Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Tarkov


Tarkov
csendes tag

Wondershare 1-Click PC Care Free License

Mai kód: the dark knight

(#702) Tetete1


Tetete1
senior tag

Free 1 Year Panda Internet Security 2012

PandaIS 2012 : each activation code is worth 6 months of use.

IS12PVIP-98464171

IS12PVIP-98464172

Letölthető:[link]

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#703) Debilon


Debilon
addikt

O&O DiskImage 5.6 Professional Free

O&O free

erre az oldalra irányít, ahol egy acc-ot kell létrehozni a letöltéshez:
Download Crew

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#704) Visormail


Visormail
addikt

O&O DiskImage 5.6 Pro For Free
Hm érdekesnek tűnik, amin megakadt a szemem a Key Features részen:
2. M.I.R. Restoration onto different hardware
9. Works with Microsoft Virtual PC Disks (VHD)

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#705) Visormail


Visormail
addikt

Aomei Partition Assistant Professional Edition 4.0 Free Download with Serial Key még nem kezdődött el, majd ha már rá lehet klikkelni a zöld Get Now gombra.

Support Windows 2000/XP/Vista/Windows 7 (Both 32 bit and 64 bit).
Support USB flash hard drive.New!
Suport GPT disk up to 4TB. New!

Ez nem tudom melyikre vonatkozik:
Compatible with Windows Home Server 2011, Windows Small Business Server 2011 and Windows 8 Developer Preview New!
Se a pro se a server verzió featuresnél nincs leírva, de a közös 4.0 featuresnél ott van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#706) Visormail válasza Visormail (#705) üzenetére


Visormail
addikt

Megvan ezek közül a Windows 8 Developer Preview-t a pro verzió is támogatja.
Már él a promo.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#707) Tetete1


Tetete1
senior tag

TrustPort Total Protection 2012 Free 3 Months Activation Code

[link]

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#708) Visormail


Visormail
addikt

Sound Editor Deluxe 6.0.1 nem is tűnik rossznak, van benne batch converter is, cd írás, cd rippelés, youtuberól mentés, dvdből/videóból hang importálás, felvétel, file merger, meg a szokásos resample/effektek stb. Mentés wav/mp3/ogg/wma formátumokba.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#709) Mosanke


Mosanke
senior tag

Nemrégen, az egyik hétfői napon lehetett ingyenes full verziót igényelni az Ashampoo WinOptimizer 8-hoz.
Fiam fel is tette és vagy Ő cseszett el valamit vagy ez a program, de szerintem az utóbbi mert az Ashampoo miután optimalizálta a rendszert, azóta sokkal lassabban töltődött be a FF, a Crome böngészőről már nem is beszélve. A Thunderbird mikorra bejött addig (kis túlzással) lefőztem egy kávét. Nem sorolom inkább..., de még lenne mit!
Azt meg már csak így halkan jegyzem meg, hogy a Start/Kikapcsolás után feljövő kis kék ablakból valamiért eltüntette a negyedik ikont, a Hibernálást.
Leszedtük ezt a sampont és feltettem az ASC-t. A WinFix, a Startup manager és a Disk Doktor meg a többi modulja szépen mindent helyre állított. Most minden újra f@szántosan, flottul és gyorsan megy megint az XP-n, úgy ahogyan kell.

[ Szerkesztve ]

(#710) #41133696 válasza Mosanke (#709) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezért mellőzőm én az újságokból is rendszeresen kihúlló sampon termékeket :D

(#711) ertz válasza #41133696 (#710) üzenetére


ertz
aktív tag

Ez egy nagyon durva általánosítás... Az Ashampoo Burning Sutido és az Office kifejezetten jó termékek, jó áron.

(#712) cigam válasza Mosanke (#709) üzenetére


cigam
félisten

Valószínű, hogy nem "next,next,finish" szinten kellene kezelni, hanem megérteni, megtudni mit miért csinál. Hidd el hogy nem a program hibája ha belassult/eltünt nálad ez-az.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#713) Mosanke válasza cigam (#712) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszönöm szépen az okítást. :R t.
De hidd el, hogy ennél jóval bonyolultabb programokat (akár több nyelven is) el tudok kezelni, a fiam meg még jobban képzett ezen a területen nálam is.

(#714) ftc válasza cigam (#712) üzenetére


ftc
nagyúr

Nézd ezek a programok vagy segítenek vagy rombolnak... alap szabály soha nem rakok fel iyelneket :)

(#715) motacilo válasza ertz (#711) üzenetére


motacilo
aktív tag

Én egyszer használtam az Ashampoo írószoftverét: rögtön rontott DVD-t. Ugyanazt az ingyenes CDBurner XP hiba nélkül megírta, azóta nincs Ashampoo.
A winoptimizert is kipróbáltam: rosszabb lett mint volt, most Tune-Up Utilities van, az jó!

(#716) ertz válasza motacilo (#715) üzenetére


ertz
aktív tag

Hát nem tudom, én a második gépemen használom az írójukat hiba nélkül. :)

(#717) wwhy válasza motacilo (#715) üzenetére


wwhy
veterán

Kb. 6-7 éve használom az ABS-t, sok 100 CD, DVD-t írtam vele, a legkülönb írókkal. Csak anno a bugyilila/rózsaszín Ridata lemezekből rontott. Mai napig a free 6-os verzióját használom, gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#718) Tetete1 válasza wwhy (#717) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak az Asgampoo íróval, szintén régóta használom. Van, mit kizárólag vele lehet megírni (nero-val nem).

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#719) Visormail


Visormail
addikt

CDRWIN 8 ezt ismeri valaki?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#720) motacilo válasza Tetete1 (#718) üzenetére


motacilo
aktív tag

off:
Kinek a pap, kinek a papné! Fölösleges szerintem fizetős programot használni ott, ahol vannak TÉNYLEG jó ingyenesek is: CDBurnerXP, InfraRecorder, ImgBurn stb.
De ezzel be is fejezem, mert ez nem ebbe a topicba való.

(#721) dbius válasza motacilo (#720) üzenetére


dbius
veterán

Egyetértek, de ha már szóba kerültek az ingyenes alternatívák krémjei, én még ezek közzé sorolnám a Starburn free változatát is.

(#722) ertz válasza motacilo (#720) üzenetére


ertz
aktív tag

De mivel ebben a topicban arról beszéltünk, hogy promócióban adták INGYEN, nem tudom mit kellett volna érte fizetni... Ingyen pedig szerintem a legjobb választás volt.
De ez is megszokás és hit kérdése. :)

(#723) moonguru válasza Visormail (#719) üzenetére


moonguru
őstag

[link]

Nem keverendő ösze a Golden Hawk-os CDRWIN-nel!

[link]

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#724) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
3 nappal ezelőtt felraktam a F-secure IS12 . de annyira fogta a gépemet ( adatlapomon a gépem adatai ) hogy ma le is veszem ( internetezésnél , /60 MB internetem van ) . Ismerőstől kaptam a kódot 2012 . 03.15 ig jó , akit érdekel privátban üzenjen :)

(#725) Tetete1 válasza 78zolika (#724) üzenetére


Tetete1
senior tag

Az előző védelmi rendszer(ek) összes maradványát leszedted? (Pl. registry managerrel..)

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#726) @matthew@ válasza Tetete1 (#725) üzenetére


@matthew@
őstag

Igazából nem biztos h az a gond neki :N Mert én is így jártam FS IS 2012-vel és olvastam róla pár helyen h lassította a gépet és sajna nekem is ezért KIS 2012-re váltottam ami jól szuperál és én mindent töröltem registry-ből is úgyhogy ez sajna néhol előfordul :K

Matthew 24:42

(#727) sonic60 válasza @matthew@ (#726) üzenetére


sonic60
tag

Nekem is lassított(tiszta rendszerre telepített) FSIS 2012. Visszatettem az FSIS 2011-et, ezt szinte észere sem venni hogy működik. A net-ről a letöltést sem lassítja.

[ Szerkesztve ]

(#728) @matthew@ válasza sonic60 (#727) üzenetére


@matthew@
őstag

Na én ezt nem is próbáltam, jó 5let lett volna, de most már megvettem a KIS 2012-t bár ez nagyon tetszik :K

Matthew 24:42

(#729) motacilo válasza sonic60 (#727) üzenetére


motacilo
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Használtam pár hónapig a FSIS 2011-et és tetszett (főleg a kis erőforrásigénye). Azután csatlakoztam a 2012-es béta tesztelő programjához. Sajnos valamit elrontottak a programozók, mert tényleg terhelte a rendszert, főleg a netezést akasztotta meg.
Úgyhogy senkinek sem javaslom, tovább is adtam az általuk felajánlott féléves promós licencet. :U

(#730) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9

(Mer' ilyen HDD árak mellett, CD-t írni jó... ;] )

...elmúlik...

(#731) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

ESET Smart Security 5 - 90 napos licenc
Holland Proxy: [link]
Promo URL (amit a Proxy-ba másolj be): http://goo.gl/HwxT1

A megjelenő ablakban a kitöltendő mezők sorban a következők:
vezetéknév, keresztnév, email, email még1x.
2 email is fog jönni, az egyikben benne lesz a felhasználónév/jelszó páros
(ami elméletileg mindenkinél Gebruikersnaam és Wachtwoord lesz)

UI: Magyar ESET-el nem tudom, hogy működik-e.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#732) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Wondershare PDF Converter 3.0.0

(Mer' pédéefet konvertálni jó... :K )

...elmúlik...

(#733) Visormail


Visormail
addikt

EaseUS Partition Master Professional 9.1
Utoljára a 9.0 volt promócióba, ahhoz képest ami változott:

What's new in EASEUS Partition Master Professional 9.1.0:
September 14th, 2011

· Upgrade system disk to a bigger one with one-click.
· Resize dynamic system volume.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#734) Fire/SOUL/CD válasza Visormail (#733) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Gondoltam csak azért leszedem, hogy végre a WinPE Boot CD-t meg tudjam csinálni, erre azt kiherélték belőle. Ravaszak... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#735) Visormail válasza Fire/SOUL/CD (#734) üzenetére


Visormail
addikt

Ja az előző 9.0.0-ba is csak a linuxos volt.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#736) blattida


blattida
nagyúr

Aki esetleg szeretne olcsón hozzájutni a Webroot SecureAnywhere Complete programhoz, az most megteheti, ha 10 dollárért megveszi a Webroot Internet Security Complete 2011-et, mivel a vásárlás után, ingyen át lehet rá térni!
A fenti akció elérhető még 18 napig itt

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#737) cigam


cigam
félisten

Need for Speed World PC Game Client
iPhone mounter OSX-re, csak egy lájlk

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#738) Visormail


Visormail
addikt

Uniblue DriverScanner 2012 Free 1 year License

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#739) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Kingsoft Office Suite Free 2012 - Csak 24 órás letölthetőséggel
Gyári oldal: [link]
Letöltés: DirectLink

Figyelem, az alábbi promo csak erős idegzetűeknek, mert megpróbáltam, több proxy-val is, de azon kívül, hogy jó pár reklámoldal jön be (ha nem használsz szűrőt), nem tudtam account-ot létrehozni, nem történt semmi, account nélkül meg nincs serial...
Ha bárki meg is próbálja, ne valós adatokat adjon meg, hátha csak egy beetetés! ;]

AVG Anti-Virus 2012 - 1 éves licenc
UK Proxy: [link] (Encoded page legyen bepipálva az Option alatt)
Promo URL, amit a proxy-ba másolj be: http://avgav.disc.pcpro.co.uk/

Ha valaki szerencsével jár, akkor azért írja meg.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#740) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#739) üzenetére


HZoli87
veterán

AVG-és promó működik. Azt a proxyt használtam amit belinkeltél. Létrehoztam a profilomat, utána kaptam egy mailt, amiben aktiváltam. Get serial gombra kattintottam, és tájékoztatott, hogy 48 órán belül küldik a kulcsot.

Ha na adj isten, meg is érkezik a kód, akkor bárki viheti, nem tartok rá igényt.

(#741) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#740) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kösz. :R Akkor lehet, hogy nagyon leterhelt volt a szerver éppen, amikor próbálkoztam.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#742) dbius válasza Fire/SOUL/CD (#739) üzenetére


dbius
veterán

AVG Promoval kapcsolatban: Én is rápróbáltam, kíváncsi vagyok, hogy kapok-e kulcsot, elvileg sikerült.

Viszont nem kell csinálni külön accountot abban az esetben, ha valakinek van már az alábbi oldalak valamelyikén:

http://store.pcpro.co.uk/index.php
http://store.v3.co.uk/
http://store.downloadcrew.com/
http://store.fileforum.com/

Mindegyikbe be lehet lépni ugyanazokkal az adatokkal, tehát egy cég, csak más köntösben.

(#743) danih


danih
addikt

Egy tipp, proxyzás és egyéb kellemetlenségek helyett:
Usaip vpn, választható szerókkal a világ minden tájáról, a demo hozzáférés 7 perc után bont, de újra lehet csatlakozni.
Töltsd le ezt a fájlt, válassz szerót, user/pass: demo/demo

[ Szerkesztve ]

(#744) dbius válasza danih (#743) üzenetére


dbius
veterán

Jelenleg korlátozott számban még akár jobb lehetőség is van, ingyenes beta real-vpn hozzáférés az első 100.000 jelentkezőnek. :C

(#745) HarryPotter válasza dbius (#744) üzenetére


HarryPotter
őstag

ez tulajdonképpen mire jó?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#746) danih válasza dbius (#744) üzenetére


danih
addikt

Köszi, remek ez is, bár az általam ajánlottban nem kell regelni, sem kliensprogival bíbelődni.

(#747) dbius válasza danih (#746) üzenetére


dbius
veterán

Igen, ill. az általad javasoltban nem csak pár országra korlátozódik a lehetőség.

HarryPotter: Arra, amire a http proxy oldalak (vagyis olyan IP címet kapsz általuk, amit használva úgy látják, hogy az adott országból netezel), csak biztonságosabb szerintem a használata.

(#748) moonguru válasza dbius (#744) üzenetére


moonguru
őstag

Invalid Captcha !

Monitor Guru!

(#749) dbius válasza moonguru (#748) üzenetére


dbius
veterán

Nem tudom mi lehet a kínja. Arról az IP-ről nem készítettél másik accountot? Egyébként lehet, hogy náluk van probléma, nekem kb. két hete elsőre sikerült - most más adattal nekem is hibát dob -, de olyat, hogy "multiple accounts are not allowed!" - pedig ez teljesen más IP -

(#750) Tetete1


Tetete1
senior tag

Eléggé kihalt ez a topic. :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.