Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) ladybug válasza Sátán44 (#1450) üzenetére


ladybug
őstag

Sátán, jó látni, hogy megtaláltad végre a boldogságot, és lenyugodott a lelked. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1452) Sátán44 válasza ladybug (#1451) üzenetére


Sátán44
addikt

Csak ki kellett várni az én időmet :B Viszont nem hiszem hogy véletlen kerültünk össze :U
Megoldódott a problémánk is ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1453) ladybug válasza Sátán44 (#1452) üzenetére


ladybug
őstag

Ennek szívből örülök.
Látod, érdemes volt. És nem rögtön ajtóstul rontani a házba...

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1454) adalbert1


adalbert1
veterán

Jó pár hozzászólással ezelőtt említettem az egyik ex-barátnőm barátnőjét, akivel volt egy közös esténk...

Nos a héten találkoztunk is, megittunk egy kávét, és elmentünk moziba is. Viszont a történtekről és arról hogy hogyan viszonyul az egyikünk a másikhoz, nem esett szó, egyikünk se hozta fel, és nem történt semmi sem. Viszont nagyon jól éreztem magam vele, de még a saját oldalamról se vagyok tisztában a dologgal, hogy csak mint barát közelítsek hozzá, vagy többet is akarjak tőle. Bizonytalan is vagyok, és nem látok bele a fejébe se :(

Valaki volt már hasonló helyzetben?

(#1455) boszizsu


boszizsu
tag


Baromi nagy tévedéstől óvott meg az ég! :R Még valamikor az archív topicban emlegettem, hogy újra összejövünk az exurammal. Hát ez nem jött be. :(
És olyannyira jó, hogy ez így alakult, mostanság egy csomó dolog jött elő, ami mégsem változott benne, vele.
De szép is volt a nosztalgia még karácsony előtt ;] , de aztán felébredés köv, mert a bilibe lógott a kezem.

Úgyhogy kalandra fel, hátha még egy darabig megúszom a terrortámadást :DDD

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#1456) ladybug válasza boszizsu (#1455) üzenetére


ladybug
őstag

Izgultam értetek, meg kíváncsi is volta, hogyan alakulnak a dolgaitok. Megint igaz lett a mondás, hogy ami nem működik ne erőltesszük. Jó, hogy még azelőtt jöttél rá erre, mielőtt újra komolyabban összejöttetek volna.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1457) adalbert1 válasza boszizsu (#1455) üzenetére


adalbert1
veterán

Bizonyos kor felett már nagyon nehezen változnak az emberek, főleg ha nem is igazán akarnak változni. De gratulálok, hogy még időben eszméltél! :C

(#1458) Zoty@ válasza Sátán44 (#1450) üzenetére


Zoty@
tag

Biztos jó buli lehetett: '' Elmentem a helyi discóba,táncoltam egész este,viszont az emberek az én hátam mögött találták meg a folyosót,ahol járkáltak ide-oda.'' -azt hittem volt ott más is :D (tudom az nem lényeg) ;)

Texas HoldEm for ever!

(#1459) vicces válasza Lengyi (#1442) üzenetére


vicces
addikt

te lengyi, ugye nme vagy a közelemben :F

:)

(#1460) Sátán44 válasza Zoty@ (#1458) üzenetére


Sátán44
addikt

Jól van na ne hari,TE IS OTT VOLTÁL :DD

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1461) Lengyi válasza vicces (#1459) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Fejtsd ki bővebben mire gondolsz, mert most ezt nem értem

(#1462) Esmein válasza adalbert1 (#1457) üzenetére


Esmein
nagyúr

Szerk.: Tehát ezzel a csajjal még nem volt kapcsolatod... Hm így már bonyolultabb. A kapcsolatból nem hiszem, hogy baj lenne, esetleg ha az ex barátnő kever valamit, nagyban függ attól hogyan váltatok el.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1463) Morris


Morris
veterán

Komolyan mondom, én már lassan nem fogok hinni egy nőnek sem. Félelmetes, hogy ''ti'' miket tudtok csinálni.
Példa: Tök jól elvoltunk mostanában a barátnőmmel. Régebben volt egy kis összekapás is, de azóta rendeződtek. Pontosabban idáig. Ugyanis megint elkapta egy utálok élni érzés. és már megint rajtam töltötte ki. Elegem van. :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
Ha végre minden ok, a nők képesek generálni egy problémát, csak hogy ne legyen minden annyira mámoros...

Kész vagyok!
Ja és csak hogy osszam az észt:

Egy fériban sokkal több érzelem van mint egy nőben...

Aki nem hiszi, szivesen kifejtem neki

(#1464) Niquis


Niquis
aktív tag

Nagyon fura napokat élek én is mostanság. Mivel csak most vaogyok elég részeg ahhoz, hogy egáltalán írjak róla, így lesz. általában, ha valami kibillent az egyensúly-érzésből, az a magányosság. álmodozás születik ilyenkor. Tettek helyett. Ma is olyan buliban voltam, nem hiszitek el. Az alkohol ködén keresztül olyan testi ''apróságokra'' lettem figyelmes, nehéz lesz megszabadulni tőlük. Gyönyörű. De ha egyszer eljutok a tettekhez, az biztos az álmodozás nélkülözésével lesz. rohadtul nem szabad. kéne aludni is mert holnap (ma) mosott szar leszek a melóban. byeZ all.
véezetül még annyit: fura, hogy addig van felhőtlenül jó kapcsolatom a szobatársaimmal, amíg minden rendben megy. ha van valami problámám, és emiatt rossz kedvem, akkor magamra hagynak. a szobatárs csak addig szobatárs, amíg veülnk jön bulizni. pedig akkor is, amikor valami problémája van. igaz, barátaim mondják, amikor valami problémám van, az a nukleáris háborúval egyenértékű. de akkor is. annyira csak nem rossz. na jó éjt.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#1465) Viszlát válasza Niquis (#1464) üzenetére


Viszlát
addikt

''Vakard le a hazugot, találd meg a barátot...''

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1466) tiv83us válasza Morris (#1463) üzenetére


tiv83us
veterán

Alig varjuk :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1467) Loretto válasza tiv83us (#1466) üzenetére


Loretto
veterán

Majd megtudod ;] ;)

Soirée...

(#1468) Kidus válasza Loretto (#1467) üzenetére


Kidus
őstag

No chat plz ;]

Assuming Control

(#1469) tiv83us válasza Loretto (#1467) üzenetére


tiv83us
veterán

Van benne valami. Par perce meg is kaptam a magamet, mert nemtok celozni :D Az ugye szar kifogas, hogy az EU klotyo szabvany kisebb mint az US? Elegge ugytunik az volt ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1470) Loretto válasza tiv83us (#1469) üzenetére


Loretto
veterán

Ott még ''a csótány is nagyobb'' (többek közt...) :U :)

#1468: Igen mami csöndbe leszek :D

Soirée...

(#1471) tiv83us válasza Loretto (#1470) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah a buszra is ugy szalltam fel, hogy a vezetoulesbe ultem ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1472) boszizsu válasza ladybug (#1456) üzenetére


boszizsu
tag

Köszönöm a kitüntető figyelmet tőled is és a többiektől is. Való igaz, hogy vannak dolgok, amik változnak és vannak amik nem.
Igazán annak örülök, hogy a gyerekek nem éreztek az egészből semmit, és emiatt nem okozott nekik nagyobb megrázkódtatást, mint amit az én zaklatottságom jelentett. És annak is örülök, hogy végre életemben talán először úgy hoztam meg egy döntést, hogy az anyaságom és a gyerekeim biztonsága előbbre került, mint a türelmetlenségem, hogy társ nélkül maradok. És ez fontosabb, mint hogy értelmetlen kompromisszumokat kössek a látszatbiztonság érdekében.

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#1473) Zoty@ válasza Sátán44 (#1460) üzenetére


Zoty@
tag

Köszi! :D

Texas HoldEm for ever!

(#1474) Calibos válasza vicces (#1419) üzenetére


Calibos
addikt

azért van különbség 23, 33 és 43 éves között is. A ''gajdulást'' ahogy nevezed, nem feltétlenül
a korhoz kell kötni, hanem nagy szerepet játszik egy nő életében hogy fiatal korában kiélte e magát... volt szerencsém közelebbről is megismerni 36 évest, akinek előtte kimaradt a nagy kaland az életéből… tehát 20-on évesen kevés voltam neki!

Látod, olyan lányhoz legyen szerencséd aki már túl van a kalandokon, de viszont az ilyenek célratörők és komoly terveik vannak veled, de ha nem vagy partner ebben akkor megint bukta.
:U




[Szerkesztve]

(#1475) Calibos válasza Joco (#1436) üzenetére


Calibos
addikt

Gyúrós topicból elküldtek?
beszóltál valakinek?
:)

(#1476) vicces válasza Calibos (#1474) üzenetére


vicces
addikt

ááá, én már feladtam.
most van egy fiatal kis csaj. jó vele meg minden. igérem nem nagyon fogok nyafogni ha vége lesz :)
ez van nincs más./ illetve nyúl vagyok/

:)

(#1477) Calibos válasza vicces (#1476) üzenetére


Calibos
addikt

friss hús ;]


nem bukok a fiatal csajokra! Mit kezdjek velük? Beszélgessek a technorol meg a diszkóról? kevés fiatal csajszi köti le a figyelmemet 5 percnél tovább!
:F

(#1478) Boxer001 válasza Calibos (#1477) üzenetére


Boxer001
veterán

Fiatal csajok áh...minimum 20 felett sztem, vagy inkább 22 felett. Igaz én is csak 22 vagyok. :)

(#1479) vicces válasza Calibos (#1477) üzenetére


vicces
addikt

most esélyem sincs a technoval vagy a diszkóval :D
igaz a sex is elég gyatra :) de azért van valami.
de legalább nem lóg semmi, és nincs is tuningolva. ala-natur fullextrás :)

:)

(#1480) ladybug válasza Calibos (#1477) üzenetére


ladybug
őstag

Nem te vagy az első, akitől ezt hallom. Ezek szerint nem csak én gondolom ezt így női szemmel.
Olyan trendik ezek a mai fiatalok, hogy sajnos nem veszik észre, hogy egyáltalán nem rendelkeznek saját gondolkodással, saját stílussal. Követnek egy ideált, ami (sajnos) a többiek és a média - ami borzasztóan nagy hatással van rájuk - által támogatott. :(

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1481) Pist@bácsi válasza Calibos (#1477) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

5 perc? az szinte elég ;]
mi a fenének akarnál velük beszélgetni :F
idealista vagy :)

(#1482) Calibos válasza ladybug (#1480) üzenetére


Calibos
addikt

Saját egyéniségem olyan ami nem tud mit kezdeni ezek fiatal lányok világával. Igazából hiába keresném a közös témát, érdeklődést hamar kifogyunk az ilyenekből!
Persze, te is én is voltunk fiatalok, tudom-tudom ez már lerágott csont… :)

kár hogy a média, ilyen utra tért, meg lesz ennek még a következménye :((


amúgy szakmailag, az infóm szerint, gyerekekkel foglalkozol, ebből adódóan több rálátásod van a fiatalok fejlődési útjára és a személyiségükre…

(#1483) Calibos válasza Pist@bácsi (#1481) üzenetére


Calibos
addikt

ezt már más is kérdezte tőlem :DDD

ismersz? hogy találtál meg?

(#1484) Integra


Integra
titán

[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1485) ladybug


ladybug
őstag

[link]
Mi mindenről írnak cikket... :U

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1486) lorcsi válasza ladybug (#1485) üzenetére


lorcsi
veterán

Tipikusan olyan nő írhatta ezt a cikket aki már vagy kinn van a korból & se gyerek se ffi mellette(szingli) vagy már eszéletlen sokxor kapcsolódott & kiégett...

(#1487) Calibos válasza ladybug (#1485) üzenetére


Calibos
addikt

kötelező olvasmánynak kellene tenni itt a topikban. :)

(#1488) Integra válasza ladybug (#1485) üzenetére


Integra
titán

szegény cikkíró is régen dughatott már egy jót....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1489) vicces válasza Calibos (#1487) üzenetére


vicces
addikt

én el sem olvastam, csak az első sort kb.
igy is csöpögök már..

:)

(#1490) I_Am válasza Integra (#1488) üzenetére


I_Am
veterán

Valahogy nekem is ez ugrott be. Első szar dolog miatt lépni, keresd a rosszat a másikban. Biztos keveset csalódott az életben a cikkíró. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1491) Boxer001 válasza I_Am (#1490) üzenetére


Boxer001
veterán

Ilyen marhaságokkal sztem nem kéne az embereket fertőzni. :F

(#1492) ladybug válasza Boxer001 (#1491) üzenetére


ladybug
őstag

Azt lehet csak megfertőzni, aki elég tudatlan hozzá, és beveszi ezeket a média által leírtakat, elmondottakat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1493) Boxer001 válasza ladybug (#1492) üzenetére


Boxer001
veterán

Igazad van. :) Sztem vannak egy páran... :)

(#1494) master bud válasza ladybug (#1485) üzenetére


master bud
tag

Ilyen oldalakra ez a megfelelő színvonal. Az író hölgy kapott egy feladatot és tökéletesen el is végezte. Lesz olyan aki bekajálja ... ;)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#1495) I_Am válasza ladybug (#1492) üzenetére


I_Am
veterán

És Te ezt most gonosz módon még jobban elősegítetted, hogy ide is linkelted ezt az agymenést. ;] :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1496) Calibos válasza ladybug (#1492) üzenetére


Calibos
addikt

basszus ezt benyeltem:)
én meg már azt hittem hogy oktató céllal linkelted be.

:DDD

(#1497) Gh0sT válasza Calibos (#1496) üzenetére


Gh0sT
addikt

Most mé'? Van benne igazság...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1498) Calibos válasza Gh0sT (#1497) üzenetére


Calibos
addikt

Tudom, mert én vagyok a cikk írója :DDD

(#1499) Gh0sT válasza Calibos (#1498) üzenetére


Gh0sT
addikt

Női álnéven! :D

Látom az identitászavar azért nálad is megvan... ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1500) ladybug válasza Calibos (#1496) üzenetére


ladybug
őstag

Pont oktató szándékkal tetem be, hogy okuljatok belőle. :D
És találtam mégegy jót. [link]
Mod: Ezekkel tuti megtaláljátok a hozzátok való partnert. ;)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.