Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) M3oH válasza Mosanke (#1450) üzenetére


M3oH
addikt

A ~1 eves Panda Cloud kulcsomat is elfogadta, az uj verzio. Bar, erdkes, hogy a meg aktiv, elozo verziot leszedte, es kerte a kulcsot, csak epp nem fogadta el a regit. Pedig, volt meg hatra belole.

(#1452) Mosanke válasza M3oH (#1451) üzenetére


Mosanke
senior tag

Na igen, csak hogy az ~ 1 éves kulcs volt ezek meg itt már 7 évesek! :D

(#1453) Mosanke


Mosanke
senior tag

Akit érdekel esetleg, bár nem ingyenes! Másik fórumban láttam.
MM-ban NAV 2012

[ Szerkesztve ]

(#1454) #41133696 válasza Mosanke (#1453) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szokás szerint drágábban mint a CDG-ben...

Norton Anti-Virus 2010 (ajándék 2011-gyel)(1 gépes) ahol ugye eleve kettőt adnak.

(#1455) Mosanke válasza #41133696 (#1454) üzenetére


Mosanke
senior tag

Azért ez a MM ár sem olyan vészes szerintem.

(#1456) Tetete1 válasza #41133696 (#1454) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mikor annyi promót adnak ( sőt registrarral minden kezdhető előlről)?....Vagy egy virusirtó nélküli mentés visszatöltéssel...

Nekem is volt fenn most egy norton ( még 120 nap vol belóle), de egy TrustPortért csak lecseréltem ( panasz nem lehet rájuk, mert rendesen adnak promót, nem úgy mint a románok (adnak, de másnap visszaveszik)....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1457) Mosanke válasza Tetete1 (#1456) üzenetére


Mosanke
senior tag

Én három évre előre betáraztam magam NIS-el. Asztali gépen ez van fent és semmi kedvem cserélgetni és csak azért, mert hogy kipróbáljak egy nála nem jobb, csak más GUI-val rendelkezőt. Norton a legjobbak között van és egyelőre ez miatt sem látom értelmét a próbálgatásnak.
Bocsi, ez nem kritika feléd, hogy cserélgeted az AV-ket, csak az álláspontomat mondtam ki.

[ Szerkesztve ]

(#1458) szeva000 válasza Mosanke (#1457) üzenetére


szeva000
addikt

Én meg a KIS-vel vagyok így...évek óta az megy.

(#1459) Tetete1 válasza Mosanke (#1457) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem céltalan a cserélgetés, nagyon sokáig Viperát használtam, amig folyamatosan lehetett trálban használni. Megszünt, ezért kerestem más, gyors víruskergetőt. Megtaláltam. :DD :DD :DD

Csak azért vettem le a Nortont, mert jobban fogja a gépet, mint Trustport (512 Ram és 800 Hertz mellett tökéletes, mint a Vipre volt)....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1460) locall válasza Tetete1 (#1459) üzenetére


locall
tag

Igen meglepő, hogy milyen kevés az erőforrás igénye a TP IS 2013-nak, pedig 2 engine + elég combos tűzfal (ahogy néztem eddig blokkol keményen)

Ehhez kapcsolódóan, várható a 6 hónap után ismét 6 hónapos promo ? Előzőleg 1 év lejártának a napján jött ez a 6 hónapos

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#1461) Tetete1 válasza locall (#1460) üzenetére


Tetete1
senior tag

Csak a víruskergetőjét használom, Comodo tűzfallal ( a Comodo szervenrén keresztül ) és a Comodo által kifejlesztett webböngészővel, Comodo IceDragon, a szerverén keresztül)....

Egyszer csak (szeptemberben) lesz jobb gépem, ha a Teremtő is úgy akarja ( van fontosabb a számítógépnél: az unokák).....A másfél éves avira promómat a fiam használja ( az is jó)...

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1462) Mosanke válasza Tetete1 (#1459) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nekem is van 6 hónapos promós kulcsom. Lehet, hogy leszedem a Panda Cloud-ot a laptopomról és felteszem ezt (az IS-t) helyette. De ahogy nézem eléggé combos a telepítője, 233 MB. Mitől ekkora mérete?

[ Szerkesztve ]

(#1463) locall válasza Mosanke (#1462) üzenetére


locall
tag

Nagyon sok mindent lehet állítani, + ugye ott a 2 motor is amiből az egyik BitDefender

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#1464) Mosanke válasza locall (#1463) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hát azért a nagyon sok állítási lehetőség és a két motor még nem indokolja a 233 MB-nyi telepítő méretet.

(#1465) locall válasza Mosanke (#1464) üzenetére


locall
tag

Ha jól tudom a BitDefender sem kisebb, a Kaspersky sem, a Roboscan sem (pedig itt állítani sem lehet sokat).

Nemár, hogy az 1 terás HDD-k korában gondot okozzon 200Mb.

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#1466) Tetete1 válasza Mosanke (#1464) üzenetére


Tetete1
senior tag

Lényeg, ami a lényeg. a matuzsálem gép vígan elketyeg vele... :DD :DD :DD A vinyóm 100 Gb...

Én egy Bitdefenderrel meg sem próbálkoznék...

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1467) motacilo válasza Tetete1 (#1466) üzenetére


motacilo
aktív tag

Pedig az sem vészes: a laptopon Celeron procival 2 Gb Rammal win7 alatt nekem nem lassít semmit.
Bár igaz, hogy a feleségem Atom procis netbookjára nem merném feltenni (azon Norton AV van).
De amit mondtatok az elgondolgodtató, korábban használtam Trustport TP-t (valami promós játékon nyertem a kódját) csak aztán jött a Bitdefender (hála egyik fórumtársunknak :R ) és most az az igazi számomra.

[ Szerkesztve ]

(#1468) L7wy válasza Tetete1 (#1466) üzenetére


L7wy
őstag

A legújabb Bitdefender sokat gyorsult, még virtuális gépen is pehelysúlyú volt nálam, igaz, erősebb gépen.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#1469) Tetete1 válasza L7wy (#1468) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ámen (Úgy legyen)...

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1470) Mosanke


Mosanke
senior tag

NAV 2012 - 180 napos promó.
Katt a Download-ra és máris jön le a telepítő segéd ami majd csatlakozik utána netre és indítja a teljes telepítőt. A 180 napos kulcs benne van a NAV-ban.

[ Szerkesztve ]

(#1471) Szellem. válasza Mosanke (#1470) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez elég jól hangzik. A Symantec jó sokszor promózik.

(#1472) Visormail válasza Tetete1 (#1456) üzenetére


Visormail
addikt

Az nem tudom melyik volt amit visszavontak, én most nézem a promós bitdefender kulcsaimat amiket adtak, a régebbit írtam be neki és azt is elfogadta azt írja 365 nap van hátra.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1473) Airedhyal válasza Visormail (#1472) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nekem is azt írja hogy 296 nap múlva jár le, de közben meg invalid.
Enyhe logikai bakik vannak náluk.
Na de a kit izgat?
Van több olyan termék ami üti a szintjüket, sőt, meg is haladja.

(#1474) Szellem. válasza Airedhyal (#1473) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az engem is felizgatott, amikor a promos kulcsot letiltották. Nekem is kiírta az érvényesség idejét, aztán meg invalid lett!

(#1475) Visormail válasza Airedhyal (#1473) üzenetére


Visormail
addikt

Nálam nem írt semmi invalidot minden rendben volt, de valóban maga a program annyira nem fogott meg, főleg amit a feladatkezelőben láttam a procihasználatát illetően netezés közben a nortonhoz képest.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1476) Tetete1


Tetete1
senior tag

Teljes változat Ashampoo Burning Studio 2012 v10.0.15 leölthető

[link]

Telepítés után kell kiválasztani az óhajtott nyelvet és aktivizálni.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1477) Szellem. válasza Tetete1 (#1476) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. Ez jó.

(#1478) cigam


cigam
félisten

A mai napon féláron lehet hozzájutni a The Bat! Home Edition-hoz.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1479) W666W válasza Tetete1 (#1476) üzenetére


W666W
tag

Sajna már nem mükszik a link :((

(#1480) Debilon válasza cigam (#1478) üzenetére


Debilon
addikt

köszi, be is újítottam :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1481) Tetete1 válasza cigam (#1478) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ez mire jó (mire 3-at számolok)? :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1482) cigam válasza Tetete1 (#1481) üzenetére


cigam
félisten

Hogyhogy mire?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1483) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Outpost Firewall Pro Lifetime License 29.97$ még pár órán keresztül

Dobjátok át US dollárba az árat, mert elég érdekes árfolyamon számolnak HUF-ra :F

read-only mode on the forum

(#1484) Tetete1 válasza AtHoS (#1483) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ez is megszűnik,mint a Vipera ( az is akkor adott ilyet)... :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1485) Tetete1 válasza cigam (#1482) üzenetére


Tetete1
senior tag

Igen, mire jó?....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1486) Gyurvagyi válasza Tetete1 (#1485) üzenetére


Gyurvagyi
tag

[E-mail kilens]
Szerintem az egyik legjobb. Bár én a professional-t használtam

Challenge accepted!

(#1487) Tetete1


Tetete1
senior tag

TrustPort Internet Security 2013 Free 180 Days License Key

[link]

Ujra él a trustportt promo, jó a serial a viruskeresőjéhez is , a 2013-ashoz (én is használom)

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1488) AtHoS válasza Tetete1 (#1484) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No, az érdekes lenne :(

read-only mode on the forum

(#1489) Tetete1 válasza AtHoS (#1488) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nemcsak érdekes,hanem valóban így is van. Miért kételkedsz, én így használom. :DD :DD :DD Nemcsak most, hanem évek óta. Fordítsam angolra?

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1490) SenorGrande válasza Tetete1 (#1489) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Inkább nézd meg, hogy mire válaszolt. . .

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1491) Szellem. válasza Tetete1 (#1489) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fater!

Azt akarom kérdezni, hogy neked mi a pontos tapasztalatod a TrustPort AV-val?
Látom, hogy Te frankón azt használod. Nálad mik a tapasztalatok és mi a véleményed?
Segítenél?

Előre is köszi a válaszod, meg a promot is! :C

(#1492) Tetete1 válasza Szellem. (#1491) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én tulajdonképpen a Vipre helyettesítésére használom, mert az volt ugyanilyen, nem fogta a gépet internetezés közben. Régi, 10 éves gépem van, nem nővíthető (rosz szándékú számítógépes átvert a vásárláskor). A Ram 512 Mb, az alaplap 800 Hz.Comodo a tűzfal, a webkeresú Comodo IceDragon ( a szererén keresztül keres, mint tűzfal, hogy gyorsabb legyen). Eddig nem tapasztaltam semmi negatíumot, ami nem tetszik, csak egyet, hogy bekapcsolás után (a rendszer efyébként gyorsabn betölt mindent), de a víruskereső sokáig ellenőrzi a rendszert, dolgozik keményen, etgyébként észrevétlen. Átlagos felhasználónak azonban mégsem javaslom, mert többet kérdez, mint a Comodo tűzfal, ami közepesre van állítva ( nem gyakoris kérdésekre).

Ha a Teremtő is úgy akarja, szeptemberben veszek új, nagyobb teljestményú gépet.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1493) Szellem. válasza Tetete1 (#1492) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi Fater a segítséget!
Akkor ha jól olvaslak, csendben teszi a dolgát, és nem fogja meg a gépet.

Ha veszel gépet, mit dobsz fel rá? Mit tervezel?

(#1494) Tetete1 válasza Szellem. (#1493) üzenetére


Tetete1
senior tag

Win 7 mellé Comodot (nem az ingyeneset), Comodo webböngészőt,,Acronis true image home 2012, Aiseesoft Multimedia Softver Toolkit, stb. stb.stb.

Nincs vele semmi gond a Trusttal, csak kevés a beállítási lehetőség ezért sokat kérdez.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1495) Rico33 válasza Szellem. (#1493) üzenetére


Rico33
aktív tag

Szia!

Bár nem tőlem kérdezted, némi tapasztalat a TP IS 2013-ról.
Avira free-t váltottam vele, gyakorlatilag semmi bootidő növekedést nem tapasztaltam (Q6600, 4GB, HDD rendszer ).Tűzfalat "mindig kérdez"-re állitottam, pár dologra rákérdezett, azóta szinte semmi kérdés.Néha felugrik egy bubi, valami internet szkenner töltődik, de közben lassulás, akadozás nincs.A böngészés sebessége nem változott, talán a TC nyilik lassabban egy hangyabokányival.Eddig csak egy trainer dll-jére ugrott, egyébiránt nem ad életjelet magáról.Frissitést beállitottam 1 óránkénti periódusra de egy mukkot nem szól hogy sikerült-e vagy sem ( nincs bekacsolva a néma üzemmód ), az av logból viszont látható.

1 hét után kb ennyi lenne a tapasztalatom.

Talán megy egy gondolat:kikapcsoltam a spam szűrést és a szülői felügyeletet, erre közölte hogy védtelen vagyok a hackerekkel szemben és ezt az ikonján piros jelzéssel a tudtomra is adja...sztem ez kissé tulzott paranoia, de ez legyen a legnagyobb hibája.

[ Szerkesztve ]

(#1496) motacilo válasza Rico33 (#1495) üzenetére


motacilo
aktív tag

Szerintem nem túlzott paranoia, az IS-ek, TP-k stb. összetett programcsomagok eljátszák ezt, ha valamelyik komponensüket telepítés után kikapcsolod. (Legalábbis a többség figyelmeztet rá).

(#1497) Tetete1


Tetete1
senior tag

Aiseesoft Total Video Converter Free Registration Key Code

[link]

License key:18390203dbba1f0b0a27bc381485f2098955541f2ed73443

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1498) Borzas2


Borzas2
csendes tag

VPS 6 hónapra 1380ft (6$)...
http://www.awardspace.com/signup?vps_id=701

A rendelésnél érdemes átváltani a jobb fölső sarokban a region-t, hogy $-ban kelljen fizetni. (euban 6 euro ami több...).

[ Szerkesztve ]

(#1499) Tetete1 válasza Borzas2 (#1498) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mire használható?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1500) Tetete1 válasza Tetete1 (#1497) üzenetére


Tetete1
senior tag

Lemaradt:

Username : Giveawayoftheday

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.