Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19126) TheProb


TheProb
veterán

Meg kéne oldanunk, hogy a userek ne tudjanak archiválni .pst-be, mert lementik a kliensre, aztán ha az elszáll, akkor azok a levelek mentek a lecsóba. Meg amúgy is csak a szerveren tárolt adatokért vállalunk felelősséget.

Egyfelől erre van valakinek konkrét tippje? Gondolom GPO-s játék játszik, csak még nem jutott el oda, hogy mit kell korlátozni.
Ezzel kapcsolatosan jönne a következő kérdésem:
Leszedtem az office 13-hoz és 16-hoz az .admx-eket és akkor már csináltam is Central Store-t. Mivel ez volt az első éles alkalom, így tapasztalat nulla ilyen tekintetben. Megcsináltam a Store-t, viszont a GPME még mindig azt írja, hogy a local computerről szedi a template-eket. Mi kell ahhoz, hogy a CT-ból tallóza a dolgokat? DC-ről másoltam a default fájlokat és onnan is nyitottam a GPME-t. Nyomtam már replicate-et is, de így se akarja az igazat.
Valamint ha vegyesen használnak 13mas és 16os office-t, akkor melyik template-ek kellenek? 16os kompatibilis visszafelé?

(#19125) Gombinyó:
Első guglis találat, próbálni nem próbáltam, így kérdőjelesen linkelem: [link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.