Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-23 00:23:55

LOGOUT.hu

Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#322) dssport válasza .mf (#321) üzenetére


dssport
tag

Autó, lakás, bicikli, fotós cuccok, belföldi nyaralás(=hosszú hétvége), élelmiszer. Néhány terület ami engem is érint és amiben nyomon érhető 1 jó adag kapzsiság.
Fotós boltokat talán az menti kicsit, hogy áruhiány is van/lehet bármikor. Nem tudják, hogy mikor kapnak utánpótlást, gondolják, hogy aki viszi ennyiért azon legalább keresnek. De ez mind csak lufi. Az én munkámban is úgy jött ki, hogy a franciáktól 1 szállításban megkaptam fél évnyi mennyiséget több olyan termékből is ami előtte és utána abszolút hiánycikk volt. Területi képviselő mondja nekem félig viccesen, hogy most kb. dupla áron adhatnám mert kilátás sincs rá, hogy mikor lesz újra... Hát nem fogom, mert nem korrekt. Marad a februári árlista. Azt viszont megválaszthatom, és meg is választom, hogy kinek.

Nekem D7200-ról lenne a váltás. Z5 FTZ vagy D780 az opció, esetleg ha olcsóbban akarom megúszni, akkor ideiglenesen egy használt D610. Mivel embereket, rendezvényeket (nem esküvő), sportot fogok fotózni a gyors/teljes mezős AF nagy segítség lenne, egyértelműen a Z5-nek örülnék a legjobban.
Obi egyelőre maradna a Nikkor 24-120 F4 és 50 F1.8. Ezzel mi a tapasztalat? FTZ-vel normálisan működnek a gyári F üvegek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.