Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70902) bihariszabi válasza sutszi (#70897) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Hiába hisztizel, ettől még nem neked lesz igazad, meg hiába állítasz be engem értelmi fogyatékosnak. Kb 35 előfizetést kötöttem már kb 10 év alatt és mindegyik szerződés megkötésekor kérnek egy előfizetői azonosítót, amit fel is tüntetnek a szerződésen, szóval nekem ne mondd azt, hogy nincsen. Azt elhiszem, hogy internetes hozzáférésed nincsen, mert az nem kötelező. Bár csodálkozom rajta 2016-ban. Az is értem, hogy "felírták" az adataidat. Viszont a kéményseprő is felírta az adataidat. Viszont a szerződésen lévő ügyfélazonisítódat nem tudja senki, csak te és azzal tudnál ügyet intézni. Akkor ezek szerint az is rendben van szerinted, ha a kéményseprő rendel neked 9 db Samsung Galaxy Edge telefont igaz? Egyébként ha semmilyen biztonsági kulcsod nincsen, akkor meg kérdést se kellet volna feltenned, mert teljesen egyértelmű, hogy csak személyesen adnak ki adatot, miután igazoltad magad. Vagy úgy érzed, hogy ha én megtalálom valakinek az elveszett mobilját, kiolvasom belőle a címét, névét, felhívom az ügyfélszolgálatot és bemondom, hogy "Kováccs Béci vok Balassagyarmatrú, téccik tunni mútkó felírták az adattajimat" és ki kell adniuk mindent?? Hogy gondoltad ezt?

Atyaég...

Ezek után tényleg nem csodálkozom azon, hogy egyes emberek ráírják filctollal a pinkódot a bankkártyára..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.