Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) krain válasza trafóóó (#24296) üzenetére


krain
tag

én köszi

(#24302) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Hello! Valakinek nincs esetleg, teljesen véletlenül egy Okaley matrica a szekrénye mélyén? Szívesen megvenném.

LG G3

(#24303) X-metal


X-metal
csendes tag

A két Ruby lencse közötti különbség:

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24304) PowerBuldog válasza X-metal (#24303) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hát igen az alsó inkább olyan mint egy fire.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24305) trafóóó válasza H.Bencike (#24302) üzenetére


trafóóó
tag

Itt tudsz venni.
[link]

(#24306) tomtrial


tomtrial
tag

Boldog új évet mindenkinek!!!

(#24307) lenkei83


lenkei83
tag

BÚÉK!!

Érdekelne új Batwolf keret (lencsével is) polished black, vagy gold ghost text kivitelben. Valakinek eladó esetleg?

Őt ismeri valaki? Tapasztalat?

[link]

üdv
P.

(#24308) koxx válasza lenkei83 (#24307) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze, itt is fórumozik, tőle nyugodtan vehetsz bármit.

(#24309) lenkei83 válasza koxx (#24308) üzenetére


lenkei83
tag

köszi :)

(#24310) H.Bencike válasza trafóóó (#24305) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Köszönöm!

LG G3

(#24311) lenkei83


lenkei83
tag

Hello!

Hát nem tudok dönteni a ruby és a fire lencse között. :O Tapasztalat, vélemény valakinek?

üdv.:
P.

(#24312) koxx válasza lenkei83 (#24311) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sérülékeny mindkettő, a ruby lencsét tiszítani kész rémálom, minden kis szar meglátszik rajta. A szemnek sztem kellemesebb mint a fire, de ez egyéntől függ. A fire nekem túl sárga.

(#24313) B.Ricsike válasza lenkei83 (#24311) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Csak is Ruby! Szerintem a legjobb lencse! Legalább is a szemnek nagyon kellemes! Tisztítani sem olyan vészes, figyelni kell rá, de a Fire sem sokkal egyszerűbb.

Nekem 2 Ruby lencsés szemüvegem is volt, semmi baj nem volt velük, pedig használtam nap mint nap!

[ Szerkesztve ]

(#24314) PowerBuldog válasza B.Ricsike (#24313) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én koxx-al értek egyet. Gyakorlatilag bármikor néztem rá a lencsére, mindig a szívbaj kerülgetett, hogy karcos... aztán csak le kellett törölni. De tény, hogy az egyik legszebb lencse.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24315) B.Ricsike válasza PowerBuldog (#24314) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nem kell azt nézegetni, csak hordani! :) Majd nézegeti más! :)

(#24316) trafóóó válasza lenkei83 (#24311) üzenetére


trafóóó
tag

Szerintem amelyik jobban áll rajtad olyat vegyél, egyébként meg ruby.
És ha az megvan, akkor lehet venni fire lencséset. :DDD

(#24317) X-metal válasza trafóóó (#24316) üzenetére


X-metal
csendes tag

Imádom a fogalmatlan ebay-es eladókat.
Most vettem egy Plasma-Ice julit 30+8,50 fontért. :C :C :C

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24318) venge válasza X-metal (#24317) üzenetére


venge
tag

:Y :C :C :C

(#24319) trafóóó válasza X-metal (#24317) üzenetére


trafóóó
tag

Gratulálok.
:C :R :R

(#24320) bandus


bandus
veterán

kicsit offtopik, meg hirdetést nem csinálnék neki, remélem elfér :) de ha valakinek szüksége van egy eatpak oldaltatyóra, akkor keressen meg. másfél éve az ágyneműtartóban porosodik, mostmeg költözésnél nem kéne még egy dolog amit cipelnem kell. egy mosást elbír, ezen kívül teljesen hibátlan állapotban van, alig használtam. 5 papír az ára.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24321) koxx


koxx
MODERÁTOR

Belegondolok, hogy ilyen állapotban mennyit érhetne ez a (volt) szemüvegem... :)

(#24322) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Megjött X-metal-tól a Juliet Dark Bronze lencsével. K*rva szép lencse, és nem is hemzseg, ebay-en sem találtam ilyet.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24323) Vole válasza PowerBuldog (#24322) üzenetére


Vole
tag

Biztos hogy ez nem VR28 ?

(#24324) PowerBuldog válasza Vole (#24323) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Lab-ban tették bele. X-metal azt mondta Dark Bronze. De létezik is ilyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24325) Vole válasza PowerBuldog (#24324) üzenetére


Vole
tag

Eloben nem lattam a lencset, de keprol nekem VR28 -nak tunt. Amugy a te linkeden is ha megnezed a VR28 -at, akkor lathatod hogy kozelebb all a kepeden lathatohoz ( en az elobb neztem meg az enyemet eloben ).

Ettol fuggetlenul lehet hogy Dark Bronze, csak az elvileg sargasabb, a VR28 meg barnasabb.

(#24326) sz_proli válasza Vole (#24325) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Szvsz a VR28 jóval világosabb élőben, mint itt a képen látható.

(#24327) tomtrial válasza PowerBuldog (#24322) üzenetére


tomtrial
tag

Nagyon szép ez a keret/lencse kombó!!! El is gondolkoztam, hogy a mostani XX TiO2 keretemet egy xmetal vagy plasma-ra kellene elcserélnem ... :U A matt keretek mindig is jobban tetszettek ... a TiO2 szára az minek felel meg? Xmetal vagy plasma? [link]

A Vr28 valóban világosabb lencse, szerintem sem ez van benne... kb hasonló fények mellett ilyen a Vr28, igaz ez polár : [link]

[ Szerkesztve ]

(#24328) PowerBuldog válasza PowerBuldog (#24322) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mellesleg ha érdekel valakit megvételre akkor dobjon egy PM-et.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24329) X-metal válasza Vole (#24323) üzenetére


X-metal
csendes tag

100%, hogy nem VR28. Nekem van itthon az is juliban. Pont azért mert még soha nem volt Dark Bronze lencsém, nézegettem-hasonlítgattam őket egymáshoz és nagyon más a kettő. :K

PowerBuldog: Már most nagyon sajnálom, hogy megváltam tőle.
Majd egy évig nem volt X-metal Juli keretem, aztán nagy nehezen szereztem egyet, és 3 hét után el is cseréltem...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24330) venge válasza X-metal (#24329) üzenetére


venge
tag

Volt már olyan szemüveg, amit nem sajnáltál, amikor eladtad? ;]

(#24331) X-metal válasza venge (#24330) üzenetére


X-metal
csendes tag

Több is. Többnyire műanyagok. :DDD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24332) napey válasza tomtrial (#24327) üzenetére


napey
csendes tag

A szára és a középrész x-metal, a lencsebefogó plasma, ha 2.generációs és a tiéd az, ahogy nézem.

(#24333) medusa1986


medusa1986
csendes tag

Nekem ez a heti szerzemeny, vegre akkor osszehasonlithatom az eye jackettel :K
[link] Sajnos csak a szemuveg van de szerintem igy is megerte....

(#24334) X-metal válasza medusa1986 (#24333) üzenetére


X-metal
csendes tag

Mit értesz az alatt, hogy csak a szemüveg?

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24335) medusa1986 válasza X-metal (#24334) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Se zacsi se doboz :(

[ Szerkesztve ]

(#24336) X-metal válasza medusa1986 (#24335) üzenetére


X-metal
csendes tag

Nincs elég zacsid? Így is nagyon jó áron vetted. Nemrégiben 2 db ilyet is eladtak 200$-ért.
A dobozos Trenchcoat pedig ritka mint a fehér holló...
Nekem egyetlen egy darabhoz van dobozom, egy Blood-Black-hez. Az vadi új volt amikor megvettem.
Azóta is a dobozában pihen, szerencsére van egy másik a polcomon belőle. :DDD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24337) medusa1986 válasza X-metal (#24336) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Meg is jott es sajnos az egyik lencs kuka :(( van neked estleg elado lencsed? A keret szep szerencsere.

(#24338) X-metal válasza medusa1986 (#24337) üzenetére


X-metal
csendes tag

Lencsém nincs hozzá felesleges. :(

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24339) Selev


Selev
csendes tag

Egy gyors kérdésem lenne, mégpedig XX Twenty tipushoz (nem mostani hanem korábbi darabokhoz). Az lencsék között belülről láttam már XX vagy XX és Twenty feliratot is, de nem vagyok benne biztos, hogy mindkettő ok-e? Egyáltalán hamisitották a régebbi modelleket? Köszönöm előre is a válaszokat.

(#24340) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Aloha! Mar reg jartam a topikban. Szeretnek a kozel jovoben venni egy Fuel Cell tipusu szemuveget nagyon bejonnek. Ha valakinek van elado es szep allapotban levo az kerem irjon. Annyi meg hogy en Ausztriaban dolgozom de termeszetesen jarok haza igy a Magyarorszagi cimemre kellene majd postazni viszont en kintrol utalnam el a penzt bankszamlara Euroban ha ugy jo.

Udvozlettel: Butch

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#24341) napey válasza Selev (#24339) üzenetére


napey
csendes tag

Nem, a régebbi modelleket egyáltalán nem hamisították, valószínűleg a márka iránt érzett tisztelet miatt.

Hát persze, hogy hamisították őket mint állat, a twentyt meg aztán pláne, itt egy "szép" példa
Ez meg eredeti xx van mindkettőben belül

(#24342) Brownie0306


Brownie0306
újonc

Erről vélemény? gondolom eredeti, tetszik ez a keretszín, vélemények, hogy mennyire masszív a sima polished black-ekhez képest?

(#24343) Vole válasza Butcher-HUN (#24340) üzenetére


Vole
tag

Ha vadonat uj is erdekel jo aron, akkor keress meg, van nalam Fuel Cell raktaron.

(#24344) Selev válasza napey (#24341) üzenetére


Selev
csendes tag

Köszönöm, de ebből nem lettem okosabb. Most fogok a kezemben 2 XX Twenty szemüveget, amik nem mai darabok és mindettő dobozzal és szütyővel van. Az egyikben látható az XX felirat a másikban XX és Twenty is. Azt általad eredetinek vélt Twenty miért más mint a másik amire azt mondod, hogy fake? Szinkombináció nem elérhető? Ár tul alacsony? stb? Mik lennének a hamistványra utaló jelek ennél a tipusnál? Köszönöm.

(#24345) X-metal válasza Selev (#24344) üzenetére


X-metal
csendes tag

Az Oakley felirat nagysága és minősége a két lencse között. A gumi minősége, és az, hogy nyomtatva van rá. Plusz a szár és a lencsebefogó közötti illesztés...
Csak hogy a 3 legszembetűnőbb különbséget említsem.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24346) Selev válasza X-metal (#24345) üzenetére


Selev
csendes tag

Köszönöm, megnézem őket:)
Az alábbi linken található oakley-k valódiak szerintetek? Barátomnak a police kellett, igy kapcsolt áruként kerül majd hozzám....
[link]

és egy másik amit még korábban vettem:
[link]

Köszönöm a hozzáértők véleményét.
Szép napot!

(#24347) Butcher-HUN válasza Selev (#24346) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Szerintem ezek mind FAKE! Vaterarol ovatosan vasarolj szemuveget nagyon sok a hamisitvany amit keprol nehez beazonositani. En inkabb innen vennek vagy es nem reklam celjabol pl: jofogas.hu es hasonlo oldalakrol.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#24348) tomyka74 válasza Brownie0306 (#24342) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen eredeti, én is ilyen színűt keresek csak itthon mert nem értek az ebay-hez!
sztem ez a legszebb színű split jacket benne az eredeti tungsten iridium lencse, csillagos 5-ös!

(#24349) koxx válasza Selev (#24346) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az első linken lévő sztem mind fake, a 2. eredeti.

(#24350) X-metal válasza Selev (#24346) üzenetére


X-metal
csendes tag

Én is Koxx véleményét osztom, a zöld lencsés az fake, a másodikat eredetinek mondanám.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.