Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#251) werttzui válasza adik (#249) üzenetére


werttzui
őstag

Én is erre gondoltam csak meg kellett kérdeznem tudod a gyengébbek kedvéért mint én is :B

PENTAX

(#252) werttzui válasza Jeannie (#248) üzenetére


werttzui
őstag

Persze,hogy jobb képeket lehet vele csinálni mert nem remeg mint az ember keze bár ha sokáig gyakorolsz kézből is meg lehet tartani a gépet remegés nélkül gyakorlás kérdése./néha nekem is jól jönne egy állvány :) /

[Szerkesztve]

PENTAX

(#253) Predator...


Predator...
tag

Állványtot viszek én is...Hama Star63;)
Várom már...remélem jó idő lessz...
apropó...vigyek tüzes virágbotot? jó fotókat lehet róla készíteni:P

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#254) werttzui válasza Predator... (#253) üzenetére


werttzui
őstag

Tüzes mit? :U

PENTAX

(#255) adik válasza werttzui (#254) üzenetére


adik
őstag

[link]
ptt az első kép. szerintem vmi ilyesmi lehet, csak benzinnek leöntve és meggyújtva.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#256) werttzui válasza adik (#255) üzenetére


werttzui
őstag

A benzint a botra vagy a gazdájára kell önteni? :D :D :D

[Szerkesztve]

PENTAX

(#257) Jeannie válasza adik (#250) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Hehe, annyi az egyetlen gond vele, hogy müanyagok a tappancsai, és kemény felületen szétcsúsznak a lábai :D Viszont meghúztam a csavarokat és úgy néz ki most már bírni fogja a nyúzást.

(#258) Jeannie válasza werttzui (#251) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Pláne jó volt hogy megkérdezted, én simán félreértettem, de ez természetesen csak engem jellemez :B

(#259) adik válasza Jeannie (#257) üzenetére


adik
őstag

A Notre Damme-ban jártam így. Szétcsúszott a zálvány (Velbon, vagy Vanguard, már nem emlékszem), ahogy elkezdtem félig lenyoni a gombot. Ok, összekapartam, meghuzigáltam mindenhol, gombra rátenyerelk, nem mozog, ok, gomb félig lenyom, élesre áll (közebn rajtam téli kabát, ami fedett helyen kezdett már kellemetlenül meleg lenni), pasas kocogtatja a vállam. Megnézem ki az, persze egy szerzetes, hogy tegyem el az állványt, itt nem használhatom. Nem vagyok rá büszke, de asszem nem volt templomba illő, amit magamba mondtam, miközben bocsánatot kértem, és összecsuktam a Betlehemet. Szóval erre érdemes odafigyelni. :))

Kettő, csipkebokor vessző!

(#260) Predator...


Predator...
tag

Érdekes...:)

Amúgy igen ilyesmire gondoltam[link]
De van már meteorom is (a képeken nem én vagyok,csak azért mutatom h ilyesmi-re számítsatok)[link]
és Petróleum segítségével gyujtom meg...drága a benzin:D

Ehhez viszont jól jön az állvány:)

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#261) Jeannie válasza Predator... (#260) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Nem látszik ... :(

(#262) werttzui válasza Jeannie (#261) üzenetére


werttzui
őstag

Szerintem elégett :D :D :D

PENTAX

(#263) Jeannie válasza werttzui (#262) üzenetére


Jeannie
aktív tag

kiégett, maximum beégett, hogy szakszerűek maradjunk ;]

(#264) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Ájvé, tizenhatodikára megkértem a szabadnapot. Vészesen közeleg az Idő...

(#265) adik válasza Jeannie (#264) üzenetére


adik
őstag

és ugye meg is kaptad? ;)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#266) werttzui válasza Jeannie (#264) üzenetére


werttzui
őstag

Hétvégére is szabit kell kérned? Sz.r lehet neked :(

PENTAX

(#267) Jeannie válasza werttzui (#266) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Toleránsak, általában arra a napra kapom a szabadnapom amikorra kérem, bár most a sok diák elmegy suliba és jóval kevesebben leszünk. Hétfőre kiderül. :)

(#268) werttzui


werttzui
őstag

Vajon milyen idő lessz ? :F

PENTAX

(#269) KrAt válasza werttzui (#268) üzenetére


KrAt
veterán

Remélem nem... :)

(#270) biggamer


biggamer
veterán

Érdeklődnék, hogy nem-e lehetne 15.00-ra tenni a találkozót, mert 15.00-ra van beírva a vonyííítom érkezése a Nyugatiba. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#271) adik válasza biggamer (#270) üzenetére


adik
őstag

done

szeptember 16, 15:03, Nyugati pu, főbejárat.

s lassan kérném a jelentkezéseket is. szóval eddig megerősítve:

biggamer
adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#272) adik válasza werttzui (#268) üzenetére


adik
őstag

jóó.
biztos. nagyon biztos. nagyon nem biztos. de jó, szerintem. ;)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#273) KrAt válasza adik (#271) üzenetére


KrAt
veterán

Ottleszek, megpróbálok odaérni 3-ra, de nem igérem. Majd felhívlak, és akkor közben csatlakozom hozzátok!

(#274) werttzui válasza adik (#271) üzenetére


werttzui
őstag

Megyek.

PENTAX

(#275) Jeannie válasza adik (#271) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Holnapra kiderül hogy lettem beosztva jövő hétre, de azért leadnám a jelentkezésemet, ha nem gond, kettő főre, a másik egyén ő lesz: [link].
:R

(#276) adik válasza adik (#271) üzenetére


adik
őstag

Jeannie
biggamer
Hydra SR
KrenAtesz
werttzui
adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#277) biggamer


biggamer
veterán

Köszi az új időpontot. :R
Azt is jelezzétek légyszi, hogy ki hoz állványt, és hogy mekkorát ( kb. 160 cm, kb. 40 cm stb ), hogy tudjuk hányadán fogunk állni.
Vagyis a gép.
És majd valaki kiszámolhatná azt, hogy akinek nincsen sehová bérlete, annak mennyi jegyet kell majd vennie.

Egyenlőre talán ennyi. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#278) adik


adik
őstag

Parlamenttől (Parlament giccsfotók) a Szabadság téren át (sok gyerek-kutya-kismamafotó + szép épületek) gyalog (van pl omladozó ház vs üvegpalota kontraszt) a Bazilikáig (Bazilika giccsfotó, plusz LIFTTEL fel a Bazilikába kilátást fotóni. esküszöm, hogy most felmegyek ), onnan Deák tér, ahol lehet szociofotózni (utcazenész, koldus, stb).

Ezt az etapot valahogy majd hackelve kéne, úgy akkor lehet gyalog is, az Andrásin keresztül. Ez kb egy órát jelentene, plussz a Bazilika. Egy kávézó is belefár, és van a környéken millió.

Majd Deáktól Batthányi térig metró, ahol a Parlament másik fele, plusz Duna ugyancsak téma, majd vissza az undergrundba a Moszkva térig. aki lusta volt szociózni a Deákon, itt még megteheti a vendégmunkásokkal, plusz lehet nagytotálozni is! (sajnos építkezés)

ha megállunk akkor 2, egyébként 1 jegy. Építkezés over.

Innen 21-es busszal irány Normafa, ahol zárásként túrázhatunk a százféle színű lombhullató erdőben , fotózni magasról a városst, végül a Tündér-sziklát meg lehet mászni (ez kb 30méter magas szikla, ami kiáll az erdőből mint egy odavert szög), majd egy naplemente fotóval zárhatjuk a napot.

le egy jegy, fel egy jegy, az már 4 db, és akkor a Moszkvára kötöttünk ki megint. Onnan
a.) vissza a nyugatiba az egy jegy, összesen max 5 jegy.
ha bemegyünk az éjszakába, akkor attól függ hova.
b.) Érdemes lehet a Vár (gyalog 7-8 perc, emelkedő, vagy 1 jegy), onnan 15 (vagy 16?) -os c.) busszal bélváros (az már 5-6 jegy)
d.) Citadella (Moszkváról, belvárosból 1 jegy)

sajnos se átszálló, se szakaszjegyek a tervezett útvonalba nem szólnak bele

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#279) j.bravo válasza adik (#276) üzenetére


j.bravo
addikt

Megyek, ofkorz :)
biggamer: szerintem a belvárosban vsz. lehet sétálgatva közlekedni, annyira nem nagyok a távolságok; ha felmegyünk a Normafára akkor oda is csak egy buszjegy kell, meg lefelé is, de a pontos útvonaltervet ismerők még összeírják majd gondolom :)

Whatever.

(#280) adik válasza adik (#276) üzenetére


adik
őstag

Jeannie
biggamer
Hydra SR
j.bravo
KrenAtesz
werttzui
adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#281) adik válasza j.bravo (#279) üzenetére


adik
őstag

biggamer: szerintem a belvárosban vsz. lehet sétálgatva közlekedni, annyira nem nagyok a távolságok; ha felmegyünk a Normafára akkor oda is csak egy buszjegy kell, meg lefelé is, de a pontos útvonaltervet ismerők még összeírják majd gondolom

he? ;)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#282) j.bravo válasza j.bravo (#279) üzenetére


j.bravo
addikt

Hmm, adik sorait olvasta rájöttem h nem gondoltam át. Báár, lehet hogy van értelme a Deákról a Batyira metrózás helyett átsétálni valamely hídon (híd közepéről is lehet ragyogó giccsfotókat lőni), bár valóban lehet hogy akkor lassan inkább gyalogtúrába megy át a dolog.
Nekem speciel mindegy, de akinek nincs bérlete, az dönthet, hogy inkább sétálni vagy inkább tömegközlekedni szeretne (autóval lehet hogy rosszabbul jár, ha nem ismeri a várost autós szemmel).
Ha a BKV-zásra voksolunk, akkor egy 10-es gyűjtőjegy lehet hogy nem hülyeség, alkalmasint két főre, ha 5-nél nem többet utazunk. Ez még annyira nem vészes összeg, egy ezres körül lehet így fejenként (rég vettem ilyet, nem tudom pontosan).

adik: lassú voltam, amikor elkezdtem írni, a te hsz-odnak még híre-hamva se volt, csak közben elszólított a család a géptől.


[Szerkesztve]

Whatever.

(#283) biggamer


biggamer
veterán

Én eddig egyszer voltam fent fotózni Pesten, az Állatkertben. :O

Őszintén szólva feláldoznám a szoci fotókat, meg a Normafát, csak hogy láthassam, fotózhassam a nappali és esti panorámát ( nem ismerem Pestet, talán a Gellért hegyről ), az Országházat, Halász Bástyát, Mátyás Templomot, Hősök Terét stb.
Szóval olyat, amit máshol nem találok meg.
Meg szép szobrokat, épületeket meg miegymást. ( nem mi egymást :) )
De ez csak az én véleményem. :F

Mondjuk aki fent lakik, annak lehet, hogy ezek a témák túl snasszok, de nekem újdonság, szépség.

Na megyek készülődni, mert este gálya, holnap leszek.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#284) werttzui


werttzui
őstag

Majd lefotózzuk az új combinót ahogy éppen szerelik a város közepén :D

PENTAX

(#285) adik válasza biggamer (#283) üzenetére


adik
őstag

A nővérem megkért, hogy egy BP képsorozatot küldjek már neki, szóval nekem mindenképpen kapóra fog jönni. Eddig lusta voltam rá :B meg különben is: nekem ez itt van, neked kell utaznod érte, szóval én azt mondom a te szavazatod érjen többet.

10-es gyüjtőjegy pedig 1700 huf, ha jól tévedek.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#286) biggamer válasza adik (#285) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi, de várjuk meg a többieket is.
Majd megbeszéljük, hogy mindenkinek jó legyen.
Viszont azt szem elött kell tartanunk, hogy 15.00-kor kezdünk, és hogy mikor kezd már sötétedni.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#287) adik válasza biggamer (#286) üzenetére


adik
őstag

Az miylen lenne, ha a Bp panoráma fotókat a Citadelláról is csinálnánk? Vagy akárhonnan fentről? (Normafa, Vár...) Felmennénk napnyugta előtt, lejönnénk napnyugta után. Fent várnánk meg az alkonyati órát. No? Ez nem tart tovább 30-40 percnél sztm.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#288) biggamer válasza adik (#287) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem jó, én nem értek hozzá, hogy honnan jó.
Te vagy a főnök. :) ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#289) Predator...


Predator...
tag

jövök én is és plusz hozok magammal 1-2 embert

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#290) biggamer válasza Predator... (#289) üzenetére


biggamer
veterán

Mi vagy Te, Orbán Viktor ? :DDD ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#291) adik válasza adik (#280) üzenetére


adik
őstag

Jeannie
biggamer
Hydra SR
j.bravo
KrenAtesz
Predator... +1,5
werttzui
adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#292) biggamer válasza adik (#291) üzenetére


biggamer
veterán

Szerintem betehetnéd úgy a meghívót a topicokba, mint én az esztergomi találkozót.
Pana FZ30, fz 50, Nikon, Canon 510-610 stb. :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#293) werttzui válasza biggamer (#292) üzenetére


werttzui
őstag

Már csak egy hét .Ki lessz a túravezető? Tuti már az útvonal vagy variálunk még rajta? :D

PENTAX

(#294) adik válasza werttzui (#293) üzenetére


adik
őstag

variálható, nem kötött. ez csupán javaslat. a terv az, hogy beülünk egy kis séta (20-30 perc) után egy kávézóba, és ott megbeszéljük konkrétan, hogy mi legyen.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#295) adik válasza biggamer (#292) üzenetére


adik
őstag

dán! tank jú az 5letet! :)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#296) LeC


LeC
addikt

PH!otózásra fel :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#297) adik válasza LeC (#296) üzenetére


adik
őstag

felírjalak? te is jösz?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#298) biggamer válasza adik (#295) üzenetére


biggamer
veterán

Nyézásto. :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#299) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Kettőig dolgozom szombaton :) Ott leszünt most már biztos :DD Időközben lett egy zsebállványunk, kézremegések ellen... :D

(#300) biggamer válasza Jeannie (#299) üzenetére


biggamer
veterán

Az ellen nem állvány kell. :D
Meg attól függ, hogy kinek remeg a keze. :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.