Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) venge


venge
tag

Van egy Romeo 2-m, aminek meguntam a színét. Elvittem ma a festőhöz, 24k-ra szeretném festetni. Mit gondoltok, hogyan nézne ki jobban? Ha gyári XX-24k-ra hasonlítana, azaz a szárak és a középrész lenne arany színű, vagy ha gyári Juliet-24k-ra hajazna, vagyis az egész szemüveg aranyban fürdene?
Ja! Gold Iridium a lencse benne.
Photoshoppolva így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#24452) PowerBuldog válasza venge (#24451) üzenetére


PowerBuldog
veterán

talán még az XX verzió ami elfogadható. a juliet-es már nagyon giccses

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24453) koxx válasza venge (#24451) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez a full arany nem igazán bejövős, tio2 színben ok lenne.

(#24454) venge


venge
tag

Elfogadom a véleményetek, sőt, egyetértek veletek! Ha elkészül, teszek fel képeket! :R

(#24455) PowerBuldog válasza venge (#24454) üzenetére


PowerBuldog
veterán

amúgy ezt festék lesz, vagy valami színterezés?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24456) venge válasza PowerBuldog (#24455) üzenetére


venge
tag

Festék. Meglátjuk, hogy megmarad-e a fémen!

(#24457) tomtrial válasza venge (#24456) üzenetére


tomtrial
tag

Ismételten kellemesen csalódtam a custom példányaidban. Nekem eddig az összes bejövős volt. Most a macskás tetszik a legjobban, brutál jól eltaláltad a lencse és keret színvilágot :C

Az R2-vel kapcsolatban ... hát nem is tudom, de nekem a TiO2 sem jönne be rajta, esetleg ha 24k lencse lesz benne akkor talán. Persze kíváncsian várom mi sül ki belőle ... Ha jól előkészíti a felületet akkor tartós is lehet a festékréteg ... lásd X-metal szinterezett xmetal-jai ...

(#24458) Reignman


Reignman
aktív tag

Sokan jól fotóznak itt, megjött nekem is a kedvem hozzá.

Remélem jó rekeszértékekkel dolgoztam...

(#24459) koxx válasza Reignman (#24458) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Timebomb, jóféle. Tavaly nyáron majdnem vettem egyet 50-ért, megnéztem a labban, szerény 420 v 440e ft, vicc.

(#24460) TayRol válasza koxx (#24459) üzenetére


TayRol
veterán

mennnyi??

(#24461) koxx válasza TayRol (#24460) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, annyi. 400 felett az biztos. Még az egyszerűbb műanyag modellek is 150 től indulnak. Ennyiért már omegát, tag heuert lehet venni ami azért nem egy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#24462) Reignman válasza koxx (#24461) üzenetére


Reignman
aktív tag

Komolyabb Oakley órák vannak kitéve a Lab-ban már 80-től. Úgy értem, hogy komolyabb, hogy inkább divatos, mint sportos.

(#24463) krain válasza koxx (#24461) üzenetére


krain
tag

Bizony, azok ÓRÁK, oakley félék meg hát....

(#24464) krain


krain
tag

Ákoson a Tengermoraj klipjében Holbrook van optikai lencsével, ugye?

(#24465) tomtrial válasza krain (#24464) üzenetére


tomtrial
tag

A válasz igen egyszerű: IGEN :D

Aki megmondja hány dioptriás annak különdíj jár .... :K

[ Szerkesztve ]

(#24466) X-metal


X-metal
csendes tag

Valamilyen számomra azóta is megmagyarázhatatlan okból elhoztam magammal a matt fekete Infinite Hero Juliet-et a sítúrára. Talán azért, mert nagyon jó benne vezetni. Mindegy is. Megérkeztünk, kipakolás stb. Felvettem kézbe a kislányomat, és a második mozdulatával leverte a fejemről....
Természetesen kőre esett... :W :W :W "Szerencsére" a lencse nem, csak a színterezett keret sérült. Most lehet cromofag-ozni, és újra színtereztetni a kedvencemet. Nem örülök. :(

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24467) PowerBuldog válasza X-metal (#24466) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nézd a jó oldalát. Még mindig jobban jártál, mintha a lencsével esett volna a földre.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24468) SupaCow válasza PowerBuldog (#24467) üzenetére


SupaCow
tag

vagy mintha a gyerek esett volna le : )

f: @geboleather

(#24469) medusa1986


medusa1986
csendes tag

Legujabb szerzemenyeim :C :C , soha nem volt meg plate-em es mit mondjak k**va jo az hittem eddig csak a nagy embereknek all jol ( bar ki tudja lehet csal a tukrom :DD )

(#24470) trafóóó válasza medusa1986 (#24469) üzenetére


trafóóó
tag

Szerintem a plate csakis a nagy embereknek áll jól.
Én eladnám a helyedben pl nekem. :DD

(#24471) koxx válasza medusa1986 (#24469) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pedig a plate az gyerekszemüveg. Kicsi lencse keskeny keret ami ráadásul eszméletlen módon kopik.

(#24472) medusa1986 válasza koxx (#24471) üzenetére


medusa1986
csendes tag

En is azt hittem hogy ez vmi nagy szemuveg, de tenyleg gyerekszemuveg, szerencsere nincs megkopva csak egy picit az egyik szar alatt.

(#24473) trafóóó válasza koxx (#24471) üzenetére


trafóóó
tag

Bár nem volt a golyó fejemen de nem tűnik az átlagnál kisebbnek a keret.
Az hogy kopik az tény ezért is kapni nehezen jó állapotban lévőt.
Erről Venge fórumtárs is tudna mesélni, az övé is megkopott. :((
De szerintem baromi jól néz ki.

(#24474) trafóóó válasza medusa1986 (#24472) üzenetére


trafóóó
tag

Hogy a Plate gyerek szemcsi na ezt nem is tudtam, ez nagyon meglepett.

(#24475) SupaCow válasza trafóóó (#24474) üzenetére


SupaCow
tag

Nem az :) ne szó szerint értsd.

f: @geboleather

(#24476) medusa1986 válasza trafóóó (#24473) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Itt egy kep egy pennyvel osszehasolitva ami teny hogy elegge szuk szemuveg..

Es vegre sikerult szert tenni egy Robert Williams Dispatch- re is :C :C

[ Szerkesztve ]

(#24477) medusa1986


medusa1986
csendes tag

Ha vkit erdekel szerintem nincs rossz aron...

[link]

(#24478) trafóóó válasza medusa1986 (#24476) üzenetére


trafóóó
tag

Sajnos ezen pont látszik hogy ez nem az én fejemre tervezték.Na nem azért mert nagy a fejem. :D

Karácsonykor gyarapodtunk egy fórumtárssal.
A kisfiam is viszi a hagyományt majd tovább.
Még fiatal de ambiciózus. :D

(#24479) tomtrial válasza medusa1986 (#24477) üzenetére


tomtrial
tag

Azért elég merész, hogy csak egy képet tolt fel és az is szinte használhatatlan ... semmi leírás ... Érdekes, pedig nem mai ebay-es ...

Én amúgy Burnt Copper/VR28 Black Iridium-nak tippelem ... gondolom nem titán keretes.

(#24480) medusa1986 válasza tomtrial (#24479) üzenetére


medusa1986
csendes tag

Ezek azok az eladok akik leszarjak mit adnak el..... attol fuggetlenul szerintem eleg jo ar.

(#24481) tomtrial válasza medusa1986 (#24480) üzenetére


tomtrial
tag

Egyértelmű, hogy jó ár ... írtam is neki :D

(#24482) tomtrial


tomtrial
tag

A Crosshair-es csóka visszaírt és rakott fel még 1 képet. Azt írta, hogy szép állapotban van mind a keret és a lencse is, és brown polarized a lencse ... Így már egész jó ajánlat annak aki egy ilyenre vágyik ... 17.000ft-ba lenne+posta ...

(#24483) SupaCow válasza tomtrial (#24482) üzenetére


SupaCow
tag

Eez nem egy Crosshair S? Ha jól emlékszem sima Crosshair nem volt Gradient lencsével.

f: @geboleather

(#24484) Serpiko


Serpiko
addikt

Uraim a következő két napszemüvegről mi a véleményetek. Minden érdekel jók és rosszak róla egyaránt ne kíméljetek. Ezt a két szemcsit szeretném megvenni ezért kérdem. OO9128-08 OO9127-06

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24485) lorcsi válasza Serpiko (#24484) üzenetére


lorcsi
veterán

az alinghi ten szerintem nagyon jó, saját tapasztalat
a pit bullt nem ismerem közelebbről

(#24486) Serpiko válasza lorcsi (#24485) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez a szürke vagyis ezüst szín nem kényes? Lencse milyen?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24487) lorcsi válasza Serpiko (#24486) üzenetére


lorcsi
veterán

egyáltalán nem kényes, mondjuk nekem egy nyár volt még csak hogy hordtam, de azalatt állandóan rajtam volt
a lencse is nagyon jó a szememnek

(#24488) Serpiko válasza lorcsi (#24487) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm a megerösítést akkor ezt már biztos megveszem. :R Még a Pit Bullra várok hasonló jokat. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24489) X-metal válasza Serpiko (#24488) üzenetére


X-metal
csendes tag

A Pit Bull hatalmas fejre való. Én felvettem, és nekem is nagy volt. R1-et és X-metal XX-et hordok alapból,. amik nem kis szemüvegek...

Voltam ma a Parndorfi Oakley outletben. Ritka szemüvegeik nincsenek, van viszont egy X-metal-Ruby X-Squared (400 Eur), 2 ugyanilyen színű Juliet (320 Eur) egy Polished Ice Juli (258 Eur), A Polished Black (510 Eur) és egy Ducati PitBoss (420 Eur). Műanyagból rengeteg van, de nem régebbi modellek. Egyetlen Monster Dog (Whiskey-Bronze) volt amit elhoztam volna, ha lett volna pénzem. :DDD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24490) Serpiko válasza X-metal (#24489) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem hatalmas fejem van, körbemértem centivel a szemöldököm magasságban és 61 cm. Sapkából is ekkorát hordok. Még így is nagy lenne nekem a Pit Bull?

Hol van helyileg ahol voltál? Parndorfi Oakley outlet vagy mi.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24491) SupaCow válasza X-metal (#24489) üzenetére


SupaCow
tag

Ruhazat teren is korbeneztel? Taskak?

f: @geboleather

(#24492) X-metal válasza SupaCow (#24491) üzenetére


X-metal
csendes tag

Rohanásban voltam, csak a szemüvegeket néztem meg...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#24493) Vole válasza Serpiko (#24490) üzenetére


Vole
tag

"Hol van helyileg ahol voltál? Parndorfi Oakley outlet vagy mi."

Meglepo mondon Parndorf-ban :)

Amugy a magyar-osztrak hatartol kb. 15 perc kocsival, az autopalya mellett van egy nagy outlet center rengeteg bolttal, koztuk az Oakley -val.

Amit meg erdemes meglatogatni ott, az a Body Shop, en imadom a termekeiket, es ott nagyon olcson adjak.

(#24494) Brownie0306 válasza Serpiko (#24484) üzenetére


Brownie0306
újonc

elvileg annyi van a szürke keretekkel, hogy festve vannak, így nagyon extrém viselésnél 3-4 év után elkezdhet kopni, én pl ezért szeretem inkább a fekete, vagy valamilyen áttetsző kereteket.

szerk.: ha van lehetőséged akkor keress a közeledben egy boltot, és próbáld fel.
a pitbull az iszonyat nagy, a ten az csak normálisan nagy, nekem a ten nagy volt, viszont nekem kicsi a fejem, olyan oldalról lapos :D :D

[ Szerkesztve ]

(#24495) gaborcsu válasza Serpiko (#24490) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Sztem egyáltalán nem vészes a pit bull. Nincs egy oriási fejméretem, de pl a basball sapinál is pont az S-M ill. L-XL köztes lenne a jó méret.
Korábban NSJ2 ill. Monster Dogok voltak használatban, de ez sokkal kényelmesebb mindkettőnél + sokkal jobban takar a lencseméret miatt. (Bár nekem egy picit fent ül minden modell a szélesebb orrcsont miatt.)
A kollekcióból már 6 db bent csücsül a vitrinben, talán még egy OO polár meg egy ducati be lesz szerezve ha találok nagyon jó áron. Tehát nálam abszolút favorit modell.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#24496) Serpiko válasza Vole (#24493) üzenetére


Serpiko
addikt

Na oda akkor mostanában nem fogok elmenni túl messze van.

(#24494) Brownie0306: Pont ezért veszek kettőt, hogy ne legyen extrém használatnak kitéve felváltva hordanám őket. Mikor milyen kedvem van úgy variálnám. Tényleg így kopik? Mondjuk ebben van valami amit használunk azzal általában így van.

(#24495) gaborcsu
Jó ezt hallani a Pit bull-ról nagyon tetszik a szemüveg. Beszéltünk nemrég email-ban érdeklődtem szemüvegek után. Asszem nemsoká ismét jelentkezem email-ban. Ja vaterán is megtaláltalak nem biztos csak van ott egy tag annyiért adja a szemcsiket mint te. A neve nem emlékszem pontosan valami krisz… a többit nem tudom, de lkehet nem te vagy.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24497) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na, Juli elkelt eBay-en $285-ért, postával együtt. :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24498) TayRol válasza PowerBuldog (#24497) üzenetére


TayRol
veterán

ügyes!

(#24499) gaborcsu válasza Serpiko (#24496) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

gaborcsu = Kirzseg

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#24500) Serpiko válasza gaborcsu (#24499) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudtam tisztára mintha egy titkos ügynök lennék. Jelentkezem hívjanak bárhogy is. :K

(#24497) PowerBuldog: Gratula azért ez nem semmi. :C

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.