Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) motacilo


motacilo
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!

Hát akkor hozzászólok a fórum eredeti témájához:

Ashampoo Burning Studio 2012 Free Full Version: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1102) ollie válasza M3oH (#1089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért az csak jelent valamit, hogy árulnak Symantec kulcsokat, melyek a Symantec szerint nem eredetiek, ugye? Így bízzál meg az oldalban.

***

(#1103) W666W


W666W
tag

Ha valaki a neten vásárol akkor szerintem ennek kéne az alapnak lenni
Ha ILYEN
a software store akkor nyugodtan vásárolok...Kicsit nyugodtabban mintha a köv látom

Ha meg ILYEN akkor ugye elgondolkodik az ember , hogy vásároljon vagy nem..Igaz hogy a második esetben "csak" egy kicsi zöld https hiányzik, de az spec Nekem elég sokat jelent ha bár még ez sem 100% ma már sajna

(#1104) M3oH válasza ollie (#1102) üzenetére


M3oH
addikt

HAt az sajnalatos. Nem kovetem az oldalt napi szinten. Mint irtam, tobbszor vasaroltam ott, es nekem nincs negativ tapasztalatom, de ez persze nem jelenti azt, hogy patyolat ott minden.

(#1105) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Giveaway of the Day - SecurityKISS Tunnel Jadeite (6 months)
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1106) moonguru válasza ƵøŁĭ (#1105) üzenetére


moonguru
őstag

Nem ajánlom!

Van ingyenes, és van fizetős sokkal jobb alternatívája!

Ez a kettő között van, se széna se szalma...

Mivel fizetős lenne, csak úgy működik mint egy ingyenes!(korlátozva van)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1107) Balinov


Balinov
félisten

Website X5 Smart 9 Free Download

Info oldal

Sablonok van kozte fizetos :U es ingyenes is.

Hogyan szerezd meg?

Regisztralni kell ezen a cimen: Par percen belul kapsz egy ellenrozo emailt verification linkkel.

Miutan ez megvan, belepsz az accountoddal majd klikk erre a promo-s linkre

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1108) ollie válasza Balinov (#1107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó ez a cucc?

***

(#1109) Balinov válasza ollie (#1108) üzenetére


Balinov
félisten

Attol fugg, ugye, hogy mik az elvarasok :DDD Most melobol irok, itt nem tudom felrakni, de ugy emlekszem, egy korabbi valtozatat 1-2 eve probaltam, nem volt rossz, egyszeru hasznalat, viszonylag atlathato, web publish resze sem volt rossz, csak mar tenyleg reg probaltam. Ha lesz idom, kesobb a heten kiproszalom megint.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1110) zone


zone
őstag

1 hónap ingyen VPN, max 50GB
giveawayoftheday@securitykiss.com címre kell egy üres levelet küldeni

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#1111) Balinov válasza zone (#1110) üzenetére


Balinov
félisten

hamar VPN, valami alap, magyar es ingyenes VPN szolgaltatot nem tudtok ajanlani? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1112) Visormail


Visormail
addikt

Ezt néztétek? 25 GB tárhelyet ad a Skydrive! Nem eddig is 25GB volt a tárhely? Mert most is 25 hogy megcsináltam ezt az upgrade-et, ahol azt írja a képen hogy 7GB-ról növeli, nem figyeltem hogy nálam mit írt eddig.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1113) bugizozi válasza Balinov (#1111) üzenetére


bugizozi
őstag

VipVPN

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1114) Fire/SOUL/CD válasza Visormail (#1112) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1115) Balinov válasza bugizozi (#1113) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi, erdekes, ez remlik, soot, visszanezve emaileket, regeltem is a BasicLite-ra, mukodott is, de utobbi idoben vmiert nem oke. Majd jol korbenezek megint, mi lehet a bibi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1116) ollie válasza Visormail (#1112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha elmész a Skydrive oldalra, ott pont az van írva, hogy 25GB-ről lecsökkentik 7GB-re, kivéve, ha rákattintasz egy linkre.

***

(#1117) ftc válasza ollie (#1116) üzenetére


ftc
nagyúr

s minden új felhasználónak csak 7GB lesz..onnantól fizetés

(#1118) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Panda Global Protection 2012 - FREE 6 months
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1119) W666W válasza ftc (#1117) üzenetére


W666W
tag

ez így ebben a formában nem igaz.(az április 22. előtt regisztrálóknál marad a 25 giga ingyen, de azt érdemes megjegyezni, hogy ezt, amint egy figyelmeztetés is utal rá, kérni, aktiválni kell, és ezt érdemes megtenni mihamarabb, mivel korlátozott ideig lehet csak): a cég szerint a felhasználók nem vették igénybe a teljes kapacitást, 99,4 százalékuk 7 gigát vagy még kevesebbet használt csak.

[ Szerkesztve ]

(#1120) AtHoS válasza W666W (#1119) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem értem ezt minek másoltad ide. Semmi érdemlegest nem tettél ahhoz, amit előtted ollie és ftc leírt :F

read-only mode on the forum

(#1121) Visormail


Visormail
addikt

Giveaway of the Day - Paragon Migrate OS to SSD 2.0 Special Edition

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1122) Met válasza Visormail (#1121) üzenetére


Met
nagyúr

Jól látom hogy ezt ma még fel is kell telepíteni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1123) ollie válasza Met (#1122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bizony, és csak ma lehet telepíteni, vagyis addig ingyenes, amíg a a gépeden van. Az összes ilyen giveaway ugyanezen az oldalon ilyen.

***

(#1124) sz.j válasza Visormail (#1121) üzenetére


sz.j
nagyúr

Erre a célra talán jobb választás a Macrium Reflect program letőltése, és ráadásul a linkről ingyenesen letőlthető.
( Összehasonlítás)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1125) #41133696 válasza ollie (#1123) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért az ilyen progik nem túl szimpatikusak. Véletlen elszáll a Win, aztán annyi :D

(#1126) Visormail válasza #41133696 (#1125) üzenetére


Visormail
addikt

Hát azért ez nem gyakori és időnként lehet csinálni egy teljes partíciómentést. Egyébként az jutott eszembe hogy a múltkori promócióban lévő PC Mover telepített programokat tud költöztetni egyik gépről a másikra beállításaival együtt. Nem próbáltam még ki de könnyen lehet hogy a Giveaway of the Day-es programoknál is jó.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1127) AtHoS válasza ollie (#1123) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerencsére ez nem teljesen fedi a valóságot.
pl. esetünkben
- a ParagonMigrate.zip-et letöltjük a giveaway oldaláról
- kicsomizzuk egy mappába és elindítjuk a setup.exe fájlt, ami ellenőrzi a giveaway szerverén a promo érvényességét és amennyiben még a promo letelte előtt vagyunk, akkor kibont a TMP könyvtárba egy 43634352 byte méretű, archív és rejtett attribútumokkal ellátott .tmp kiterjesztésű (sfx rar) fájlt, majd el is indítja/futtatja, ahol meg tudjuk adni hová bontsa ki magát.
- A kibontás megtörténtével a setup progi kiír egy kis ablakban üzenetet, hogy a telepítéshez kövessük a readme.txt-ben olvasható infókat. Na ekkor a .tmp fájlt szépen el lehet menteni későbbre, bár a kibontott telepítő is pont jó lesz számunkra.
- az telepítőfájlok között található egy EXPLAUNCHER.INI fájlocska, amiben feltűhet egy érdekes weboldalcím: http://www.paragon-software.com/registration/mos2ssd2 Na itt kell regizni a szoftverhez telepítőkulcsot

A kapott e-mail-ben lévő kulccsal és sorozatszámmal bármikor telepíthető a program.

ui.
Hasonló elven működik az összes gotd oldalról elérhető promo program telepítése 1-2 kivétellel
Az elmentett .tmp fájllal 95%-ban bármikor után tudunk telepíteni.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1128) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Acronis True Image Home 2012 (With Plus Pack Add-on) $19.99 + 19% VAT [link] még kb. 9 órán keresztül

read-only mode on the forum

(#1129) dbius válasza AtHoS (#1127) üzenetére


dbius
veterán

Jó kis workaround :C :R

(#1130) pitman válasza AtHoS (#1127) üzenetére


pitman
őstag

Ez pontosan így van.

(#1131) Tetete1


Tetete1
senior tag

Norton, McAfee, TrendMicro, Sophos, or Microsoft Anti-Virus Free 6 Months License Key

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1132) Visormail válasza Tetete1 (#1131) üzenetére


Visormail
addikt

Vigyázzatok vele mit választotok mert nagyon cseles. Mondom mit akar a Microsoft-al itt a 6 hónapos promók közt, ráklikkelek hogy megnézzem mi ez és látom hogy tényleg csak simán átirányít az amúgy is ingyenes MSE honlapjára. Mondom ez hülye na nézzünk rá a Nortonra, erre kiírta hogy csak egy akciót vehetek igénybe és én már választottam úgyhogy hurka :DD

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1133) amadeus11 válasza Visormail (#1132) üzenetére


amadeus11
senior tag

Egy fél megás online telepítőt szedett le ( Norton ) . Hogy aztán meddig lehet telepíteni , biztos nem az örökkévalóságig... :)

There is a star

(#1134) #41133696 válasza amadeus11 (#1133) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nortonból - egy német kivétel-t leszámítva - nincs 6 hónapos promóció, éves meg pláne nincs :K

(#1135) Tetete1 válasza Visormail (#1132) üzenetére


Tetete1
senior tag

Akkor nincs más hátra,mint Sophoklész...

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1136) Visormail válasza Tetete1 (#1135) üzenetére


Visormail
addikt

Még szerencse hogy nem kell egyik se csak kíváncsi voltam, de másoknak talán nem árt a figyelmeztetésem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1137) amadeus11 válasza Visormail (#1136) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ha még is kell elküldöm a hat hónapos telepítőt ( 108 MB ) .

There is a star

(#1138) moonguru válasza amadeus11 (#1137) üzenetére


moonguru
őstag

Kár hogy nem NIS vagy 360...

Különben kéne! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1139) amadeus11 válasza moonguru (#1138) üzenetére


amadeus11
senior tag

Raksz fel mellé egy ingyenes falat , ha Win 7 -ed van oda elég a NAV is. Én azért nem használom , mert vannak téves riasztásai , ami még nem lenne baj , de detektálásnál nincs olyan opció , hogy hagyja figyelmen kívül , így ha akarod ha nem , bedobja a karanténba , onnan kell visszaállítanod és a kivételek közé tenned . Amúgy jó program .

There is a star

(#1140) moonguru válasza amadeus11 (#1139) üzenetére


moonguru
őstag

8-am van!

Idáig a Norton volt az egyetlen ami bevált rá!

Egyébként lehet hogy úgy teszek ahogy mondod...

Hacsak nem jutok egy NIS vagy 360 bétához újra! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1141) motacilo válasza Visormail (#1132) üzenetére


motacilo
aktív tag

Egyébként ezt írja is az apróbetűsben:
Warning: Once you click to download you will not be able to download again from Facebook Security

(#1142) Visormail válasza motacilo (#1141) üzenetére


Visormail
addikt

Ez még világos is lenne, de hogy a rákba kerül a promók közé egy olyan ami amúgy is eleve ingyenes és nincs is promója csak átdob a honlapjára, ennyi erővel ott lehetne az avg/avast/avira free stb is. Jó ott van de hogy még bele is számolja az egyet választhatszba is az már olyan röhejes hogy ezen röhögtem, egyébként nem érdekelnek mondtam.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1143) #41133696 válasza moonguru (#1140) üzenetére


#41133696
törölt tag

MSE, aztán nincs görcsölés.

(#1144) Visormail válasza #41133696 (#1125) üzenetére


Visormail
addikt

Jahh még annyit hogy sajnos a sima promóciók sem megbízhatóak inkább csak próba szerencse ha nem teszed fel azonnal, hiába lehet bármikor újratelepíteni sokszor van hogy egyszercsak letiltják a kódot. Azzal nem találkoztam amit itt mondott valaki hogy az egyik ashampoo kulcsot deaktiválták, de nemrég írtam hogy az avast av pro is megszivatott, még 4 hónapig lenne érvényes és akinek felraktam nemrég elkezdte minden win indításkor kiírni, hogy ez egy illegális verzió és le lesz kapcsolva. Most ki akartam próbálni a pc mover-t ami 20 napja volt promóba és nem fogadja el a kulcsot, azt írja túl sokan aktiválták, de ezeken kívül is találkoztam már vagy 3 progival ami nem fogadta el 1-2 hónap múlva pedig én nem is szedek le olyan sok promót és nem is régóta figyelem őket.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1145) Tetete1


Tetete1
senior tag

Nav 2012 6 hónapos promóció:

:Y

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1146) sz.j válasza Tetete1 (#1145) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ugye ez AntiVirus progi, akkor mi ez az "intelligens tűzfal, ez mit takar"?

".•Szociális hálózati védelem, a böngészőprogram védelem; adathalászat elleni védelemnek
•Hálózati feltérképezése és ellenőrzése; spamszűrő, intelligens tűzfal"

Ha jól olvasom, akkor ez a progi e-mail szűrést is végez. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1147) ƵøŁĭ válasza sz.j (#1146) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Intelligens kétutas tűzfal – megakadályozza, hogy az internetes bűnözők behatoljanak a számítógépére, és ellopják a személyes adatait – mindezt biztonsági kérdések feltevése nélkül végzi.

Antivirus termékben tűzfal nem található.
Email szűrést nem végez.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1148) sz.j válasza ƵøŁĭ (#1147) üzenetére


sz.j
nagyúr

De a linken NAV 2012 promója van és az előző hozzászólásomban beidézett rész onnét származik (Főbb jellemzők) ..., ezért is lepődtem meg az "intelligens tűzfal"-on és a "spamszűrés"-en, ill. kérdeztem itt rá.

Ezek szerint össze-vissza irkáltak mindent ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1149) ƵøŁĭ válasza sz.j (#1148) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Biztonság kedvéért megnéztem hivatalos oldalon a termék összehasonlítást .

*Antivirus emaileket is ellenőrzi! ->Rosszul emlékeztem. :W

"Bocsi". :P

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1150) sz.j válasza ƵøŁĭ (#1149) üzenetére


sz.j
nagyúr

Semmi gond. ;)

Akkor csak az "intelligens tűzfal" a kamu az ismertetőben ...., mivel, hogy AV-ről van szó.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.