Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Argos válasza LamerGyuri (#11999) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Megtisztelsz a finoman cizellált véleményeddel.
Mindazonáltal, több mint egy heted volt arra, hogy kinyilvánítsd azt, mielőtt bekerül fentre.
(Nem csak neked, bárkinek megvolt a lehetősége kritikával illetni.)

...elmúlik...

(#12002) LamerGyuri válasza Argos (#12001) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Szívesen ;]
Nekem nem tetszik. De ha ilyen, hát ilyen. A tartalom úgyis jobban érdekel. :U :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12003) looser


looser
addikt

Nekem tetszik. Emlékeztet a régi betárcsázós BBS-ek, text rpg-k, irc stb. ascii hangulatára :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#12004) PrometheusX válasza LamerGyuri (#11999) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Szerintem nincs semmi baj az összefoglalóval; nekem azért tetszik mert ilyen lógót máshol nem látok, és tetszik. :) Régi időket idéz fel bennem, stílusos.
Mindenesetre azért lehetne szebben beszélni a dologról, nem *annyira* csúnya szavakat használni. :K

[ Szerkesztve ]

(#12005) szalai56 válasza LamerGyuri (#11999) üzenetére


szalai56
senior tag

Kritizálni könnyű. Csinálj jobbat, a lehetőség adva van. :W
Nekem egyébként tetszik. :B

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#12006) C. s. válasza ALFA (#11978) üzenetére


C. s.
addikt

Ezt komolyan gondolod? Mármint azt a részét, hogy minden nő örömmel sorban áll a pénzes pasiknál? Szerintem nem mindenki számító dög. Én sem vagyok az.

On:

ContentWasher (ha a gyerek neteztk)

TunesKit DRM M4V Converter for Windows 2.8.5

Játék

Speed Kills [STEAM]

[ Szerkesztve ]

(#12007) LamerGyuri válasza C. s. (#12006) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

"Játék

Speed Kills [STEAM]" Face kell hozzá :((

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12008) Met válasza LamerGyuri (#12007) üzenetére


Met
nagyúr

És?
Meddig tart regelni egyet? Akár csak ilyen célokra?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12009) C. s. válasza LamerGyuri (#12007) üzenetére


C. s.
addikt

Az Indiegalán? Eddig nem kellett. Bocsi. Mondjuk egy kamufiók szerintem is megoldja, még ha nem is értek egyet az IG új hozzáállásával.

On: Már 2 napja minduntalan elfelejtem kiírni.

Download for ON1 or Lightroom:
Core Landscape Presets (Sample Pack)

e-könyv (ON1 Photo RAW):
Creative Choices: ON1 Image Workflows from Start to Finish by Colby Brown

ON1 Blog Product Training

[ Szerkesztve ]

(#12010) bobalazs válasza C. s. (#12009) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Semmire nem nyomtam, se like se semmi, megadtam a szül. évszámom, email, kész, már adta is a kódot.

(#12011) C. s. válasza bobalazs (#12010) üzenetére


C. s.
addikt

Na, most már én is kipróbálom! :D

(#12012) LamerGyuri válasza C. s. (#12009) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nem te/ti tehettek róla. Nem regisztrálok facebook, se kamut, se valósat. Épp elég, hogy a Google tudja, mit csinálok. :)

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12013) Met válasza LamerGyuri (#12012) üzenetére


Met
nagyúr

:W
Azzal hogy regelsz fb-re eldobható mail címmel és fake névvel honnan tudják hogy Te ki vagy és mit csinálsz?

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12014) ALFA válasza C. s. (#12006) üzenetére


ALFA
senior tag

Pont az ellenkezőjét írtam.
Nem értem, miért vetted magadra. ;]

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12015) akaido válasza MZsoltee (#12000) üzenetére


akaido
addikt

Működik! :K

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#12016) ALFA válasza Met (#12013) üzenetére


ALFA
senior tag

Olvasgass egy kicsit, mondjuk, attól kezdve, hogy a böngésződ mindent lejelent rólad a kuglinak minden egyes webes keresésnél. :P

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12017) Met válasza ALFA (#12016) üzenetére


Met
nagyúr

Jó akinek ilyen bajai vannak az dobja el a mobilját és húzza ki a hálókábelt a gépéből, vegyen postagalambokat. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12018) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)


~ X-COM: UFO Defense ~

...elmúlik...

(#12019) ALFA válasza Met (#12017) üzenetére


ALFA
senior tag

Nem jó, mert a postagalamb csak arra jó, hogy hazataláljon, fizikailag el kell vinni oda, akitől választ akarsz kapni, és máris lekövethető, hova vitted a galambokat. :K

Amúgy csak egy gyors példa volt arra, hogy nehogymá bárki azt higgye, hogy a 3. évezredben egy kamu névvel azonnal köddé lehet válni az informatikai világban. :R

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12020) whited válasza ALFA (#12019) üzenetére


whited
addikt

Tor :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12021) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)


~ Do Your Data Recovery Professional ~

...elmúlik...

(#12022) C. s. válasza bobalazs (#12010) üzenetére


C. s.
addikt

Az nem lehet, hogy már korábban lepacsiztad az IG-t a Facebookon? Mert engem azonnal átdobott, hogy jelentkezzem be az FB-re, stb. Kihagytam.

(#12012) LamerGyuri:

Egyetértek veled! Én is nagyon utálom, hogy folyamatosan megfigyelnek, mint egy köztörvényes bűnözőt. Pedig nem követtem el semmit, csak megszülettem. Ha például egy bozontos alak bekopogna azzal, hogy szeretné áttúrni az összes szekrényedet, a számítógépedet, telefonodat, nyilván elzavarnád a francba. De ha valaki ugyanezt egy szoftver vagy egy netes szolgáltatás képében teszi, te vagy a kakukktojás, ha visszautasítod, mert a belénk sulykolt "közvélemény" szerint az a normális, ha erre igent mondunk. Hát ez ne legyen már normális!

(#12017) Met:

Akkor sincs menekvés a köztéri kamerák miatt. :D Szép új világ! Ebbe bele kell törődni, még ha nem is tetszik sok minden.

(#12014) ALFA:

Akárhogy olvasgatom, így értem, az igaz, hogy a férfiakra vonatkozóan is írtad, nemcsak a nőkre. De ha Te azt mondod, hogy másképp gondolod, fátylat rá, nincs kedven vitatkozni.

ON:

Játék:

Constructor Classic [GOG]
A GOG-ról tényleg meg lehet szerezni játékokat? Nekem 2 böngészővel sem sikerült. Már megint. A GOG pikkel rám. :D Még a kliens sem akar települni.

(#12023) -Skylake- válasza ALFA (#11995) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Ugye, azért azzal mindenki tisztában van, hogy a tőzsde eleve zérus összegű játék kategóriába tartozik, tehát csak úgy lehet valakinek nyeresége, ha más(ok)nak vesztesége(i) van(nak)."

Ez így ahogy van, tökéletesen igaz. Csak itt a veszteséget nem én csalom ki másból, hanem ő adja önszántából (ahogy amikor én vesztek, én szintúgy). Tehát abból a szempontból vizsgálva amire eredetileg reagáltam ez tökéletesen irreleváns, mert attól, hogy más vesztesége az én nyereségem, sem átvernem sem becsapnom nem kellett senkit. Ezzel mindenki tisztába van aki ide viszi pénzét.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12024) Kasya válasza C. s. (#12022) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszi. Most telefon böngészőjében megvettem.

(#12025) C. s. válasza Kasya (#12024) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen!
Ezek szerint nem kamu. Pedig Windows-os PC-vel is működnie kellene. Na mindegy, annyira nem izgultam rá. :)

(#12026) ALFA válasza C. s. (#12022) üzenetére


ALFA
senior tag

1. Nem figyelnek meg, csak begyűjtenek minden adatot mindenről és mindenkiről, mert abból van a pénz. Aki elemzi és összerakja a részleteket, az kialakít egy profilképet mindenkiről és eldönti, kikkel akar foglalkozni, a többi az marad az adathalomban.

Egy példa most hirtelen: egyik magyar ingyenes levelező servert üzemeltető panaszkodott, hogy nem tudják kiszűrni a nemkivánatos usereket, mert az igaz, hogy minden egyes bejelentkezésről minden lehetséges adatot eltároltak a log fájlokban, de senkit se tudtak rávenni, hogy nekiálljon a logfájlokat elemezni. Az egyetlen, általuk beismert használat az volt, hogy amikor a rendőrség hivatalosan megkereste őket, hogy adott nick nevek adatait adja meg nekik, akkor kiadták hogy az adott nickről mi szerepel az adatlapon és az adott időszakban mikor és milyen ip cimről, stb. jelentkezett be az oldalra.

2. Megpróbálok egy jelenetet leírni, hátha így már rájössz, mit írtam le.

Két férfi beszélget:
- Hallom, szőke Mancikát magadba bolondítottad.
- Ja. Elég volt megemlítenem neki, hogy a cipője jól passzol a szeme színéhez, már felfigyelt rám, amikor meglátta az autómat, már le se tudtam vakarni magamról.
- A főnököddel vigyázz, az egyik csoportjának külön munkát adott, majd közvetlenül a sikeres teljesítés után kirúgta őket, hogy az övé legyen a nekik kifizetendő prémium.
- Ugyan, engem kedvel, pont most bízott meg egy jó prémiumot ígérő külön munkával, egy hétig túlóráznom kell, de megéri...

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12027) Kasya válasza C. s. (#12025) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig a gog egy megbízható portál, pc alatt mindig mindent megtudtam venni korábban.

(#12028) rayoliviero válasza Greenebola (#11989) üzenetére


rayoliviero
veterán

Letiltották a kódot. :(

(#12029) ollie válasza Zeki (#11846) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már nem lehetséges sajnos, megváltoztatták a UI-t, és nincs benne többet kód aktiváció.

***

(#12030) C. s. válasza ALFA (#12026) üzenetére


C. s.
addikt

Én is ezt értem megfigyelés alatt. Gondoltam, hogy nem fog egy ballonkabátos, fekete napszemcsis krapek mögöttem osonni. Illetve...ööö... talán csak túl ritkán fordulok hátra. :DDD

Kasya:

Nem tudom, nálam miért nem működik.

ON:

DayOneSoftware 3StepIcon
Kb. 7 hónapos cég, kevés az adat a megbízhatóságáról.

(#12031) Zeki válasza ollie (#12029) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor egy régebbi AVG IS-t tölts le.

(#12032) ALFA válasza C. s. (#12030) üzenetére


ALFA
senior tag

Folyamatos fogalomzavarban vagy, mint egy sz... :C
Az csak adatgyűjtés, utána jön még az adatkeresés, rendszerezés, szűrés, és ha még mndig benne vagy a kiválasztottak között, jön a "kikkel érdemes foglalkozni" szűrés, és csak utána érdemes kezdeni aggódni.

Kedves öregasszony sopánkodott, hogy mesterembereket hívott valamit szerelni és másnap mindenkinek panaszkodott, hogy amíg kettőtől búcsúzott, a harmadik földes kézzel jött ki és később látta, hogy az egyik cserepes virágja el volt mozdítva, körülötte kis föld volt a padlón és a növényben is le volt nyomkodva a föld.

Azóta teljesen biztos benne, hogy a harmadik mesterember titkosrendőr volt és a virágcserepébe rejtette a mikrofonokat.

Most mérlegelhetsz, hogy eljutottál-e már erre a szintre, vagy még akarod fokozni, mert akkor segíthetek. :R

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12033) TRob1 válasza ALFA (#12032) üzenetére


TRob1
veterán

Bocs hogy belevau, de szerintem mindketten nézzétek meg a Snowden c. filmet, aztán utána folytassátok. :)

¤ R'n'R ¤

(#12034) Argos válasza TRob1 (#12033) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Csak most már tényleg ne itt..... :U

...elmúlik...

(#12035) azka79 válasza ALFA (#12032) üzenetére


azka79
aktív tag

menjetek szobára ;]

(#12036) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)


~ Zoho Vault - Password Manager ~

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12037) C. s. válasza ALFA (#12032) üzenetére


C. s.
addikt

"Folyamatos fogalomzavarban vagy"

Neeem! :P

azka79:

:N

Tényleg ne offoljunk tovább!

[ Szerkesztve ]

(#12040) C. s.


C. s.
addikt

(#12041) ALFA válasza TRob1 (#12033) üzenetére


ALFA
senior tag

Jajj, valaki nagyon fiatal itt. :K
Már pár évvel korábban publikálta magyar újság is a figyelő programot azzal, hogy már jó pénzért beszerezhető bizonyos csatornákon.

Mikor is volt, PIII vagy P4 esetében jött ki, hogy a proci jelent az apucinak? Majd volt egy érdekes adok-kapok, amikor oroszok nyilvánoságra hozták, hogy routerek miket továbbítanak nem publikált csatornákon? Majd jöttek a mobilos találgatások, mire valaki layán megírta, hogy már a kinai gyártók beépítik a chipekbe a jelentő kódot?

Amúgy, ha valakinek még van valami régi archívumos lehetősége, elolvashatja a "nagy magyar hacker sztorit", hogy a parlamenti automata telefonközpontot hogyan használták ázsiaiak ingyenes külföldi telefonhívásokra - pontosabban a parlamenti költségvetésnek kellett állnia a számlát.

Mielőtt rám szólnátok, hogy ne offoljak, csak egy gyors összefoglaló volt arra, hogy valaki kamu nickkel regisztrál valahova és csodálkozik, hogy mégse marad névtelen - a kütyük előre gondoskodnak mindenről, nem kell aggódni. :R

Amúgy részemről itt a .

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#12042) szjoci válasza ALFA (#12041) üzenetére


szjoci
őstag

Valahogy most ez az emberke jutott rólad eszembe. Érdemes megnézned a többi videóját is, nagyon tanulságos :))

u.i.: elnézést az offért, nem szoktam, de ez most kikívánkozott

[ Szerkesztve ]

(#12043) cigam


cigam
félisten

WinX DVD Ripper Platinum _nem_Windows_PCre!!!
Február 10-ig ingyenes
● Bármilyen DVD-t hibátlanul bemásol. 3-5 x gyorsabban, mint a versenytársak.
● Több mint 320 videó és hang formátumot ismer. Többek közt az olyan népszerűeket is mint az AVI, WMV, MP4, H.264, stb.
● 350 profil különféle eszközökhöz, mint pl. iPhone, iPad, Android, stb.
● DVD klónozása MPEG-2 vagy ISO fájlba, mappába.
● paraméterek szerkesztése, összefűzés, vágás, trimmelés, és SRT felirat hozzáadása.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12045) Argos válasza tahepa (#12044) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez folyamatosan él, benne is van az összefoglalóban. Sok más promóval együtt. :)

...elmúlik...

(#12046) tahepa válasza Argos (#12045) üzenetére


tahepa
senior tag

Akkor elnézést.

(#12048) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)


~ Robowars ~

(#12046) tahepa:
Nincs gond.
:)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12050) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)


~ Xvirus Personal Cleaner PRO ~


~ KCleaner PRO ~

(#12049) LiLxWaYnEx:
Pöpec!

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.