Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) koxx válasza miki_nrg (#24150) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagy méretű szögletes szemüveg, mondd meg mi áll jól, a többi kitalálható.

(#24152) stilow


stilow
újonc

Sziasztok! Ha esetleg valakit érdekel:
Van új Eredeti Oakley Split Jacket Matte Black napszemüveg SKU# OO9099-01 Color: Matte Black/Black Iridium, G40 + Oakley Nano-Clear Hydrophobic Mini-Pen , sosem hordtam, gyűjteményemből eladó!!!
Képek http://www.jofogas.hu/vi/7450168.htm
(R1-emet X-metal kolléga vette meg) Üdv: Szép a gyűjteményed :C Grat

(#24153) tomyka74 válasza stilow (#24152) üzenetére


tomyka74
senior tag

ha a split rootber / tungsten lenne már vinném is!! olyat keresek! :)

(#24154) Babarnew


Babarnew
csendes tag

Valakinel esetleg elfekvoben egy Inmate (tobb szinkombinaciora is nyitott vagyok...) nincsen ?!
Csere is lehet, vadonatuj allapotu HIJINX Matte Blk/ Grey Polarized es TEN Blk Ink/ OO Red Polarized van most aukciora ( elado is lehet mindketto, ara 100 EUR/ db).
Koszi, udv B.

[ Szerkesztve ]

(#24155) miki_nrg válasza koxx (#24151) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

OILRIG, MONSTERDOG jól áll. XX kicsi. A TEN is úgy jól áll. Többi már csak boltban volt rajtam villámpróbán.

(#24156) koxx válasza miki_nrg (#24155) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha az oilrig jó akkor a hijinx-szel sem lesz probléma.

(#24157) tomyka74


tomyka74
senior tag

http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok_kellekek/napszemuveg/oakley_splice_100_eredeti_1684195145.html
szerintetek miért nem kel el? évezredek óta hirdeti és a szerelési hibáktól eltekintve karcmentes, ha úgy van ahogy mondja! már majden agyalok rajta!

[ Szerkesztve ]

(#24158) koxx válasza tomyka74 (#24157) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Talán mert 32e ft? De ezt mintha babar haverja hirdetné.

(#24159) tomyka74 válasza koxx (#24158) üzenetére


tomyka74
senior tag

szted mennyi lenne a reális ára?

(#24160) PowerBuldog válasza tomyka74 (#24159) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vele próbáltam alkudozni, de makacs mint az öszvér. (Ugyan ilyet én 20e-ért vettem tavaly.)
X-metal kolléga meg Montoya Splice-t valami 5e-ért vett. Szóval 32k több mint vicces.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24161) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Amerikába postázó fórumtársakat kérdeznék: feladtam ajánlott elsőbbségivel egy sapkát CA-ba november 27-én.
Ma kaptam egy üzenetet a vevőtől, hogy még nem érkezett meg a csomagja. Mennyi idő alatt ér oda kb a nyugati partra?

⭐ Stella

(#24162) tomtrial válasza stilow (#24152) üzenetére


tomtrial
tag

Nagyon szép ez a szemüveg, de személy szerint kicsit túl van árazva. Nem tudom pontosan mennyit érhet, de ennyit szerintem nem fogsz érte kapni ... azért sok sikert.

miki_nrg: én is koxx véleményén vagyok, ha az Oil Rig jó akkor a Hijinx is jó lesz .... nem sokkal kisebb mint egy Oil Rig. Amúgy a Hijinx talán még jobban is "tapad" a fejre a hosszabb szárai miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24163) gaborcsu válasza radi8tor (#24161) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Heti 2-3 ajánlott elsőbbségit küldök ki, és folyamatosan gondom van a USPS-el. Vagy a trackinget nem frissítik be hogy a vámon van, vagy elfelejtik kivinni a címzettnek. Komolyan pl hong kongba, malaysiába vagy thaiföldre hamarabb megérkeznek a cuccaim mint oda.
Mondd neki hogy érdeklődjön ott, rosszabb esetben indíts itthon a postán a feladópapíroddal egy tudakozódást, az ingyen van és akkor mégis a posta basztatja a USPS-t. Nekem úgy fura 2 nappal később kézbesítettek egy egy hónapja eltűnt cuccot.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#24164) radi8tor válasza gaborcsu (#24163) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek szerint az ajánlott levelet is tudnom kellene végig nyomon követni?

⭐ Stella

(#24165) gaborcsu válasza radi8tor (#24164) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

persze, nincs is más értelme az ajánlottnak
akár usps vagy posta.hu

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#24166) Babarnew válasza koxx (#24158) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Vatera Splice tema : jaja, koxx jol emlekszik, Zsolti haverome a szemuveg, 3-4 evvel ezelott megszallott gyujto volt, most mar inkabb a karorakat gyujti :)
Kerdeztem egyszer En is miert ennyiert arulja, azt mondta, eloszor is neki is sokba volt (egyebkent az akkori oakley szervizben karcoltak ossze a keretet lencse csere alkalmaval) , masodszor meg ha ennyiert elviszik odaadja de ha nem akkor sem zavarja...ettol fuggetlenul ha valakit komolyan erdekel akkor megadom az elerhetoseget PU-ben lehet probalkozni...

(#24167) Babarnew válasza miki_nrg (#24155) üzenetére


Babarnew
csendes tag

miki_nrg Hali, HIJINX es TEN is van elado nekem, vadiuj allapotu mindketto, ha erdekel Bp-en fel is probalhatod oket, reszletek PU-ben, koszi

(#24168) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ha valakinek mozgatja még a fantáziáját a Marsom akkor raktam fel képet ide.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24169) X-metal válasza PowerBuldog (#24168) üzenetére


X-metal
csendes tag

5-re volt hirdetve, és 3-ért hoztam el. :DDD
Ennyiért nyilván nem hibátlan. Mondhatnám azt is, hogy a teljes gyűjteményem leglepukkantabb darabja. Csak azért vettem meg, mert Montoya kiadás.
Viszont 3000Ft-t már csak a rajta lévő gumik miatt is megért.

Volt fent a múlt héten egy szép állapotú Fire Splice, egy szarvasi csóka árulta 15.000Ft-os fix áron.
Az nagyon megérte volna, csak nem volt pénzem... :(

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24170) R3ap3r válasza PowerBuldog (#24168) üzenetére


R3ap3r
csendes tag

Széééép...:)

R3ap3r

(#24171) miki_nrg válasza Babarnew (#24167) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Hello! Köszi de a Hijinx nem volt a terveim között csak a PowerBulldog féle 15 ezres ajánlat tűnt vonzónak. (Persze ha kifogástalan állapotban van). Annyiért elvinném, ha jól áll. Csak sajna kis településen lakok és sokat kéne utaznom, hogy egy boltban felbírjam próbálni. TEN-em is van. Egyébként amit árulsz az a kedvenc színösszeállításom XX-ben is van olyanom meg Monsterdogban is. Csak a lencse ugye azoknál értelemszerűen Ruby.

(#24172) B.Ricsike válasza miki_nrg (#24171) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Szerintem az Antix illetve a Hijinx széria az emberek 90%-ának jól áll. Így lett tervezve! Nagyon nem lehet vele mellélőni, csak nagyon extrém fej esetében :).

[ Szerkesztve ]

(#24173) miki_nrg válasza PowerBuldog (#24168) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

A Hijinx elment már?

(#24174) PowerBuldog válasza miki_nrg (#24173) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Megvan.

Baján amúgy a Kossuth Lajoson láttam pár hónapja egy boltot amiben volt 2 szekrénnyi Oakley szemüveg. Szerintem biztos van ott Hijinx.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24175) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Azért ebay-en vannak vicces emberek. Felraktam buy-now $480-al a Marsot. Erre volt aki $200-t ajánlott érte, meg, hogy free shippingeljem...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24176) koxx válasza PowerBuldog (#24175) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ehe, nekem a Julietre jött $200-as ajánlat. Ami már elég korrekt sztem. Mondjuk a $480 nem kevés.

(#24177) PowerBuldog válasza koxx (#24176) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nyilván pofátlan áron raktam fel, hátha elviszik. De azért ilyen elborult ajánlatokat... :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24178) X-metal


X-metal
csendes tag

A húgom ma leszállította az elmúlt 2 hónapban vásárolt és hozzá (USA) postázott kincseimet. :))

És ha már itt vannak, akkor két bónusz csoportkép. :DDD

És egy közeli az általam eddig máshol soha nem látott kedvencről.
Ennek nincs a szárán domború O icon, és mindkét lencséje a képen látható gravírozással rendelkezik.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24179) koxx válasza X-metal (#24178) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ó nem nagyíthatók a képek. szerk: facebookon megnéztem ott jó, basszus ennyi 1st gen SJ-t adtak ki?

A clear lencsés az elvileg vmi munkavédelmis szemüveg, pár éve még bagóért lehetett venni ebayen.

[ Szerkesztve ]

(#24180) TayRol válasza X-metal (#24178) üzenetére


TayRol
veterán

nagyon nagy gratula, szépek! :)

(#24181) X-metal válasza koxx (#24179) üzenetére


X-metal
csendes tag

A képek azért nem nagyíthatók, mert nemrég megbeszéltük, hogy max. 480 X xxx pixeles képet töltünk fel a mobilon fórumozok miatt. :P

Én eddig a munkavédelmis Clear lencsésből még soha sehol nem láttam.
Ugyanezzel a kerettel létezik egy H.I.Yellow lencsés is. Az hiányzik még, meg a egy Black-Gold, egy Matte Black-Gold, és egy FMJ 7,62-Black.
Ezért a 4 Db-ért konkrétan ölni tudnék... :K

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24182) koxx válasza X-metal (#24181) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ennyire ritkák ezek ebayen is? azt hittem sok van belőlük.

(#24183) X-metal válasza koxx (#24182) üzenetére


X-metal
csendes tag

Én is azt hittem, de 2 éve egy darab sem tűnt fel...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24184) tomtrial válasza X-metal (#24178) üzenetére


tomtrial
tag

2. kép jobb felső sarokban azzal mi történt???

Amúgy szép kollekció :C

(#24185) X-metal válasza tomtrial (#24184) üzenetére


X-metal
csendes tag

Azt törötten vettem meg a lencsék miatt, mert a Suede nem gyári lencsével volt szerelve, hanem Blue Iridiummal.
A Matte Clear keretből viszont nagyon nehéz lett volna Blue irridium lencsével szereltet venni, így vettem egy Matte Clear-Black Iridium szemüveget, amibe belekerült a Blue Iridium lencse. A törött Black-Gold-ból a Gold lencse ment a Suede-be, és a törött keret mellett látod azt a Black lencsét, ami így megmaradt...

A dolog szépséghibája az, hogy a Francia Ebay-en 2 hónapig árult egy arc egy új FMJ 7,62 keretet lencse nélkül. 4X néztem végig, ahogy kifut 35 Euro-s áron. Tettem is rá közben egy 25euro-s ajánlatot+ postaköltség, de az ember nem volt fogékony rá. Aztán miután meglett a fent leírt kombó,és a felesleges bele való Black lencse, tettem rá egy 51,66 euro-s licitet, amit nem figyeltem a kifutásnál. Természetesen valami buzi, illetve 2 buzi pont akkor akarta megvenni a keretet, így 70 Euro felett ment el nem sokkal .
Azóta is szétb@sz az ideg, ha csak rá gondolok. :W :W :W
Simán adtam volna azért a keretért 100 Euro feletti összeget is...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24186) X-metal


X-metal
csendes tag

Lenne pár darab eladó 4-es tartóm. 6000Ft/Db. Olyanok, mint a képen látható. Vadi újak, meg nem voltak használva. Érdeklődni privátban.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24187) stilow válasza tomtrial (#24162) üzenetére


stilow
újonc

Bolti ára 60-65 Ezer között mozog, tud valaki jó árat :Y

(#24188) jailbird válasza stilow (#24187) üzenetére


jailbird
újonc

Pl: és ez még polár is [link]

(#24189) B.Ricsike válasza stilow (#24187) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nem elkeseríteni akarlak, de szerintem ha 25-30 ezer között el tudod adni, akkor összeteheted a kezed. A bolti árhoz soha ne hasonlítsd, ennyi erővel a Pit Boss-omat 180-ért kellett volna eladnom..... és 110-ért adtam el. A 25 ezer egy reális érték érte! Nem egy olyan extra szemüveg, hogy többet megérjen akárkinek is. Bár ne legyen igazam, és add el többért az kívánom!

(#24190) koxx válasza B.Ricsike (#24189) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bolti ár semmit nem jelent valóban. Ha 30-at ad érte valaki akkor már lehet örülni. 55-ért alig használt julieteket lehet venni.

(#24191) stilow válasza koxx (#24190) üzenetére


stilow
újonc

Köszi srácok! Akkor befogom használatra az R1 helyett! :F

(#24192) SupaCow válasza stilow (#24191) üzenetére


SupaCow
tag

OTT

f: @geboleather

(#24193) TayRol


TayRol
veterán

srácok, nincs valakinek eladó Fuel Cell I.H.-ja?

(#24194) Vole válasza TayRol (#24193) üzenetére


Vole
tag

Nekem van par vadonat uj ha erdekel. $120 postaval egyutt.

(#24195) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nem tudom, hogy sikerül net közelben kerülnöm a következő napokban, úgyhogy előre is:

Mindenkinek Áldott Karácsonyt Kívánok!

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24196) radi8tor válasza PowerBuldog (#24195) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi szépen. Viszont kívánom én is mindenkinek!

⭐ Stella

(#24197) albert8 válasza PowerBuldog (#24195) üzenetére


albert8
addikt

Viszont!

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24198) TayRol válasza PowerBuldog (#24195) üzenetére


TayRol
veterán

jaja, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Oakley-ban gazdag jézuskát kívánok mindenkinek! :)

(#24199) tomtrial


tomtrial
tag

Minden kedves és kedvtelen fórumtársnak békés és boldog karácsonyt!!!

(#24200) trafóóó


trafóóó
tag

Ezúton szeretnék minden fórumtársnak és családjának nagyon boldog békés karácsonyi ünnepeket kívánni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.