Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#1250) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk az érdekes, hogy egy Youtube videót sem találtam róla, pedig az imént kerestem :)

(#1252) Visormail


Visormail
addikt

Én meg a WinX promósokat nézegetem, azok is egyik rosszabb mint a másik, ingyenesnek elmegy de ugye alaphelyzetben pénzt kérnek értük úgy meg elég gagyinak tűnnek.
A DVD Copy Pro-ról már írtam korábban hogy nem enged hangsávokat választani eltávolítani.
A HD Video Converter Deluxe kizárólag 2ch kimenetet tud csak készíteni bármilyen forrásról bármilyen célformátumot választva.
A Blu-ray Decrypter is megint egy 2gombos semmit nem lehet állítani típusú program, hangsávokat nem is mutatja nem hogy lehetne választani közülük.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1253) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#1250) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kipróbáltam, nem jelentkezett MSE mellett semmilyen probléma. Még 2 védelmi progi mellé is feltettem, az egyik az Avast IS6, a másik az Avira IS 2012. Az Avast-al nem volt gond, Avira-nál viszont számtalan gond jelentkezett. Természetesen a honlapon ezt fel is tüntették, pusztán kíváncsiságból próbáltam ki az Avira-val is.

Összességében annyit tudok javasolni, hogy kizárólag hozzáértők telepítsék és használják.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1254) Tippcsi10


Tippcsi10
tag

Sziasztok!

Nincs valakinek egy felesleges BitDefender kulcsa? A promós oldalon már nem lehet regelni :(

(#1255) M3oH válasza Tippcsi10 (#1254) üzenetére


M3oH
addikt

Nem lehet, mert mar a promo sem el. Es a kert kulcsok sem ervenyesek mar, tilitottak az osszeset...

(#1256) Visormail válasza M3oH (#1255) üzenetére


Visormail
addikt

Ez a legnagyobb kreténség amikor promózik valamelyik aztán meg visszavonja.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1257) #41133696 válasza Visormail (#1256) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt hívják beetetésnek nem?:) Megszokod, aztán ragaszkodsz hozzá :D

(#1258) po1son válasza #41133696 (#1257) üzenetére


po1son
addikt

Vagy fordítva sül el a puska. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1259) #41133696 válasza po1son (#1258) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

(#1260) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Giveaway of the Day - Paragon Virtualization Manager 12 Compact (English)

ingyenesen még kb. 13 órán keresztül

Telepítő kinyerése a szokásos módon és itt lehet regizni a programhoz [link]

read-only mode on the forum

(#1261) motacilo


motacilo
aktív tag

Giveaway of the Day - Registry Winner

[link]

(#1262) Visormail válasza Visormail (#1252) üzenetére


Visormail
addikt

Oh man :D Na ez egész más kategória, mindenféle forrást ismer hd formátumokat is, hangsávok kiválasztása, hangcsatornaszám választás, editálás, nvidia és amd gpu gyorsítás, még 3D-re is lehet konvertálni 2D-s filmeket ez így első ránézésre kb mindent tud, ráadásul nem is a kisebb standard változatot adják mint általában a promókban, hanem a platinumot, szerintem nagyon érdemes leszedni.
Aiseesoft Total Media Converter Platinum
bővebben

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1263) Visormail válasza Visormail (#1262) üzenetére


Visormail
addikt

Sajnos nálam nem használja a gpu-t konvertálás közben pedig telepítve van az app és be is pipálta magától a beállításokban. Másnál működik Radeonnal?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1264) AmigaFan válasza Visormail (#1262) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Nem rossz, de a ReadMe-ben írja, hogy csak ma telepíthető és aktiválható, a későbbi újratelepítésre nincs lehetőség, akkor trialban fog csak futni! Későbbi verziókra sem frissíthető!
Tehát ma felteszed, és amíg a rendszered él, és nem szeded le ezt a progit, addig marad a licence.

Próbálni nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1265) kenand válasza AmigaFan (#1264) üzenetére


kenand
veterán

Így nem sokat ér...

(#1266) moonguru válasza kenand (#1265) üzenetére


moonguru
őstag

Neked...

De aki tud pl. klónozni annak már többet! :)

Monitor Guru!

(#1267) Airedhyal válasza kenand (#1265) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Így ér valamit? [link]

(#1268) kenand válasza moonguru (#1266) üzenetére


kenand
veterán

Nem biztos, hogy a jelenlegi rendszerem marad örökre...
Másra meg az idétlen Windowst nem lehet ráklónozni, nem OSX...

Az a link miben másabb?
Az promósat is tudtam telepíteni, aktiválni, csak pár hónap múlva gépet/oprendzert váltok akkor elveszik...

(már látom a különbséget)

[ Szerkesztve ]

(#1269) Visormail válasza kenand (#1268) üzenetére


Visormail
addikt

örökre :DDD jólvan látom megjöttek epic failék

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1270) Visormail válasza Visormail (#1263) üzenetére


Visormail
addikt

Mégis használja a vga-t, több órával kevesebbet mutat hátralévő időnek egy hd-hd konvertálásnál mintha kiveszem a pipát az app elől. Csak a gpu-z meg más monitorozó se mutat közben szinte semmi gpu loadot, ez tévesztett meg de ettől függetlenül működik.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1271) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ashampoo Photo Commander 9

"...a powerful image editor, organizer and management program that is designed for creative professionals, as well as, novice users. Its capability goes beyond image processing, as it supports capturing screen, scanning, editing and organizing video files (AVI, MKV, DIVX, 3GP, MOV, WMV, MP4, FLV) and audio files (MP3, FLAV, WAV, WMA)."

(Mer' shamponnal fotót editálni jó! :K )

...elmúlik...

(#1272) cigam


cigam
félisten

junius 30-ig ingyenes a game booster

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1273) #41133696 válasza cigam (#1272) üzenetére


#41133696
törölt tag

Basszus durva, fizetőssé válik... :((

(#1274) odrif válasza #41133696 (#1273) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hm érdekes.

20 éve a Prohardveren

(#1275) #41133696 válasza odrif (#1274) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk nem használtam, de úgy voltam vele, hogy Free-nek elmegy, viszont szerintem nincs akkora rajongó tábora, amiből kiválhatna egy olyan mag, ami masszívan fizetne a cuccért, úgy hogy megérje.

(#1276) Visormail válasza #41133696 (#1275) üzenetére


Visormail
addikt

Én régóta használom, akkor kezdtem amikor még ingyenesen korlátozott verzióban volt elérhető, fizetősen pedig kibővült és volt egy promója. Később lett teljesen ingyenes talán a 2es verziónál most pedig újra fizetős lesz tehát ez nem új dolog. Majd meglátjuk, ha nem veszik elegen lehet megint visszaváltanak ingyenesre :D

Hú a hozzászólások szánalmasak a linken. Látszik hogy egyik sem próbálta ki vagy ezt vagy a fusiont, én igen és összehasonlíthatatlan, a fusion egy rakás szemét. A gameboosterben meg természetesen mindent testre lehet szabni, nem ő dönti el helyettünk hogy mi kell és mi nem csak tanácsokkal segít. Megmutatja hogy melyik programra/szolgáltatásra a felhasználók hány %-a mondta hogy kell/nem kell játék közben, mi meg kipipálhatjuk őket ahogy nekünk tetszik. Jajj ez a celeronos beszólás is annyira értelmes, aki azt várja meg hiszi amit leírt azzal minek kell foglalkozni, aki buta mint a tök annak az összes többi programmal is csak baja lesz nem csak ezzel.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1277) motacilo


motacilo
aktív tag

McAfee SiteAdvisor Live 2012 Free 6 Months

[link]

(#1278) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

eScan Internet Security Suite (Free for 90 Days)

[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1279) Balinov


Balinov
félisten

PowerArchiver 2011 Standard 22.95US$ helyett ingyen

Termekinfo itt

Me' archivalni jo!

Szerk:

Ugyanitt Adobe Photoshop Elements 10 20%-al olcsobban, 79.99US$-ert ill. Adobe Premiere Elements 10 ugyanennyiert. Bar en ezt inkabb Adobe-tol vennem

Szerk2: PowerArchiver beszerezve, emailen jon a regisztracios kulcs, ill. a letoltesi link. Meg ez az allitas:

"Use this registration code to unlock the software after installation. You can instal/register the software at any time."

Tehat nem olyan, hogy 1x-ri telepitesre jogosit, akarmikor ujratelepitheto :D

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1280) Tetete1


Tetete1
senior tag

Hide My IP 5.3 Free Serial Key

2000 db-ot adnak ki /facebook-on/, valamint youtube letöltőt.

[link]

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1281) DUNKENSTEIN válasza Tetete1 (#1280) üzenetére


DUNKENSTEIN
tag

:R

Eladó asztali "gamer" pc [+monitor] egyben [90.000] vagy bontva! http://href.hu/x/i0of

(#1282) Tetete1


Tetete1
senior tag

Download Windows 8 Preview with Product Key

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1283) Visormail válasza mazza (#1175) üzenetére


Visormail
addikt

Már letiltották a KIS aktiválását a CBE kóddal, ország szerint szűrnek: Az aktiváló kód érvénytelen ebben a régióban. Szóval lehet proxyzni is ha valaki használni akarja, itt is bővítették a leírást [link] a piros Important Note: If you are having error when you try to activate "Activation Code is invalid for this region" Read this for solution szövegtől.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1284) cigam


cigam
félisten

A http://www.bitsdujour.com/software/hard-disk-sentinel címen, június 4. Hétfőn ingyenes regisztrációs kód lesz elérhető a HDsentinel-hez.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1285) po1son válasza cigam (#1284) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót. Holnap, akkor le is csapok rá. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1286) odrif válasza cigam (#1284) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi, hasznos info.

20 éve a Prohardveren

(#1287) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Avira Internet Security-FREE 3 Months
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1288) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Ha már Avira. Nekem van egy 1,5 éves kulcsom hozzá. Emlékeim szerint még nem regisztráltam be. Ha valaki esetleg igényt tartana rá, pm-ben jelentkezzen. Természetesen ingyen van. :)

(#1289) Tetete1 válasza Nhorbee (#1288) üzenetére


Tetete1
senior tag

Regiztesd, mert ha egy éven belül nem regisztrálod, akkor eldobhatod.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1290) Nhorbee válasza Tetete1 (#1289) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Elkelt! Tudom, még belül vagyunk az egy éven (október 18-ig lehet). :)

[ Szerkesztve ]

(#1291) Visormail


Visormail
addikt

Már akartam kérdezni korábban hogy nincs e valami alternatív webes videónéző a böngészők helyett, mert időnként elég rosszul tölt némelyik videó hiába jó a netem (mtv, rtlklub honlapjáról), mondjuk mostanába mindegyik megemberelte magát nem nagyon volt problémám. Ami ma jött Leawo Video Accelerator Pro 4.0 az pont ilyen, nem csak a böngészőben lejátszott videókat tudja gyorsítani (a leírása szerint ezt is), hanem önálló böngésző is amibe meg lehet nyitni őket. Többszálon tölt meg ilyenek, én felrakom aztán majd kipróbálom ha valamelyik megint akadozik böngészőből. Ha valakit érdekel nem kell a GOTD-es cuccal szórakozni, mert a readme-jében ez a [link] van ahol kérheted a serialt és a kapott levélben letöltőlink is van, méghozzá újabb verzió mint ami a zipben van. Ja egyébként letölteni meg konvertálni is tud.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1292) Visormail válasza Visormail (#1291) üzenetére


Visormail
addikt

Most kicsit próbálgattam első ránézésre vérgagyinak tűnik. A honlapok 5x lassabban jönnek be mint firefoxba, többször be se jönnek vagy szétesnek, a videók nagyon nehezen indulnak el többször frissíteni kell az oldalt. Az mtv oldaláról elindítottam egy letöltést 5mb-osnak látja a videót úgy is töltötte le fél perc (a reklám) aztán szerinte kész van, ha nézni akarom benne a honlapról akkor először csak a keret jön be, ha frissítem az oldalt lejátssza a műsor előtti reklámot végtelenítve, ha vége nem kezdi a műsort hanem kezdi előlről, újabb frissítés megint üres keret, újabb frissítés megint végtelenítve a reklám, nemtom hanyadikra elindul végre (FF-be simán elsőre megy). Letölteni továbbra se lehet még mindig 5mb-osnak mutatja, de 9mb-osat szed le ami ugyanúgy fél perces. A kedvencei közé csak hozzáadni lehet, se törölni se áthúzni máshová a kedvenceken belül, jobb gomb nem él az organize gomb meg semmit nem csinál. Fizetős program :W
Úgy tűnik az IE-t használja alapnak, újra kellett rakni az IE-s flasht hogy ebben működjön, a felvett kedvencek is megjelentek az IE kedvenceiben.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1293) Debilon válasza cigam (#1284) üzenetére


Debilon
addikt

megy a promo, de hol a reg kulcs? csak a telepítőt tölti le..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1294) DUNKENSTEIN válasza Debilon (#1293) üzenetére


DUNKENSTEIN
tag

Megy minden rendesen

Eladó asztali "gamer" pc [+monitor] egyben [90.000] vagy bontva! http://href.hu/x/i0of

(#1295) Debilon válasza DUNKENSTEIN (#1294) üzenetére


Debilon
addikt

letöltöttem, telepítettem és írja, hogy nincs regisztrálva...mit rontottam el?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1296) DUNKENSTEIN válasza Debilon (#1295) üzenetére


DUNKENSTEIN
tag

Mivel az aktivációs kódot emailban küldik ki neked és aktiválni kell

Eladó asztali "gamer" pc [+monitor] egyben [90.000] vagy bontva! http://href.hu/x/i0of

(#1297) Debilon válasza Debilon (#1295) üzenetére


Debilon
addikt

email még nem jött :) akkor várok

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1298) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem promó, csak ingyenes és hasznos lehet

AOMEI Partition Asssistant Home 5

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1299) Visormail válasza Debilon (#1297) üzenetére


Visormail
addikt

Spambe nézted? Nekem azonnal megjött 1mp alatt.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1300) kispx válasza cigam (#1284) üzenetére


kispx
addikt

Ennél a promónál ha rákattintok a get it for free feliratra, akkor ezt jön be:

Másnál is van hasonló probléma?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.