Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) napey válasza Selev (#24346) üzenetére


napey
csendes tag

Hát hogyha van neked egy szép FMJ 5.56 Ice Twenty napszemüveged, akkor pontosan láthatod a különbséget a hamis és a valódi között, ahogy X-metal is mondta (felirat, illesztések stb.)
Az első linken sztem is mindkét kókli fake, és én Minute hamisítványnak nézem őket

(#24352) Selev válasza napey (#24351) üzenetére


Selev
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segitséget. Egyenlőre csak az 2dik képen lévő van a kezemben az első linken szereplő még nem.... de mivel ez csak kapcsolt termék, kiváncsi leszek a különbségre. Igy legalább lesz tapasztalatom ezzel is... További szép vasárnapot mindenkinek!

(#24353) Brownie0306


Brownie0306
újonc

A LAB szervíznek van külön telefonszáma? és ha igen valaki ide tudná biggyeszteni? köszi :)

(#24354) radi8tor válasza Brownie0306 (#24353) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet, hogy ez az: [link]

⭐ Stella

(#24355) Serpiko


Serpiko
addikt

Vélemények uraim venni szeretnék eredeti oakley szemüveget. Innen, [link] eddig csak pozitívokat hallotta erről az oldalról. Csak szeretnék még megerősítést mert nem két forintról van szó.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24356) koxx válasza Serpiko (#24355) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nyugodtan.

(#24357) Serpiko válasza koxx (#24356) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm akkor itt veszek szemüveget. Már csak ki kell választanom a 2 szemcsit meg a tartót hozzá.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24358) jailbird


jailbird
újonc

Hmm.... érdekes :U

Meg ez is

[ Szerkesztve ]

(#24359) tomtrial válasza jailbird (#24358) üzenetére


tomtrial
tag

Pontosítanád mi érdekes? :F

(#24360) NyxNyxNyx válasza tomtrial (#24359) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Miért neked semmi se furcsa a képen? :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24361) Jojo5


Jojo5
őstag

megpróbáltam ma Big Taco-t hát, az a "drapp szín", vagyis a Matte Bone/Dark Grey kombó egyáltalán nem jó szerintem...
a fekete sokkal viselhetőbb, és lehet be is nevezek rá, bár egy Inmate-nek jobban örülnék, csak sajnos szerintem kivonják rövidesen a forgalomból, az meg nem jó jel... :( :O

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24362) bandus válasza Jojo5 (#24361) üzenetére


bandus
veterán

miért, miféle jel az, hogy kivonják a forgalomból? :D pont,hogy most kell még venni, amíg olcsó.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24363) Jojo5 válasza bandus (#24362) üzenetére


Jojo5
őstag

"limitáltan elérhető" az oldalon, ergo szerintem záros határidőn belül megszűnik a forgalmazás, aztán ha később geb@sz van akkor így jártam... mivel rendszeres használó lennék ha már megveszem :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24364) bandus válasza Jojo5 (#24363) üzenetére


bandus
veterán

milyen gebasz lenne? :F

attól, hogy megszűnik a forgalmazás, a garancia ugyanúgy él, és lencsét is fogsz kapni hozzá, nem értem a fenntartásaid.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24365) Jojo5 válasza bandus (#24364) üzenetére


Jojo5
őstag

lencse, szárgumik stb... egy idő után nem lesz hozzá alkatrész szerintem, vagyis én így érzem és ezért sem merem bevállalni, eddig ugye csak műanyag keretes oakley-om van és mivel tapasztalatlan vagyok a márkával kapcsolatban ezért is próbálok óvatosan gondolkodni... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24366) Brownie0306 válasza Jojo5 (#24365) üzenetére


Brownie0306
újonc

lehet, hogy itt olvastam, lehet hogy máshol, de az is lehet hogy álmodtam, de úgy emlékszem, hogyha kivonnak valamilyen szemüveget a forgalomból, akkor utána legalább 2 évig kell alkatrészeket biztosítaniuk. ha ez így van akkor amikor értesülsz arról, hogy nem lesz többet kapható, lesz legalább 2 éved, hogy felhalmozz lencséket gumikat.

(#24367) jailbird válasza tomtrial (#24359) üzenetére


jailbird
újonc

Csak nekem meglepő a plaintiff squared és az egybelencsés big taco (azaz offshoot)?

(#24368) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Lőttem pár szép képet a Dark Bronze lencsés Julietről.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24369) bandus válasza Jojo5 (#24365) üzenetére


bandus
veterán

és mit tippelsz, amíg használod a szemüveget vajon hány pár lencsét és hány szárgumit fogsz elhasználni? :) szerintem teljesen alaptalan az aggodalmad.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24370) tomtrial válasza jailbird (#24367) üzenetére


tomtrial
tag

Ezek szerint igen :D Amúgy elsőre észre sem vettem hogy egybelencsés a big taco ;)

(#24371) SupaCow válasza PowerBuldog (#24368) üzenetére


SupaCow
tag

Elnézés előre is amiért kritikus vagyok.

Ha már softbox akkor tessék rendesen bevilágítani a tárgyat.
Ez egy alulexponált képsorozat lett. A háttér nagyon zavaró (főleg, hogy ráncos), elvonja a figyelmet a tárgyról. A színek egyáltalán nem jönnek ki. Úgy érzem nem egészen tervezted meg a fotósorozatot, csak így durrbele : )

f: @geboleather

(#24372) TayRol válasza SupaCow (#24371) üzenetére


TayRol
veterán

illetve egy kis mélységélességet még dobhatna rá - szűkebb rekesszel jobb volna. de a szemüveg érdemeiből ez mit sem von le.:)

(#24373) PowerBuldog válasza SupaCow (#24371) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Sajnos hiába állítgatok nem sokat javul a dolog. A sátor sem mai és a fényképező vakuján kívül csak 1 villanó van. Nem a fényképezés a cég fő profilja. :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24374) Serpiko válasza PowerBuldog (#24368) üzenetére


Serpiko
addikt

Szép darab nagy tettszik. :C Ár gonolom a csilagos ég. :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24375) venge válasza SupaCow (#24371) üzenetére


venge
tag

Az ünnepek előtt én is csináltam lessátrat. Egész jó fotókat lehet így készíteni: OTT family, Citizen.Bár nagyobb fénnyel, illetve több oldalról megvilágítva még jobb képek születhetnek, úgy gondolom.

PowerBuldog: nagyon tetszik ez a színösszeállítás!

[ Szerkesztve ]

(#24376) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha valakinek kellene Giottos Rocket Air (nagy): [link]

⭐ Stella

(#24377) Brownie0306


Brownie0306
újonc

ezt innen árulja valaki?

(#24378) B.Ricsike válasza Brownie0306 (#24377) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Leírásból meg fotókból ítélve, biztos hogy nem innen!

(#24379) medusa1986


medusa1986
csendes tag

A mai nap az en napom, horogra akadt ket juliska is egy polished blue iridiummal 50 fontert es egy elso generacios x metal ruby x01404 es szeria szammal 150 fontert..... Ahogy X-metal kollega is irta imadjuk a tudatlan eladokat :DD

(#24380) Jojo5 válasza bandus (#24369) üzenetére


Jojo5
őstag

2 pár lencse és ugyanennyi szárgumira gondoltam... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24381) bandus válasza Jojo5 (#24380) üzenetére


bandus
veterán

nagyon max 1 pár, de az is felesleges. vigyázni kell rá és kész. hülyeség szerintem, hogy e miatt nem veszed meg, de a te dolgod.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24382) Brownie0306 válasza Jojo5 (#24380) üzenetére


Brownie0306
újonc

2 pár az eredetiek mellé? Ha csak nem akarod naponta kicserélgetni őket, hogy húde szép más színűek, akkor szerintem is elég egy extra pár... Gondolj bele, hogy mi történhet a szemüvel ami miatt cserélni kell egy lencsét.
Leejted és megkarcolódik, az izzadtság kikezdi és felhólyagosodik. Ezekre tudsz vigyázni. Más eshetőség pl ha jó erősen lefejelsz valamit :D ha elég erős vagy a szemü is tönkremegy nem csak a lencse :D ha vigyázol rá, akkor szerintem amennyit egy műanyag keret kiszolgál azalatt kb 2 pár lencse fogyhat el. Abba is gondolj bele, hogy kijön egy új modell, neked az is nagyon megtetszik, veszel is egyet, és ezt a Big Taco-t meg visszateszed a dobozába, nem használod, akkor pláne felesleges az extra lencse...
Igaz te tudod, de szerintem is sok az a 3pár lencse.

(#24383) Vole válasza bandus (#24381) üzenetére


Vole
tag

Azert egy Oakley keret eleg sokaig kitart. Az evek soran pedig tortenhetnek "balesetek" amikor a lencse veletlenul megserul. Szerintem a 2 par lencse siman realis, de a gumikbol valoszinuleg nem lesz szukseg a 2 extra szettre ( mondjuk a gumik meg olcsok, szoval nem nagy dolog abbol is tartani parat ).

Brownie: Nem Bigtaco -rol hanem Inmate -rol volt szo, ami femkeretes.

[ Szerkesztve ]

(#24384) sz_proli válasza Vole (#24383) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Nekem évekig volt inmate-em. Lencsét szerintem tök felesleges pluszban venni hozzá. Ha az ember nem sportoláshoz használja (arra meg vegyen inkább műanyag kereteset) akkor olyan nagy gáz nem lesz vele. Max kicsit megkarcolodik.. és akkor mi van. Nem fogják gyártani?? Akkor is ki fogja tudni cseréltetni a lencsét évek múlva is.
A gumiszett az reálisabb, mert ennél a tipusnál gyakori volt hogy felhólyagosodott a gumi és mivel nem is drága ezért abból mèg elmegy ha vesz 1, max 2 pár tartalékot.
De lencsét... :F
Akkor már miért nem vesz keretet is pluszba, azzal is történhet vmi.

(#24385) X-metal


X-metal
csendes tag

Gagyi R1. :DDD

Walleva fehér gumiszett, és Exovista Hyper Green lencse.
A múltkor bemutatott túlméretés lencse helyett küldtek újat. Az egyik fele karcos volt, a másik pedig kisebb mint kellene, tehát egy apró helyen kilátni a lencse és a keret között...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24386) Brownie0306 válasza Vole (#24383) üzenetére


Brownie0306
újonc

Whoops....igazad van, figyelmetlen voltam :(

(#24387) PowerBuldog válasza X-metal (#24385) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem igaz, hogy nem bírnak egy épkézláb lencsét gyártani. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24388) tomtrial válasza X-metal (#24385) üzenetére


tomtrial
tag

Ezt nevezem :D Ki tudja, lehet ha ezt is kicserélteted akkor már csak karcos lesz a lencse de jó méret :C

(#24389) X-metal


X-metal
csendes tag

Sikerült megvennem életem első X-squared-jét. :Y

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24390) koxx válasza X-metal (#24389) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már majdnem írtam, hogy miért adtál érte ennyit, aztán látom, hogy melyik kiadás. Majd tolj róla fasza képeket.

(#24391) bandus válasza sz_proli (#24384) üzenetére


bandus
veterán

szerintem is a túlzott paranoia esete ez... ruhából is kettőt veszel, mert mivan ha elszakad a pólód? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24392) Vole válasza bandus (#24391) üzenetére


Vole
tag

Azert a polo eleg gyerekes pelda, talalhattal volna valami olyat ami legalabb egy kicsit hasonlit a szemuveg - lencse problemahoz.

Amugy a tartalek lencse temaban a legjobb pelda a Hatchet Wire. Van Egy Ducati, egy normal fekete, egy ezust es egy barna keretem. Mindegyikben gyari lencse, de a barnaban es a sima feketeben lencset kene cserelni, de sehol nem talalok normalis aron eredeti Oakley lencseket, meg a beszallitom se tud szerezni. Par ev es ugyan ez lesz az Inmate -el.
Szerencsere a Valve -hez, Unknown -hoz es a Julietekhez tartalekoltam eleg lencset egy eletre :)

(#24393) bandus válasza Vole (#24392) üzenetére


bandus
veterán

jólvan. de vedd figyelembe, hogy te azért nem mezei o user vagy, hanem gyűjtő, fanatikus, stb. az gyszeri vásárló nem tartalék lencsével vesz szemüveget, meg nincs neki belőle 5 színkombóban otthon.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24394) Vole válasza bandus (#24393) üzenetére


Vole
tag

Az mindegy hogy hany szinben van :) A lenyeg, hogy minden kerethez legyen tartalek, mert barmikor megtortenhet a baj.
Nem szoktam kulonosebben vigyazni a szemuvegekre, de azert nem is dobalom oket, valamennyire termeszetesen odafigyelek, hogy ne seruljenek. Ennek ellenere velem is elofordult, hogy Romai parti dumalgatas soran leesett a fejemrol a szemuveg, termeszetesen lencsere ami meg is karcolodott ( hasznalhato volt meg ezert elajandekoztam egy havernak, de azert kicsit bosszus voltam ). Ez barkivel elofordulhat. Hatchet -emet peldaul par hete karcoltam meg kicsit, amikor nap kozben szovetzacsi nelkul betettem egy ladaba, aztan este elfelejtkeztem a szemuvegrol es a ladat beraktam a kocsiba, masnap meg bosszankodtam mikor eszrevettem hogy mi tortent. Ilyesmi is barkivel elofordulhat.

Baratnom nem vigyaz ennyire a szemuvegere. Nincs egy eves de mar leamortizalta a keretet es a lencset is. A keret kopas nem annyira gaz, de a lencset ki akartam cserelni, de mar az ovehez se tudok lencset rendelni pedig nem olyan regi tipus, egy Hinder. Tavasszal majd kap egy komplett szemuveget es melle egy tartalek lencset is az tuti, mert most ez a Hinder lenyegeben kuka.

Ezek utan en tokeletesen megertem a kollegat, hogy az Inmate melle kapasbol vesz 2 par lencset tartalekba.

(#24395) kasu0707


kasu0707
csendes tag

Az én rigemben az ice lencse nem annyira kényes.... pedig eléggé szétszórtan használom, gally is csapódott már neki... mondjuk inkább mint a szememnek :DDD Az bosszantóbb hogy a szár kidörzsölte a lencsét

(#24396) tomtrial


tomtrial
tag

Ez nagyon beteg és nagyon bejön!!! Amolyan kozik-os milkacsokis :D

(#24397) lenkei83


lenkei83
tag

Hello!!

Hogy a fenébe lehet ez poláros? Még az spare lenses között sincs fire polárban. Vagy extra kívánságként bármelyiket lehet kérni polárral? Esetleg valami special edition?

[link]

(#24398) tomtrial válasza lenkei83 (#24397) üzenetére


tomtrial
tag

Uhh de jól néz ki ez a Batwolf!!! :Y

(#24399) lenkei83 válasza tomtrial (#24398) üzenetére


lenkei83
tag

Hát nem kicsit! Most vettem egy gold ghost textes keretet, és éppen lencsét vadászok hozzá USA-ból. Többen a ruby-ra szavaztak itt a fórumon, nekem is ez a favorit, de ez a fire polár lencse... :Y

(#24400) Viry válasza lenkei83 (#24399) üzenetére


Viry
csendes tag

gold ghost texhez csakis gold lecsét vennék...ha lenne hozzá ;] de már csak bronz van a goldot beszüntették... így marad a bronze polar, vagy dark bronze ha nem kell polár...
de nem kúrnám el más színnel, max black lencse és egy gold ikon bele....

:::: Powered By Eizo ::::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.