Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) official válasza SANYA28 (#9400) üzenetére


official
újonc

Szia Sanya!
A kód nem jó, de valószínűleg a pol. blk/+red polár Jawbone-t keressed.
Az nekünk is kifogyott, de van egy ilyen custom szemcsink:

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=10150101098721545&set=a.259724901544.146518.228061706544&theater

Sőt még több saját összeállítású Jawbone is van nálunk...

Üdv.! Westend

(#9402) SANYA28 válasza official (#9401) üzenetére


SANYA28
csendes tag

Szia!

Igen azt keressük. Nekem tesztik ez is, de nem nekem kell. Holnap du. bemegyünk hozzátok. Ha esetleg nem tetszik egyik se, akkor az megoldható-e, hogy rendeltek egy pol. blk/+red polár Jawbone-t, és kifizetjük előre, de kéne a számla minnél elöbb, mert le kell adni. Király utcában sajnos nem lehetett.

(#9403) official válasza SANYA28 (#9402) üzenetére


official
újonc

Megoldjuk! :C
Várunk, itt vagyunk az I. emeleten, a Speed mellett...

(#9404) SANYA28 válasza official (#9403) üzenetére


SANYA28
csendes tag

:C Ok! Holnap megyünk. Szia.

(#9405) Spy89


Spy89
aktív tag

Salez és Koxx köszönöm a válaszokat!
Nekem nem jelent problémát ha sötétebb, mert sokat kerékpározok ill vagyok kint a szabadban.
Sajna mivel ezzel a lencsével alapból nem szerelnek half jacket xlj-t ezért csak kiegként tudom megrendelni. Az ebayen épp most tárgyalok ez ügyben, mármint, hogy a szemüveget és a mellé beszerzett lencsét egy csomagban küldje el. :DD

[ Szerkesztve ]

Jön még boardosra lavina! :D

(#9406) B.Ricsike válasza official (#9403) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Pit Boss-otok mikor lesz legközelebb?

(#9407) harryls válasza Spy89 (#9405) üzenetére


harryls
csendes tag

Bringázáshoz nem túl jó a sötétebb, 25-30% fényáteresztésű kontrasztos lencse a legmegfelelőbb

(#9408) official válasza B.Ricsike (#9406) üzenetére


official
újonc

Szia!

Március közepén jön egy nagy szállítmány, abban benne lesz...

(#9409) koxx válasza Spy89 (#9405) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy G26-os radart használok bringázni, de néha még ez is sötét. Polarizált lencse sztem alkalmatlan tekeréshez.

(#9410) B.Ricsike válasza official (#9408) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Rendben. Köszi!

(#9411) vastag87 válasza koxx (#9409) üzenetére


vastag87
csendes tag

miért nem jó tekerni a polár lencse? sajnos még nem volt olyan idő h kitesztelhessem a polár eye patch-et:(

(#9412) X-metal válasza B.Ricsike (#9410) üzenetére


X-metal
csendes tag

Én montizok, Julietben ice polarized lencsével. Csak erdőben zavart kicsit.
Nem a polarizálással van gond akkor sem, hanem a lencse fényátersztésével...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#9413) salez válasza vastag87 (#9411) üzenetére


salez
csendes tag

nem a polár lencsékről volt szó általában, hanem a 9%-os áteresztésű lencséről...

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#9414) koxx válasza vastag87 (#9411) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert bizonyos helyeken "szellemképes" nem beszélve arról, hogy a polárlencsék nagy része túl sötét.

(#9415) freeride69x válasza koxx (#9414) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Cáfolom:a Jawbone-omba +red polarized iridium lencse van,és van egy Evolense Red Ruby polarized-em is,a Half Jacket-embe meg Samvette Gold Polarized XLJ lencsém van.
Mint vezetéshez úgy tekeréshez is a legjobb a polarizált lencse,legalábbis nekem.
Pláne a +red polarized iridium mert az nem annyira sötét mint a többi.
Szellemképpel nem találkoztam,esetleg ha este sötét erdőben jön a vérpomogács. :DD
Fényáteresztésnél a 9% az már igen csak sötét,jobb olyan 15%-tól felfelé keresni lencsét,tekeréshez meg pláne inkább "contrast" besorolású lencse jó,mert az kiemeli a tónusokat-kontrasztokat.
De ez csak az én véleményem,tapasztalatom.22 éve montizom..

(#9416) venge válasza freeride69x (#9415) üzenetére


venge
tag

Pomogácssal már én is találkoztam, de szerintem a "vér" csak a red lencse miatt volt, nálam nem nyilvánult meg, hogy vérpomogácsról lenne szó. Gondolom mert black irridium lencsén át néztem.

(#9417) venge válasza venge (#9416) üzenetére


venge
tag

css ccs

(#9418) salez


salez
csendes tag

nekem az aktuális kedvencem egy OO Red Iridium Polarized lencse az si flak jacketemben, kivülről majdnem olyan mint a +red polár, de kontrasztosabb...

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#9419) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
nagy örömömre látom van pár bringás 'kolléga' a fórumon. én is montizom és országutizom is de azért ha az ember LÁTNI !!! is akar egy szürkületi erdőben
akkor oda mindenféleképpen a direkt olyan fényviszonyokhoz bringásoknak kitalált sárga színű kontrasztkiemelős lencsék a legjobbak!
én amugy normál tekeréshez a twenty emerald / gold iridium-ot használom! nekem például eszembe nem jutna a juli-mat tekeréshez felvenni mert sztem a benne lévő emerald iridium lencse sötét hozzá! én olyankor szeretek minden apró kis részletet tökéletesen látni!

(#9420) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ma érkezett egy szépséges antix, nagyon megtetszett : )

Nagy képek: [link]

(#9421) B.Ricsike válasza koxx (#9420) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Ezt én is néztem, csak kicsit nekem csajos az ikon színe.... viszont lehet veszek majd egyet én is, de előtte egy MotoGP-s Fuel Cell lesz :)

(#9422) koxx válasza B.Ricsike (#9421) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem annyira vészes ám. De ha nem tetszik akkor kb 400ft-ért kicserélik más színűre.
Mambo antixot nézegettem még, gaborcsunak van egy eladó igen jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#9423) B.Ricsike válasza koxx (#9422) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Az sem egy hétköznapi típus :) De nemrossz

(#9424) gaborcsu válasza B.Ricsike (#9423) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

hát tényleg nem egy mindennapos darab...
a csomagolással együtt, meg igazán a vitrinbe való :C
(és valóban van egy vadiúj darabom ;] )

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#9425) B.Ricsike válasza gaborcsu (#9424) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nézegettem képeket róla, de nem utcára való... legalábbis vmi popsztárnak való szerintem :D

Amugy meg biztos nem találkozol vele sehol sem ha felteszed, nemigen köszön szembe majd:)

Nem tudjátok, hogy a Monster Dognak lehet e cseréltetni a keretét? És hogy mennyiért?

(#9426) harryls válasza tomyka74 (#9419) üzenetére


harryls
csendes tag

Én pl. nem tekerek annyit mint ti, csak ilyen "hobby" szinten de szerintem a G30 (30%) nagyon alkalmas erre a feladatra, még hajnalban meg esti szürkületben is nagyon jól látni vele.
Az emerald lencsét túl sötétnek találod tekerésre? Ha nem is sokkal de 1%-al világosabb mint a gold amit használsz. De eléggé sötét mind a kettő

[ Szerkesztve ]

(#9427) gaborcsu válasza B.Ricsike (#9425) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

pedig 2-3 hónapja vitt vki egyet és a sok antix közül ez jött be neki a legjobban.(Pedig popsztárok nem kifejezetten járnak hozzám ;) )
igaz a lencse is döntő volt, az pedig véleményem szerint a legjobb ötben benne van.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#9428) koxx válasza gaborcsu (#9427) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tavasszal be kéne újítanom rá, csak 1db van neked készleten? ill később is tudsz szerezni?
Tungsten lencse nekem is benne van a top 5-ben.

[ Szerkesztve ]

(#9429) B.Ricsike válasza gaborcsu (#9427) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Hát jah, a Tungsten-t nagyon dícsérik, sajna én még nem láttam élöben.

(#9430) gaborcsu válasza koxx (#9428) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

egy van, sajnos ígérni sosem tudok semmit.
vagy lesz vagy nem, ezt én sem látom előre.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#9431) tomyka74 válasza harryls (#9426) üzenetére


tomyka74
senior tag

sajna még nem volt a 'szemem előtt' G30 de naon szép lencse! mondjuk nálam a gold a top lehet azért is szeretem jobban az emerald-nál, de igen ezek sötétebb lencsék.
majd ha a julimba is gold lesz akkor nagy lesz a bóóódoccság! :))

[ Szerkesztve ]

(#9432) harryls válasza tomyka74 (#9431) üzenetére


harryls
csendes tag

Nálam is a gold a favorit, főleg polárba. A feljebb említett tungsten is baromi jó lencse abból is polár volt csak el bizniszeltem, de majd szeretnék megint egyet.
A split jacketet itt többen leírták de a múltkor próbáltam és meglepően jó volt. Szolidabb a vonalvezetése mint a jawbone-nak így aztán még utcai használatra is alkalmas.
Ebből csak azt akartam kihozni hogy abból van egy rootbeer/tungsten polár, valószínű egy olyanra benevezek később.

(#9433) tomyka74 válasza harryls (#9432) üzenetére


tomyka74
senior tag

a split jacket sztem is szebb nem annyira nagy ,nekem jobban bejön aminek olyan alacsonyabb a kerete. bár ezek az ' alulnyílósak ' nem annyira tetszenek, legfeljebb ha egyszínű a keret.

[ Szerkesztve ]

(#9434) tomyka74 válasza harryls (#9432) üzenetére


tomyka74
senior tag

egy tungstent még bevállalnék juliba de első a gold lesz! :R

(#9435) freeride69x válasza tomyka74 (#9419) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Abba a bizonyos twenty emerald/gold iridiumba én is sokat tekertem............ :K
Az tőlem származik ,tőlem vetted. :C :C
Nem is tudtam, hogy te is bringázol,nem mondtad!Örülök,hogy sok bringás van itt!
Jöhetne már a jó idő!

(#9436) freeride69x


freeride69x
csendes tag

Elcserélnék egy Oakley Half Jacketbe való Black Iridium lencsét(nem XLJ típusú,nem karcos). Oakley Half Jacket G30 lencsére.
Dobjatok üzit ha érdekel vkit.
Köszi előre is.

(#9437) tomyka74 válasza freeride69x (#9435) üzenetére


tomyka74
senior tag

bezony nagy bringás vaok! mind a kettőt hajtom, országutit is meg montit is!
ez a twenty sztem a legszebb színű bár még egy silver/emerald-ot valahonnan beszerzek!

(#9438) tomyka74 válasza freeride69x (#9435) üzenetére


tomyka74
senior tag

meg hát nekem alapból a 'műanyagok' közül a twenty a top! :R
sztem előtte sem meg utána sem volt szebb alakú műanyag. de hát mindenkinek más forma tetszik!
majd ha egyszer kulák leszek tele leszek pízzel mint kutya bóhával, akkor minden tipusú twenty-ből veszek egyet! :))

[ Szerkesztve ]

(#9439) gaborcsu


gaborcsu
csendes tag

Ha már ennyien szeretitek a G30 lencsét, akkor senkit nem érdekel Straight Jacket Polished Black - G30 szemcsi?
Priviben várom az esetleges érdeklődőket.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#9440) Spy89


Spy89
aktív tag

Az emeraldot már ismerem és használtam kb 5-6 évig a splice-omban (csak már elég karcos ezért is örültem, hogy az ebayen ráakadtam az exo-s helyettesítőjére), nekem nagyon megfelel kerékpározáshoz. Hozzá kell tenni, hogy 99%-ban én országúton tekerek és nem erdőben.
Mivel sajna alapból a half jacket xlj-t nem adják ice iridium poláral ezért, megy most az egyik ebay-os eladóval a levelezés, hogy meg tudja-e oldani, hogy az alap black iridiumos mellé betesz még egy ice polaros lencsét is. Mivel valószínű, hogy az ice polart előbb-utóbb úgy is beszerezném, ezért már egyszerűbb ha rögtön egy csomagban megveszem ( -30 $), és még így is csak az alap szemüveg hazai árnál tartok. Na persze ha elcsípi a VPOP akkor még plusz a vám.
Nekem a fire és red stílusú lencsék nem igazán jönnek be, túl rikítóak, jobban kedvelem az ice kékjét, ezért akarom a polart abban a kiadásban.

[ Szerkesztve ]

Jön még boardosra lavina! :D

(#9441) tomyka74 válasza Spy89 (#9440) üzenetére


tomyka74
senior tag

a julimba én is kacérkodok ice-al de első a GOLD!!!!!!!!! :R
majd utána

(#9442) venge válasza gaborcsu (#9439) üzenetére


venge
tag

Húúú... de széééép... drágaszág...
Hát engem érdekelne, de nem szabad!!!
Most kaptam egy Shadow Camo/G40 -est (még igazából meg sem kaptam, majd névnapomra lesz), volt egy Blood/VR 28, mindkettő Straight Jacket.
Nekem műanyagban ezek jönnek be legjobban. Ez lenne a harmadik. Hmmm...

(#9443) gaborcsu válasza venge (#9442) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

igen., bár nálam nincs olyan h drágaság ;)

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#9444) harryls válasza Spy89 (#9440) üzenetére


harryls
csendes tag

Azért azt tudnod kell hogy a medieval lencse nem olyan zöld mint az oakley emerald. Inkább zöldes barnás, sőt ahogy megsüti a nap némi vörös is felfedezhető benne. Az exovista úgy írja hogy antik bronz.
Mindamellett ha sokat bringázol szerintem plusszban inkább szerezz be egy kicsit világosabb kontrasztos lencsét, amiket itt felsoroltál mind neutrális.
[link]
A "sport performance" felsorolásban a java része kontrasztos lencse, itt nézz körül

(#9445) Babarnew válasza harryls (#9444) üzenetére


Babarnew
csendes tag

ja igen, a Tungsten Polar remek lencse :DDD de tudod ha szeretnél valamit szóljál nyugodtan ;)

(#9446) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hello,
Tudtok olyan képet mutatni, ahol a Half Jacket XLJ és a sima egymás mellett van oldalról? :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#9447) vastag87 válasza NyxNyxNyx (#9446) üzenetére


vastag87
csendes tag

hali ezeket találtam, sajátok voltak... nekem xlj szimpatikusabb volt:D jobban takart

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9448) darnellsmith válasza koxx (#9420) üzenetére


darnellsmith
senior tag

wáááááá megjött a szemüm :C :C :C :C

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#9449) NyxNyxNyx válasza vastag87 (#9447) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Koszi szépen, jó képek. :K

Nekem sima van, de abból kilátszik teljesen a szemem oldalról, s így nem a legjobban néz ki.
Ez az XLJ lehet jó lenne, csak Szegeden nem volt mikor fel akartam próbálni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#9450) vastag87 válasza koxx (#9420) üzenetére


vastag87
csendes tag

neked megvannak a logoutos oakley teszt 2 képei? eltűűűntek:(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.