Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Tetete1 válasza dbius (#1400) üzenetére


Tetete1
senior tag

Csak óvatosan ezzel a romám termékkel. Emlékeztetek, hány embert meg sz.pattak a promóciójukkal (élt 3 napot).... :W

Nem azért mert én tettem fel, de a Trusport promó nagyon jó, gyatra gépeket sem fogaj ( az enyémet sem)....A három motor pedig elég jó garancia...

Még most is él...

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1402) Szellem. válasza Tetete1 (#1401) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Abszolút jó lett a TrustPort 2013-as család.

(#1403) dbius válasza Tetete1 (#1401) üzenetére


dbius
veterán

Emlékszem, szerintem épp ezért lett kiadva ilyen "promo", ami csak 90 napig használható. Ezt esetleg úgy limitálhatják, hogy mondjuk fél év múlva már hiába telepíted fel, nem fog működni.

(#1404) cigam


cigam
félisten

Csak a mai napon!

AOMEI Partition Assistant Pro Edition V5.1 program promóciója itt

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1405) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#1404) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Remek, pár perc alatt megjött a kulcs. Thx!

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1406) Visormail válasza Tetete1 (#1401) üzenetére


Visormail
addikt

Milyen az a gyatra gép ha megkérdezhetem? A promó hozzászólások azt mondják hogy eléggé fogja a gépet.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1407) sz.j válasza Fire/SOUL/CD (#1405) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sajna nekem fél óra alatt sem jött meg .... :((
Amúgy valóban egy remek progi (a v5.0 használom), és így a mai napi ajánlat is az.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1408) cigam válasza sz.j (#1407) üzenetére


cigam
félisten

spam mappát nézted?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1409) sz.j válasza cigam (#1408) üzenetére


sz.j
nagyúr

Néztem, nincs benne ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1410) sz.j válasza cigam (#1408) üzenetére


sz.j
nagyúr

A harmadik e-mail címre rögtön megjött a kulcs (a ....@vipmail.hu címekre még mindig nem!)

Köszi a linket! :K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1411) UserX válasza Visormail (#1406) üzenetére


UserX
őstag

Pentium 630, 2x1 GB DDR 400 MHz, alig érezhető!!! Ez csak elég gyatra, nem? :P

(#1412) Tetete1 válasza Visormail (#1406) üzenetére


Tetete1
senior tag

512 Mb Ram és 800 Hz alaplap mellett vígan muzsikál ( a Norton sem fog nagyon, de ez még annak a nefyedét sem).... :DD

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1413) Visormail válasza Tetete1 (#1412) üzenetére


Visormail
addikt

Ok köszi, olyannak is szoktam csinálni a laptopját akinek 512ramos, lehet majd teszünk vele egy próbát.

UserX nekem "elég gyatra" :D , de sajnos errefelé még mindig az 1GB ramos gépek is tartják magukat a pénztelenség miatt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1414) Tetete1 válasza Visormail (#1413) üzenetére


Tetete1
senior tag

Internetezéshez, zenéléshez, filmnézéshez ez is elég (programozáshoz nulla). :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1415) kororo


kororo
tag

Sziasztok!Akit érdekel gyorsan kérjen még egy Trustport kódot a címére,most láttam vietnámi oldalon,hogy 1 évesre be lehet regelni.Sok szerencsét!

in gold,we trust

(#1416) Airedhyal válasza kororo (#1415) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Azért az oldal linkjét megoszthattad volna, ahol láttad.
Vagy leírhatnád hogy hogyan lehet beregelni 1 évesre.

(#1417) Tetete1 válasza kororo (#1415) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ne sz.passá itt senkit. Ott is ugyanaz a promó van: :W

[link]

[link]

Szivatása ellenére itt ide is nagyon érdemes bekukizni néha.... :DD

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1418) UserX válasza Visormail (#1413) üzenetére


UserX
őstag

Én gyakran találkozom 256 Mb rammal szerelt gépekkel...Azokra Immunetet, esetleg Panda Cloud-ot szoktam telepíteni (a semminél azért több... :DDD )

(#1419) Tetete1


Tetete1
senior tag

Norton av 2012 6 hónap free :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1420) Mosanke válasza Tetete1 (#1419) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

A linkeden egy 536 KB méretű telepítő van. Ez mi? Mert maga a Norton program telepítője az nagyságrendekkel nagyobb.

(#1421) Tetete1 válasza Mosanke (#1420) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mindjárt kipróbálom..nstaller Manager......Rendresen telepíti a Norton Av 2012-t.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1422) Tetete1 válasza Tetete1 (#1421) üzenetére


Tetete1
senior tag

Folytatja Norton Download Manager.....Inizilalizing.... :DD Mostmár a rendes ÍNorton logo jön be...de fennvan még a download mager logoja is..Norton logoval telepít... Rendesen felnyomta a 2012-es Nav-t.(angolul, nekem angol opom van Xp a gyatra gépem miatt)......

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1423) Tetete1 válasza Mosanke (#1420) üzenetére


Tetete1
senior tag

Minden Ok, csak Inizilizing Managert használ, azzal tölti le a telepítőt...

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1424) Mosanke válasza Tetete1 (#1423) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi. :R

(#1425) Tetete1


Tetete1
senior tag

Truszport Av 2013 -at telpítettem az IS promós kulccsal és elfogadta :DD Érvényes 2013. január 6

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1426) Mosanke válasza Tetete1 (#1425) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!
Az AV -je és az IS is beszélni a matyart?

(#1427) Tetete1 válasza Mosanke (#1426) üzenetére


Tetete1
senior tag

Úgyvan... :DD :C :Y

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1428) Mosanke válasza Tetete1 (#1427) üzenetére


Mosanke
senior tag

A nyelvet a telepítéskor vagy utána kell kiválasztani? Vagy egyből a magyar települ?

Nem én akarom feltenni, hanem a távolból próbálok/próbálnék segíteni majd valakinek, és ezért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#1429) Canis rufus válasza Mosanke (#1428) üzenetére


Canis rufus
tag

Operációs rendszer nyelvén telepít

(#1430) Mosanke válasza Canis rufus (#1429) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi szépen Neked is. Akkor még egy kérdés. Kell valamit beállítani pluszban (az IS megy fel) vagy elég az, ahogyan alapból feltelepül?
Elnézést kérek, de nem vagyok láma csak egy olyan valakinek segítenék (telefonos kapcsolattal) feltelepíteni ezt a programot, aki nem igen ért az ilyen telepítésekhez. Egy egyszerű user csak.

(#1431) Canis rufus válasza Mosanke (#1430) üzenetére


Canis rufus
tag

Tűzfala fog kérdezgetni hogy mit engedjen ki és mit ne. Nekem eddig 2 nap alatt kb 8 programra kérdezett rá

(#1432) Mosanke válasza Canis rufus (#1431) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi, azt meg tudom majd oldani a telefonon át, ha mégis valami gond lenne.
Annyit azért ért a leendő felhasználó hozzá. Remélem legalább is, hogy nem felejtette el mostanra azokat, amiket megtanítottam neki.

(#1433) Tetete1 válasza Mosanke (#1428) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem az angol az operűciós rendszerem, de magyarra van csak a billentyűzet beállítva és magyarul is telepítette...Nekem a Comodo Fw-al nagyon jó ( gépem 512 Ram, 800 Hz)- Nekem a vruskereső kérdezett kétszer, a tűzfal régóta fenn van. már ritkán kérdez....

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1434) Tetete1 válasza Mosanke (#1426) üzenetére


Tetete1
senior tag

Haladó beállításoknál lehet nyelvet változtatni....

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1435) Mosanke válasza Tetete1 (#1434) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi és Canis rufus-nak is köszönöm.

(#1436) UserX válasza Tetete1 (#1425) üzenetére


UserX
őstag

Én először az IS-t tettem fel, de nem engedte ki a Metin2-t :DDD . Viszont a bin mappában csinált 2 key file-t, egyet az AV-nak, egyet a tűzfalnak. Ezeket elmentettem. leszedtem az IS-t és csak a sima AV-t raktam vissza. Simán elfogadta a key file-t :C , így nekem is januárig jó :DD .

(#1437) cigam


cigam
félisten

Csak a mai napon ingyenesen elérhető a DVDfab DVDcreator programja. A promóció [link]je.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1438) Insidaz


Insidaz
csendes tag

Sziasztok, elvagyok kicsit tévedve tudom de nekem lenne 1 kis problémám a c++ redistributable-val. És nem igazán tudom h hova irhatnék ezügyben:S vagy ha esetleg vki tud segiteni akkor privátba irjon!
Köszi előre is!

(#1439) SenorGrande válasza Insidaz (#1438) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ha nem tudod hova írd, akkor próbáld meg az Azonnali kérdések órájában.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1440) Tetete1


Tetete1
senior tag

Comodo Internet Security Pro 2012 Free 1 Year Serial Number / License Key

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1441) arfer válasza Tetete1 (#1440) üzenetére


arfer
aktív tag

Hát ez az oldal nekem sajnos nem jön be :( !

(#1442) moonguru válasza arfer (#1441) üzenetére


moonguru
őstag

Nekem bejön, de én megvárom a 6-os verziót ami már Windows 8 kompatibilis!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1443) Tetete1 válasza arfer (#1441) üzenetére


Tetete1
senior tag

Akkor a hiba az Ön készülékében van.... :DD

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#1444) arfer válasza Tetete1 (#1443) üzenetére


arfer
aktív tag

Most már bejön... Csak sokszor kellett próbálkozni :D !

(#1445) PapauZ


PapauZ
aktív tag

Panda AV és IS akció a Computer Outletnél.

(#1446) Canis rufus válasza PapauZ (#1445) üzenetére


Canis rufus
tag

Az keményen a nyakukon maradt 2005-ről :D

(#1447) janes1976 válasza PapauZ (#1445) üzenetére


janes1976
őstag

Drága!!! :D :DD :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#1448) Mosanke válasza PapauZ (#1445) üzenetére


Mosanke
senior tag

De hát ezek a Pandák és ilyen névvel már sok éve nincsenek is. A feledés homályába vésztek. Egyébként ez volt az a Panda generáció, ami nagyon fogta a gépeket. :K

Vajon a mostaniakba is elfogadják ezeknek a kulcsait?

(#1449) Canis rufus válasza Mosanke (#1448) üzenetére


Canis rufus
tag

Ott írja, hogy frissíthető

(#1450) Mosanke válasza Canis rufus (#1449) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hát akkor jó néhány évre visszamenőleg elfogadják az új macik a kulcsokat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.