Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Met válasza pecze (#1850) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem login nélkül megy.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1852) motacilo


motacilo
aktív tag

Glary Utilities Pro free key: [link]

Your name: MostiWant (or your name)

Registration code: 1788-61679-5834282

(#1853) pethYeti


pethYeti
addikt

Mai napon ingyenes a Hard Disk Sentinel: [link]

(#1854) scott_free válasza pethYeti (#1853) üzenetére


scott_free
senior tag

wow, köszi, ez nagyon jó! :R

(#1855) odrif válasza pethYeti (#1853) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

köszi :C

20 éve a Prohardveren

(#1856) pecze válasza pethYeti (#1853) üzenetére


pecze
aktív tag

köszi, eddig a próbát használtam

(#1857) GEPESZ66 válasza pethYeti (#1853) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Miben különbözik ez a Professional-változattól?

(#1858) pethYeti válasza GEPESZ66 (#1857) üzenetére


pethYeti
addikt

Szerintem lényeges dolog nem hiányzik belőle: [link]
Felület teszt egyébként benne van, valamint biztonsági mentésre van jobb program.

(#1859) Piloss válasza pethYeti (#1853) üzenetére


Piloss
senior tag

Nagyon köszi :C :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#1861) Argos válasza mazza (#1860) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Worth a try.. :)

...elmúlik...

(#1862) sz.j


sz.j
nagyúr

A Hard Disk Sentinel nekem nem fogadta el a kapott kódot .... :(

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1863) kispx válasza sz.j (#1862) üzenetére


kispx
addikt

A Standard edition-nal próbáltad?

(#1864) sz.j válasza kispx (#1863) üzenetére


sz.j
nagyúr

Igen, a fentebb megadott linken keresztül regisztráltam és ott "helyben" megadta a felhasználónevet és a kódot, de a progi telepítését követően a regisztrációs kódot nem fogadta el.
Ezt írta ki: "Hibás regisztrációs kulcs. A regisztráció sikertelen"

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1865) pethYeti válasza sz.j (#1864) üzenetére


pethYeti
addikt

A felhasználó nevet neked kell megadni. Nem ad ő meg semmit csak a kulcsot.

(#1866) scott_free válasza sz.j (#1864) üzenetére


scott_free
senior tag

nem a "rendelési számot" (Order Number) nézted regisztrációs kódnak?

(#1867) AtHoS válasza pethYeti (#1865) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt is e-mail-ben küldi, szóval valami erősen be lett nézve ott :B

scott_free
Hmmm.. na az könnyen elképzelhető lehet, hogy azt nézte el

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1868) scott_free


scott_free
senior tag

5 Ashampoo program ingyen

a kuponkód: ASH-444LW1

(#1869) sz.j válasza scott_free (#1866) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nálad a pont .....

Mivel órákon keresztül nem jött e-mail, és sajnálatos mód nem tudok angolul... :B , a rendelési számot véltem kulcsnak :W
Ma reggelre megjött az e-mail és a benne lévő kulccsal természetesen működik.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1870) pethYeti válasza AtHoS (#1867) üzenetére


pethYeti
addikt

A Registered Name az nem a programhoz tartozik hanem az oldalhoz... Én mást adtam meg és simán beregisztrált. :U

(#1871) AtHoS válasza pethYeti (#1870) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No akkor kiderült, hogy nem köti névhez a kódot Máté János

read-only mode on the forum

(#1872) Mercutio_ válasza pethYeti (#1865) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fent van valahol ez a "sima" verzió?
Én csak a pro-t találom letölthető formában, de az persze nem fogadja el a kulcsot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1873) kispx válasza Mercutio_ (#1872) üzenetére


kispx
addikt

(#1874) Mercutio_ válasza kispx (#1873) üzenetére


Mercutio_
félisten

:B :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1875) raccoon24


raccoon24
csendes tag

Üdv!

Magyar nyelven is tudó képernyő felvevő program:

http://www.chip.de/downloads/Screen-Recording-Suite-Vollversion_58015511.html

(#1876) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha valakinek még nem lenne:

Samponos winoptimalizáló 2012-ből

...elmúlik...

(#1877) raccoon24


raccoon24
csendes tag

Ocster Backup Pro 7 80 %-os akció:

[link]

(#1878) TROLLJEGEREN


TROLLJEGEREN
csendes tag

Ha valaki értesül valami zaftos kis TrustPort Internet Security 2013 promóról akkor mindenképpen értesítsen :)

Avast! 7 promóció: http://href.hu/x/iyff (7 letöltés + telepítés (free változat) után IS licencet kapok 1 évre)

(#1879) HZoli87 válasza TROLLJEGEREN (#1878) üzenetére


HZoli87
veterán

(#1880) Tetete1 válasza HZoli87 (#1879) üzenetére


Tetete1
senior tag

Régen szerettem, de ma már ingyé sem kéne....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1881) motacilo válasza Tetete1 (#1880) üzenetére


motacilo
aktív tag

Pedig annyira azért nem rossz!

(#1882) Tetete1 válasza motacilo (#1881) üzenetére


Tetete1
senior tag

Annyire nem, de annyira nem is olyan jó... :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1883) TROLLJEGEREN válasza HZoli87 (#1879) üzenetére


TROLLJEGEREN
csendes tag

:R

(#1882) Tetete1 : Miért nem ?

Avast! 7 promóció: http://href.hu/x/iyff (7 letöltés + telepítés (free változat) után IS licencet kapok 1 évre)

(#1884) Tetete1 válasza TROLLJEGEREN (#1883) üzenetére


Tetete1
senior tag

Még a víruskergetője jó (de nehezen irtja le a megtalált vírusokat) és nem fogja a gépet, de az Is-nek nem tökély a tűzfala. Mindenekáltal még fizetős is (nekem Comodo IS van most, az ingyenes), nem talál utána vírust a MaM sem, de az Emsisoft sem (most eresztettem rá az internetes Bitdefendert, de az sem talált semmit)....

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1886) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

PageFour

PageFour lets you organize your writing in a way that best fits your needs as a creative writer, with character summaries, plot outlines, chapters, and notes.

Logout-os poétáknak jól jöhet. :K

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#1887) AtHoS


AtHoS
nagyúr

YesShield speckó FULL verziója december 25-ig tölthető

read-only mode on the forum

(#1888) Tetete1 válasza AtHoS (#1887) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ez milyen védelmet biztosít? Próbálgatom a googleval fordítani, de nem sok eredményre jutottam. Ha valaki használta már segítsen...Ha védem a C meghajtót, akkor ott semmiféle változtatást nem engedélyez (mint pl. a Vírusadatbázis frissítése? Vagy ha az összes meghajtóra kiterjesztem, akkor letölteni sem megy (azaz nem marad a gépen?)...

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1889) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Wise Care 365 Pro

A Wise Care 365 Pro egy fontos segédprogram a számítógép adatbázisának, merevlemezének és egyéb rendszer-eszközeinek karbantartásához. A könnyen használható és hatékony szoftver a legjobb megoldás, hogy javítsa a számítógép teljesítményét. Rendszeres használatával a számítógép nem fog lelassulni.

A Wise Care 365 Pro segítségével tisztíthatja, töredezettség-mentesítheti, és optimalizálhatja a Windows Registry-t. Ezenkívül visszaállítja az elveszett fájlokat, valamint elrejtheti fontos fájlokat és mappákat. A szoftver növeli a szabad memóriát akár a játék, akár a jobb szoftver teljesítmény érdekében. Az egyszerűen használható “One Click Tune-up” opcióval optimalizálhatja a számítógép teljesítményét.

Ashampoo Music Studio 2012

NFO

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#1890) ƵøŁĭ válasza Argos (#1889) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Kösszi . Te próbáltad már,hasonló teljesítményi potenciál van benne mint az Advanced System Care 6-ba ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1891) Argos válasza ƵøŁĭ (#1890) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nincs mit.
Bevallom én nem nagyon használok ilyen progikat, így nem tudok relevánsan nyilatkozni erről az adott programról. Jobbára manuálisan takarítok.
Avagy a régi jól bevált Ccleaner, meg Win-reinstall után, néha fel szoktam rakni egy Samponos Winoptim-t (ebből mindig van valami promo), de csak azért mert ott egy helyen van az a néhány tweak/rendszer-beállítás, amit át szokam szabni.

...elmúlik...

(#1892) Tetete1


Tetete1
senior tag

Aiseesoft Total Media Converter 6.2.66.0

Csak a mai nap ingyenes ( a total video változatban iso file-ból is lehet konvertálni, valszeg ebben is):
A telepítés végén közli a regisztrációs nevet és a számot ( és felajánlja a kulcs mentési lehetőségét is)

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1893) kenand válasza Tetete1 (#1892) üzenetére


kenand
veterán

De csak ma regisztrálható, holnap már nem lehet újra telepíteni.

(#1895) TROLLJEGEREN


TROLLJEGEREN
csendes tag

Van még olyan magazin ami tolja ki pár havonta magából a KAV kódokat?

Avast! 7 promóció: http://href.hu/x/iyff (7 letöltés + telepítés (free változat) után IS licencet kapok 1 évre)

(#1896) ƵøŁĭ válasza TROLLJEGEREN (#1895) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

CHIP.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1897) cigam válasza kispx (#1894) üzenetére


cigam
félisten

Ez már tud videóból(avi,mov,...) is DVD-t készíteni, vagy még mindég csak egy előre előkészített videto_ts mappába rakosgatott vob fájlokból képes írni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1898) kispx válasza cigam (#1897) üzenetére


kispx
addikt

Van egy "burn movies" menüpontja ha arra gondolsz. De ezt csak egy virtuális gépen próbáltam ki, mert inux alatt vagyok most. Csak holnap tudom normálisan megnézni.

(#1899) Tetete1 válasza kispx (#1898) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem jött össze.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1900) cigam válasza kispx (#1898) üzenetére


cigam
félisten

Igen, arra gondoltam, de hogy azon belül be is konvertálja pl. a kamera mov fájljait, vagy nekem kell vmi "dvdmaker"-el vob-ot gyártani belőle, és már a kész dvd könyvtárat eszi meg?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.