Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12429) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12428) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyon hülye ára volt, de kicsivel 33ezer alatt. Még útiköltséggel együtt is megvolt cakumpakk 35ezerből. Ez egy teljesen alapgép, a doboza szerint egy Smash Bros is járt hozzá, de ez csak afféle hazai akció volt, ez eredetileg a legalapabb kiszerelés. Gamepad, gép, kábel és a tápok vannak csak benne, semmi sallang. Egy ottani dolgozó gépe volt, aki szintén egy kollégájától vette, szóval én már legalább a harmadik tulaja vagyok. A fólia már nagyon szét van karistolva rajta, mintha smirglivel neki estek volna. Annyira nem patent, mint az én gépem, de mondjuk régebbi is valamivel. Nincs humorom most lepucolni, mert úgyis tartaléknak megy. Összeraktam, beállítottam és egy Marióval kipróbáltam a meghajtót, lényegében minden oké vele. Régóta kerestem ilyen csupasz gépet, de még drágábban sem találtam, köszönet neked ez most így jól összejött. Már megcsömörlöttem azoktól a hirdetésektől, ahol csak a 10+n-edik kontrollerrel és a 20+k-adik játékkal hajlandóak a konzolt eladni, persze kizárólag egyben az egészet. Nekem pont egy ilyen kiszerelés hiányzott.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.