Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) ertz válasza M3oH (#300) üzenetére


ertz
aktív tag

Tudom. Csak feltelepíteni akartam, hogy meglegyen a kód. Nem akartam rajta hagyni a gépen a két IS-t egymás mellett. De ezt sem engedte. :((

(#302) Tetete1


Tetete1
senior tag

Wondershare Time Freeze Free Serial Number / Registration Code

[link]

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#303) Tetete1 válasza Tetete1 (#302) üzenetére


Tetete1
senior tag

A Wondershare Time Freeze alkalmazás egy virtuális rendszer környezetet hoz létre, így a vírusok és egyéb kártevők nem tehetnek kárt a rendszeredben. Egyszerűen kapcsolhatsz a virtuális és a "normális" rendszered között, nem kell újraindítani hozzá a gépedet. A rendszeredet állandó szinten tartja, nem lesz lassabb és lassabb az idő múlásával. Valós időben védi a gépedet mindenféle támadással szemben

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#304) Szellem. válasza Tetete1 (#303) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És ez pontosan, hogyan is működik?

(#305) Mosanke válasza Tetete1 (#303) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Ha a virtuális rendszert futtatom és azzal netezek, akkor - jelen esetben nálam a NIS - de bármely másik AV akár felesleges is? Vagy ilyenkor az is ott van? És ha igen, akkor hogyan és hova frissít, ha a rendszer "csak" látszólagos és nem valódi? Mert akkor a NIS is csak virtuálisan van ott és nem a maga valóságában.
Sok kérdés, de érdekelnének a válaszok.

[ Szerkesztve ]

(#306) BigManus válasza Mosanke (#305) üzenetére


BigManus
addikt

" Egyszerűen kapcsolhatsz a virtuális és a "normális" rendszered között, nem kell újraindítani hozzá a gépedet "

Gondolom ( nem használtam még ) úgy működik, hogy tudod használni a normál rendszert, ide vannak telepítve a dolgaid, NIS, stb.
Váltasz egyet virtuálisra és ami ott történik, azok a dolgok nem kerülnek be a normál rendszerbe.
Ha a virtuális rendszerben mentesz valamit és kell, gondolom átmenthető.
Gondolom a Sandbixie-hoz hasonló a működése.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#307) Mosanke válasza BigManus (#306) üzenetére


Mosanke
senior tag

Én is így gondolom a működését valahogy, de mégsem értem igazán. :D
"...Váltasz egyet virtuálisra és ami ott történik, azok a dolgok nem kerülnek be a normál rendszerbe..."
Ha ez így igaz, - bár én sem tudom a tutit - akkor a NIS sem tudna frissíteni nálam, mert hova szedje le a frissítéseit? :DDD Egy valójában nem létező csak látszólag meglévő valamibe? (Remélem nem tűnök nagyon butának az előző mondataimmal.) :N

Még eddig sosem használtam ilyen virtuális rendszert, de szerintem hiszem nem is fogok.
Csak érdekelt volna, hogy hogyan zajlik ez valójában.

[ Szerkesztve ]

(#308) Tetete1 válasza Mosanke (#307) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én ezt már majdnem két éve használom, ngyon jó. Egyetlen hátránya, hogy arra meghajtóra ( ez lehet egy önálló winchester, de lehet megosztott is több meghajtóra), amire a rendszer van telepítve, nem menthetsz, csak kikapcsolva.

Ezért én csak manuálisan frissítek (ez Vipre-vel nem nehéz). Letölteni csak másik meghajtóra (ha a rendszer a C-n, van akkor bármelyik másikra, D,E,F stb).

Vírus esetén csak melegen ujraindítom a gépet és semmi nem marad (mivel az előzőleg leárt rendszert indítja ujra). A gépet egyszerű konnelktor kihúzással is ki lehet kapcsolni (mert az előzőt tölti vissza). Ha az ember nem hülye, nem kaphat be vírust még egy közepes irtóval sem). Akár egye5tlen védelem nélkül is fel lehet menni az internetre, mert ujraindításkor semmi sem marad a gépen.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#309) BigManus válasza Mosanke (#307) üzenetére


BigManus
addikt

Ha a NIS a normál rendszeren van, akkor gondolom addig nem frissít, ameddig a virtuálison vagy. Ha váltasz. lezajlik a frissítés.
Fire/Soul/CD ennek a témának a guruja.
De ne offoljuk szét a topicot, nem ide tartozik amiről beszélgetünk.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#310) Tetete1


Tetete1
senior tag

Ennyi csak a beállítás (setting) és ezt kell leokézni (Apple settings).

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#311) Tetete1 válasza Tetete1 (#310) üzenetére


Tetete1
senior tag

Na mégegyszer, így néz ki lezárva, előtte a setting leokézása.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#312) Tetete1 válasza BigManus (#309) üzenetére


Tetete1
senior tag

Frissít és telepít is. Ott marad a gépeden, amig ujra nem indítod. Én egyszer (reggel, vagy este) frissítek maunálisan,. Ha közben frissít az nem zavar, de jó is. Míg a gépem be van kapcsolva, ott van (de ujraindítás után nem lesz ott, mint bármi más változás). Ha kell ráengeded a gépedre (ez akkor jó, ha nem tetszik egy program, netán vírusos, mert újraindítás után nem lesz rajta.)Megspórolsz többek között egy uninstallálást.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#313) #41133696 válasza Tetete1 (#302) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, egy ilyen nekem is beesett :K

(#314) Tetete1


Tetete1
senior tag

Steganos Privacy Suite 12 Free Serial Number / License Key

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#315) sonic60 válasza Tetete1 (#314) üzenetére


sonic60
tag

Szia

Kértem tőlük kulcsot még tegnap 4 körül, azóta sem kaptam tőlük semmit.
Valaki kapott tőlük kulcsot?

(#316) HZoli87 válasza sonic60 (#315) üzenetére


HZoli87
veterán

Mindenki ezt a kulcsot kapja, használd ezt: 049-141-182-140-037

(egyébként most kipróbáltam és 2 perc alatt meg is érkezett a levelük)

Innen letöltöd a programot: http://file.steganos.com/software/sss12int.exe

(#317) Fire/SOUL/CD válasza sonic60 (#315) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mindenki ugyanazt a kulcsot kapja a promo szerint, azaz ezt: 049-141-182-140-037
Direkt kipróbáltam most és fél percen belül már küldték is: [link]

HZoli87
Jól van, ügyesek voltunk, mint a szinkronúszók, csak egy "kicsit" hasonlítanak egymásra a hozzászólásaink... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#318) hamy2


hamy2
csendes tag

sziasztok :)

Vélemény erröl a steganos progirol?

hallani hallottam rola valahol olvastam rola...

esetleg aki probálgassa irjon rola véleményt...

Kicsit odzkodok töle mert nem ismerem annyira a programot ill nem magyar...

irjatok és üdv: hamyka :)

(#319) sonic60 válasza HZoli87 (#316) üzenetére


sonic60
tag

Köszi a segítséget neked is és Fire/SOUL/CD-nek is, frankón működik a kóddal.

(#320) dnsi


dnsi
aktív tag

AVG Anti-Virus 2012 1-PC Our Price: £4.95

[link]

(#321) Gubek-Einste

Agnitum: Autumn savings - get all-round protection for 2012

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#322) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Halloween promók
WinX HD Video Converter Deluxe - Kulcs és letöltés az oldalon
Gyári oldal - bővebben a programról

MacX Video Converter Pro - Kulcs és letöltés az oldalon
Gyári oldal - Kulcs és letöltés az oldalon

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#323) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Csak holnap reggel 9-ig!

Acronis True Image Home 2012 + Malwarebytes Anti-Malware!

67% OFF - 25 USD

[ Szerkesztve ]

(#324) Dluinet


Dluinet
nagyúr

November 2-ig ingyen!!!!!!!
DVD Creator win
Mac

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#325) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Wondershare Time Freeze 2.0 Free License
Promo | Letöltés

A megadott email címre 2 üzenetet is fogsz kapni, a másodikban lesz a kulcs, pár perc alatt megküldik.

Figyelem: Akik SSD-t használnak, azoknak felhívom a figyelmét, hogy az ilyen jellegű alkalmazások, "nem szeretik" a TRIM szolgáltatást, ami gyakorlatban teljes rendszerösszeomláshoz vezethet. Mivel ezt a progit még nem próbáltam SSD-n, ezért nem tudom ezt megerősíteni, de benne van a pakliban, úgy hogy erre figyeljetek oda.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#326) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#325) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, erre én is gondoltam már a múltkor is amikor tetete1 belinkelte, csak a kisebbik - azaz HDD-s rendszerem van

(#327) Tetete1 válasza #41133696 (#326) üzenetére


Tetete1
senior tag

Normál rendszeren nagyon jó, mert ha ezzel valaki beszed valami kártevőt, csak magát okolja.Régi, 12 éves gépemen tökéletes (Xp, 800 Hz,512 Ram). Comodo Fw defense + Vipre kettős mellett nem tudok semmitsem beszedni. Ugyanakkor bármit ki tudok próbálni, melegindítássalo még ununstall se kell. A gépet akár konnektor kihúzással ia ki lehet kapcsolni. Nekem ez egy áldás :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#328) Tetete1


Tetete1
senior tag

Free 90 Days BullGuard Internet Security 12

[link]

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#329) Tetete1


Tetete1
senior tag

Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.39 Free Reg Code

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#330) föccer válasza Tetete1 (#329) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez jó. Napi 50 kulcsot adnak ki ingyen. Már csak azt kellene megtalálni, hogy melyik időzónához mérik a nap kezdetét :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#331) po1son válasza föccer (#330) üzenetére


po1son
addikt

Hát, ha meg is tudjuk, akkor sincs sok esély rá, hogy mi kapjunk. :W :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#332) föccer válasza po1son (#331) üzenetére


föccer
nagyúr

Én azért próbálkoznék, hátha összejön. Már rég óta keresek ilyen szoftvert, amit ingyenesen lehetne használni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#333) po1son válasza föccer (#332) üzenetére


po1son
addikt

Sok sikert ;)
Ahogy nézem még 3 napig tart vagyis még 150 darabot osztanak ki, ami nem vmi sok... :(((
Habár vicces is lenne, ha egy ilyen szoftvert ingyen osztogatnának... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#334) föccer válasza po1son (#333) üzenetére


föccer
nagyúr

Azok akik lottóznak is ezzel érvelnek: Ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem nyersz. Ezért lenne jó tudni, hogy melyik időzónában van a fordulópontjuk. Sajna még a cég székhelye sincs feltüntetve a honlapon :S

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#335) dbius válasza föccer (#332) üzenetére


dbius
veterán

Handbrake esetleg?

(#336) föccer válasza dbius (#335) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha nem jön össze, akkor ránézek, köszi.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#337) Tetete1 válasza föccer (#330) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem "megjött" (a promókulcs). :DD

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#338) föccer válasza Tetete1 (#337) üzenetére


föccer
nagyúr

Hány órakor jelentkeztél?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#339) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Ha valakit érdekel van egy Avira IS promo kulcsom amit még nem aktiváltam

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#340) ftc válasza ErosenZold (#339) üzenetére


ftc
nagyúr

Üdv mennyi ideig jo a promo?

Comodo 1 évest kipenderítettem a fenébe :D

(#341) ErosenZold válasza ftc (#340) üzenetére


ErosenZold
senior tag

18 hónapos

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#342) Tetete1 válasza föccer (#338) üzenetére


Tetete1
senior tag

06.30-kor regisztráltam, 1 perc mulva itt volt a promo.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#343) föccer válasza Tetete1 (#342) üzenetére


föccer
nagyúr

Király, asszem reggel korán kelek.

Ahogy nézem egy e-mail címmel csak egyszer kell próbálkozni. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#344) föccer válasza föccer (#343) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentem sikerált. Köszi a tippet :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#345) po1son válasza Tetete1 (#342) üzenetére


po1son
addikt

Akkor 06:30-kor kell regisztrálni és akkor talán a szerencsések között lehetünk?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#346) föccer válasza po1son (#345) üzenetére


föccer
nagyúr

Én 6:07-kor kaptam meg a kulcsot. Szerintem 6:00-tól osztják és ameddig kitart az 50 kulcs. Egyébként nagyon jó kis program. Jól gazdálkodik a cpu-val, lehet bach-elni a feladatokat. Egyetlen egy opciót nem találtam, méghozzá azt, hogy el lehessen forgatni a videókat. Ez a telefonnal készített videóknál lehetne nagyon hasznos. Ha valaki megtalálta ezt az opciót, akkor legyen szíves szóljon.

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#347) po1son válasza föccer (#346) üzenetére


po1son
addikt

Rendben és köszi. ;)
Akkor holnap reggel megpróbálom és remélem, hogy a freemail-es email címet elfogadja majd. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#348) po1son válasza föccer (#346) üzenetére


po1son
addikt

Nah most már nekem is van kulcsom :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#349) Mosanke


Mosanke
senior tag

Ha valakinek kell még Xilisoft Video Converter Ultimate licence key, akkor írjon PÜ-t. Kaptam kettőt ismerősöktől és átadom, nekem nem kell.
Az első kettő jelentkezőé az egy-egy kulcs.

(Délelőtt 9 órától úgy kábé délig nem leszek gépközelben, de után elküldöm a kódokat. Ígérem!)

[ Szerkesztve ]

(#350) cigam válasza Mosanke (#349) üzenetére


cigam
félisten

Ment privi

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.