Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) tomyka74 válasza koxx (#8900) üzenetére


tomyka74
senior tag

és ugye jól tudom,hogy ez ráadásul nem is oakley, hanem utángyártott?!

(#8902) koxx válasza tomyka74 (#8901) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ezek origi oakley lencsék

(#8903) tomyka74 válasza koxx (#8902) üzenetére


tomyka74
senior tag

ahhha. vannak juliba nem oakley lencsék hanem vmi más gyártó csinálja, ezek mennyire más minőségűek mint az eredeti oakley?
gondolom az áruk is kedvezőbb, bár az is igaz ha már cserélem benne akkor azért a juliet
meg kell tisztelni az eredetivel!

(#8904) koxx válasza tomyka74 (#8903) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ez az egyik legismertebb lencsegyártó [link]
ha jól tudom akkor itt a topikban van 1-2 embernek exovista lencséje, minőségre nem hinném, hogy rosszabb lenne mint egy oakley (bár az oakleynak már több mint 30 éves tapasztalata van gyártás terén), de ha már veszel és persze van rá pénzed akkor illik eredetit venni

[ Szerkesztve ]

(#8905) tomyka74 válasza koxx (#8904) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen igen ezt a márkát láttam én is csak nem jutott eszembe a neve.
ezt kis hazánkban gondolom csak ebay-ről van esély beszerezni,
de amúgy igen illik a julinak az eredeti. na mindegy jövő héten ugyis megyek fel pestre vele egy kis szervizre majd megkérdezgetek mindent róla, már összeírtam a listát juliet ügyben, mert ugye mindennap nemtok felszaladgálni.

(#8906) harryls válasza tomyka74 (#8905) üzenetére


harryls
csendes tag

Gold polár postával 100 dollár alatt. Tuti biztos eladótól. Nem rossz ár :K
[link]
Egyébként ha van ismerősöd aki tud angolul akkor nem nagy dolog.
Regisztráltok az ebay-re meg a paypal-ra. aztán mehet. Nekem is salez csinálta meg.

(#8907) tomyka74 válasza harryls (#8906) üzenetére


tomyka74
senior tag

ahha köszike.majd regisztrálok vkivel rá!

(#8908) vastag87


vastag87
csendes tag

új modell:
Oakley Ten

és már kint van a batwolf, ami egy egybelencsés fuel cell

[link]
nekem tetszik mindkettő :)

[ Szerkesztve ]

(#8909) salez válasza vastag87 (#8908) üzenetére


salez
csendes tag

a Ten Brown smoke/Tungi polárban nem is rossz

salez

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#8910) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Vole! Vagy valakinek akinek van black/black monster pupp vagy monster dog eladó irjon már rám köszönöm.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#8911) tomyka74 válasza vastag87 (#8908) üzenetére


tomyka74
senior tag

nekem már nem naon tetszik mikor ennyire "lerágunk" egy formát!
ez sztem például erősen monster dog jegyeket hordoz :W igazából már nem naon van új a nap alatt, már minden formát kimerítettek.
ezek az újak már nekem nem is tetszenek annyira, nekem műanyagból twenty, fémből juliet az ász! talán még egy hatchet-et beruházok :)
a többi smafu :DD :DD :DD

(#8912) harryls válasza tomyka74 (#8911) üzenetére


harryls
csendes tag

Monster dog? Abszolút semmi hasonlóságot nem látok, engem a scalpel-re emlékeztet.

(#8913) gaborcsu válasza harryls (#8912) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

igazad van, egy az egyben scalpel, csak a szárakon kicsit visszafogottabb vonalvezetés. egy jury-t azért felpróbálnék, nekem nagyon bejön. szerinted lab-ban van már?

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#8914) tomyka74 válasza harryls (#8912) üzenetére


tomyka74
senior tag

hát jaja, az is

(#8915) harryls válasza gaborcsu (#8913) üzenetére


harryls
csendes tag

Nekem is tetszik a jury ugyanaz az anyag mint a RAZRwire meg a hatchet, o-luminum.
Lehetne egy kicsit nagyobb színválaszték. Éjszakás voltam most ledőlök de majd délután felhívom a LAB-ot és megkérdezem.

(#8916) vastag87 válasza tomyka74 (#8911) üzenetére


vastag87
csendes tag

hát sztem is inkább scalpel-re emlékeztet..... :K :K
nekem tetszenek mindemellett...
de van ami -bár lehet csak nekem- kezd kicsit freeride69x-es lenni
itt kicsit elidőznék..... :DDD egy twenty-n semmi extra (nekem is van most 2) de a twenty-ben ez a "jó", átlagos, célnak megfelel, hiába vannak elég frankó színkombinációk, de akkor is formavilága elég hétköznapi.... semmi őrültség nincs benne, ami az oakley-t világhírűvé tette lásd overthetop, mars, racing jacket stb stb.... én elsődleges szempontból a szemem védelmében vettem oakley-t, és úgy voltam/vagyok vele ha kiadok valamiért aránylag sok pénzt, akkor az tűnjön ki a tömegből, legyen egyedi/feltűnő és ne csak a színe miatt....olyan amit megjegyeznek/emlékeznek rá akár... ezért járok monster energy-s pulcsiba/pólóba(nekem már az energia ital itthoni megjelenése előtt másfél évvel voltak monster-es cuccaim, akkor még sokan nem is tudták h miaz....)... sokan felfigyelnek rá... ugyanúgy a plate-re, a whitecamo-ra, de még a ducati md-re is mert kilóg a tucatból....az eyepatch is ilyen a mérete miatt feltűnő, de akár a nemrég cserélt szürke md-om, vagy egy splice-re is odakapják a fejüket mert sztem a régebbi típusok közül jó pár elég brutálisra sikeredett.

most ezzel nem leszólni akartam a twenty-t mert nagyon frankó szemüveg, régóta vadásztam rá én is most összejött 2 is...de pont a twenty olyan amivel aztán tényleg nem hoztak újítást a szemüvegpiacra, és sztem nem baj hogy akár minimális változtatásokat csinálnak, mert sztem ha mondjuk a fuel cell/batwolf párosban nem annyira nagy a különbség, de egy oil rig/oil drum összehasonlításban az oil rig sztem 1000x jobban néz ki a minimálisan más oil drum-nál....

szal nem baj sztem hogy próbálkoznak..... ;) ;)

[ Szerkesztve ]

(#8917) salez válasza vastag87 (#8916) üzenetére


salez
csendes tag

Szerintem meg nincs igazad a Twentyvel kapcsolatban, a Twenty egy eltalált folytatása a annak az Oakley dizájnnak, aminek az Oakley a népszerűségét köszönheti. A XX a 90-es évek beli Minute és az Eye Jacket utódja, és bárcsak továbbra is hasonló módon ragaszkodna a saját hagyományaihoz a cég, és nem a Dezsőke&Gusztika klónokon dolgozna...

a hozzád hasonlóan extrovertált személyiségűeknek ajánlanám személyes nem-oakley kedvencemet, a black flys/damien 3-at:

üdv
salez

[ Szerkesztve ]

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#8918) tomyka74 válasza vastag87 (#8916) üzenetére


tomyka74
senior tag

amit most írtál azzal egyet értek csak pusztán nem szeretem a sokáig rágcsált dolgokat.
nekem pont az egyszerűsége miatt tetszik naon a twenty.
a splice nekem tetszik, egy montoya edition-t elfogadnék de csak magamnak nemigen hordanám,elmondom miért!
kis városunkban gyöngyösön gondolt egyet az egyik sportruházat butikos évekkel ezelőtt, és elkezdte a próbát oakley szemcsik árusításával. és melyikből árulta a legtöbbet? hát splice-ből mert az volt majdnem a legolcsóbb ha jól emlékszem 30 körül és minden jött-menten a városban splice fiszített!
egyszerűen tömegcikket csináltak belőle itt ( holott azt sem tudták milyen kincs van az ócska fejükön )!
ha azt szeretném , hogy oda kapják a fejüket az emberek akkor a julimba " feszítek " bár én azért vettem meg mert OAKLEY! a legjobb és kész

(#8919) tomyka74 válasza salez (#8917) üzenetére


tomyka74
senior tag

na erről beszélek , maximálisan egyet értek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a TWENTY az TWENTY szinte "legenda" meghatározó darabja az oakleynak!
azért imádom mert Ő egy twenty :R :R :R :C :C :C

(#8920) tomyka74 válasza vastag87 (#8916) üzenetére


tomyka74
senior tag

ízlések és pofonok... de mutass nekem szebb ,letisztultabb ,legendásabb, oakley-ibb, " műanyagot "!!

(#8921) tomyka74 válasza tomyka74 (#8920) üzenetére


tomyka74
senior tag

mellesleg pont egy ilyenre vadászok, ha jól tudom silver / emerald iridium. ha van vkinek elfekvőben jelezzen!

(#8922) koxx válasza tomyka74 (#8920) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

pl straight jacket

salez: mennyit kersz a shadow camo g40-ert? Egy privit dobj legyszi

(#8923) salez válasza koxx (#8922) üzenetére


salez
csendes tag

tényleg, shadow... valamiért nem tetszett a szememnek a night camo, de nem esett le...

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#8924) tomyka74 válasza koxx (#8922) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen az is csodaszép, bár nekem a szár tövénél a szögletesebb sarkosabb keret jobban tetszik,azért twenty :))

(#8925) harryls válasza gaborcsu (#8913) üzenetére


harryls
csendes tag

Megkérdeztem, az új modellek (batwolf, jury, ten) várhatóan december 1. 2.-dik hetében lesznek.

(#8926) zholee válasza harryls (#8925) üzenetére


zholee
csendes tag

Sziasztok!
Ti nagy oakley fun-ok vagytok,ahogy beleolvasgattam a témába. Biztosan tudtok nekem segíteni.
Szeretnék egy oakley gascan-t (matt fekete).
Boltban túl drágának tartom ezért nézegettem a neten és ezt találtam. Viszont nagyon félek h nem eredeti. Miből szúrhatom ki? Vagy esetleg ha tudtok más beszerzést, azt is szívesen fogadom
Ja, meg még itt találtam olcsón.
Válaszotokat előre is köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#8927) harryls válasza zholee (#8926) üzenetére


harryls
csendes tag

Ha külföldi oldal akkor inkább ebay, ha itthoni vételt szeretnél keresd itt a topicban gaborcsu-t, néhány hozzászólással előbb írt, neki van sok eladó (újak minden tartozékkal). Nem tudom hogy épp matt fekete gascan van-e neki, kérdezd meg tőle privátba.

Ha csak képet látsz a szemüről biztos hogy fake ha a lencse egyik sarkában egy "o" logo van, vagy a lencsén oakley feliratú matrica, ha egy oakley feliratú kis papírlap fityeg rajta és nem microfiber bag van hozzá hanem csak egy törlő kendő.

Sajna most nem találtam nagyobb képet :O

[ Szerkesztve ]

(#8928) Borzoló


Borzoló
senior tag

Hi!
Oakley crosshairt valaki tudna szerezni, és mennyiért?
Még annyit,h. ez a modell dioptriázható?
B.S.

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#8929) DemonDani válasza zholee (#8926) üzenetére


DemonDani
addikt

De amúgy meg ide bedobod, és biztos hogy 1 napon belül kapsz valakitől választ ;)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8930) gaborcsu válasza harryls (#8925) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Talán azt jól sejtem, hogy a jury egy pénzesebb darab lesz? Mindegy, remélem jól is fog állni, és akkor már csak be kell szerezni. :DD

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#8931) harryls válasza gaborcsu (#8930) üzenetére


harryls
csendes tag

ebay 150 dollártól, úgy látom nem nagyon licitálnak rá

(#8932) saderka11


saderka11
újonc

Ha valakit esetleg érdekelne...
http://www.vatera.hu/oakley_frogskins_matte_grey_purple_violet_iridium_186189212.html

(#8933) harryls


harryls
csendes tag

Hallotatok már ilyen art szériás oakley-ról? fehér műanyag keret, enyhén szögletes nagyobbacska lencse, a szárán két oldalt valami maci van és a szövetzacsiján is ugyanolyan maci.

DemonDani: poetic 2.0 titanium 15gr

(#8934) koxx válasza harryls (#8933) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Oil rig T-Pain [link]

[ Szerkesztve ]

(#8935) harryls válasza koxx (#8934) üzenetére


harryls
csendes tag

Ez gyors volt, köszi :R
Idáig nem is figyeltem fel rá hogy a T-pain az macis, bár a rig-eket nem szoktam nézegetni, nem az én stílusom

(#8936) DemonDani válasza harryls (#8933) üzenetére


DemonDani
addikt

:Y :Y 15??
De ez csak keret?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8937) harryls válasza DemonDani (#8936) üzenetére


harryls
csendes tag

Női optikai keret (titán) gyárilag van benne egy normál lencse.
[link]

(#8938) Eagl3


Eagl3
veterán

Hali!

Tudtok egy üzletet, ahol állítanak ki úgy számlát, hogy a szemcsi munkavédelmi szemüvegként szerepeljen a számlán? Egy Inmate érdekelne.

(#8939) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

[link]

Az amerikai mozikban december 16-án lesz a várva várt TRON: Legacy premierje. A bemutatóval egyidőben jelenik meg az Oakley limitált kiadású TRON 3D Gascan szemüvege, mely minden eddiginél kifinomultabb 3D mozi élményt ígér. Egyrészt a világ első optikailag korrekt 3D szemüvegének hirdeti magát, mely gyakorlatilag teljesen a megszűnteti a hagyományos 3D szemüvegeknél tapasztalható szellemképet / „áthallást”. Másrészt az Oakley szemüvegektől megszokott íves design körülöleli a szemet, így sokkal szélesebb, teljes 3D látómezőt kínál. Az Oakley TRON 3D Gascan szemüveg novembertől kapható $150-os

(#8940) SupaCow


SupaCow
tag

Official. Tron Gascanból kaptok? Nem akartok összeállítani egy demó sarkot a Király utcában? : )

f: @geboleather

(#8941) official válasza SupaCow (#8940) üzenetére


official
újonc

Biztos, hogy lesz!
Több színben is létezik 3D-s szemüveg már.. Mi is nagyon várjuk.

(#8942) official válasza Don't Panic (#8939) üzenetére


official
újonc

Szia!
Mi pont ismerünk egy olyat :)
Várunk a West I. emeleten...

(#8943) Eagl3 válasza official (#8942) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezt a választ még véletlenül sem az én kérdésemre szántad ugye? :DDD

(#8944) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

:D fun

[ Szerkesztve ]

(#8945) official válasza Eagl3 (#8943) üzenetére


official
újonc

DE!
Csak véletlenül félre ment... :)

(#8946) Eagl3 válasza official (#8945) üzenetére


Eagl3
veterán

Nagyszerű, észben tartom! :R
Amúgy mekkora a választék? Van esetleg honlap vagy valami? Csak mert fehérvári vagyok és nem tudok csak úgy odaugrani :)

[ Szerkesztve ]

(#8947) official válasza Eagl3 (#8946) üzenetére


official
újonc

mofo.hu vagy speedstore.hu-n találsz meg minket

(#8948) Eagl3 válasza official (#8947) üzenetére


Eagl3
veterán

The Lab?

(#8949) official válasza Eagl3 (#8948) üzenetére


official
újonc

O-store westend
0620/2419838

(#8950) Eagl3 válasza official (#8949) üzenetére


Eagl3
veterán

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.