Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24338) Badboys


Badboys
őstag

Sziasztok!
Kérdezném,hogy van e itt valakinek 250ccm es Kymko Xcitingje? Nem találok hozzá semmilyen magyar nyelvű műszaki le írást. Nem találom,hogy ez karburátoros vagy injektoros? Meg gyakorlatilag semmi tájékoztatót. Mennyire érdemes megvenni egy állítólag gondos gazdától meg vigyázott gépet? 2006 os gépet? Végül is igazolt alkatrész csere,új gumik,új akkumulátor,nem agyon nyúzott 35000 km van benne meg egyebek. Azért adja el az emberke mert ő 100 kg meg az asszony 60 így kettőjüknek kevés túrázáskor. Nekem meg leginkább városi rohangálásra kellene. Malaguti Madison 250 est akartam,de sehol sem egy normális darab. A Kymco is alig akad. Egy pesti nepper szórakozik velem egy 250 es 3 as malával,de szerintem össze vissza beszél. Állítólag kint ragadt a dígóknál a papírjai ezért nem tudja eladni pedig az jobban kellett volna és várja,hogy küldjék. Én meg nem akarok várni heteket vagy igaz vagy nem. Sajnos alig van eladó motor ami nekem megfelel. Az én malámat fölraktam 2 nap alatt elvitték. Még szerencse,hogy rossz az idő nem lehet motorozni. Szombaton tervezem elhozni. Azért addig szeretnék tudni róla valamit. Azt viszont olvastam,hogy a karosszérián lévő tükrök dizájnosak csak gyakorlati hasznuk nincs mert nem lehet bennük látni semmit. Érdekelne valaki tapasztalata. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.