Hirdetés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz 7 #6004 üzenetére

    Most ezzel semmi újat nem mondtál. De ez egy fórum, nem lehet mély pszichoanalízist készíteni egyik félről sem. Ergo az ökölszabályokhoz érdemes igazodni. sőt, azokhoz bármikor érdemes. aki pedig tanácsért fordul ide, nyilván nem ismeri a másikat eléggé. De mi sem. Tehát mit tehet az egyszeri fórumozó tanácsadói szerepben? Két dolgot: vagy elmondja, hogy SZERINTE mi a legjobb (és ehhez nem kell telerakni egy postot 584 darab SZVSZ-szel), vagy elmondja az élet nagy általános igazságait, hogy fiam, legyél önmagad, tégy amit érzel, bla bla, olyan felszínes megállapításokkal alátámasztva, mint amit te is írtál most. Nem azt mondom, hogy nincs igazad, de jelen helyzetben az efajta hozzáállás alkalmatlan. Nyilván az én tanácsaimat, és mindenkiét át KELL ültetni az adott helyzetbe. Példának okáért:
    Most ugye azt mondtam szegény párának, hogy legyen bunkó a csajjal: rohadtul nem mindegy hogy teszi. Én sem minden nővel vagyok egyformán bunkó. Van olyan lány akinek megengedek olyat, és olyan módon, amiért teszem azt az ex exem kirúgott volna és egy életre megutál. De abban már nem adhatok tanácsot neki, hogy mit mondjon a lányzónak, csak irányelveket adhatok, tehát lényegében követem azt a filozófiát, amit mondasz, csak kicsit gyakorlatiasabban, kézzelfoghatóbban.

    Ámen :)

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák

Hirdetés