Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) cigam válasza TFSi (#1649) üzenetére


cigam
félisten

A licensz feltételeit kéretik végigolvasni!

Miért hívod fel rá a figyelmet?

Tetete1

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1652) cigam


cigam
félisten

iCare Data Recovery Standard promó 09.18-ig, de a kapott kulcsal csak 09.20.ig aktiválható a program!

-Visszaálítja az Office dokumentumokat, fotókat, képeket, vieókat, zenéket, stb...
-A visszaálítást nem csak a belsõ merevlemezrõl végzi el, hanem külsõ merevlemezrõl, USB meghajtóról, és memóriakártáról is.
-Adatvisszaálítás RAW (partícionálatlannak mutató, sérült) merevlemezekrõl, vagy RAW(formázatlannak mutató, sérült) partícióról.
-Fájlok visszállítása a kiürített szemetesbõl.
-Fájlok helyreállítása formázás, vagy a Windows újratelepítése után.
-Lemez helyreállítás összeomlás után, vagy ha már nem indul a rendszer.

Bár az utolsó 2 tétel elég marketing szagú... ha nem indul a rendszer, hogyan futtatom ezt a programot :F

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1653) kenand


kenand
veterán

Freetunes 3.0 video konverter

(#1654) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!

F-SIS 2013 6 hónapos promójához nem tudna valaki egy közvetlen letöltési linket adni, mert amit belinkeltek ott nem találok semmit ahonnan le tudnám tölteni ...., bár lehet, hogy csak én bénázok ..... :B

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1655) Met válasza sz.j (#1654) üzenetére


Met
nagyúr

1. First visit the F-Secure Internet Security 2012 promotion page. Fill all requested fields and then click on the “Weiter” button. The page is in German, Google Translate may be help to you.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1656) Mikulásbá válasza sz.j (#1654) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem nem fogadta el a kódot!

(#1657) sz.j válasza Met (#1655) üzenetére


sz.j
nagyúr

Természetesen azt amit idéztél megcsináltam, a F-SIS 2012-re kaptam is kódot, de nem 6 hónaposat hanem csak november 30-ig szólót ....

"...F-Secure Internet Security 2012 ist der überflieger und mehrfacher �Testsieger. An diesem tollen Erfolg möchten wir Sie gerne teilhaben lassen, da Sie unsere Internet Security bereits in der Vergangenheit genutzt haben.

Als treuer Nutzer erhalten Sie nun exklusiv die Gelegenheit,
F-Secure Internet Security 2012 bis zum 30. November 2012 kostenlos
zu nutzen...."

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1658) Visormail válasza sz.j (#1657) üzenetére


Visormail
addikt

Ezt már korábban megbeszéltük mert a serialt adó promó már jóideje megy akkor még csak f-secure 2012 volt: [link]
A mostiwant promós cikkében ott van a letöltési link is: 4. You have to download and install F-Secure Internet Security 2013 from this link (online installer) otherwise it will not work. ami erre a fájlra mutat [link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1659) sz.j válasza Visormail (#1658) üzenetére


sz.j
nagyúr

Bár láttam azt a linket amit belinkeltél, de mivel a 2012-ről volt szó nem foglalkoztam vele ...

Amúgy "kíváncsiságból" feltettem a 2012-es november 30-ig érvényes promot és a telepítésnél már a 2013-ast rakta fel 3 hónapos promócióval.

Azért köszi az infókat.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1660) Mosanke válasza sz.j (#1659) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Nálad is tűzfal nélkül települt a 2013-as?

[ Szerkesztve ]

(#1661) motacilo válasza Mosanke (#1660) üzenetére


motacilo
aktív tag

Bocsánat, hogy beleszólok, de van egy téma kifejezetten az F-secure felhasználóknak, inkább ott kellene ezeket megbeszélni. Még egyszer elnézést, hogy belekotnyeleskedtem
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1662) Mosanke válasza motacilo (#1661) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi de ismerem azt a totyikot. ( is) :DDD
De mert itt írta be, hogy feltelepítette,így itt kérdeztem rá. Gondoltam így a logikus. És ezér is volt off-ban írva. :K

[ Szerkesztve ]

(#1663) sz.j válasza Mosanke (#1660) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sajnos igen, épp most akarok az F-SIS topikjában ezzel kapcsolatban kérdezni.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1664) motacilo


motacilo
aktív tag

"Samponos" szoftverek ingyen: [link]

(#1665) mobal válasza motacilo (#1664) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Burning Studio megéri! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1666) W666W válasza mobal (#1665) üzenetére


W666W
tag

ja csak épp nem a fullos 2012 es verzio hanem az advanced..
legalább is a link szerint ezt lehet ingyé letőlteni
Ashampoo Burning Studio Advanced FREE 2012 10.0.15

(#1667) Visormail


Visormail
addikt

Raxco PerfectDisk Professional 11 nekem azonnal megjött a kulcs a letöltéshez meg a cikkben lévő directlinket használtam akkor nem kér semmi plusz adatot.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1668) scope2007 válasza Visormail (#1667) üzenetére


scope2007
addikt

ez pont jól jött, köszi a megosztást

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1669) LamerGyuri válasza Visormail (#1667) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mi "dolgozik" a linkelt oldalon? Harmadszor omlik össze tőle a Firefoxom

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#1670) Visormail válasza LamerGyuri (#1669) üzenetére


Visormail
addikt

Nekem waterfoxal semmi nem tűnt fel nem is tölti sokáig, főleg fagyás nincs, IE9-el is jó.
Tessék ideírom ha kell, letöltés Direct Link (először kicsomagolja magát és tartalmaz 32/64bites telepítőt is)
Ide kell írni egy üres levelet chpd@raxco.de erre jön az automatikus válasz a seriallal.

Kipróbáltam win8-on annak nem barátja, gondolom az újabb 12 már igen. Azt mondja a win, hogy ismert kompatibilitási hibája van, a program meg felsorolja hogy melyik winekhez készült. Jobb gomb/Kompatibilitási problémák megoldása módszerrel feltelepül és utána fut is (elindításkor mégegyszer előjön a win üzenet itt kipipálva hogy hagyjon békén) látszólag hiba nélkül.
Így néz ki az erőforrás beállítás rész: [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1671) Visormail válasza Visormail (#1670) üzenetére


Visormail
addikt

Még egy kép a további erőforrás beállításokról [link] én mindig ezeket nézem meg először egy defrag proginál :)
A boot time defrag is megy win8on.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1672) kenand válasza Visormail (#1667) üzenetére


kenand
veterán

Sajnos lehet, hogy vége, nekem nem jön sorozatszám...
Free változatot korábban belinkeltem én is, de ez azért jobb (lenne).

[ Szerkesztve ]

(#1673) kenand válasza kenand (#1672) üzenetére


kenand
veterán

Talán még is van remény, megjött

(#1674) kenand válasza W666W (#1666) üzenetére


kenand
veterán

Ashampoonak az a szokása, hogy egy csökkentette, vagy korábbit ad ingyen, így megtudja az e-mailedet és aztán naponta bombáz hátha frissíted...
Persze ettől még az ínyegyenes sem rossz. CD/DVD íróból nem is kell a legjobb, az ingyenes is tudja amit kell. Sőt sokszor a full, túl van bonyolítva.

(#1675) Tetete1 válasza kenand (#1674) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem kell legális emailt megadni.Ennyi... :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1676) Visormail válasza kenand (#1674) üzenetére


Visormail
addikt

Szinte mindegyik ezt csinálja nem csak az Ashampoo.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1677) W666W válasza kenand (#1674) üzenetére


W666W
tag

Tudom mit csinálnak , regelve vagyok az oldalukra és le lehet mondani a hírlevelüket ha nem vagy lusta és nem kapsz ajánlatot csak ugye a honi userek legtöbbje lusta de nagyon .. ;)

(#1678) scope2007 válasza W666W (#1677) üzenetére


scope2007
addikt

nem minden esetben.. én jártam úgy, hogy nem lehetett unubscribetolni... csak 1-2 hét leiratkozás küldés után hagyta abba :D azóta csak eldobható mail címet adok meg ilyennek ;]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1679) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Remélem nem volt még.
Sticky Password 6 Pro Promo

(#1680) Nhorbee válasza Nhorbee (#1679) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Túl hamar örültem. A promo orosz proxyval sem működik. :( Ha valakinek mégis sikerül feltétlen írjon.

(#1681) Nhorbee válasza Nhorbee (#1680) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Bocsánat a sok hozzászólásért. Aki igényt tart a licence-re, csak annyit kell tennie, hogy a *.com-ot átírja .ru-ra és működik. :D

(#1682) #75912448


#75912448
törölt tag

Aiseesoft Blu-ray Player Talán egy próbát megér :)

(#1683) csaba1203 válasza sz.j (#1654) üzenetére


csaba1203
addikt

Szia parancsolj:[link] :)

(#1684) Visormail válasza cigam (#1639) üzenetére


Visormail
addikt

WinX DVD Ripper Platinum
Tud másolni is:
Copy DVD to ISO. Copy full title/main content of a DVD to hard drive with 5 minutes!
Bypass all Copy Protections & Region Locks

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1685) motacilo


motacilo
aktív tag

Ha valakinek kellene, még mindig lehet féléves Norton AV "előfizetéshez" jutni ingyen.
[link]
Sajnos a NIS ugyanilyen lehetősége megszűnt, de ha korábban sikerült letölteni a Netbook verziót, azzal további gépeken is működik ez a lehetőség, én már 3 gépre tettem fel így (persze 3 kül. accounttal).
ja és persze magyar telepítő is használható, ha már elkészült az account.

[ Szerkesztve ]

(#1686) Visormail


Visormail
addikt

Na az F-securet fel akartam rakni egy gépre, de már nem fogadta el a múltkori kulcsot. Viszont visszamenve a promós [link]-re és újra kitöltve (ugyanazokkal az adatokkal email címmel) most tényleg küldött egy másik kulcsot. Ezt még nem próbáltam hogy mennyi időre aktíválja, a levélben megint november 30-at írnak, ami gondolom most se igaz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1687) csaba1203 válasza Visormail (#1686) üzenetére


csaba1203
addikt

Az a baj,hogy sehol sem lehet megnézni az előfizetés állapotát.A promós oldalon azt írják 2013 márciusáig él az akció 2 lépésben.Az első lépcső nov 30-ig tart.

(#1688) Visormail válasza csaba1203 (#1687) üzenetére


Visormail
addikt

Telepítés után meg lehet nézni a programban

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1689) Tetete1


Tetete1
senior tag

BullGuard Internet Security 2013 Free for 6 Months

:

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1690) kenand


kenand
veterán

Érdemes vigyázni a letölthető "ingyenes" programokkal, nem mindegyik pont az aminek nevezi magát. Az ember lelkesen feltelepíti az ingyen adott progikat...
Megjártam a system restor pro-val.
Nevével ellentétben nem csak a "systemet" állítja helyre, nekem az összes dokumentumomat, a Photoshopban szerkesztett kép fileokat és amit programoztam azt is "helyre állította" azaz letörölte őket. Mindent eltüntetett, ami a mentési pont után történt....

(#1691) Visormail válasza kenand (#1690) üzenetére


Visormail
addikt

Ez nem függ attól, hogy ingyenes vagy promós vagy csak fizetős egy program. Mindegyik közt természetesen ugyanúgy találhatóak jobbak és rosszabbak. Ez amit írsz viszont erősen a te hibádnak tűnik, meg kell tanulni használni őket és figyelni hogy mi mit kérdez, mire való hogy működik. A számítógép még mindig nem tv hogy nagy kárt nem tudok csinálni akkor se összevissza nyomogatom. Azzal természetesen egyetértek hogy érdemes vigyázni.

Általában a mentő/visszaállító programok azt a partíciót szokták lementeni és visszaállítani amin a rendszer van, tehát a C-t. Na most ha te csinálsz egy ilyet és közben a windows dokumentumok mappáiban tartod a dolgaidat ami szintén a C-n van akkor tényleg ez történik amit írsz. Én semmit nem tartok a C-n pont ezért, amikor másnak csinálok újratelepítést vagy rendszerhelyreállítást külső programmal, akkor az meg adatmentéssel kezdődik.

Ezt amit írsz nem ismerem, biztos hogy nem egy ph-n többek által ajánlott program. Arra sem emlékszem, hogy lett volna itt promóba, ha rákeresek a topikban nem is ad ki mást a te hozzászólásodon kívül. Szóval azt se értem miért ide írod, max ha offtopic-ként írtad volna így mint most én.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1692) csaba1203 válasza Visormail (#1688) üzenetére


csaba1203
addikt

Érdekes én nem találtam sehol pedig mindent átnéztem ez a 2013-as verzió. A 2012-es valóban kiírta még az előfizetés állapotát :)

(#1693) Rico33 válasza csaba1203 (#1692) üzenetére


Rico33
aktív tag

Jobb klikk az ikonján az óra mellett, felülről a második opció: ELŐFIZETÉSEK MEGTEKINTÉSE. A mocskok, de eldugták ;]

(#1694) csaba1203 válasza Rico33 (#1693) üzenetére


csaba1203
addikt

Jah én meg a felhasználói panelen keresgéltem tudatlanul :D :DD

(#1695) kenand válasza Visormail (#1691) üzenetére


kenand
veterán

Szia!
Promóban kaptam.
És nem vagyok teljesen amatőr, tényleg az én hibám, hogy így jártam.
De nem partíciót ment. A Windows beépített rendszert mentéséhez hasonló csak "jobbnak vallja magát" A jobb az azt jelenti - most már tudom, hogy mindent naplóz nem csak a rendszer fileokat. és semmire sem figyelmeztetett, csak írta visszaállítja a mentési pontra az egész naplózott HDD-t. de nem a partíciót menti, a fájlokat figyeli.

De nem a promóval van baj, azt én is szeretem, akkor lennék igazán mérges, ha fizettem volna is érte...

[ Szerkesztve ]

(#1696) Visormail válasza kenand (#1695) üzenetére


Visormail
addikt

Hát igen, ilyeneknek vagy nézz utána alaposan mit csinál, vagy saját felelősségre próbáld ki, vagy kérj tanácsot hogy milyen célra melyikeket ajánlják többen tapasztalat alapján. Rendszermentés témát pl eléggé kiveséztük mostanában és az ingyenes macrium reflect lett leginkább a befutó (partíciót ment).

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1697) Visormail


Visormail
addikt

CyberLink PhotoDirector 2011
Wondershare DVD Slideshow Builder

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1698) motacilo


motacilo
aktív tag

McAfee Antivirus Plus 2012 hat hónapos promo: [link]

Ashampoo Burning Studio 2012: [link] Még holnap reggelig.

[ Szerkesztve ]

(#1699) Visormail


Visormail
addikt

Giveaway of the Day - Auslogics Disk Defrag Pro

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1700) motacilo


motacilo
aktív tag

Quick Heal Antivirus Pro 2013 4 Months Product Key

Annak, aki szereti az indiai ételeket :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.