Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Visormail válasza Visormail (#850) üzenetére


Visormail
addikt

Igen kipróbáltam 3 hónap, a honlapjukon levő próbaverziók egyébként 1 hónaposak.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#852) Fire/SOUL/CD válasza Visormail (#850) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem tök jó/poénos játék, a News Bulettin Intro az meg igen király. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#853) AmigaFan válasza Visormail (#850) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Kipróbáltam én is, és a játék második felének még látom is értelmét, oktatási céllal készülhetett! :D
Egyébként valóban 3 hónapos a letölthető verzió.

Amiga Forever...

(#854) theCREATOR


theCREATOR
csendes tag

Panda Internet Security 2012 és Antivirus Pro 2012 6 hónapos licencek!

Internet Security: IS12PVIP-98464175

AntiVirus Pro: AP12PVIP-98464178

(#855) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Paragon Drive Copy 11 Pro Special Edition

You no longer need to spend hours performing tedious, complicated re-installations when buying or upgrading your PC. Take all the best from the system you’re used to – and simply move it to the new environment. Use Drive Copy 11 Professional for fast, efficient computer migrations of any software/hardware combination, from any source, to any target.

(Mer' eccerűbb, mint 0-ról újratelepítgetni mindent. :K )

...elmúlik...

(#856) GEPESZ66 válasza theCREATOR (#854) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Működik-e panda honlapjáról letöltött verzióval?

(#857) HZoli87 válasza GEPESZ66 (#856) üzenetére


HZoli87
veterán

Ő már biztosan nem fog neked válaszolni, mert kitiltották. De gondolom gyorsan visszaregisztrál vagy már túl is van rajta (mint ahogy már hónapok óta teszi).

Egyébként szerintem működik. Virtuális gépen kipróbálhatod.

(#858) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

PDFZilla promó
promó oldal, kulcs az oldalon.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#859) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Artensoft Tilt Shift Generator

...the tilt-shift effect in photos can be created with Tilt Shift Generator, which uses a special algorithm to blur specific areas of the image with the right force.

Ha, látni szeretnéd, mit is tud szoftveresen emulálni, eszköz hiányában: -katt-
(mouse-over => eredeti kép)

(Mer' érdekesnek tűnik... :K )

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#860) zone válasza Argos (#859) üzenetére


zone
őstag

Ilyet régen lehet online is csinálni: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#861) Argos válasza zone (#860) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Aha.
Nos, igazából most próbálgattam kicsit, de nem az igazi... Mármint, a promo. Gimp-el jobbat, pláne jobban testre szabhatót, hozok össze néhány kattintással...
Igazából, talán annak lehet ez jó, aki nem akar szórakozni, nem ért egy kicsit se a 'fotómahinátorokhoz'. Csk katt-katt és mehet a fácséra a "művészien blur-ozott fürdőszobai tükörbevillantós pózer" kép.. :P

...elmúlik...

(#862) zone válasza Argos (#861) üzenetére


zone
őstag

Ez nem a művészien blur-ozásról szól, hanem hogy úgy néz ki a kép, mintha egy makró fotó lenne pl. egy makettről.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#863) AmigaFan válasza zone (#862) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Végül is tökmindegy, végignéztem a sample képeket, de nálam a semmirevaló kategória. ;]

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#864) Argos válasza zone (#862) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nyilván nem. És ahogy mondod, úgy néz ki, mintha egy makett lenne makrózva. Annak jópofa, de ezen túl semmi.
Azt hittem ki lehet belőle hozni kicsivel többet is, de ez tényleg csak erre az egy dologra használható, és erre is ...
Na, de mint mondtam, hátha valakinek pont ez kell, gyorsan frissen.
Arra jó. Akár az online is amit mutattál.
Na, de hogy nem csengetnék ki ezért $49.95 -t, az hót'ziher! :N

...elmúlik...

(#866) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

TagJet 2.1

...MP3 tag editor that can identify tracks and entire albums and then automatically add to them tags, album art and lyrics. As well as it has wide capabilities of manual editing and ability to make all operation in batch.

(Mer' tegedtitálni jó lehet... :K )

...elmúlik...

(#867) zone


zone
őstag

Mamutu - malware detector (nemsokára lejár)

Steganos Safe 12 - fájl "széf", akár jelszó nélkül (emailben küldik a kódot)

WinX HD Video Converter Deluxe - videó konverter (nem jár hozzá későbbi update és support)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#868) Vukmir válasza zone (#867) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Mamutu -> Offer Starts

Még el sem kezdődött ;)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#869) zone válasza Vukmir (#868) üzenetére


zone
őstag

Tényleg, csak a nagy visszaszámlálást láttam, és egyből azt hittem addig lehet jelentkezni :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#870) wilburwalsh válasza Fire/SOUL/CD (#858) üzenetére


wilburwalsh
tag

Köszi, ez a progi még sokszor jól jöhet! :)

(#871) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
ZoneAlarm IS 1 év
[link]

Én nem próbáltam , nem ismerem a progit , vélemény milyen ??
Én úgy tudom hogy a Kaspersky motor van benne ?

(#872) wilburwalsh


wilburwalsh
tag

Én itten szoktam promókra vadászni: Raymond.cc - Freebies forum. :)

(#873) Visormail válasza 78zolika (#871) üzenetére


Visormail
addikt

Nem egy sima regisztrálós/letöltős promó kell hozzá a barátaidnak ajánlani marhaság.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#874) wilburwalsh válasza 78zolika (#871) üzenetére


wilburwalsh
tag

Helló!
A promóció működik, én is ezzel szereztem az 1 éves licencem! :) A bankszámlám sem sarcolták meg! :DDD
Szerintem jó védelmi program, már több, mint 2 hónapja van fent a gépemen. :) A vírusirtós topikban bővebben is írtam róla.
Valóban a Kaszpi motorját használja.

(#875) Vukmir válasza wilburwalsh (#874) üzenetére


Vukmir
aktív tag

1 eurót elvesznek majd vissza utalják jól olvastam?

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#876) wilburwalsh válasza Visormail (#873) üzenetére


wilburwalsh
tag

A barátoknak ajánlásnál rosszabb az, hogy valós nevet és email címet + bankkártya-adatokat kell megadni a promóhoz. Viszont a ZA webshopja szerintem van annyira megbízható, hogy később sem fognak csak úgy leemelni pénzt a számlánkról.

6 email címet kell megadni, és az email címekre egyenként be kell lépni, majd az oda érkezett linkre kattintás után letölteni a ZA websetupját, ami kevesebb, mint 5 MB méretű. Ha ez mind a 6-nál megtörtént, akkor a promóhoz megadott saját email címünkre elküldik az 1 éves licencünkkel kapcsolatos dolgokat.

(#877) wilburwalsh válasza Vukmir (#875) üzenetére


wilburwalsh
tag

Én is így láttam.

(#878) Vukmir válasza wilburwalsh (#876) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Ott a TRUSTe logo ill. 30 napon belül 100% os megtérítés ha valami van.Igaz 2 USA telefonszám van megadva, de egyik külföldieknek van másik pedig usa lakóknak. Gmail alól meg ingyenesen lehet hívni az USA telefonszámokat :)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#879) wilburwalsh válasza Vukmir (#878) üzenetére


wilburwalsh
tag

A bizalmas adatok megadása is rendes titkosított (HTTPS) kapcsolaton keresztül történik. Nekem semmi okom nem volt arra, hogy hívogassam őket. :)

(#880) Vukmir válasza wilburwalsh (#879) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Mivel ott a TRUSTe logó :P

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#881) wilburwalsh válasza Vukmir (#880) üzenetére


wilburwalsh
tag

A logót akár én is oda tudnám biggyeszteni több weboldalra is... ;]

(#882) Vukmir válasza wilburwalsh (#881) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Csak nem eredeti hivatkozással :)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#883) wilburwalsh válasza Vukmir (#882) üzenetére


wilburwalsh
tag

De, a hivatkozás eredeti lenne, csak legfeljebb nem az oldalamról szólna. :D

(#884) Visormail


Visormail
addikt

WinX DVD Bluray Backup Pro Pack Free Giveaway Máricus 1ig lehet aktiválni

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#885) Visormail válasza Visormail (#884) üzenetére


Visormail
addikt

Most próbálgatom a DVD Copy-t hát elég gyík dolgok vannak benne. :F
Forrásnak csak meghajtót fogad el mappát nem, ill van benne egy ISO mounter ami felcsatolja virtuális meghajtónak. Ezen segíthetünk a subst célbetűjel: forrásmappaútvonala paranccsal.
A DVD to DVD, DVD to ISO, DVD to VIDEO_TS folder funkcióknál semmit nem lehet változtatni a dvd-n csak a védelmeket, régió kódot lehet eltávolítani.
A Copy to MPEG2 file opciónál már mutatja a videófolyamokat amik közül egyet lehet választani, azon belül viszont csak mutatja a hang és feliratsávokat de nem engedi kiszedni ami nem kell.
A Copy DVD chapter funkciónál már megint nem is mutatja a hangsávokat és feliratokat.
A hangsávok közül egyedül az Extract Audio Only funkciónál választhatunk.
Az előnézeti rész is esetlegesen működik ill csak a main title-t hajlandó mutatni, de ha egyszer stop-ot nyomunk utána már azt sem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#886) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

3D Converter 3.3.5

allows you to convert flat 2D videos to anaglyph red cyan 3D with high speed thanks to CPU/GPU acceleration. The latest version of 3D Video Converter also includes free accompanying 3D Video Player for you to initially adjust the levels of 3D Shift and 3D Depth as desired to see a preview of your future 3D video.

(Mer' ilyen még nem volt... és biztos hasznos! De, legalábbis vicces lehet. :C )

CleanGenius Pro for Mac

(Mer' azt az OS-t is Mac kell tisztítani! :K )

...elmúlik...

(#887) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

WinISO Standard 6.1 promo1 éves kód - Csak ma!
1. Hozz létre egy account-ot (fals adatok és eldobhato mail címet is használhatsz pl EZT
2. Válasz mail-t fogsz kapni egy link-el, amivel meg kell erősíteni/véglegesíteni a regisztrációt, tedd meg
3. a megjelenő oldalról letöltheted a megfelelő verziót, vagy közvetlenül INNEN, ugyanezen oldalon kérhetsz kulcsot a Get Serial Code gonbra kattintva. A serial az oldalon egyből megjelenik és a mailcímre is elküldik
4. Akármilyen mail címet is használtál, azt jegyezd le, mert a mail cím is szükséges a program élesítéséhez
5. Ha az általam javasolt eldobható mail szolgáltatást használtad, akkor törölheted a postafiókot

UI: természetesen már le is töltöttem és aktiváltam is a progit, úgy hogy a promo működik jelenleg.

[ Módosította: doc ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#888) zone válasza Fire/SOUL/CD (#887) üzenetére


zone
őstag

A regisztráció eddig érvényes: H márc. 4 2013

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#889) Fire/SOUL/CD válasza zone (#888) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, módosíttatom a modikkal, hogy 1 éves kód legyen...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#890) po1son válasza Fire/SOUL/CD (#887) üzenetére


po1son
addikt

Nah ez egy jó progi. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#891) radi8tor válasza Fire/SOUL/CD (#887) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugye nem kötelező ma regisztrálni a programot? Lehet a kóddal később is aktiválni?

⭐ Stella

(#892) Fire/SOUL/CD válasza radi8tor (#891) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Legjobb tudomásom szerint nem kötelező, mert a progiban nem időkorlátozás van, hanem aktiválás nélkül max 500MB-os ISO-t lehet buherálni vele.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#893) Fire/SOUL/CD válasza radi8tor (#891) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja és még valami, de ezt sem tudom biztosan, de esetleg az is előfordulhat, hogy mindegy mikor aktiválod, mert a kulcs minden esetben 2013 márciusáig érvényes... Ezt ma nem tudom megmondani, 1 hét múlva már igen. :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#894) Wolfskin válasza Fire/SOUL/CD (#887) üzenetére


Wolfskin
őstag

nekem a create account-ra semmit sem csinál. (adatok kitöltve) :F

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#895) Visormail


Visormail
addikt

Csak most tettem fel a NovaPDF-et ami promócióba volt még decemberben, hát hogy ez mekkora bugos gagyi! Gyorsan ment is fel az ingyenes PDF Creator ez amit 5-10mp alatt elvégez, azt a Nova 5-10percig csinálja?!

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#896) zone


zone
őstag

Bryce 7 Pro $250 helyett ingyen
3D tájgeneráló

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#897) AtHoS válasza Wolfskin (#894) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam működött.
Böngésző probléma is lehetett, hogy nem ment a create gomb

read-only mode on the forum

(#898) Visormail


Visormail
addikt

Na most viszont vége az online tárhelynek, de nem lejárt hanem végeztek egymással vagy mi :F

BeeCloud Support - BeeCloud - Termination of Free account.

Dear customer,

It is with regret that we need to inform you that we have ended our relationship with Livedrive.
We are no longer a Livedrive reseller and cannot support you further with your backup account.

What does this mean for you?

Your account will continue to work until March 13th 2012, giving you the opportunity to restore files to your pc if needed.

As of March 13th 2012 you will no longer be able to backup or restore data and all the files that are backed up will be removed online.

You are advised to search for another backup solution if you still need one.

Regards,

BeeCloud.eu

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#899) Visormail válasza Visormail (#898) üzenetére


Visormail
addikt

A beecloud honlapja...

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#900) Fire/SOUL/CD válasza Visormail (#899) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mást kell használnod, pl Skydrive (25G) vagy Adrive (50G) tárhellyel az ingyenesben.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.