Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) motacilo válasza dbius (#1200) üzenetére


motacilo
aktív tag

Köszönöm!!!

(#1202) dbius válasza Szellem. (#1199) üzenetére


dbius
veterán

Igen, mailben. Viszont pl. a 10 perces mail címet látszólag elfogadta, de arra nekem sem küldte ki a kódot. Gmailre viszont pillanatok alatt megjött. Illetve a guerillamail-re is.

motacilo: :C

(#1203) Szellem. válasza dbius (#1202) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Most kipróbáltam a gmail-os fiókom, és megjött. Se freemail. se t-online.

(#1204) HZoli87


HZoli87
veterán

Hát engem teljesen meglepett a program. Emlékszem amikor megjelent tavaly egyből kipróbáltam és igencsak vegyesek voltak az érzelmeim vele kapcsolatban. Legjobban a magas gépigény riasztott el tőle.

Azóta legalább félév eltelt, gondolom sokat optimalizáltak a kódon, és sok hibát is javítottak a fejlesztők. Most rendesen száguld a gép, megmerem kockáztatni, hogy nem sokkal lassabb, mint a NIS mellett.

Persze a megjelenés óta beszereztem egy 830-as Samsung SSD-ét, de nem hinném hogy ez dobott volna annyit. Szépen beállítgattam a programot és lefuttattam egy teljes ellenőrzést, csekély 12 perc alatt végzett. :Y (NIS általában 14-16 perc alatt végez)

Megy a tartalék gépre a BitDefender az ESET helyett, főgépen azért marad továbbra is a Norton. 2013-as verzió pedig csak jobb lesz ennél ahogy próbáltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#1205) M3oH válasza Airedhyal (#1184) üzenetére


M3oH
addikt

VAn info, hogy meddig fogadje al a kulcsot? Honnet ketyeg az 1ev?

(#1206) dbius válasza M3oH (#1205) üzenetére


dbius
veterán

Én végigolvastam, de nem volt ezzel kapcsolatban semmi feltüntetve a linkelt oldalon. Korábbi BD IS promo kódok érvényessége viszont aktiválástól indult, amiket eddig kipróbáltam.

(#1207) M3oH válasza dbius (#1206) üzenetére


M3oH
addikt

Koszi, mert en sem talaltam semmi konkretat. Az jo lenne, amit irtal, mert kesobbre terveztem az aktivalast.

(#1208) L7wy válasza HZoli87 (#1204) üzenetére


L7wy
őstag

Hát én futtattam virtualboxon 32 bites xp alatt a 2013as betát, és ami fura volt 100MB alatt a memóriafogyasztás (private working set) vizsgálat esetén is, üresjáratban 30-50MB között, és alig-alig ette a procit(1-2%) (virtualbox megkapta egy phenom II x4 965 1 magját, és 2 giga ramot). Szóval szerintem is sokat javult.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#1209) Szellem. válasza HZoli87 (#1204) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem rossz egyáltalán a program. Sőt! Az meg külön öröm, hogy natív 64 bites. Sok programról ez nem mondható el!

(#1210) Airedhyal válasza HZoli87 (#1204) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Hát nekem a laptopon 1:55:39 alatt szaladt végig. :)
Igaz nekem nincs SSD -m...

(#1211) Tetete1


Tetete1
senior tag

AIDA64 Extreme Edition Product Key For Free

Regisztációs kód: CSANAJKYK4

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1212) HZoli87 válasza L7wy (#1208) üzenetére


HZoli87
veterán

Én is próbáltam, szerintem is jó lesz az új verzió. A Norton 2013-as verziókról már nem vagyok ennyire elragadtatva sajnos.

(#1213) Airedhyal válasza Tetete1 (#1211) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

A kódot ezen az oldalon kell megadni, és küldik a kulcsot a megadott mail címre.

This License (Serial Number) provides you with full use of AIDA64 Extreme Edition 1.85, brought to you by PC Pro Magazine.

Szerk.

Megnéztem a jelenlegi 2.30.1938 Beta verzióval, de nem eszi meg a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

(#1214) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#1204) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Persze a megjelenés óta beszereztem egy 830-as Samsung SSD-ét, de nem hinném hogy ez dobott volna annyit."
De, az dobott rajta annyit. Az SSD sebességéhez könnyű hozzászokni, de ha HDD-re telepítenéd a BD-t, akkor iszonyat lassúnak fog tűnni SSD után, pedig hdd-hez képest sem az. ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1215) po1son válasza Airedhyal (#1213) üzenetére


po1son
addikt

De az 1.85-ős verziónál jó a kulcs. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1216) Airedhyal válasza po1son (#1215) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ja, ja.. igaz, csak az új volt éppen kéznél. :D

(#1217) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#1214) üzenetére


HZoli87
veterán

Lehet van benne valami. El se tudom képzelni, hogy mit művelne, ha rendes vas is lenne alatta az őskövület C2D helyett. :)

[ Szerkesztve ]

(#1218) Tetete1 válasza Airedhyal (#1213) üzenetére


Tetete1
senior tag

Bíztam abban, hogy tudod hova kell tenni ( a kutyákat sem szokták megtanítani párzani, tudják ők nagy jól)... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1219) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Slide It keyboard Androidra most csak 1 USD (a play store-ban).

***

(#1220) Nhorbee válasza Airedhyal (#1184) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Nekem regisztrációkor azt dobja, hogy nem tudta feldolgozni a szerver a folyamatot, próbáljam később. Másnak?

(#1221) Tetete1 válasza Nhorbee (#1220) üzenetére


Tetete1
senior tag

A későn jövők csak a szünetben foglalhatják el a helyüket.....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1222) dnsi válasza Nhorbee (#1220) üzenetére


dnsi
aktív tag

Én azonnal megkaptam.

(#1223) Nhorbee válasza Tetete1 (#1221) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Mikor van szünet? :DDD

(#1224) blattida


blattida
nagyúr

Easeus Partition Master Professional promóció, egy évig ingyenes, benne foglaltatik a linuxos bootolható lemez is, csak ma!

Regisztrálni itt lehet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1225) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

[Promo] BullGuard Internet Security 12 FREE 90 Days Trial
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1226) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Giveaway of the Day - Ashampoo Undeleter 1.10 még picivel több, mint 9 órán keresztül ingyenesen :K

read-only mode on the forum

(#1227) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

A Bitdefender 2012 -es promora adott kulcs már már érvénytelen lett. Jó mi? :)

(#1228) dnsi válasza Airedhyal (#1227) üzenetére


dnsi
aktív tag

Érvénytelen? :F

(#1229) Szellem. válasza Airedhyal (#1227) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A másik topicban a Vírusírtósban én is írtam. Az összes, azaz 2 kódom van és mind a kettő ment a levesbe. Linkeltem is képet, hogy mi a helyzet! Most vagy érvénytelen lett, vagy a szerverükkel van gond! De, nagyon gáz egyébként.

(#1230) wwhy


wwhy
veterán

Még jó hogy nem cseréltem le a június 30-án lejáró 5 Avira IS-t :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1231) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

G Data InternetSecurity 2012 Free 90 days trial
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1232) motacilo


motacilo
aktív tag

VBA32 Personal Antivirus Free 180 Days

[link]

Activation Code: LGTRU-4LQK7-3H1BJ-7VE4H

(#1233) kenand


kenand
veterán

Raxco Freedefrag.

Perfectisk ingyenes változata, kicsit korlátozottabb, mint a teljes, de ez is ismeri az SSD-k optimalizálását. Hasznos Trim támogatás nélküli oprendszer esetén Vista/Xp

Telepítéskor meg kell adni a mail címedet, nekem csak rooter nékül ment a telepítés
Link

[ Szerkesztve ]

(#1234) kenand


kenand
veterán

Jól elírtam

PerfectDisk free változat

(#1235) Lajkó22


Lajkó22
csendes tag

Sziasztok!
S.O.S. Van valakinek egy felesleges ESET kódja? Ha igen és elküldené nekem, azt nagyon megköszönném!

(#1236) HZoli87 válasza Lajkó22 (#1235) üzenetére


HZoli87
veterán

Végső esetben ez is lehet egy megoldás.

Feltelepíted a bétát, regisztrálod és a megadott mail címedre küldik a felhasználónév/jelszó párost, ami október közepéig érvényes, vagyis csaknem 5 hónapig. A 4.x és az 5.x verziók is elfogadják a kapott kulcsot.

(#1237) Orlin válasza HZoli87 (#1236) üzenetére


Orlin
addikt

Hello!Nekem fent van a beta hogyan,hol tudom regisztrálni?thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1238) HZoli87 válasza Orlin (#1237) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Telepítés után rögtön kéri, hogy aktiváljad, akkor a három lehetőség közül az alsót kell választani.

Te milyen kulccsal aktiváltad? Esetleg rátelepítetted az előző verzióra (5.x) és így átvette az ottani előfizetésedet? Van még egy módja az aktiválás megváltoztatásához, de nálad lehet hogy inaktív lesz az alsó választási lehetőség. KÉP

(#1239) Orlin válasza HZoli87 (#1238) üzenetére


Orlin
addikt

igen inaktív :O
automatikusan a PC GURU kulcsal aktiváltam.azzal szoktam használni,nah akkor ezt most elbb*am :W ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1240) HZoli87 válasza Orlin (#1239) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor jó gondoltam, hogy inaktív lesz. Rendes élőfizetésemről (2014 elejéig érvényes) már nem tudom bétaként aktiválni.

(#1241) Orlin válasza HZoli87 (#1240) üzenetére


Orlin
addikt

újra teszem akkor elvileg mennie kell a regisztrációnak nem?meg azt is jó lenne tudni mikor jön a teljes verzió....

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1242) HZoli87 válasza Orlin (#1241) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerintem Q4 a tervezett időpont, de kérdezz rá a fejlesztőknél.

(#1243) Orlin válasza HZoli87 (#1242) üzenetére


Orlin
addikt

Q4??Az mi ? :B :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1244) dbius válasza Orlin (#1243) üzenetére


dbius
veterán

4. negyedév

(#1245) Szellem. válasza HZoli87 (#1242) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Valóban év vége felé fog kijönni a cucc. Persze, ez is változhat, mert ugye az 5-ös sem pontosan jött ki. De várjuk. :)

(#1246) DUNKENSTEIN


DUNKENSTEIN
tag

Hello!

Valaki használ Roboscan-t régebb óta?

Eladó asztali "gamer" pc [+monitor] egyben [90.000] vagy bontva! http://href.hu/x/i0of

(#1247) AmigaFan válasza DUNKENSTEIN (#1246) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A Melyik a legjobb vírusirtó topicban van szó róla, nem is kevés!

Amiga Forever...

(#1248) Orlin válasza Szellem. (#1245) üzenetére


Orlin
addikt

Ha most fent van a beta az frissül a teljesre majd?Vagy ahoz külön kell majd megint tőlteni?
thx!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1249) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

SysWatch Personal for Microsoft® Security Essentials - 1 éves kulcs
Promo oldal: link
A Captcha kód megadása után azonnal láthatóvá válik a honlapon a letöltési link és a kulcs is.
Mivel ez alapvetően egy HIPS (Sandbox-al), ezért fontos, hogy megnézzétek meg a kompatibilitási listát!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1250) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#1249) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Egy negatív tapasztalat, úgy hogy óvatosan a cuccal: [link]
(Ki fogom most próbálni és a CLT tesztet is rászabadítom) ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.