Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) leftyke


leftyke
aktív tag

Hali
Ha valaki tudna nekem eredeti új oakley oil rig (kód 03-460.) napszemcsire árajánlatot tenni az megköszönnöm előre is. Válaszokat privátban várok.

(#8052) sz_proli válasza freeride69x (#8050) üzenetére


sz_proli
csendes tag

A fene, lemaradtam róla.

Szép munka!! :R

(#8053) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Némi tanácsra, tapasztalatra, véleményre lenne szükségem :)
Úgy döntöttem, hogy kéne valami jobb napszemüveg, ami nem megy tönkre 2 év alatt, a lencse jó minőségű és nem is torzít. Az Oakley márkáról hallottam már sok pozitívat és persze volt negatív kritika is, de hát mindenkinek nem tetszhet.

Amire kéne a szemüveg: vezetés, néha-néha sport (bicikli, de nem downhill-re kell gondolni), illetve sima utcai viselet.

A korábbi - nem Oakley - szemüvegem műanyag keretű volt, természetesen el is törött. Most inkább valami komolyabb anyagúra gondoltam. A boltban ezt ajánlották : [link]
Ebből több fajta is létezik. Az érdekelne, hogy ez jó választás lenne-e, illetve hogy melyik változat (lencse) illik ahhoz a felhasználáshoz, amit leírtam.

Nagyjából ez árban is megfelelne, de persze minden ötletet szívesen fogadok, és érdekelnének a tapasztalatok is. A fórumon lévő nagy teszteket persze már elolvastam :)

Előre is köszönök minden hozzászólást.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#8054) koxx válasza P1eTr0 (#8053) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amit linkeltél szemüveg elsősorban utcai viseletre alkalmas. Ez a lencseszín (tungsten) nagyon jó vezetéshez. Sportolásra inkább a radar, flak jacket, half jacket, m-frame, jawbone közül vmelyiket javaslom.
Nézd meg esetleg ezeket is: crosshair, crosshair 2.0, half-x (ez még sportolásra is kíváló), inmate, square whisker.

(#8055) P1eTr0 válasza koxx (#8054) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Amiket sportolásra írtál, azoknak a kerete nem fém, ugye? Legalábbis képek alapján nem annak tűnnek.
Vannak a köztük olyanok, amik tetszenek. Már csak az áruk kérdéses, mert az angol honlapon néztem őket, és mire Magyarországra ér, gondolom nem 1-2000 forinttal nő meg az áruk...

Amúgy ezeknek a szemüvegeknek cserélhető a lencséje?

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#8056) koxx válasza P1eTr0 (#8055) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, a sportszemüvegek műanyag keretesek. Mindegyik oakleynak cserélhető a lencséje (a műanyag kereteseknek jóval egyszerűbben)
Jó helyről kell rendelni és akkor nem lesz olyan drága :)

(#8057) Streyker válasza P1eTr0 (#8053) üzenetére


Streyker
csendes tag

Hali!
én a half x-et használom vezetéshez, biciklizéshez, meg úgy a mindennapokban és csak ajánlani tudom, kényelmes, akár egész nap is, és fém keretes ahogy a linked szemüvege is...előtte twenty-m volt, azt is így használtam, de ez ég és föld, szal ha jó szemüt akarsz Oakley-t kell venni :DD ;)

A sör mindenhol ottvan vegyük például, ha a mama szóból elveszünk 1 betüt, és hármat megváltoztatunk a kapott szó a sör!

(#8058) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sziasztok

rég jártam felétek. :B nincs véletlenül valakinek eladó jawbone-ja? rég vadászok rá, de azt hiszem eljött az ideje, hogy beruházzak rá. radar-t szerettem volna, de a jawbone valamiért mégis jobban bejön. a square wire 2.0 sh mellé kellene valami a bringázáshoz is. van egy rudy-m, de azt nem szeretem.

(#8059) salez


salez
csendes tag

sziasztok,

van egy Half-X Plasma/Tungsten iridium vadiúj dobozosom eladó, 45-ért odadnám...

üdv
salez

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#8060) gaborcsu válasza tr00p3r (#8058) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

szia, ment privi

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#8061) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv emberek!
júliámhoz keresek kemény oakley tokot! vkinek ha lenne, az sem gond ha használt, lécci jelezzen már!

(#8062) neo-geo válasza salez (#8059) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nagyón jó ár a nagyon szép szemüért.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#8063) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Kókli riadó,legalább kiírhatná,hogy nem eredeti.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#8064) din973 válasza Kom-ancs (#8063) üzenetére


din973
újonc

Sziasztok! Írtam is neki.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#8065) #24334592


#24334592
törölt tag

létezik fényre sötétedős oakley lencse?

(én nem bízom ezekben a vaterás dolgokban...Az a tuti, ha amcsiból jön direktben, megrendelve, más meg behozza..)

[ Szerkesztve ]

(#8066) harryls válasza #24334592 (#8065) üzenetére


harryls
csendes tag

Hogyne, sok modellben van "transations" lencse

Mindegy hogy vatera, amcsi vagy afganisztán. Mindenhol van fake is, és eredeti is

[ Szerkesztve ]

(#8067) 3ndRush


3ndRush
csendes tag

Szerintetek ezt + szabad venni? Nagyon félek az ebay-től, de minél olcsóbban kéne 1 Art Chantry/Pimple/Kozik 3asból vmi:) Art Chantry tetszik, de nem az igazi, de MO-n ugye gaborcsunál azt láttam, Kozik azért is necces, mert visszaolvastam és láttam, h ott van valakinek, aki BME-s és még én is odajárok (bár ki tudja meddig..:D) Szóval a Pimple lenne az igazi. Ennyi lett volna:)
http://cgi.ebay.com/NEW-OAKLEY-HIJINX-ROBERT-PIMPLE-EDITION-NEW-BOX-/170501400625?cmd=ViewItem&pt=US_Sunglasses&hash=item27b2ace831
Ha vki innen +veszi előlem, akkor biztos eredeti volt...:D

(#8068) kisubi


kisubi
újonc

sziasztok oakley fanok!az lenne a kérdésem hogy wiretap-ot mennyiért lehet eladni és hogy mien szemcsi állna jól nekem (vékony a séró).köszi!

(#8069) saincz


saincz
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok itt,és szeretnék venni egy Racing Jacket-et.
Láttam itt az aláírásokban hirdetve 33-ért.Ez fix ár?
Ennek mennyi a bolti ára?
Ez a lencse milyen fényviszonyokhoz való?:gold iridium
Köszi

(#8070) koxx válasza saincz (#8069) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

szia

Jó helyen jársz, fix 33-ért árulom a racing jacketet. Nem tudni mennyibe kerülne, mivel évek óta nem kapható. Utolsó ára vhol 50-55e ft körül volt.
A gold lencse elég jó kontrasztos képet nyújt, nem is túl világos tehát erős napfényben is ideális.
Ha érdekel dobj egy mailt aztán megbeszéljük.

(#8071) saincz válasza koxx (#8070) üzenetére


saincz
csendes tag

Szia!
Küldtem privit!

(#8072) tildy


tildy
nagyúr

Azt hiszem be kéne ruháznom tisztítószerre meg kendőre. Tokot végül nem oakleysat vettem, jó lesz az abban is , elég nagynak tűnik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8073) tildy válasza koxx (#8035) üzenetére


tildy
nagyúr

Dartot már nem árulják. Én is próbáltam. Az oil rigem pedig egybelencsés, szintén.

Amúgy idővel csak lesz úgy néz ki compulsivem is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8074) bandus válasza 3ndRush (#8067) üzenetére


bandus
veterán

üdv!
ez tuti eredeti, nem foghatsz mellé vele :P
nekem kozik hijinxem van, és még egy darabig én is odajárok a BME-re :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8075) 3ndRush válasza bandus (#8074) üzenetére


3ndRush
csendes tag

Csáó!
Csak az a baj, h nem küld külföldre...:/
Most nagyjából felmértem, h melyik mennyiben lenne mekkora rizikóval. Pimple max külföldről jönne (tudtommal itt nincs senkinek), 30 körül, Kozik vagy boltból újonnan 35-40 körül vagy most van fent 1 használt egész jó áron, csak sztem +lepődnél, ha naponta jönne szembe veled egy ilyen ritkaság, pont amilyen neked is van..:D Art Chantry ugye 30ért van gaborcsunak. Télleg a pimple felé húzok, csak félek kicsit az ebaytől. Ha lenne vkinek itt pimple 30-35 körül, az ne habozzon szólni:)
Eddig amúgy gascan s-em volt, de eladom, mert +untam...

[ Szerkesztve ]

(#8076) kisubi


kisubi
újonc

Csö!Az lenne a kérdésem hogy a júlia az vékony arcu embereknek áll jól?Mert fontolgatok egy cserét de élöben még nem láttam júliát.

(#8077) bandus válasza kisubi (#8076) üzenetére


bandus
veterán

bazze', vékony arcú emberből is kismilliárd féle van. menj el és próbáld fel.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8078) SupaCow válasza kisubi (#8076) üzenetére


SupaCow
tag

Vegyél Crosshairt!

f: @geboleather

(#8079) kisubi


kisubi
újonc

A Crosshair az szerintem csúnya!Nekem wiretap-om van klasszissal szebb szerintem. :)

(#8080) vastag87


vastag87
csendes tag

ezt nézzétek, nagyon dúúúúúúúúúúúrva
ezt vajon ő csinálta?

[link]

(#8081) krain válasza kisubi (#8079) üzenetére


krain
tag

micsodaaaaa?! hogy a crosshair csúnya?? hörrr...igaz, hogy ízlések és pofonok... :((( :((( na jó ez egyszer megbocsátok :D

(#8082) SupaCow válasza kisubi (#8079) üzenetére


SupaCow
tag

Vegyél Half-x et! :)

f: @geboleather

(#8083) koxx válasza SupaCow (#8082) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

vagy egy over the topot, akkor nem számít, hogy keskeny a fejed :DDD

(#8084) SupaCow válasza SupaCow (#8082) üzenetére


SupaCow
tag

Meg van egy szép Frogskins is nálam :) Annál tökmindegy milyen a fejed : D

f: @geboleather

(#8085) freeride69x


freeride69x
csendes tag

Nyírjuk már ki őket:
[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én már megtettem amit lehetett!
Még ennyi szemetet..és még van pofájuk jó drágán árulni! :W

[ Szerkesztve ]

(#8086) koxx válasza freeride69x (#8085) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az utolsóban nem vagyok biztos, hogy fake. Ez egy régi modell, az M-frame elődje.(mondjuk az ára no comment)

[ Szerkesztve ]

(#8087) freeride69x válasza koxx (#8086) üzenetére


freeride69x
csendes tag

Hát az olyan régi modell hogy vagy 1993-94-ből származhat és el sem akarom hinni ,hogy pont az országban van vkinek ilyen eladó....
Írtam már neki de nem tudta a pontos típusát megmondani,azt viszont igen hogy ő már k--szott öreg lehet,mivel én amikor homokozóba tologattam a mecsákat,akkor őnek volt már Oakley-ja.Nekem az első Oakley-m(egy Eye Jacket fingerprint/black iridium)1996-ban volt,de ahol lakom (egy megyeszékhely/nagyváros)ott akkor csak kettő volt,az egyik az enyém volt a másik meg egy focistáé.

Ja meg van egy olyan hírdetés a Vaterán:
[link]

Írtam neki :rendel Oakley C-SIX Carbon 19e-ért :D

De a többi akkor is szemtelenül nagy átverés! :Y

[ Szerkesztve ]

(#8088) kisubi


kisubi
újonc

over the topot nagyon vitces :N

(#8089) harryls válasza freeride69x (#8087) üzenetére


harryls
csendes tag

Az egy razor blade 1986-ból. Az egyik MOFO-s eladó srácnak 2db is van. Azok a kedvencei.

(#8090) din973


din973
újonc

Üdv!
Szeretnék árajánlatot kérni a következő termékekre:
- Oakley Juliet replacement lens / Black Iridium (16-823)
- Oakley Juliet frame accessory kit / Black (06-489)
- Oakley Large soft vault / Green (07-087)
- Oakley X Metal soft vault / Black (07-266)
Csak új érdekelne. Köszi

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#8091) krain válasza SupaCow (#8084) üzenetére


krain
tag

Jaj de jó ez, a Flora-ban még a csúnya fej is szépnek látszik, mi? :DDD

(#8092) SupaCow válasza krain (#8091) üzenetére


SupaCow
tag

A Flora-ban szebb a világ, mindenki mosolyog rád, mindenki kedves veled. Minden csaj téged akar. :DDD

f: @geboleather

(#8093) jodamester


jodamester
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogyan műkszik oakley-éknál a dioptrázás. Mennyivel dobja meg a költségvetést? Pl. egy half, vagy flak jacket mennyi dioptrás lencsével?

(#8094) koxx válasza jodamester (#8093) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

tibi666 csináltatott magának flak jacket xlj-t, 109e ft-ba került

[link] ; [link]

(#8095) jodamester válasza koxx (#8094) üzenetére


jodamester
tag

:Y ;] ennyiért szinte ajándék!!! Sztem egy raklappal veszek!
Köszi!

(#8096) hori13


hori13
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki eladó vagy elcserélhető x-metal xx szemcsit, x metal színben?
Köszi!

(#8097) 3ndRush


3ndRush
csendes tag

Tök nem tudok dönteni... Ez már tényleg az uccsó ilyen hozzászólás:)
Propaganda vagy Art Chantry Hijinx?

(#8098) koxx válasza 3ndRush (#8097) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

1 szavazat a propaganda hijinxre

(#8099) vastag87 válasza 3ndRush (#8097) üzenetére


vastag87
csendes tag

még egy szavazat a propaganda-ra :DD :DD :DD

(#8100) harryls válasza hori13 (#8096) üzenetére


harryls
csendes tag

Azt mondtad hogy leállsz egy darabig nem sokáig bírtad. Nekem is megvan az ice x squared! :C A teszvesz-en van egy pont olyan színben 30-ért, most épp nem láttam lehet hogy most járt le, és még nem került fel újból. 30-ért elég jó ár, bár attól függ milyen állapotú. Nekem is van egy 24k, Szerintem nagyon jó szemcsi. Nekem az x metal-ok a gyengéim, kivétel a penny mert az nagyon pásszent a búrámra :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.