Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) dashberlin


dashberlin
újonc

Figyeljetek már:)Lehet én vagyok hülye de nekem ez új: Walleva gyártmányú (NEM OAKLEY!), Juliet lencse, kék, polarizált. Mi ez a wallewa?:)
Amúgy nagyon jó dolog hogy szűritek a replikákat már én is vadászok rájuk vaterán.Csak műanyag keretesből létezik replika vagy vki látott már julietet vagy romeo-t is kóklit?

(#8252) dashberlin


dashberlin
újonc

http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok/ferfi/napszemuveg/oakley_juliet_lencse_ice_polarized_uj_dobozos_176393711.html

kimaradt a link :))

(#8253) DemonDani válasza koxx (#8250) üzenetére


DemonDani
addikt

Nem nagyon megy ez már fentebb, hacsak nem indul be a licitháború a végén, de már napok óta ennyi...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8254) din973


din973
újonc

Van Walleva, Exovista és Keystone Corporation az USA-ból, Z-lens Új-Zélandról, Linegear Japánból. Szétnéztem Groningenben az optikusoknál, és ezeket találtam.
Az áraik 10eFt körül van, az eBay-en már 5eFt-tól rendelhető. Mindet certificat-tal árulják tehát EU-s teszteken simán átmentek. Én csak Oakley lencséket veszek, de úgy tűnik én vagyok a hülye, mert ezek 20eFt-tól kezdődnek és semmiben sem különböznek az utángyártottól. Kivéve, hogy csak az Oakley-k polárosok. Mindenki dönthet belátása szerint.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#8255) din973


din973
újonc

Ja és persze a VL (Visinary Lens) kimaradt. Ezek állítólag a legjobb utángyártottak.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#8256) harryls válasza din973 (#8254) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem csak az oakleyk polárosak, VL-be és Walleva-be is van poláros. Nem mondanám a VL-t a legjobbnak, fele olyan vastag mint az oakley, és ebből adódóan olyan silánynak néz ki. Nekem van egy caulfield (Z-lens elődje) dark ruby a julietembe az meg olyan vastag ha nem lenne a lencse széle V alakúra csiszolva talán bele sem férne a keretbe. A keystone corporation csak eladó, ők is exovistát árulnak, egyébként meg szerintem ez utóbbi a legjobb utángyártott, csak nekik nincs poláros.

(#8257) zsolesz777


zsolesz777
tag

Sziasztok!
mi a külöbség a fives 3.0 és a fives 3.0 ducatti között?meg tudja valaki mondani?köszi!!!!

(#8258) Vole válasza harryls (#8256) üzenetére


Vole
tag

A lencse kerdesben egyetertek, nalam is van par Exovista lencse, es kijelenthetem hogy nagyon jo minoseguek. Szemely szerint eredeti Oakley lencseket hasznalok, van par meg tartalekban, de aki arerzekenyebb, annak tokeletes valasztas az Exovista.

A napokban erkezett hozzam Ducati Scalpel, kellemes pozitiv csalodas volt. A kepeken valahogy nem tetszett, de eloben nagyon jol nez ki.

Split Jacket is erkezett, sajnos nem jo a fejemre, ugyhogy ez is eladasra kerul, de legalabb volt alkalmam kicsit tanulmanyozni a lencse csere mechanizmust. Aki rendszeresen cserel lencset a szemuvegeben, annak nagyon hasznos, tenyleg konnyu, egyszeru cserelni igy a lencset, mindenfele feszegetes vagy pattintgatas nelkul.

Nem tudom hogy all a tablazat, de ha kell akkor le tudom merni a Scalpelt, Split Jacket -et, es van nalam egy Jupiter is.

(#8259) harryls válasza Vole (#8258) üzenetére


harryls
csendes tag

A split milyen színü, ára mennyi?

A black chrome/tungsten polár flak-et nem teszed fel 1 forintos NMA-ra? :DDD :DDD
Bár nekem flak-be a normál lencsés tetszik jobban :)

[ Szerkesztve ]

(#8260) Vole válasza harryls (#8259) üzenetére


Vole
tag

A Split Infrared, egeszen pontosan ez:

Az ara 44e, termeszetesen az arban benne van a gyari kemenytok es a VR50 -es plussz lencse is.

Flak nem hiszem hogy lesz NMA -val, de ha erdekel valamelyik akkor szolj, es megbeszelunk valami jo arat :K

(#8261) harryls válasza Vole (#8260) üzenetére


harryls
csendes tag

Ment PM!

(#8262) koxx válasza Vole (#8258) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Scalpel ducati nálam is nagyon bejövős szemüveg, de a split jacket sztem iszonyat tré lett, szombaton felpróbáltam.

(#8263) DemonDani válasza Vole (#8258) üzenetére


DemonDani
addikt

Jöhetnek a grammok és akkor majd felfrissítve linkelem :)

(#8257) zsolesz777
Semmi... piros az ikon, szvsz más a színkombó.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8264) Vole válasza DemonDani (#8263) üzenetére


Vole
tag

Jupiter: 32g
Scalpel: 28g
Split Jacket: 28g

(#8265) DemonDani


DemonDani
addikt

Köszi!
Most gondoltam kicsit vizuálisabban töltöm fel, hiszen már olyan szép hosszú! :DD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8266) Vole válasza DemonDani (#8265) üzenetére


Vole
tag

Rendeljek egy C Six -et csak a meres kedveert? :DDD :DDD

(#8267) DemonDani válasza Vole (#8266) üzenetére


DemonDani
addikt

nézd csak jobban a táblát :DDD feleslegesen vennéd :D
Tudod megveszed, aztán jösz fel gyorsan hogy beírd és akkor veszed észre, hogy már van ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8268) DemonDani válasza Vole (#8266) üzenetére


DemonDani
addikt

Vedd meg a LiveStrongot ebayen hogy nem-e nehezebb mint a sima :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8269) napey válasza Vole (#8266) üzenetére


napey
csendes tag

Ne egyet, kétfajta van :D aztán leellenőrizzük, hogy stimmel-e a technical specifications-ben leírtakkal :DDD

(#8270) koxx


koxx
MODERÁTOR

Marhára tetszik ez a bmx chrome jawbone, kár, hogy 350 dolcsi :/

(#8271) tr00p3r válasza koxx (#8270) üzenetére


tr00p3r
őstag

Arról nem is beszélve, hogy Cavendish milyen sprinttel nyerte a Párizsi befutót! Tavaly és idén is (Jawbone-ban).

(#8272) koxx válasza tr00p3r (#8271) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na igen, nagyon nagyot tekert, többieknek nem sok esélye volt. Kár, hogy ilyenkor nem mutatják a sebességét, kíváncsi lettem volna.

(#8273) Vole válasza koxx (#8270) üzenetére


Vole
tag

Majdnem rendeltem egy ilyet, csak sajnos baromi draga.

(#8274) SupaCow válasza Vole (#8273) üzenetére


SupaCow
tag

Pár percig én is elgondolkodtam, hogy igazán jó lenne egyet magaménak tudni.
Aztán elmúlt.

f: @geboleather

(#8275) DemonDani válasza tr00p3r (#8271) üzenetére


DemonDani
addikt

jó pár év lesz még így, hogy Jawbone-ban nyernek :) M Frame-ből kiindulva még van vagy 10éve :C (bár nem tudhatjuk, illetve én nem, hogy ez van-e olyan jó mint az M meg Radar...)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8276) koxx válasza DemonDani (#8275) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

JB-ban könnyebb lencsét cserélni, viszont nekem nem annyira kényelmes, a radar jobban bevált. Armstrong is radarban ment na meg C6-ban.

(#8277) DemonDani válasza koxx (#8276) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát igen, de ment közben nem cserélgetik, meg nem is maguknak cserélik gondolom...
Jah a Radar... a C Six meg a kötelező reklám :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8278) Kecskeé


Kecskeé
csendes tag

És ki tudna ilyet beszerezni és mennyiért!

SPLIT JACKET™ TRANSITIONS® SOLFX™ :R

(#8279) Vole válasza Kecskeé (#8278) üzenetére


Vole
tag

Nem olcso darab, ha jol neztem 58-ert tudnam adni kb. de beszerezheto :))

(#8280) gaborcsu


gaborcsu
csendes tag

akit érdekel egy RADAR Livestrong, az keressen priviben, tudok képet küldeni.
ára 25e

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#8281) zsolesz777


zsolesz777
tag

sziasztok!nem tudja valaki, hogy a globoak.com működik e most?egy fives 3.0 kellene feketében.nem tom, hogy csak a ducati fekete e...jobb lenne valami szürke O betű rá.

[ Szerkesztve ]

(#8282) ördög82 válasza zsolesz777 (#8281) üzenetére


ördög82
csendes tag

Működik. De szerintem inkább Vole-t keresd meg priviben.

(#8283) ördög82


ördög82
csendes tag

[link]
És ismét egy gyöngyszem ráadásul sok forintért. :( :(
"2009-es modellek azért ilyen kedvező az ár"

[ Szerkesztve ]

(#8284) asder


asder
csendes tag

Valakit esetleg ha érdekel Oakley frogskins :
http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok/uniszex/napszemuveg/oakley_frogskins_matte_rootbeer_fire_iridium3nap_177097514.html

(#8285) kindi


kindi
újonc

Sziasztok !
Anyagi okok miatt eladnám ezt a Juliettet ! Meg az az igazság , hogy nem kényelmes nekem. Olyan 36.000ft-ért gondoltam.
A szemüveg karcmentes!!

[ Szerkesztve ]

(#8286) juhaszb


juhaszb
csendes tag

Üdv,

oakley cipőt keresek, neten az alábbiakat találtam, melyek tetszettek.
Ha valaki gyakrabban mozog oakley üzletekben vagy van ott dolgozó ismerőse, kérem jelezze hogy kapható-e valamelyik típus.
Köszönöm.

(#8287) Birkazor


Birkazor
újonc

Sziasztok

Oakley téren még tapasztalatlan vagyok és ezért szeretném kérni a tanácsotokat.:D
Frogskint szeretnék majd venni,csak itthon M.O-n szeretném beszerezni.Találtam is egy helyet,csak nem tudom hogy eredetiek-e:/.Küldöm a linket és aki tudja megnézné hogy eredetiek-e meg egyebek lécci :))
Itt a link:http://exin.hu/index.php?page=products&cat=28->ezaz oakley-k
Ezek pedig a frogskinnek meg Hodbrook-ok:http://exin.hu/index.php?page=products&searchstr=frogskin&SESSID=P6DJMRHThjC-BaBmKlmVrLZ6zL7&cart=P6DJMRHThjC-BaBmKlmVrLZ6zL7&ref=0&__utma=113085776.383297609.1280665994.1280665994.1280671579.2&__utmc=113085776&__utmz=113085776.1280665994.1.1.utmcsr=google|utmccn=%28organic%29|utmcmd=organic|utmctr=oakley%20frogskin%20polished&__utmb=113085776.69.10.1280671579&pid=29930&hasonlitasba=1&from=1

Válaszotokat előre is köszi:D

(#8288) Birkazor


Birkazor
újonc

Uhh bocsi a linket rosszul adta ki
itt vannak újra:http://exin.hu/index.php?page=products&searchstr=frogskin&SESSID=P6DJMRHThjC-BaBmKlmVrLZ6zL7&cart=P6DJMRHThjC-BaBmKlmVrLZ6zL7&ref=0&__utma=113085776.383297609.1280665994.1280665994.1280671579.2&__utmc=113085776&__utmz=113085776.1280665994.1.1.utmcsr=google|utmccn=%28organic%29|utmcmd=organic|utmctr=oakley%20frogskin%20polished&__utmb=113085776.69.10.1280671579&pid=29930&hasonlitasba=1&from=1
Itt meg az oakley-ek:http://exin.hu/index.php?page=products&cat=28

Remélem hogy most jók lesznek ;)
HA nem akkor bocsi :F :W
De azért lécci nézzétek meg^^

(#8289) Vole válasza Birkazor (#8288) üzenetére


Vole
tag

Link -kent rakd be, ne szovegkent, akkor jo lesz.

Igy: Oakley Forum

(#8290) Birkazor


Birkazor
újonc

jah értem:D
Itt vannak újra:oakley:[link]
Frogskin:[link]
Köszi hogy segítettél:D
Válaszotokat előre is köszi :DD

[ Szerkesztve ]

(#8291) SupaCow válasza Birkazor (#8290) üzenetére


SupaCow
tag

Birkazor ment PM

f: @geboleather

(#8292) Vole


Vole
tag

Akinek van kedve, mar jelentheti is az eladot:

Fake Oakley

(#8293) Birkazor


Birkazor
újonc

:D köszi
De nekem inkább új kéne^^,csak azt nnézzétek meg lécci hogy jó-e az bolt vagy vagy esetleg tudtok-e mást ehelyett

(#8294) dashberlin válasza Vole (#8292) üzenetére


dashberlin
újonc

Itt konkrétan honnan lehet észrevenni hogy gagyi?mondjuk törlőkendő ok mert nem a szokásos oakley szütyő van hozzá.Kapja be szerintem elég sokat eladott már:S

(#8295) Birkazor


Birkazor
újonc

tehát akk jó vagy nem?
:D :W :DDD

(#8296) Vole válasza dashberlin (#8294) üzenetére


Vole
tag

Nem stimmelnek a feliratok, a papirok, a kemenytok... "itt minden gyanus kiscicam" :DDD

(#8297) Birkazor


Birkazor
újonc

áhh akkor lehet hogy inkább hanyagolomXD
Akkor valakinek más ötlete?D

(#8298) Birkazor


Birkazor
újonc

Vagy esetleg olyan akinek nem eladó de van olyan van valaki?Mert igazából az lenne a fontos hogy megnézzem,felpróbáljam hogy hogy áll a fejemen :DD Mert utánna ha itthon nincs beszerezném ebay-ról vagy estleg innen:[link]
Lécci akinek van szóljon,csa felpróbálni szeretném^^

(#8299) dashberlin válasza Vole (#8296) üzenetére


dashberlin
újonc

nincs is több kérdésem "papi". :DDD

(#8300) dashberlin válasza Birkazor (#8298) üzenetére


dashberlin
újonc

[link]

frogskins viszont gyanusan olcsó.
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.