztán jött ő és most ott tartok, hogy nyitott vagyok bármire, majd eldönti a szívem, hogy mit akar, egyelőre még nem tudja. :) Ő is közölte a tényállást: komolyat akar, de megért, és türelmes lesz, majd kialakul kettőnk között, aminek ki kell. :)
Kb ennyi. Ja, meg valamelyik nap kérdezte, hogy nem-e lenne kedvem jövő hét végén nála aludni (a szüleinél...) vagy esetleg még túl korainak találom? Hát mondom elég korainak érzem így még a dolgot, valahogy furán érezném magam, ha már ott flangálnék náluk. :D Na majd ezt is eldöntöm még, mert egyelőre nem nagyon tudom megoldani a helyet. :D



[Szerkesztve]

(#1757) SzalaiG válasza Boxer001 (#1756) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor minden ok. :DD
Úgy tűnik nálad a labda. Légy határozott és gyengéd, aztán úgy lesz ahogy akarod. :)

(#1758) Boxer001 válasza SzalaiG (#1757) üzenetére


Boxer001
veterán

Oks, úgy lesz. ;) :R

(#1759) I_Am válasza SzalaiG (#1755) üzenetére


I_Am
veterán

Nálunk sunshine és happyness van. (thx Shadowfax for the msn talking :) )

Megbeszéltük leányzóval, hogy ha a nyarat túléljük, akkor szeptemberben összeköltözünk. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1760) vicces válasza I_Am (#1759) üzenetére


vicces
addikt

mázlista :C

:)

(#1761) Boxer001 válasza vicces (#1760) üzenetére


Boxer001
veterán

Várd ki ezzel a szeptembert. ;] :D
Gratula I_Am! ;)

(#1762) Bibby válasza Bibby (#1692) üzenetére


Bibby
addikt

Ezek után a szép történetek után csak jelzem hogy még itt vagyok.Semmi nem változott. Élek egyik napról a másikra, sodródok.Elvesztettem kikötőmet... :(

Ελευθερια η θανατος

(#1763) vicces


vicces
addikt

tegnap kihagytam egy ''triost'' a kiscsaj miatt...biztam benne, hogy meg fogja érni
erre föl csak 1 órára voltunk együtt 3 nap után, és elég nyünyüke volt..
ki is borultam ettől a macska-egér játéktól. soha nem tudom, hogy csak kéreti magát, vagy nem csip annyira mint ahogy mondja. amikor már kezdem feladni ezt az egész kapcsolatot, mindig csinál valamit, amivel meggyőz az ellenkezőjéről.
én pedáloztam eddig. mátol viszont laza leszek. most rajta a sor

:)

(#1764) I_Am válasza vicces (#1763) üzenetére


I_Am
veterán

Ha menned kell menj. Ha nincs megértés akkor nem éri meg.

Nekünk minden héten van ''pasis'' napunk jóbarátaimmal. Csütörtök esténként összeülünk a törzshelyünkön, sörözünk, darts-ozunk és kibeszéljük az elmúlt hetet. (igaz hét közben is sokat beszélünk egymással telefonon, de ilyenkor csak szimplán jól érezzük magunkat)

Én eddig csak egyszer nem mentem a hölgyeményem miatt (igaz egyáltalán nem bántam meg :B) de tudta, hogy nem megyek és ''viszonozta is'', hogy nem mentem. :) Kölcsönösségen alapuló dolgok ezek és ha nem megy akkor nem szabad erőltetni, majd kialakul és beletanul mindkét fél, de egyik se ''taposson a másik után''.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1765) Comm


Comm
senior tag

Hello Mindenkinek!

Gondoltam leírom milyen dolgok történtek velem cirka 1.5 hónap alatt.

A lány, akivel össze akarok jönni azóta is ellenáll.Próbálok finoman közeledni, de félek, hogy rossz benyomást keltek magamról.Mondjuk egyszer nagyon elborult az agyam és olyat tettem, amit azóta is bánok: olyanokat írtam neki sms-ben, hogy utánna majdnem szét téptem a telót.Jól meg is bántottam vele, de megbocsátott nekem.Már templomba is járok, hátha segít valamit a lelki világom megnyugvásában.Azt kell mondjam: úgy érzem megéri várni, és harcolni.Belül azt súgja valami, hogy egyszer minden összejön és akkor nagyon boldog leszek.Remélem hamarosan ez így is lesz!!! :B

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#1766) Integra


Integra
titán

ha elfogadtok egy tanácsot, soha ne kezdjetek férjes nővel, sok gyötrelmes percet okoz később...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1767) rebel56 válasza Bibby (#1762) üzenetére


rebel56
tag

Szerintem fontos, hogy _teljesen_ megszakítsd vele a kapcsolatot, ha nem is végleg, de legalább addig amíg már nem érdekel mi van vele.
Tudom könnyű mondani, de hasonló cipőben járok (ill. már csak jártam) pár hónapja kidobott a kedvesem akivel öt évig voltunk együtt.. Eleinte próbáltam legalább barátnak megtartani, de ez nem volt őszinte, hátsó szándékkal (szerelem upgrade) tettem.
Amikor rájöttem, hogy végleg el kell engednem, azt hittem vége a világnak, aztán a héten egy koncerten felszedett ( :) ) egy nő, és egy éjszaka alatt sikerült minden bút-bánatot elfeledtetnie velem és összességében rövidke életem egyik legjobb estéjét adta. Szóval.. ne gondolj rá, rúgj ki a hámból.. egy ''törvénymentes hét'' feledtet minden lelki sebet! ;)

[Szerkesztve]

(#1768) vicces válasza Integra (#1766) üzenetére


vicces
addikt

ügyesen kell csinálni, és nincs semmi gond :)
bár szerintem ez egy kicsit beteg dolog..
soha nem fogok ilyet csinálni még1x

:)

(#1769) SzalaiG válasza vicces (#1768) üzenetére


SzalaiG
addikt

Neked jól esne, ha veled csinálnának ilyet? Ha a te feleségedet kezelgetné valaki a hátad mögött? Mindkettőt megkövezném. Ha vége szóljon és ennyi, de nem élősködni, kihasználni a másikat. Félre jár, de a férjétől várja a biztos egzisztenciát. Az ilyen a Qrva, mert valamit valamiért. Az anyagi jólétért van a férjével. Egyébb vágyaiért meg félrejár. :Y

(#1770) rlazol válasza SzalaiG (#1769) üzenetére


rlazol
addikt

ha valaki félrebúg, az valóban már a nász előtt is kérgesre dolgozta a térdét, akkor max a férjét sajnálod. De ha egy, korábban működő kapcsolat tönkremegy, az két ember miatt van, és általában a férj teszi meg az első lépést. A nő meg tűr és marad - a gyerek miatt pl, nem feltétlenül a pénz, azt megkapná eltartásiban is. Bűn az, h boldo akar lenni? Gondolod h a férj közben nem lép félre?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1771) SzalaiG válasza rlazol (#1770) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szegény Nők!
Te is mondtad, h kettőn áll a vásár.
A nők többsége nem a gyerek miatt marad, hanem mert egyedül nem képes megélni. A gyerektartás jóval kevesebb, mint amennyit a férj általában hazaad.
Mire jó ez a megcsalósdi? Mért nem lehet őszintének lenni?

(#1772) vicces válasza SzalaiG (#1771) üzenetére


vicces
addikt

én olyan nőhöz jártam akinek nem volt gyereke, szoval csak a mani miatt van a férjével. /de lehet már csak volt/ de egy ideje nem érdekel, már nem is levelezünk. csak olyan nővel szabad kezdeni, akinek nincs senkije.

[Szerkesztve]

:)

(#1773) lorcsi


lorcsi
veterán

Szépen befejezni egy kapcsolatot is tudni kell.

(#1774) KERO_SAN válasza lorcsi (#1773) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

lehet?

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1775) Viktor0610 válasza SzalaiG (#1771) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Mire jó ez a megcsalósdi?''
Pl. arra, h. ha a férjét el szeretné hagyni, össze is jönnek a harmadikkal, de v.mi miatt (általában anyagiak) nem tud szabadulni a férjétől... Anyagiak alatt nem azt értem, h. kihasználja a pasit, hanem azt, h. nem tudnak ketten (a nő és a harmadik) új életet kezdeni.
A csúnyábbik eset az, mikor a nőnek (de u.ez igaz lehet férfira is) nincs mersze otthagyni a jelenlegit, mert fél a bizonytalantól...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1776) lorcsi válasza KERO_SAN (#1774) üzenetére


lorcsi
veterán

lehet, haverjaim tudják. Látom hogy viselkednek velük az ex-ek & ők milyenek velük, csodálkozom. mint minden ez is 2 oldalú...

(#1777) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Egyik ismerőssel (nő) beszélgettem reggel a buszon:
''Jobb egy rossz kapcsolatban, mint egyedül...''

Szerintetek?

(#1778) Sátán44 válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


Sátán44
addikt

Ezzel nem értek egyet!Nem leszek csak azért vkivel,hogy ne legyek egyedül + minek ha nem is vagyok boldog mellette!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1779) ladybug válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt olyan emberek szokták mondani, akik régóta vannak egyedül, és már semmi önbecsülésük sincs, és mindennél jobban vágynak arra, hogy vkijük legyen. Ha csak belerúg, ha csak veszekszik vele, akkor is. Somorúnak tartom, hogy teljesen feladva magát képes egy rossz kapcsolatért mindenét odaadni. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1780) Boxer001 válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


Boxer001
veterán

Sok hülye ember él a földön.

(#1781) boszizsu válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


boszizsu
tag

Nem tartom szerencsésnek. Én inkább azt mondom, jobb egyedül, férfi nélkül élni, mint egy megalázó, rossz kapcsolatban.

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#1782) KERO_SAN válasza lorcsi (#1776) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

szerintem nem az a mervado hogy x ido utan, hogy viselkedik az ex... lehet h most mosolyognak egymasra, igy-ugy, de a szakitas meg kurvaanyazos volt..:\

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1783) faster válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


faster
nagyúr

Sokan vannak, akiknek elviselhetetlen a magány. Nem irigylem őket.

(#1784) lorcsi válasza KERO_SAN (#1782) üzenetére


lorcsi
veterán

Nem volt.Ismerem moind a két havert elég jól, tudom ilyen vérmérsékletűek

(#1785) Newl válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


Newl
tag

Sokan beleesnek ebbe a hibába.

Férfiakról kevesebbet tudok ilyen téren, de ha mondjuk rosszul jön is ki a dologból igy valaki akkor TÖBBNYIRE könnyebben elviseli.
Nőknél már más a helyzet. Az tipikusan nem kétesélyes.

Egy a lényeg, nem jó ez sehogy se. ( tapasztalat )

Üdvözlettel:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#1786) tildy válasza SzalaiG (#1777) üzenetére


tildy
nagyúr

Én átfogalmaznám : ''jobb egy átlagos, nem tökéletes kapcsolatban, mint egyedül''.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bár nálunk ez inkább majdnem tökéletes kapcsolat, szóval gond egy szál sem:)

Már előre félek a 3 hónap magányomtól...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1787) vicces


vicces
addikt

Miért van az, hogy csak 2-3óra múlva válaszolnak az smseimre? Nagyon rossz előérzetem van.

:)

(#1788) Viktor0610 válasza vicces (#1787) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ér rá? :U

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1789) Gh0sT válasza faster (#1783) üzenetére


Gh0sT
addikt

''Nem rossz dolog a magány... a magány... a magány...
...ha van veled valaki.'' ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1790) Sátán44 válasza SzalaiG (#1771) üzenetére


Sátán44
addikt

Ha egyedül nem tud megélni?Akkor is kidobnám! A gyerekemet (ha lenne) én soha nem adnám oda a feleségemnek ha megcsalásból hagy el,addig perelnék amíg nekem nem ítélik!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1791) Sátán44 válasza KERO_SAN (#1774) üzenetére


Sátán44
addikt

Persze hogy lehet.Ha mindketten civilizáltak,akkor nincs olyan probléma amit ne lehetne megbeszélni,illetve szépen elválni.Én a volt b.nőimmel,ha találkozok nem megyünk el egymás mellett szó nélkül.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1792) SzalaiG válasza Sátán44 (#1790) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hát sajna erre is volt már példa. Az egyik nagyon jólelkű kollégámat hagyta el a felesége egy másik pasi miatt és még vitte a két gyereket is. Szemét az élet. Csak mert éppen a másik jobb, ezért mindenki szív mert a nő úgy döntött.

(#1793) boszizsu


boszizsu
tag

[link]

[Szerkesztve]

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#1794) QuarK válasza boszizsu (#1793) üzenetére


QuarK
senior tag

Angol változatban durvább: ''money is the root of all evil''

(#1795) Razor1 válasza vicces (#1787) üzenetére


Razor1
aktív tag

nézd a jó oldalát, legalább válaszol...

(#1796) Natasa válasza tildy (#1786) üzenetére


Natasa
csendes tag

''jobb egy átlagos, nem tökéletes kapcsolatban, mint egyedül'':
hát sztem akkor inkább egyedűl
mondjuk azon sokat kell dolgozni, hogy egy kapcsolat tökéletes legyen

nem olyan hosszú idő a 3-om hónap, hamar elmegy
nem lesz könnyű, de légy kitartó és türelmes :)

egyébként a magány sokmindenre megtanítja az embert, többek között arra is, hogy tudni kell egyedűl is boldogulni, akármilyen nehéz is néha

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#1797) SzalaiG válasza boszizsu (#1793) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kezembe került a CKM egyik száma. Tele gyönyörű lányokkal. Őket is dugják valakik.
Sok interjú, h érzelemek + szerelem, de egyik pasija sem ''csoró''. Hogy van ez? :F
Az egyik tapló munkatársamat előléptették, azóta egy irodista csajjal jár. Előtte már egy éve együtt dolgoztak, de addig szóba sem állt a csaj a sráccal míg elő nem léptették. :(
Érdekes... Valahogy mégiscsak összefügg a nő és a pénz. Mtemtikailag valahogy egyenesen arányos. Szerintem. ;]

(#1798) Moddingfan válasza SzalaiG (#1797) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az ilyen CKM-es csajok többynire a pénzre buknak.

A múltkor új szemüveget csináltattam, éppen kereteket próbáltam, mikor belép egy -már látszatra is- burzsuj faszi és a barátnője (természetesn mögötte lépett be, mert a faszi simán nem engedte előre). Látszott, hogy a csaj csak a pénzért van vele, mert a srácnak nagyon kemény fejszerkezete volt+még igazi őstulok is volt, beszélni sem tudott normálisan, az a ''hö, bazzeg'' típus. A faszi próbálgatta a drága napszemüvegeket, mire a barátnője (elég jó alakú volt) leült egy székre, erre a barátja ilyet szólt oda: ''Na látod, azé vagy ilyen kövér, mer állandóan ülsz'bazmeg'' :Y :Y :Y Barátnője erre szót sem szólt, csak mosolygott tovább :Y Biztos nem a pénzért volt vele, egy ilyan pasit csak szeretni lehet, nem? ;]

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1799) Boxer001 válasza Moddingfan (#1798) üzenetére


Boxer001
veterán

:D
Csak itt az a gáz, hogy kettőjük közül a csaj a hülye, és ilyen 0 agyú nő van bőven az tuti.

(#1800) SzalaiG válasza Boxer001 (#1799) üzenetére


SzalaiG
addikt

De miért mindig az ilyenek a legjobb testű csajok?
Mintha kötelező lenne, h jó test v iq. :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.